Opinie o Graform w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Graform. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Graform o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Graform w Bydgoszcz

Ja wol.

Po ile teraz Andrzejek Lysy sprzedaje biberek, ktoś wie ????

Tomi
@Ja wol.

Podobno po 20zl za flaszkę.

Paparuch

Glazurnik wraca?

Wojnowo RLZ

Dużo sie pozmieniało w Kruszynie . Kadra kierownicza mocno sie pozmieniała cos złego sie dzieje ze ogarnieci ludzie odchodza? Gdzie jest Kotecki bo go tam wcale nie widać na wróblowa przeniesli go? i reszta zwolnienia?

Mia
@Wojnowo RLZ

Kotek odszedł do innej firmy. Za to zatrudnili Mietka - razem z Tomkiem błądzą jak dzieci we mgle ( zero decyzyjności-żal patrzeć) Wszystko spada na na Lucka.M i Jacka S. Mam wrażenie że bez nich można by zamknąć tę bude Jak coś nie idzie albo twierdzą że sie nie da zrobić to tylko oni są w stanie to zrobić. Lucjan - roboty te nowe Sypas - to właściwie odwszystkiego ,nowe formy,decyzje Gocha jeszcze szkoda że odchodzi Ja wywalił bym tych kierowników (bo szkoda pieniędzy) i tak nic nie robią i nie wiedzą . Jak im Justyna nie powie to nawet nie wiedzą ilu ludzi mają na zmianie ( wszyscy to widzą na hali) jak coś potrzeba to lepije iść do niej bo T.G. i tak nie pomoże bo nie wie Jak problem to tylko zrzucić na mistrzów to potrafią obydwaj najlepiej .WSTYD

pszemo

ciekawe jak smakują takie świeże oliwki - mniam mniam jak patrze to bym posmakował...

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Gall Anonim

Troszku historii: 15 lutego 1970 roku Zakłady Chemiczne jako pierwsze przedsiębiorstwo w Bydgoszczy wprowadziły na jednym z wydziałów czterobrygadowy tydzień pracy, pozwalający na zwiększenie wydajności i skrócenie czasu pracy załogi.

gosia

oj schrupała bym kawałek makowca...

@gosia

Nie smakował by Ci bo jest z grochem

gosia
@Paulina

zwisa mi z czym jest - ciacho to ciacho!

Paulina

@Miki wcale tak nie myślę i nie działam dla firmy Graform, a dla Gowork.pl, bo jestem moderatorem. Moje działania mają pomóc zwykłym użytkownikom w komunikacji. @Zawsze z Grzesiem widzę, że odejście z firmy Graform na rzecz swojego biznesu jest dla Ciebie nie łatwym zadaniem. Musiałeś mocno zżyć się z firmą i załogą. Chyba Twój przykład jest idealnym obrazem pracy tam

nowy

zamiast pisać obraźliwe komentarze może by ktoś napisał jaka jest atmosfera w Graformie. jak się pracuje, Składam CV i nie wiem jak jest, Jakie wymagania . czego można oczekiwać.

Mark
@nowy

Chyba masz tysiąc opini jaka jest atmosfera czytaj ! Nic dodać nic ujac

NOWA

czy ktoś odpowie? Nowy zakład czy Wróblowa lepiej ?

Nowa.

I jescze jedno . Gdzie lepiej iść na Wroblowa czy na nowy zakład ?????

Misxmasx
@Nowa.

Wroblowa

Pozor

Pani naczelna księgowa wylatuje. Sprawdzona plotka

Dizi
@Pozor

(usunięte przez administratora) gdzie wiecznie pomyłki i błędy :/

bednarz
@Pozor

zasiana

Nowy... może...

Co firma daje na święta?? Jaki jest social?

Były
@Nowy... może...

Nadgodziny

Tubylec
@Nowy... może...

Nic , nie ma socjalu w tej firmie . Możesz popracować w wigilię do 14.00 jak ci zmiana wypadnie .Ludzie nie maja ochoty pracować . 50 % na hali w Kruszynie to ukraina .Wymagania jak w BmW a zarobki jak w Biedrze .

Nowa.

I czy atmosfera pracy jest ok.

Nowa.

Chce podjąć prace w Graformie. Jakie sa tam warunki i socjal i płacę.

Zawsze z Grzesiem

Historia jednego barana z GF :) - do dostawców. Czopek miesiąca jest jego. Witam Jednak stało się, kończę karierę w firmie Graform z dniem 01.02.2018r. Moja decyzja jest wynikiem realizacji założonych planów życiowych chłopaka z wada słuchu z biednej wielodzietnej rodziny, najpierw było skończenie studiów, potem postanowienie , że do 30 się wybuduję a teraz przyszła kolej na następne , że do 40 rozwinę swoją małą firme GREGOR GMZ. Nieubłagalnie 40 stuka 12.marca. Kieruję ta wiadomość do osób z którymi współpracowałem prawie 10 lat. Ciężko jest odejść od firmy , która była moim drugim domem, a p. Grabowski idealnym pracodawcą i nauczycielem w mojej bogatej karierze. Przyszedłem do firmy jako stolarz , w poprzedniej firmie byłem Mistrzem Zmianowym w firmie MDD , fabryka mebli biurowych. W Graformie najpierw byłem Technologiem TW, potem Szefem Utrzymania Ruchu i następnie Inżynierem Utrzymania Ruchu i to stanowisko było dla mnie najlepsze, bo miałem okazje WAS poznać a współpraca z Wami była mega przyjemna. Miałem okazje Was osobiście poznać i to było naprawdę miłe spotkanie. Spotkać i zobaczyć w akcji p. Ulę Szefową Dopaka, to dla mnie było zaskoczeniem , jak kobieta działa i świetnie zarządza firmą i jakich ma Fantastycznych pracowników, min Marta , Robert , Tomasz Żmuda i zaskoczony byłem mega postępami nowego pracownika ELWIRA MROZEK. Nauczyłem się od p. Iwony Szczesnej , jak rozmawiać z Klientami , i jak rozmawiać z konkretnymi osobami na odpowiedzialnych stanowiskach , jak p. K. Dąbrowski. Jednak dla mnie najważniejsza w życiu codzienny w pracy była współpraca z osobami na poziomie mojego szczebla, choćby Chłopaki z Hotline Engel, miło będę wspominał Arka i Adama. Bardzo dla mnie ciekawą okazała się firma Elbi , z nimi można było konie kraść. Miło będę wspominał p.Witolda Drożdża , bo nauczył mnie niezłego fachu w zakresie układów uplastyczniania Zawsze jak będę na targach PLASTPOL będę WAM NISKO SIĘ KŁANIAŁ. To Wy zrobiliście zemnie dobrego fachowca. Jednak podczas rozwoju mojej Firmy będę dążył aby pójść w kierunku przetwórstwa i być może znowu do Was zapukam. A firma Graform , to firma o potężnym potencjale i mam prośbę szanujcie i współpracujcie z nią tak jak zemną – to jest moja osobista prośba

Paulina

Widzę, że firma Graform w 2017 roku skorzystała z funduszu prewencyjnego i zakupiła swoim pracownikom środki ochrony osobistej dla pracowników i sprzęt medyczny w postaci aparatów do mierzenia ciśnienia. Ostatnim razem jak firma z niego skorzystała był to coś innego.http://www.graform.pl/pl/firma-graform/fundusz W takim razie czy pracodawca robi wywiad środowiskowy wśród swoich pracowników czego oczekują od tego funduszu?

Miki
@Paulina

A Paulina mysli, że ktoś jet idiota i nie wie, że piszę w imieniu graformu ? Napisz do przyjaciółki może odpowie na twoje inteligentne pytania ! Nie próbuj przedstawiać graformu kraina marzeń i miodu bo to jest słabe ...

Paulina

Słuchajcie forum gowork.pl służy opisywaniu pracy, pracodawcy i w tym przypadku firmy Graform. Nie jest to jednak miejsce do opisywania pracowników firmy. W regulaminie forum: https://www.gowork.pl/regulamin jest napisane, żeby nie pisać o pracownikach. Czyli takie pisanie może admin potraktować jako naruszenie. Dlatego, by wasze komentarze mogły zostać na stronie nie piszcie o pracownikach, szczególnie obraźliwie.

Narzekacie na Kruszyn i Kierownika a już jedna osoba wróciła z podkulonym ogonem tam do pracy a po Nowym Roku wrócą jeszcze dwie które zwolniły się z wielką japą jak tam jest źle i nie dobrze jak twierdziły.

Kaka

Popieram wstydu nie mają są to zwykłe zera a nie ludzie

Gringo
@Kaka

PORAŻKA DLA NICH

Kaska

Dlatego na jednej poniewaz ona firmie wiele zla przyniosla, wiele osob odeszlo przez niego a do tego ma mala wiedze i kompetencje

Kaka
@Kaska

A M.K znowu lata po produkcji o co mu chodzi może teraz przestanie nękać ludzi przez niego zwoliniło sie dużo ludzi były kierownik T.G zezwalał mu na to na nękanie ludzi może też powinny być zmiany może rotacja kolege M.K na wróblową dać

dziubek

Jest już nowy Kierownik, na pewno będzie lepiej....... albo nie .........

Zostaw merytoryczną opinię o Graform - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Graform?

Zobacz opinie na temat firmy Graform tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Graform?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 4 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Graform?

Kandydaci do pracy w Graform napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Graform