Opinie o Graform w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Graform. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Graform o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Graform w Bydgoszcz

Paulina

Firma Graform szuka specjalisty do spraw administracji. Wymagania to wykształcenie wyższe i doświadczenie w branży HR. Pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie, szkolenia i kursy dokształcające. Czy ktoś z osób szukających zatrudnienia jest zainteresowany tą ofertą rekrutacyjną? Zachęcam Was do zostawiania swoich opinii.

Anal
@Paulina

Jak by było atrakcyjne wynagrodzenie, to czy potrzebowali byście pracownika na to stanowisko? Ukraińca sobie zatrudnijcie. Oni są bardzo dobrzy i tani. Haha

Cruise

Paulina weź się zajmij swoją robotą i obowiązkami a nie komentujesz i straszysz prawem . Możesz pracować offline jak chcesz!!!!

Jeep

Którą? Trzy są.

Jeep
@Jeep

Sorki. Cztery są :)

Hary

Pewnie z wszystkimi ma romanse .Znowusz sensacje jakieś. Głupota ludzka

Ładną ma pupę

Wszyscy udają że nic nie wiedzą , normalka fałsz w tej firmie . Chodzą ploty że jej nową robotę załatwił . Ja ją lubię a z kim sypka sobie to jej sprawa . Nie macie własnego życia , to interesujecie się życiem innych .

Francik

I jak tam pracuje się w Polski (usunięte przez administratora)? Kierownik już zwołał wszystkich i powiedział że jak będziecie zarabiali mniej to będzie dla was lepiej :)) jak to było za moich czasów.Uważajcie na klakierów podpierdala-czy.Ogólnie nikt normalny na produkcji nie wytrzyma,także nie polecam.

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Bydgoszcz
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Paulina

@Pracus, rozumiem Twoje zdanie o firmie.Podpisanie umowy bezpośrednio z firmą, a nie przez agencję pośrednictwa pracy byłoby dla Ciebie korzystniejsze ze względu na długość kontraktu. Piszesz, że następna umowa jest jednak podpisywana z agencją. Możesz napisać z jakiego powodu? Negocjacje bezpośrednio z pracodawcą dotyczące warunków zatrudnienia są zawsze korzystniejsze niż przez pośrednika. Aktualnie Graform szuka osoby na stanowisko pracownik dodatkowej kontroli jakości oferując dwuzmianowy czas pracy i szkolenia zawodowe. Jesteście zainteresowani tą rekrutacją?

Paulina

@Socjalny, piszesz, że barak dodatków takich jak fundusz socjalny. Czy można liczyć na szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe? Czy firma obecnie prowadzi rekrutacje? Jakiego rodzaju umowy pracodawca podpisuje z pracownikami? Czy można liczyć na stabilne zatrudnienie i umowę długoterminową? Zachęcam Cię do dodanie opinii.

Pracus
@Paulina

Żadnych paczek na święta dla dzieciakow tym bardziej dla pracowników. Premie zabierania za reklamację zewnętrzne. Nie długo to sami Ukraińcy będą na zmianach jeśli zakład dalej będzie tak traktował Polakow. Umowa podpisywania z agencją pracy . W normalnym zakładzie 3 umowa jest na czas nieokreślony ,A w graformie 3 umowa podpisywania jest z Graformem na miesiąc i po miesiącu wracamy do podpisania umowy z agencją.

Witam dokładnie (usunięte przez administratora) żadnych podwyżek socjalu urlop tak jeśli znajdę zastępstwo Ty Tyrasz 5 maszyn a Ukrainiec 1 bo się zwolni i gdzie tu sprawiedliwość żenada

Mariusz

Jakie jeszcze 5 maszyn,o co chodzi? Nie widać bylo takiego żeby jednocześnie na kilka maszyn był jeden pracownik

Zuza

Czy jakieś dodatki socjalne macie w firmie?

Socjalny
@Zuza

Z dodatków socjalnych to mamy tylko ciepło i mydło w WC, ale nie zawsze.

Mark

To Graform zatrudnia czy agencja pośrednictwa? Kto wg ciebie tak oszukuje?

Zbych
@Mark

Agencja zatrudnia. Wieloletni pracownicy mają umowy z firmą . Przez agencje Stawka godz niższa od najniższej krajowej. Firma daje dodatek systemowy. Jednakże jest to dodatek a nie płaca podstawowa którą masz na umowie. Na temat oszustwa się nie wypowiadam.

Mark
@Zbych

A jaka to agencja zeby można było sprawdzić czy wszystko jest ok?

@Zbych

Szkoda że nie znasz znaczenia słowa płacą minimalną. To nie jest tylko stawka godzinowa. Proponuję douczyc się.

Megi

To jaka to agencja?

Anin
@Mery

Zamiast pouczać, proszę rozwinąć temat. Ile wynosi od 2018 stawka godz obowiązująca w naszym kraju? A jaką mają pracownicy obsługi wtryskarki? Na umowie... W zakładzie tym obowiązuje stawka godz.

@Anin

Najniższa krajowa to 2100 brutto. W jej sklad wchodzi stawka godzinowa premie i dodatki. Wiec nie wiem skad informacja ze pracownicy maja mniej. Zarabia ktoś u nas 1530 zł?

Paulina

@Roman, wiesz coś na temat aktualnych rekrutacji? Czy mógłbyś przybliżyć temat i napisać na jakie stanowiska są poszukiwani pracownicy? Jakie warunki proponuje pracodawca i jakich kwalifikacji oczekuje od pracownika? To bardzo ważne informacja dla osób poszukujących pracy. Czekam na Twoją opinie.

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

Roman
@Adam

Tak

Bonjour Bitches

Nazywam się Oliwia Grzybowska mieszkam w Bydgoszczy przebywam w tym momecię w Nottingham jestem długowłosą blądynką ,mam małego synka .Poznam faceta lub kilku jeśli lubisz ostrą zabawe daj znac .

Paulina

@Miki, aplikowałeś może na któreś ze stanowisk? Jeśli tak, to mógłbyś sprecyzować jakie zaproponowano Ci warunki zatrudnienia? Dla uczestników forum, każda dodana opinia dotycząca atmosfery pracy, dodatkowych świadczeń poza płacowych, kursów, szkoleń, będzie bardzo cenna. Zachęcam Was do dzielenia się swoimi opiniami.

Paulina

Witam, firma Grafom posiada aktualne oferty pracy w Bydgoszczy na stanowisko: kontroler jakości, ślusarz-mechanik, koordynator działu utrzymania ruchu, pracownik dodatkowej kontroli jakości. Oferty na które można aplikować znajdują się na stronie: https://pracodawcy.pracuj.pl/graform,11973. Pozdrawiam.

Miki
@Paulina

Droga Paulino przez jaką agencję pracy Graform zatrudnia pracowników?

Ola
@Miki

Agencja Office.

Miki
@Ola

Firma córki sekretarki???052 office

@Miki

Aktualnie jest chyba sześć agencji. Nie nadazasz

Ulka

To dobry pracodawca, podpowiedzcie czy można tu dostać pracę?

Kcin
@Ulka

Dobry pracodawca ? Dobry to może być serek topiony.

Beta
@Kcin

Cyt... Ludzie są najważniejszą wartością w firmie. To od nich zależy rozwój biznesu i tworzenie przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstwa. Dlatego, aby pozyskać i utrzymać pracowników firmy przywiązują coraz większą wagę do budowania marki dobrego pracodawcy. Co kryje się pod tym pojęciem i co proponują organizacje by mieć u siebie najlepszych pracowników?...

Greg

Zanim poleci Pan komuś serek. Proszę poczytać co oznacza dobry pracodawca. Jest na różnych stronach mnóstwo wyjaśnień. Zostało jak najbardziej zadane stosowne pytanie.

Maniek

Co powiecie o liderkach pracujących w Bydgoszczy?

Piter
@Maniek

Liderki nic nie robią ,a w szczególności w Kruszynie . Na jadnej ze zmian Liderka tylko sms pisze .Stanowiska nie przygotowane, brak podmian na szybkie WC, brak pomocy przy naprawdę ciężkich pracach. A na zmianie A to wogóle jest nieróbstwo ze strony LIDEREK !!!

Stanisław

Piszcie co chcecie, ale Mercedes się sam nie naprawi przecież.

Tubylec
@Stanisław

Teraz Stary ma nowego merola .Podobno dostał od bezdomnego . Słychać jak jeczą że Kruszyn się nie opłaca . Byle by ludzie po podwyżki nie przyszli . Jakiś kit małpa trzeba wciskać .

Paulina

Skupiliście swoje opinie na opisywaniu konkretnych osób w firmie Graform. Na forum obowiązuje regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin i jest w nim zawarta informacja, że nie powinno się tego robić. Forum powinno służyć opiniowaniu pracy w firmie, a nie jej pracowników. Możecie zatem zmienić tor dyskusji na właściwy i opisać aktualną sytuację w firmie?

Szer
@Paulina

Kim jesteś że zawsze czymś tu niezadowolona? Myślę co pracujesz tam pewnie

muffin

Premie zabrane - teraz ludzie zaczną odchodzić W Kruszynie już jeden Mistrz dał wypowiedzenie . Niech dyrektor produkcji robi tak dalej to sam zostanie Tylko potrafi zabierać choć robota idzie . Może czas wymienić dyrektora

Anonimowy
@muffin

Również po kolejnej takiej akcji sposobu oszczędzania I braku szacunku do ludzkiej nie lekkiej pracy.Systemu tylko karania , również rozważam zmianę pracy , tym bardziej ,że mając doświadczenie nie będę osobą bezrobotną .. Pracodawca sam sobie strzela kulę w nogę , w żadnym zakładzie taki system się nie sprawdza , a przyzwyczajenie ludzi do tego ,że wciąż zabieramy , minusy , regulaminy zakazów , na pewno nie będzie to owocować w jakości i motywacji ludzi . Z czego wy chcecie jeszcze coś zabierać waszym systemem upomnień ? skoro otrzymują płacę zasadniczą , dodatek systemowy ? ..a w umowie taaaaaaak premia motywacyjna i uznaniowa ..dla kogo ?Ludzie zaczynają chodzić na chorobowe , więcej zaczyna być pracowników z Ukrainy niż z kraju , no tak firma międzynarodowa ale pracownicy muszą ich szkolić ,tłumaczyć i zajmować się swoją pracą , dokładane jest coraz więcej maszyn ..jak ma to się przedkładać na jakość ?.. pracownik który stara sie ,pracownik który nie jest w stanie ogarnąc każdego detalu z powodu ciągłej bieganiny od maszyny do maszyny , czy ma raporty czy nie ..i tak wciąż jest karany ..gdzie tutaj logika? ..Czy to przewiduje regulamin pracy ..wciąż na nie ..Gdzie w regulaminie, a jest to zakład regulaminowy jest wpis ,że pracownik ma obowiązek szukania zastępstw.Po to pracownik daje wniosek mistrzowi wcześniej aby miał czas na organizację pracy. Pracownik nie może chodzić po hali , podchodzić do tablicy a kiedy przepraszam pracownik ma zapoznać się z uwagami odbiorców , skoro tam wiszą ..dlaczego firma skupia się na tak banalnych sprawach , a nie skupia nad tym ,że zadowolony pracownik , to obfita praca ..Nie jest prawdą ,że ludzie mają gdzieś jakośc ...prawda jest taka ,że ludzi ma się za nic a niestety jaka płaca taka praca ..a ktoś do tego doprowadził ..i nie ludzie którzy pracują fizycznie na tą firmę ..tylko logistyka myślenia ludzi , którzy są odpowiedzialni za funkcjonowanie firmy .A niestety jaki trener taka drużyna i jej wyniki ..Szkoda praca fajna .Właścicielu firmy wróć pamięcią , jak kiedyś nagradzano ludzi i jaka była motywacja ich praca ..Logistyka myślenia polega na tym , iż dając ludziom więcej , więcej zyskacie bo będą się bać starcić , zabierając ludziom coś czego w zasadzie i tak juz nie mają bo 40 zł premii czy 100 w stosunku do tak dużych obrotów jakimi dysponuje firma .Chyba nikogo nie przerazi ..No tak ..jesteśmy tylko zwykłymi szarakami coż możemy wiedzieć ...Bo prawa głosu nie mamy .

robbins
@Anonimowy

Cóż, odpowiedzialność grupowa za powierzoną pracę oraz nagradzanie pracowników w formie premii powinno zachęcać, motywować a zarazem eliminować tych, którzy nie chcą pracować. Zabierając dodatek faktycznie strzelają sobie w stopę. Bardzo łatwo w ten właśnie sposób dochodzi do rozpadu i sporów, co beznadziejnie wpływa na wynik oraz morale pracowników. Dlaczego to nie dociera do osób odpowiedzialnych za wynik firmy, nie wiem. Pomijam bałagan w kadrach oraz "załatw sobie kogoś na zastępstwo" kiedy chciałem wziąć urlop. To właśnie te "szaraki" pracują na wynik firmy, tak trudno to pojąć.. pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Graform - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Graform?

Zobacz opinie na temat firmy Graform tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Graform?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 4 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Graform?

Kandydaci do pracy w Graform napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Graform