Opinie o Graform w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Graform. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Graform o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Graform w Bydgoszcz

A kto powiedział że nie jest fajny ? Jest najlepszy na świecie.

Hubert kret filtrona

A mi aż się miło patrzy jak pada ta buda.

gg

jestem pracownikiem od dobrych paru lat.żal mi patrzeć na upadek takiej firmy.czy dyrekcja nie czytała że wszyskie duże firmy i korporacje i nawet wyzyskujące pracowników markety odeszły od tworzenia oszczędności w postaci braku jakiejkolwiek premii świątecznej.firma nie dba o pracownika = pracownik nie dba o wkładaną pracę.i chodzi tu o parę zł dla pracownika a brak motywacji na cały rok.szef myśli że zatrudni pracowników za najniższą krajową.owszem ale wzrost reklamacji o 1000% murowane.słabo to wszysko wygląda jak na firmę która ma bardzo złą opinię w woj kuj-pom.

Wszystkiemu winny kierownik, któremu majstry i tyłko włazy dyktują warunki. Twój czas już minoł kierowniku. Może na twoje miejsce przyjdzie ktoś, kto doceni pracę prawdziwych pracowników, a nie sciemniaczy którzy stałe narzekają i chorują.

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
ochrona

Grabol w weekendy wyłudza pod Tesco

marek

Zostawcie tatę w spokoju. On już nie ma pieniędzy. Sam od Pietraszka pożycza.

Ha ha ha! Jakieś kpiny z tymi zarobkami. Najniższa krajowa + premia tylko dla lizakow i podpier.alaczy 250 zł . Nędza straszna po 3 latach pracy. Nie polecam.

mp1

jeśli będzie dobrze donosił to pan Rola zrobi karierę. właściciel uwielbia słuchać donosów. Ma pretensje do tych pracowników którzy rzetelnie pracują ale nie donoszą. Niestety te donosy to najczęściej bzdety wyssane z palca i mijają się z prawdą.

Formetowiec

Co do pana Rolli jeśli ma tak uzdrawiać wasz zakład jak Formet to składam szczere kondolencje.Całkowity brak kompetencji i skrupułów.

Rolax

Formet uzdrowiłem, teraz czas na Was.

Rola

Hubert szkodzi mojej rodzinie.

mp1

a na mieście już mówią, że p Rola będzie nowym kierownikiem narzędziowni. Czyżby kariera Huberta już się skończyła?

wydymana

Stanisław mimo swojego wieku i tak dyma najlepiej i najwięcej.

Nerw

(usunięte przez administratora) starzy pracownicy firmę ,tak się nie da pracować . Kierowniku - przydało by się sprawdzenie wiedzy i umiejętności pracowników funkcyjnych ! Majstrowie boją się odezwać , dyrygując jak im się zagra . Totalny bałagan . Jestem pracownikiem z długim stażem i widzę co się dzieje . Przykre !

neo
@Nerw

Zeby kierownik Dy-ka sprawdził podwładnych to musiałby coś wiedzieć - ale to głąb ! Mistrzowie to też sieroty . Trzebaby wymienić cały skład na nowy , albo niech technolodzy rządzą bo przecież i tak to robią ,chociaż nie powinni! Ale i tak wszystko zawsze do decjzji technologów.

ferefede

Szkoda ze znowu nas wydymali ze współczynnikiem nawet na święta musieli zabrać, sprzedaż taka sama jak w poprzednim miesiącu a premia o połowę mniejsza chyba juz nikt nie wierzy w uczciwość pracodawcy tyle.. Brak zapału, chęci i motywacji.

pup

Tak tak zwolnienia. Ale chyba kierowników. 5 kierowników zastąpić 1 i zaraz jakie oszczędności.

Jedyne osoby wyszkolone, to stare pracownice w sciemnianie i lizanie tyłków. Starych i złych nawyków można się pozbyć w jeden sposób-Zwolnienia!

sor

Firma nie potrzebuje ludzi do szkolenia... Bzdura. Firma zatrudniła kierownika, który już rok się szkoli, a dalej nic nie wie.

ena

Może nie pasują - bo debil nigdy nie pasuje ale nikt nie chce tego burdelu wziąć. wszystko jest tak rozjeb... że trzeba 2 lat żeby to poukładać

men

Ktoś może wkońcu położy kres temu miotaniu się przez Diesla ???? Ludzie są u kresu sił . Jest człowiek na wróblowej co rządził całą produkcją i było dobrze - robota była zrobiona i nie było konfliktów no i nie dawał robić się w wała . A tego każdy kręci jak chce nawet zwykły zasypowy TRAGEDIA Czy szef tego nie widzi - trudno uwierzyć , chyba że pasują mu rządy niedorajdy

Zostaw merytoryczną opinię o Graform - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Graform?

Zobacz opinie na temat firmy Graform tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Graform?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 4 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Graform?

Kandydaci do pracy w Graform napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Graform