logo Zaklady Miesne Madej i Wróbel

Zaklady Miesne Madej i Wróbel

Ruda Śląska

Opinie o Zaklady Miesne Madej i Wróbel

były pracownik 2016-04-15 12:22:38
Dziewczyny zastanówcie się 10 razy nad pójściem do tej firmy do prac,pracowałam tam 4lata i teraz nie żałuje ze z tamtąd odeszłam to była jedna z najlepszych decyzji mojego życia.Zero szacunku do pracownika wulgarne słowa,zarzucanie pracownikowi że ludzie odchodzą przez nas ale nie pomyślą ze zarobki są marne jak na sklep mięsny.Ludzi nie ma do pracy a jak są nadgodziny bo nie ma ludzi do pracy i wszyscy się starali żeby stoisko funkcjonowało to przy wypłacie słuchanie wieczne ile to kasy musieli zapłacić.Żenada te pieniądze płacili za naszą ciężką prace nie dali nam tego za darmo.Tajemniczy klient coś żle to już wojna bo pare punktów żle co dal mnie jest bez sensu szkoda kasy na to.Dużo trzeba się namęczyć żeby wychodziły dobrze rozliczenia,pozmniejszane ubytki i wogóle szkoda gadać.Pomyślcie za czym pójdziecie tam do pracy.A Pani która jest od rekrutacji obiecuje złote góry żeby tylko przyjąć pracownika a póżniej wychodz co innego,socjalne które wogóle nie widziałam chyba korzystają ci z góry.Nie polecam
Klient 2016-04-19 09:52:55
Chciałabym wiedzieć co to za praktyki stosujecie w sklepie nr 6 w Siemianowicach w Kauflandzie. Do wędliny, którą zakupiłam ekspedientka dorzuciła mi kilkanaście plastrów nieświeżej szynki????? Dostałam 10 dag schabu i 15 dag nieświeżej szynki a zapłaciłam za 25 dag świeżego schabu /po 35 zł/kg/.
Didi 2016-04-19 13:51:34
To naprawdę kiepska firma. Pracownicy robią na złość i potrafią nawet "narobić" do farszu. Nie polecam tych kiełbas. Można zjeść nie to co się kupiło.
on 2016-05-01 10:46:53
to proste , pracownicy paczkarni pracują w systemie 4-ro brygadowym , czyli 5 dni w tygodniu, ale rowniez obejmuje to okresy świąteczne, jeśli będzie taka potrzeba firmy i jest to zgodne z prawem...
Korpo szczur 2016-05-03 11:04:00
No pewnie, nie ma to jak narzekać. Jak to mówi piękne polskie porzekadło: "nie chciało się nosić teczki to do łopateczki".
Drogie Panie jeśli tam pracujecie to znaczy, że nie macie żadnych innych kwalifikacji, więc nie narzekajcie i nie kąsajcie ręki, która was karmi. Zawsze możecie iść na bezrobotny.
Co do mank, jak się połowę szynki wyrzuca, zamiast ją okroić do maksimum, no i się źle waży sprzedawany towar, no to drodzy Państwo... o czym my tu mówimy.
Zapraszamy do korporacji, gdzie człowiek się bije o każdą złotówkę, jest wyścig szczurów, a weekendy może i są oficjalnie wolne, ale i tak z nich dobrowolnie zrezygnujesz na rzecz pracy, żeby przypadkiem nie pójśc w odstawkę :)
Neutralizm 2016-05-04 11:37:40
Po pierwsze przysłowie brzmi" Nie chciało się nosić teczki, to trzeba nosić woreczki".Odnoszę wrażenie, że kogoś poniosło...Ta wypowiedz świadczy o wielkiej desperacji piszącej i o ogromnym braku szacunku dla grupy pracujących tu ludzi.Dzięki tym szczurom firma ma z...........do kogo ci ludzie są porównywani...Żenada...
Robol od wszyskiego 2016-05-10 12:28:24
Zegnam niedlugo
Inzynier 2016-05-16 22:43:14
Cześć
Dostałem ofertę pracy w tej firmie jako dyrektor IT możecie naświetlić jak tam sytuacja wyglada ? Warto w to wchodzić ?
Właściciel wychwalał firmę i projekt i mówił w samych superlatywach ale mam dobra prace i boje sie podjąć ryzyka chociaż kasa zaproponowana naprawde robi wrażenie.
pracownik 2016-05-17 11:39:44
Kolego jak masz dobrą robotę to nie zmieniaj bo będziesz Bardzo żałował. Strasznie dużo ludzi odesZło w ostatnim czasie tak mówili w kadrach więc o czymś to świadczy .
Seba 2016-05-17 20:26:30
A co macie zwolnienia grupowe ? U nas w Nikolu ciagle zatrudniają a na wydawcę na rękę płaca 3 tysiaki
Ggaas 2016-05-22 22:05:34
Mięso w swierklanach jest stare, po jednej nocy w lodowce na drugi dzien smierdzi a wedliny sa bez smaku a liczą sobie za nie jak za złoto.odradzan
fe 2016-05-26 21:20:12
nie polecam tych wyrobów,mało tego będę odradzał wszystkim,nieuczciwe świństwo....Rozumiem też dlaczego nieuczciwość właścicieli przekłada się na stosunek do pracowników.
Edek 2016-06-03 20:20:19
Jak oceniacie informatykę jest jakaś zaawansowana ? Dostałem ofertę na informatyka w Madej und Wróbel

Dostanę latopa komórkę i auto służbowe ? Nie wiem o co mam pytać na rozmowie z kadrowa
konsument 2016-06-07 06:52:46
Właśnie strzeliłem sobie do śniadania Głogowską z Szynki.. Matko święta .. dawno już nie jadłem takiej padliny nafaszerowanej chemią do granic absurdu.. Toż to chyba swieci w lodówce zamiast żarówki. Smak podły , jak mięso wymielone z płynem do mycia naczyń. Koszmar. Padłem ofiarą dość dobrej przyznam reklamy w telewizji ale to tylko raz i nigdy więcej..
korpo łowca szczurów 2016-06-07 07:00:33
kolego , ja od 20 lat pracuje w bardzo dużej korporacji i chyba Ci się pomyliły okresy , może i 10 lat temu tak było ale teraz to odpłynąłeś na środek jeziora..
Andrzej 2016-06-10 09:30:54
Ja sie z tej firmy zwijam i radzę Ci przemysl to dobrze czy nie chcesz kariery i zycia sobie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Tutaj obowiązuje zasada "murzyna można wypierolic ale murzyn sam sie zwolnić nie moze"
Leon 2016-06-10 09:55:01
koleś nie zesraj sie dupolizie jeden firma oszukana i wyzysk tylko nie polecam jawetich wyrobów bo to szajs jak firma
beezle 2016-07-01 11:36:49
Przyjales te oferte? Mam opcje na zastepce :P
viking 2016-07-09 13:13:27
Mieszkam za granicą gdzie nie mam dobrych kielbas,przylatuje do Polski specjalnie po nie,powiem szczerze ze jestem pod wielkim wrazeniem wyrobow firmy Madej i Wrobel,kielbasa glogowska,torunska czy biala ktore kupuje po kilka opakowań sa z najwyzszej polki a smak powala na nogi,smialo moge powiedziec klekajcie narody,zaden z wielkich producentow nie przypasowal mi smakiem chociaz nazwy typu krolewska czy inne tego typu powinny swiadczyc o wyrobie sa daleko w tyle,jedyny minus nie zawsze dostepne w carfurze w galerii baltyckiej w Gdansku.
Krakowianka 2016-07-27 21:02:32
polecam kruchą drobiową - jest doskonała:) soczyste mięsko, mniamaa...
Sandra 2016-08-13 18:47:50
Nowoczesny - sieci handlowe , tradycyjny - detal
Ruby 2016-08-14 04:33:34
Zgadzam sie z tymi świętami polecieliw ciula pan dyrektor nawet nie smial powiedziec ze do pracy trzeba isc tylko wolal pitnac bokiem
Sylwia 2016-08-23 17:20:31
Witam firma wyzyskuje pracowników pensje marne żeby w święta mieć wolne trzeba robić nadgodziny ludzie z tamtad uciekają bo wiecej robi tam Ukraińców w sklepie firmowym w Zabrzu jak się wchodzi to jeden wielki smród
Tereska 2016-08-24 23:20:29
nie wiem co wy narzekacie ja poszlam do jacka po podwyzke i dostalam bez problemu, na rozbiorze czerwonym wyciagam 6000 tys na reke co miesiac.

super firma, malo ktora daje podwyzki serio. Tutaj wystarczy z dyrektorem Jackiem M pogadac i juz. Moje kolezanki z rozbioru tez maja kolo 6-7 ty na reke.

Jak ktos marudzi na necie zamiast isc do Jacka po podwyzke to jego problem.
Jacek mik mowil ze dostal duzy budzet na podwyzki i da tym ktorzy do niego przyjda w pierwszej kolejnosci. Mi sie udalo i jest OK.
Kupilam nowe auto, bylam na wczasach w egipcie. Zyc nie umierac. Za rok kupuje mieszkanie w MDM.
jaskółka 2016-08-26 12:14:22
Blef...blef,,osoba podstawiona......!!!Kto tak zarabia...
Pracownik 2016-09-01 00:01:23
Trochę śmieszne ja tam pracuje zarabiam najniższą krajową w dodatku muszę iść na 12 godzin do pracy bez dnia wolnego robić nadgodziny po popoludniowkach od razu muszę wskoczyć na nocke nie mam nawet dnia wolne ludzie uciekają zwalniają się po 17 osób naraz to chyba świadczy o firmie że coś jest nie halo tutaj nic nie dbają o pracowników wypłaty te same nawet górnik na dole nie zarabia 6 tysięcy na rękę na pewno tyle nie mają a co do pieru w tej firmie powinien się zanich wziąść PIP za to że łamią kodeksy pracy gorzej niż w obozach koncentracyjnych ktoś powinien to zgłosić do PIP żeby się tym zajęli
Pracownik 2016-09-01 00:08:30
Człowieku dobrze ci radze nie pchaj się w tą firmę co rusz na to stanowisko potrzebują to już chyba coś świadczy jak żaden pracownik niechce się utrzymać na stanowisku menadżera jakby dobrze zarabiali to by się trzymali na stanowisku a nie uciekali
sławekkk 2016-09-20 19:01:29
hahahahahah
Leon 2016-09-24 17:31:45
Zartujesz sobie?? Pracowales lub pracujesz w tym zakladzie?? Ludzie po 3 tyg czekaja na zalegle pieniadze z nadgodzin a jak kuz je daja to upieprza na wyplacie niestety
Leon 2016-09-25 19:07:08
Slabo placa niestety.. a chca zeby robic bardzo duze tonarze..
Leon 2016-09-26 09:01:08
1300-1500 . Nadgodziny 120 zl i czekasz nawet 3 tyg az ktos laskawie zrobi liste osob z nadgodzin.
Leon 2016-09-27 19:49:36
nie rosnie:///
Leon 2016-09-29 05:29:55
potrzebuja duzo ludzi, tylko nie wiem dalczego nie przyjmuja ich...chyba ze wola ukraincow..
Umcia Umcia 2016-10-02 09:12:08
Od wielu, wielu lat jeżdżę na rowerze, turystycznie. Po okolicach Chorzowskiego Parku przejeździłem tysiące kilometrów. Znam tę okolicę na wylot. Są przepiękne. Pływam, też od bardzo dawna. Przez ostatnie parę lat można mnie spotkać prawie w każdą sobotę i niedzielę na basenie w Siemianowicach. Znam wszystkich ratowników i oni mnie znają.
Kocham las. Mogę godzinami chodzić po nim lub jeździć rowerem. Najwspanialsza w lesie jest wiosna, kiedy przyroda budzi się do życia. Ptaki zdzierają gardła, zwierzęta można spotkać na każdym kroku. Nie są jeszcze płoszone. Pisząc o swoich zainteresowaniach widzę las. Świerki, sosny, fotogeniczne brzozy. Wszechobecna zieleń. Bardzo lubię zbierać grzyby. Wiele lat temu zainteresowałem się fotografią.
Z aparatem chodziłem prawie wszędzie. Lubiłem i lubię fotografię reportażową i podglądanie przyrody. Polska lustrzanka Start II towarzyszyła mi przez wiele lat. Później była Prac-tika Super TL, mam ją jeszcze, ma 35 lat. Przestała robić zdjęcia ze starości. Dzisiaj robię zdjęcia Konicą - Minoltą. Mam wiele pudeł i albumów zdjęć. Moim hobby i pracą jest również rozwój miasta i jego okolic. To moja pasja zawodowo - prywatna. Nie będę jednak zanudzać, bo to temat rzeka. Czy część tych pasji zawodowo - prywatnych uda mi się niebawem realizować? Zobaczymy.
Moje zainteresowania przyszły same…. Od najmłodszych lat interesuję się elektroniką i elektryką. Lubię kombinować ze sprzętem RTV i komputerem. W ostatnim konkursie z fizyki ( 2012 r.) na ciekawe doświadczenie zdobyłem 5 miejsce … otóż skonstruowałem KLIMATYZATOR. Interesuję się technologią i telefonami komórkowymi. Sprawdzam ich funkcje i płynność działania systemu. W wolnym czasie bardzo lubię jeździć na rowerze. Moim kolejnym zainteresowaniem jest fotografia. Często robię zdjęcia. Chodzę również na kółko fotograficzne w szkole. Bardzo dobrze wychodzą mi zdjęcia natury, jak i widoków : )
jj 2016-10-04 08:28:19
bruno
Lesiu 2016-10-08 20:27:46
Jestes od bieleckiej czy wachala ? Ile ci dali za taka prymitywna formę reklamy ? A moze pracujesz u nich w tym dziale nooboe IT albo klasztorze kadrach ?
Leon 2016-10-12 00:41:27
@Lesiu :) Brawo Ty.. Do kadr czasem się dostać to gorzej niż klasztor... Prawie jak Alcatraz:) Tydzień wcześniej zamykane kadry aby wypłaty zrobić. Siedzą chyba w 6 księżniczek i wez coś załatw na już... Praktycznie możesz zapomnieć.. Paski z wypłat tylko 3 dnie wydawane i to jeszcze w wyznaczonych dniach..:/;/;/;/
Leon 2016-10-12 22:26:50
To że są na czas tego nie neguje... Zawsze przed 10 są na koncie. Tylko mogły by być większe bo są coraz mniejsze..niestety. Taki zakład a nie chce pracownikom dać podwyżek. Szkoda.
hehe 2016-10-12 22:40:54
Hej, ale czy zarobki są adekwatne do powierzanych obowiązków? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że premie się normalnie trafiają do podstawy, co znacznie jest potrzebne pracownikom. Pewnie i benefity socjalne są
stella 2016-10-28 14:09:53
Chciałam zapytać jaką umowę tam dają jako pomocnik pakowacza?
Odpowie ktoś
neutralizm 2016-10-28 18:06:17
A jak pracuję się na rozbiorze i jaką kwotę można zarobić .Czy kierownictwo nie nadużywa swoich kompetencji względem pracownika!!
orest 2016-11-02 17:21:53
najpierw probna 3 miesiace..potem 2 lata
GOŚĆ Ch 2016-11-03 09:11:41
Mam, pytanko czy samochody firmowe Madej i Wróbel mogą stać gdzie chcą chodzi o osobówki gdyż w Chorzowie stoi codziennie auto osobowe tejże firmy nr rej. SL 5690A i oczywiście w nocy również a sklepu firmowego nie ma w okolicy tarasuje wejście do budynków, zajmuje miejsca parkingowe mieszkańców a właściciel tego pojazdu ma jeszcze swoje prywatne auto więc może by to coś z tym zrobić firmowe auto należące do firmy winno stać na terenie firmy ale może sie myle wszystko jest możliwe w obecnej rzeczywistości, może ktoś z zarządzających też to przeczyta i się nad tym zastanowi . Gość
halszka 2016-11-03 15:37:44
Auta służbowe posiadacze mają do dyspozycji cały czas a za dopłatą nawet prywatnie. Aczkolwiek tarasowac drogi nie powinien.
zwirek 2016-11-05 19:50:45
prosze powiedzcie prawde. Jak jest na stoiskach miesnych gilem. Jak na tym wychodza pracownicy ?a jak nie wyrobisz normy raz czy drugi to co? Na poczatku to klienta trzeba traktowac jak najlepiej a nie wciskac mu dziadostwa .Zeby tylko norme wyrobic? bo w koncu to od klieta zalezy czy do nas wroci .a ten tajemniczy klient ktorego ktos tam podstawia to niech sie wybieze do urzedu np : poczta ile zalatwiany jest klient .Pani musi najpierw kawe wypic : Potem zajmie sie swoim klienem .A to ze pracuje na takim stoisku to swiadczy o tym ze lubie kontakt z ludzmi po prostu lubie ta prace
Klient 2016-11-11 13:56:32
Auta służbowe tej firmy stoją nie tylko u Ciebie. Kiedys na fb ktos wrzucił zdjecie aut stojących na wirku pod targiem w czwartek albo pod fryzjerem duda w godzinach pracy. Auta niby maja gpsy i kiedys Renia to śledziła ale teraz można za stówkę zostac "zapomnianym" jak sie z Błażejem pogada haha
niunio 2016-11-18 19:41:42
firma porażka
sylwia 2016-11-18 19:47:15
najlepsza jest gwiazda od renamentów każe podpisywać zaliczki
koko koko 2016-11-28 10:33:51
Jestem na wychowawczym już pięć lat zaczęłam tam pracę w roku 2003.Zaszłam w ciążę i poszłam na chorobowe.Nie dało się tam pracować, teraz znalazłam inną prace też w handlu i jest spokój bezstresowo i wogóle.Teraz tylko muszę dać wypowiedzenie.Przez te lata kiedy tam pracowałam to był strach ,stres i nerwy sszarpane.
Bbb 2016-12-03 20:25:51
Ta od inwentaryzacji nowa jakaś czy stara "gwiazda"?
Zostaw swoją opinię o Zaklady Miesne Madej i Wróbel - Ruda Śląska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zaklady Miesne Madej i Wróbel