Opinie o Agencja Pracy In Person Sp. z o.o. w Racibórz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Agencja Pracy In Person Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agencja Pracy In Person Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy In Person Sp. z o.o. w Racibórz

Rafal

witam chciałbym się dowiedzieć kiedy wkoncu dostanę zwrot za swoje godziny urlopowe i wakacyjne czekam już 6 tygodni i nadal nie dostalem

Adriana58283

Witam. Odradzam, każdemu pracy przez agencje In person.. Byłam tam, zaledwie 2 tygodnie, bo to najgorsza agencja w jakiej byłam(moja 6). Zakwaterowanie w fatalnym miejscu, bez dostępu do czegokolwiek, w dodatku(park) i 2 dzialajace pralki, na cały park.. :) Do tego, praca w okropny miejscu, niby lekka, ale atmosfera w pracy, przez którą nie chce się pracować(że starymi wrednymi babami, które nie lubią nowych). A najgorsze co mnie spotkało w tej agencji, to fakt, że nie wypłacana całej wypłaty, zawsze na czymś cię ojebia. Pozdrawiam i odradzam :)

Ciekawa
@Adriana58283

Gdzie byłaś i co robiłaś z tą agencją ? Ja chcę jechać do szklarni i boję się trochę tych wrednych bab.

@Adriana58283

Popieram i potwierdzam - (usunięte przez administratora) na wypłacie, co do pralni też potwierdzam, wszystko prawda. Pozdrawiam

Odradzam , naprawdę szkoda czasu i pieniędzy , co do pieniędzy bardzo mało 200 euro tyg. to nie pieniądze , odliczyć wyżywienie , to zastaje śmieszna kwota , przez okres kilku tygodniowy szczerze tyle nawet nie zarobiłem i do tego co tydzień trzeba pisać maile ponieważ brakuję godzin i pieniędzy , kto nie sprawdza odcinków wypłat ten traci dużo kasy , są to nawet dniówki , nie można nic załatwić trzeba pisać i zgłaszać wszystko na aplikacji po przez internet , pracownik biura powie ci że nie jest od tego i go to nie obchodzi , pracowałem wcześniej przez tą agencję i nic się nie zmieniło a nawet jest gorzej. Naprawdę odradzam. Jest dużo innych ogłoszeń biur i osobiście pracowałem przez inne agnacje , ale dopiero pierwszy raz piszę komentarz na temat właśnie tego biura , totalna porażka i dno ....

Szkoda gadać

Przyjechałem na sery jakoś w wakacje. Pracowałem dość długo wszystko spoko czasem i nadgodziny. Po pewnym czasie studenci wyjechali i skonczylo się. Nowi przyjeżdżają a pracy mało. Trzymają ludzi w rezerwie po kilka dni. Inni nie są w ogóle planowani tak jakby nie było ich w systemie. Brak odpowiedzi na maile i smsy, a kontakt telefoniczny jest nie możliwy. Jak idziesz do pracy to idziesz mimo że masz plan pracy na cały tydzień Pani Kasia zmienić go potrafi Tobie czasem 3 razy i to w ostatniej chwili. Przykład masz na 14, nie dość że musisz jechać do zakładu najpóźniej o 13.15 bo inaczej nie pójdziesz do pracy to planing dostajesz o 12.40 czasem 10 minut szybciej czasem później. In Person to Sherpa więc opinie poczytajcie. Teraz zmienia się w Timing. Na koniec dodam że na sery zaczęli ściągać Rumunów bo weszła tam inna agencja jeszcze, nie dość że Rumuni ma gwarantowane godziny przez co nie ma rezerw to wykonuje najlzejsza pracę a Polak ma tyrać tam gdzie najgorzej.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
mariusz

chce jechac na sery przez in person moze wie ktos jak tam jest??

Teresa
@mariusz

Zauważyłam, że w ostatnim czasie całkiem sporo osób zabiera tu głos, a więc na pewno ktoś niedługo udzieli Ci konkretnych informacji. A jesteś zainteresowany wyjazdem na nieco dłużej, czy raczej tylko na kilka tygodni? Zachęcam Cię do ciągłego dzielenia się z nami swoimi spostrzeżeniami, dotyczącymi Agencji Pracy In Person.

Wartownik
@mariusz

Siemanko też jadę do zeewolde czy jakoś tak 10.08 jak jedziesz później to opiszę Ci co i jak

Dawid
@Wartownik

Dojechałeś już na miejsce zatrudnienia i mógłbyś opisać warunki jakie zastałeś na miejscu? Interesuje mnie standard zakwaterowania i odległość kwatery od miejsca pracy. Napisz jak Ci się pracuje i czy jesteś zadowolony z wyjazdu.

Czarna
@mariusz

Nie licz że będziesz na serach kłamią idziesz na to a na miejscu co inne będzie byłam tam

@Czarna

dzieki ze sie odezwalas:) mam prace w niemczech przez juz sprawdzone biuro wracam do nich :)a tobie zycze powodzenia w znalezieniu dobrej pracy.zycze milego dnia ::)

@Czarna

Muszę powiedzieć, że jestem szczerze zaniepokojona tym, co napisałeś. Jak to możliwie, że po przyjeździe okazuje się, że praca okazuje się nie tą, która powinno się podjąć? Jak tłumaczyła to sama agencja? Poproszę o więcej szczegółów na ten temat.

Dddddddd
@@mariusz

Jaka agencje polecasz w Niemczech

Kazimierz
@Dddddddd

Wiecie może, czy istnieje możliwość, aby otrzymując pracę za pośrednictwem agencji In Person móc na własną rękę znaleźć sobie zakwaterowanie? Niektóre agencje dają taką możliwość, dlatego chciałbym zweryfikować, jak działa to w tym przypadku.

Ja też

Witam, mam pytanie jakieś informacje i opinie na temat pracy w post nl w Amersfoord, aktualne

Kazimierz
@Ja też

A jakie stanowiska Cię interesują i na jaki okres czasu?

Bartosz

Podpowiedzcie jak firma organizuje zamieszkanie i w ogóle pozostałe sprawy?

HOOLLLY
@Bartosz

Właśnie jadę więc gdzieś w poniedziałek może wtorek napisze jak wygląda zakwaterowanie w Zeewolde Bosruiterweg ;)

roko
@HOOLLLY

I jak? :)

Twoja Mara
@Bartosz

Organizacji brak, wieczna prowizorka. Zakwaterowanie w (usunięte przez administratora) za który trzeba bulić i znosić wiecznie olewane usterki, a za pracę błagać o wynagrodzenie. Zakwaterowanie to też obleśni panowie z administracji. Także poczucia bezpieczeństwa jeśli jesteś z kobietą też nie zaznasz. A już na pewno nie ona.

X
@Bartosz

Zazwyczaj na parku kasztel oojen park w bungalach lub w niemieckim mieście

Rafal
@Twoja Mara

BZDURA NIGDY BIE MA PROBLEMU Z PIENIEDZMI I WYPLATAMI

Sim
@HOOLLLY

Tam jest super

Danieldanielowski

Agencja, która okrada uczciwego pracowitego człowieka :) nie polecam z całego serca. Oddajcie mi pieniądze (usunięte przez administratora)

dzik
@Danieldanielowski

nie wypłacili ci pieniędzy ? możesz coś więcej napisać . Chodzi o wypłatę , czy kary ?????????

Kasiak

Czy ktoś z Was był w Venlo na produkcji sortowania ziół? Wybieram się i jestem ciekawa co i jak. Pozdrawiam.

Bartosz

Nie radze jechać :D Zobaczysz na miejscu jak to jest

Kasiak
@Bartosz

a co masz na myśli dokładnie? :D daj znać na: katarzynasiwek@hotmail.com jeśli nie chcesz pisać tu. Poważnie rozważam tą opcję a wybieram się sama więc jeśli serio nie warto jechać to sypnij konkretami, będę wdzięczna. :)

Natalia
@Kasiak

Byłam, jechałam tylko na to, a po 2 dniach okazało się że jakaś babeczka mnie nie lubi i nie będzie ze mną pracować więc przenieśli mnie do innej pracy, za co jestem wdzieczna bo pracowało mi się już potem super i miałam zapewnione godziny już do końca mojego wyjazdu. Ogólnie praca lekka, ale ludzie wredni. Nie wiem jak teraz ale nie polecam

Czarna
@Kasiak

Nie radzę byłam zapieprz jest i bliźniaczki ponaglające i godzin niema

Mateusz
@Kasiak

Jutro ide tam na jeden dzien Ci pomoc heh

@Czarna

Tego typu praca nigdy nie jest łatwa - trzeba się z tym liczyć, decydując się na nią. Jak rozumiem - sama w pracowałaś w Venlo na produkcji sortowania ziół dzięki In Person. Powiedz mi zatem, jak wygląda tam kwestia, jeśli chodzi o zakwaterowanie? Jest ono zapewnione przez agencję?

KR

Witam. Chce wyjechać jeszcze w tym tygodniu Co powiecie o tej pracy i miejscu zamieszkania. Wszystko przez agencje In Person.Z góry Dzięki za SZCZERĄ opinię Zakład: Coroos Kapelle Adres: Kapelle - Biezelinge Stanowisko: pracownik czyszczący maszyny Miejsce zamieszkania: Vlissingen (około 30km)

@KR

Kilka osób pisało już na tym forum o zakwaterowaniu - prześledź sobie wcześniejsze komentarze. Wypowiadałeś się jednak w tamtym tygodniu, co oznaczałoby, że już wyjechałeś. To może opowiesz nam o swoich pierwszych wrażaniach, jeśli chodzi o Twoje miejsce pracy?

Orzeł

Kto zna dobra AgencjePracy do Holandii

Niewazne

Agencja pracy in person to jedna z największych ********* agencji w jakiej pracowałem.Branie ludzi na siłę chyba tylko ze względu na wyrobienie SOFI .Zero zainteresowania ze strony koordynatora.Pani Justyna koordynatorka bardzo kompetentna osoba na te stanowisko.Gromadzi ludzi na siłę i zwalnia stałych pracowników tylko ze względu na to ze pojechali na urlop,albo się sprzeciwiają.Nie potrafi odebrać telefonu nie umie rozwiązać problemu tak samo jak Główne siedziby w Polsce czy tutaj na miejscu nie umieją odpowiedzieć po co ich tylu organizują.Ludzie potrafią po 2-3 tyg na domku siedzieć i wracają z powrotem do Polski ,bo tak jest wszystko znakomicie zorganizowane.I na koniec pragnę dodać że NIE POLECAM chyba ze lubicie siedzieć na domku :D !

@Niewazne

Wynika z tego, że osoby, które jadą do pracy wcale nie mają jej zapewnionej. Czy przed wyjazdem podpisuje się z agencją umowę, w której są zawarte warunki zatrudnienia i ilość dni do przepracowania? Jeśli tak takie zachowanie jest niezgodne z zawartym kontraktem. Także pomoc koordynatora jest często bardzo potrzebna na miejscu, a jeżeli nie można na nią liczyć, to duży minus. Napisz, czy warunki zakwaterowania były w dobrym standardzie i kto za nie płacił, Ty czy agencja?

Ggg
@Mikołaj

Agencja wymiga się od wszystkiego. Od wszelkiej odpowiedzialności za pracownika, wszystko przez telefon albo jakieś aplikacje. A wiadomo że oczy mogą powiedzieć wiele, są takie czasy że ludzie są coraz mądrzejsi ale niestety lub stety każdy z nas jest duszą zamknięta w cieledlatego możemy sobie tylko pogadać to jak walka z własnym cieniem. Ale spoko cała Europa na tym Cierpi, zobaczymy jak to będzie, wszystko się gdzieś zapisuje, Bóg powiedział że czeka cierpliwie na każdego, dopóki się miarka nie przeleje. Pozdrawiam

Ola

Wybieram się do pracy z in person na pakowanie pomidorów do Venlo z zakwaterowaniem w bungolokach na parku.Czy ktoś może coś powiedzieć o tej pracy i zakwaterowaniu.Pozdrawiam i dziękuję.

Venlo/Venray
@Ola

Na jakim parku? Jeśli Ooijen Broekhuizenvorst to porażka.. Ja pracowałam na magazynach praca b. fajna ale to zakwaterowanie dramat.

Karol28
@Venlo/Venray

Witam też tam pracowałem i mieszkałem na bungalach w Kastel ooijen towarzystwo w porządku tam jest tylko domki tak samo to porażka z 2 pokojowego powiększają na 3 osobowe ostatnio przyjechało 80 osób 55 z tego mieli wolnych miejsc to żeby mieli miejsce to dawali wypowiedzenia odrazu 6 osób w ciogu 5 min poleciało parkowy Zenon wredny i nie idzie się z nim dogadać. Pierwszy i ostatni raz w tej agencji.

@Karol28

Widzę, że nie jesteś zbytnio zadowolony z warunków mieszkalnych, które zapewniła Ci Agencja Pracy In Person. Mógłbyś cofnąć się w czasie i napisać, jak to się stało, że trafiłeś do pracy akurat za ich pośrednictwem? Znalazłeś ogłoszenie, czy może pracę polecił Ci znajomy pracujący już tam?

Myszor

Witam pracuje na Bakker Logistiek w Zeeewolde jako Picker Order do tej pory praca nie najgorsza pomocni ludzie w pracy sami prace polacy, norme trzeba trzymac duza nie jest 150-160 przy kazdej przerwie trzeba uzyskac ta srednie czyli przez 2 godziny do przerwy ja trzeba miec inaczej wywalaja do domu. Wiadomo trzeba sie ruszac na wakacje sie nie przyjechalo. Zakwaterowanie ok nie jest najgorzej placic trzeba 93 euro za tydzien. Kordynatorzy w parku na ten czas co sa teraz sa ok, pomocni pod telefonem jak i rowniez w biurze. PUmowe podpisywalem przez firme In Person a pozniej przekierowali mnie na Sherpe, podobno to jest teraz ta sama firma. Moze komus pomoglem . Moge powiedziec cos wiecej na priv

Aldonik

Sery w Almere !!! Nie ma godzin. Pracuje się po 2-3 dni jak się jest nowym pracownikiem. Wypłaty w ostatnich tygodniach to max. 130 euro. Wyremontowane bungale chcą utrzymać a sezonu nie ma i jak mówią od stycznia ,,ma być niedługo". Jest tu jednym słowem dezinformacja na każdy temat. Plusem jest niby możliwość dostania zameldowania, nie można się go doczekać. Po pracy można zostać bez transportu jak masz przedłużone zmiany. Obiecują pracę na tych samych zmianach dla par, a póżniej człowiek dostaje 2 godziny pracy po czym jak kończysz to dziewczyna ma zmianę. Ogólnie strasznie nieprofesjonalna agencja, mająca biuro w fabryce serów. Trzeba dodać czekanie na smsa. Pół godziny przed busem do pracy nagle sie dowiadujesz ze idziesz do pracy i dzwonią do Ciebie. Jednym słowekm po długich latach w Holandii trafiłem do fimy z kobietą w której mam najniższe wypłaty w swojej historii. W każdym razie ja dziękuję temu miejscu. TEXAS

neworker 435
@Aldonik

Zgadzam się z tym i odradzam pracę.

Bexinski

Mi tam się (usunięte przez administratora) podoba W sobotę jadę tam po raz pierwszy he he pozdro

@Bexinski

Piszesz, że zaczynasz zatrudnienie. Może mógłbyś napisać na forum jak będą przebiegały Twoje pierwsze dni w pracy i czy uzgodnienia zawarte na rozmowie kwalifikacyjnej będą miały odzwierciedlenie w rzeczywistości. Dodaj więcej informacji o benefitach i atmosferze w pracy. Będę Ci bardzo wdzięczny.

Koskaa

Witam wybieram się w Lipcu do pracy na zbieranie truskawek, ktoś może napisać jak ocenia tę pracę?

pawel221

witam czemu nie płacicie ludziom za dni świąteczne skoro firma wam płaci ?dopiero później zwracanie po 3 tygodniach trzeba się upominać o swoje wpłacenie sobie czujesz pieniądze na lokaty żeby wam rosły procenty wy (usunięte przez administratora) obiecujecie ludziom 40godzin w tygodniu a w piątek Solaris wychodzi po 200euro trzeba nadal na was związki zawodowe

EGM

Jestem 3ci tydzień w Holandii, przez InPerson. Jest to mój pierwszy wyjazd, więc miałem trochę stresu czytając na rożne fora sytuacje opisane przez ludzi, ale w moim przypadku wszystko się zgadza. Warunki noclegowe bardzo fajne, domek zadbany, właściciel uśmiechnięty i pomocny. Pieniądze na czas, ani grosza mniej, praca jak praca, jak robisz swoje nikt nic złego nie powie. Kontakt z biurem w Holandii, również w porządku. Mili ludzie, odpowiadają na maile, dzwonią raz na jakiś czas pytają czy wszystko w porządku. Naprawdę to co obiecali mi na telefon, akurat zostało mi przyznany. Nie mam powodu do narzekania.

Ilona
@EGM

W takim radzie trzeba się cieszyć, że Agencja Pracy In Person spełniła stawiane przez Ciebie oczekiwania. In Person jest na rynku od 2004. Od tego czasu pomagają tam znaleźć swoim klientom ludzi do pracy w Holandii. Ciekawi mnie szczególnie jedna kwestią, którą może zechcesz mi wyjaśnić. Czy wymagają tam podstawowej znajomości niderlandzkiego, czy można douczyć się już na miejscu?

Dariusz

Witajcie. W najbliższym czasie wyjeżdżam do pracy w firmie Bleckmann za pośrednictwem Inperson. Będę mieszkał na parku Kaastel Ooijen. Jeśli ktoś również jedzie w to miejsce i chciałby się poznać to proszę o kontakt :) darecki2019@gmail.com

fela
@Dariusz

radzę Ci tam nie jechać;]

Carollo21
@Dariusz

Odradzam siedź w Polsce jeszcze puki nie wyjechales i się zastanów serio nad tym. Ta agencja to porażka. Wiem co pisze i (usunięte przez administratora) biorą ludzi w sobotę do pracy mówią że będziesz mieć zapłacone za to a później się okazuje że ci to zabiorą. Z resztą sam przyjedziesz sam ocenisz ale ja odradzam

Zszokowany
@Carollo21

Zgadzam się w zupełności ! Warunki w Tiel - katastrofa, kasa - (usunięte przez administratora) zainteresowanie pracownikami - żadne Od 2019r jest to sherpa !!! Poczytajcie opinie sherpa bo to oni ich wykupili czy tez zjednoczyli, tak czy inaczej KATASTROFA P.S. Moje komentarze zostały wszystkie usunięte..... W razie szczegółów i dla zainteresowanych mój nr 693865329 ( Wierz cię mi, dużo by pisać )

Ilona
@Zszokowany

Jeśli zauważyłeś, że niektóre Twoje komentarze zostały usunięte, to po prostu musiały one w jakiś sposób naruszać regulamin GoWork.pl. Rozumiem, iż warunki zapewniane przez Agencję Pracy In Person nie spełniły Twoich oczekiwań. Firma ta oferuje pracę na terenie Holandii i teraz rodzi się pytanie, czy decydując się na pracę za ich pośrednictwem, trzeba znać biegle język obcy, czy też można na miejscu się go douczyć?

Sylwunia24
@Zszokowany

Sherpa została wykupiona przez in person

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy In Person Sp. z o.o. - Racibórz

• Jak się pracuje w Agencja Pracy In Person Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy In Person Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Pracy In Person Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Agencja Pracy In Person Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Pracy In Person Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 68 ocen.

Agencja Pracy In Person Sp. z o.o.