Opinie o Graform w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Graform. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Graform o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Graform w Bydgoszcz

Paulina

Czemu Wasze wypowiedzi w wątku firmy Graform skupiają się głównie tylko na jednej osobie? Nie dość, że nie powinno się opisywać poszczególnych osób na forum, bo to łamanie regulaminu, to czemu nie piszecie o swoich wrażeniach związanych z firmą? Takie wypowiedzi na pewno wielu zainteresowanych pracą przeczyta.

jajarew

T.G Kruszyn żegna w końcu ktoś na górze przejrzał na oczy....

stary pracownik
@jajarew

kierownik (usunięte przez administratora)wyleciał?

Jeremi
@stary pracownik

Oby... doprowadził ten zakład do ruiny było tylu ludzi została tylko garstka ma te swoje oszczędności maszyny stoją bo nie ma komu pracować ..

muffin

Grzesiu "rozbił " mafię :-) Słyszałam, że wylatuje hukiem ... Jest do stycznia jak mu pozwolą

Bylam tam sobie

Ta firma musi zbankrutowac

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bylam sobie tam

Witam wszystkich zwlaszcza ta firme która jest naj z naj w bdg to co tam przezylem to brak slow piszecie premie jakie premie chyba dla wiodacych atmosfera tak wszyscy na wszystkich gadaja - 2z premi a juz wogole integracja a nastepny mies mowia ze zle obliczyli premie praca tam to wielka kara

laura

Premie są zbierane bardzo często!

Paulina

@Ja, @Black czy w takim razie w firmie Graform oprócz pensji nie można liczyć na żadne dodatki pozapłacowe? Nie ma żadnych benefitów? A czy można liczyć na premię?

Kotek.

A Grzesiu mafie rozbija ???? Łysego i Rudego i Osypka......Co jest grane ???

Black

Powoem tak, firma nie jest najgorsza ale jest dużo więcej lepszych. Prawdą jest że ludzie dużą uwagę zwracają na dodatki, jak wyżej kolega(koleżanka) wspomniał/a. Graform niestety w ogóle nie dba o takie coś jak paczki dla dzieci pracowników na święta a dla samych pracowników pieniądze, bony czy coś takiego. To miły dodatek i tylko raz w roku. Nie wierzę w to że firmy nie stać. Sam byłem świadkiem rozmowy ślusarzy o zwolnieniu się z firmy. To nie mój dział ale cieńko to widzę jak oni wszyscy odejdą, bo nie zaprzeczajcie ale są dobrzy w tym co robią. Nie raz tyłek uratowali.

To nie koniec. Pozostali ślusarze też roważają odejście z graformu. Konkurencja płaci więcej, niektóre zakłady posiadają dodatkowe korzyści jak pieniądze na święta czy urlop. Tutaj tego nie ma.

Paulina

@Dytirch a z jakiego powodu firma Graform zabrała pracownikom premie? Czy to dotyczy wszystkich pracowników czy też tylko niektórych? Możesz nam szerzej coś powiedzieć na ten temat? Na pewno zainteresuje to niejednego użytkownika.

Dytirch

Szefie weź tych pseudo kierowników i dyrektorów pogoń bo z narzędziowni już prawie nic nie zostało paru ślusarzy nikt z nikim nie gada blokują podwyżki rynek pracy jest okrutny konkurencja daje więcej jak będziecie zabierali premie niedługo sami pilniki w łapy i jazda ;p

Paulina

@Xyz to chyba jednak nie było to finansowane z pensji pracowniczej skoro każdy pojechał się najeść i napić. Jakby to było z pensji to każdy mógłby to zrobić u siebie w domu. Zatem jak było?

Xyz

Wszyscy pojechali żeby się najeść a szczególnie NAPIĆ. Integracja taka że każdy sobie w cztery litery wchodzi, a w pracy każdy na każdego gada. Co za fałszywi ludzie.

Paulina

@Biurowa a skąd wiesz, że impreza integracyjna była finansowana z pensji pracowniczej? Pisząc takie rzeczy trzeba je porządnie uargumentować. Czy pracownicy wiedzieli coś na ten temat? Jak wygląda wypłacalność nadgodzin w Graform?

Biurowa

Ale Stary Was wycyckał. Wypisujcie PW. Impreza nie była finansowana ze socjalu tylko z Waszych dni nadgodzin. Jeden dzień postoju jak było pierwotnie planowane nie wystarczyło na pokrycie pikniku a na dwóch dniach Stary nawet na tym zarobił. Drogie te parówki były. I co tu napisać dobrego o tej firmie?

Kotek

O matko bosko jaki (usunięte przez administratora) Też byłam na pikniku i nie widziałam żeby kobiety były tam zdeterminowane. Wasza wyobraźnia nie zna granic. Koleżanka ma rację jedyno co dało się zauważyć to pijanych napalonych samców. Wiecie z czym wy macie problem? Wy zawsze chcecie ale nie zawsze możecie, a my zawsze możemy ale nie zawsze chcemy. W pracy codziennie słysze te wasze romantyczne melodyjki. Wszyscy jesteście tacy sami i mam na myśli wszystkich samców z każdego działu produkcja narzędziownia nawet tym starym ślina leci. I tak was lubię, dajecie mi się trochę pośmiać z waszej naiwności i głupoty

Xxx

Ludziska jak po imprezie? Ja powiem że zacząłem łapać ukraiński

Sole
@Xxx

nie tylko Ty :D ha ha

@Sole

Baby są łatwe. Wszystkie bez żadnego wyjątku. Tam to potwierdziły

Xxx

Ukrainki najłatwiejsze mnie tam pociągają nasze Polki. Łatwa zdobycz smakuje ale nie tak jak ta trudniejsza. Polki są pocciiąągające. Mogliby więcej naszych rodowitych zatrudnić. To była seks impreza więcej chce takich

Xxx

To ludziska niedługo impreza.

XXXL
@Xxx

Impreza , bedzie sie działo :-) !

YYYL
@XXXL

A co się ma dziać? Chyba to, że po 5-ciu piwach zaczniemy rozmawiać po ukraińsku.

Czy napisze ktoś o dobrych stronach tej firmy?

Eryk
@Nowy

Ja napiszę nie ma ich.

Zostaw merytoryczną opinię o Graform - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Graform?

Zobacz opinie na temat firmy Graform tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Graform?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 4 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Graform?

Kandydaci do pracy w Graform napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Graform