Opinie o Flexjob Agencja Pośrednictwa Pracy Sp. z o.o. w Racibórz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Flexjob Agencja Pośrednictwa Pracy Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Flexjob Agencja Pośrednictwa Pracy Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flexjob Agencja Pośrednictwa Pracy Sp. z o.o. w Racibórz

Wiktoria Nowy wpis

https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,21527800 Podany wyżej link należy do agencji z Wielunia, nie Raciborza, tamta agencja wysyła do pracy przy owocach, nie ta pod którą są opinie, ale jako, że wszyscy wchodzą tutaj sama przestrzegam przed agencją z Wielunia o takiej samej nazwie jak ta wyżej. Na początku kontakt z biurem był świetny przed wyjazdem, byłam zdziwiona skąd te wszystkie opinie o braku kontaktu, jednak gdy przyjechaliśmy na miejsce okazało się że od długiego czasu firma jest w kwaranntanie , co nie było miłym zaskoczeniem, okazało się też, że pracy jest mało i firma odsyłała pracowników do domu, na szczęście nas nie odesłali, agencja obiecała też kontener tylko dla nas, ale na miejscu okazało się, że wszystkie agencje tak kłamią(informacja od pracodawcy). Po poinformowaniu o tym agencji kontakt się urwał. Agencja organizuje wyjazdy na truskawki do Charlys Erdb., w biurze tej firmy jest bałagan i zalegają z zapłatą.

Leon Nowy wpis
@Wiktoria

Agencja z Wielunia nazywa się Flexijob a ta z Raciborza Flexjob i agencje te nie maja ze soba nic wspólnego

Kacper Nowy wpis
@Leon

Myślę, że Pani wyżej o to chodziło, po prostu ludzie tego nie zauważają. I wystawiają opinie obu agencjom w tym wątku.

Flex to dziady

Straszna agencja, straszne warunki, straszny kontakt z biurem w zasadzie jego brak.. Nie polecam.

Flex to dziady

Straszne jest to, że nie ma pracy. I wypłaty po 130 euro :) chcesz więcej pracy dzwonisz, piszesz do biura to mówią, że to oczywiście zgłasza i na tym się kończy.

kowal
@Flex to dziady

to chyba pan pomylil agencje bo u nas roboty w cholere i nie ma mowy o braku pracy a co dopiero o tak cienkiej kasie, wyplata dobra i na czas wiec dla nas gitara, po urlopiku wracamy;-)

Roman
@Flex to dziady

Mój syn pojechał 2 tyg temu do pracy i pracował 1 dzień ściągają ludzi i nie mają dla nich pracy totalna porażka

@Flex to dziady

Dzien dobry, Prosze o telefon w celu wyjasnienia sytuacji. nie przypominam sobie by u nas miala miejsce taka sytuacja. Prosze dzwonic na numer 032 746 61 66

@Roman

Dzien dobry, Panie Romanie, nie wysylamy nikogo do pracy na 1 dzien.

amelia
@Flex to dziady

Potwierdzam. Razem z partnerem pojechałam do Niemiec półtora miesiąca temu do zakładu z owocami który okazał się zakładem z kapusta w którym śmierdziało na kilometr , nikt nie uczył nas pracy i każdy miał nas gdzieś. Jest problem z wzięciem zaliczki a wyplata jest pomniejsza o 40% w dodatku spóźniają się z wypłacaniem pieniędzy. Kary za rzeczy niezrozumiale kradną pieniadze. Agencja moze skusić ładnym mieszkaniem - odradzam wszystkim

Zorro
@amelia

Moze Pani napisać coś więcej? Nam proponują tą pracę i nie wiemy czy jechać

Amelia
@Zorro

Nie jedzcie tam. Godzin jest dużo ale pracować będziecie za darmo. Jeśli wam wypłaca to i tak marne grosze a atmosfera w pracy jest fatalne praktycznie żądnych polakow i trzeba (usunięte przez administratora) po łokcie. Mieszkanie bardzo ładne ale u zboczonego niemca więc jedzcie gdzie indziej

@Zorro
@Amelia

A czy mogłabyś powiedzieć dokladnie ile dostałaś po 1.5 miesiąca pracy? Z tego co mi mówili to 15 każdego miesiąca wysyłają wypłaty. A pisałaś jeszcze o tym, że dają kary, jakie?

Krzysztof Nowy wpis
@amelia

Pani Amelio, chyba pomylila Pani agencje. Firma Flexjob nie wysyla do pracy do zadnych firm z owocami. Prosze niezwlocznie usunac komentarz ktory oczernia firme. Jezeli Pani pojechala do Niemiec przez agencje o ktorej Pani pisze to prosze podac numer telefonu do tej agencji.

Justyna Rybinska

Nie jest zle , rower 100% sprawny nowy można powiedzieć , Pan Jakub stara się zapewnić byt w mieszkaniu gdy czegoś brakuje , Pani Ani jest bardzo miła i stara się rozwiązać każdy kłopot . Z opinii znajomych którzy pracowali to mówili , ze czasami trzeba czekać na niektóre udogodnienia , ale zawsze koordynatorzy śluza pomocą . Jeśli chodzi o transport to dzwoniłam do przewoźnika godzinę przed końcem pracy i był . Fakt kierowcy rozmawiają po angielsku , ale to decyzja pracownika który przychodzi do biura i nie potrafi nic po angielsku i często kłamie ze zna język angielski . Jeśli ludzie by nie podwyższali swoich umiejętności językowych a bardzo często to się zdarza to myśle , ze mieli by dużo prościej we współpracy z agencja. Koordynatorzy to tez ludzie jak my i nie maja różdżki aby zachcianki spełnić na jedno machnięcie , trochę wyrozumiałości , pozdrawiam. Nie jestem koordynatorem tylko zwykłym pracownikiem przy kwiatkach i przedstawiam realnie zgodnie z prawda. Pozdrawiam

Krzysztof
@Justyna Rybinska

Pani chyba pomylila agencje piszac opinie o rowerach i kwiatkach

Justyna R.
@Krzysztof

Nie :) Układam bukiety z kwiatami na bandę. A rower mam 100% sprawny gdy na dany dzień dostaje prace w innym miejscu i nie wiem jak trafić lub jest daleko to kierowca przyjeżdża po mnie i odwozi do domu :) wystarczy nauczyć się 1 zdania angielskiego i liczebników do 12 :) Dzwoni się do kierowcy mówiąc np I finisz work 5:00 pm i on jedzie :) to jest najfajniejsza z agencji w jakich miałam przyjemność pracować :)

Krzysztof
@Justyna R.

Pani Justyno, Pani nie pracuje za posrednictwem tej firmy, ta firma nie wysyla do pracy przy kwiatkach.

Wojciech

Zabrakło argumentów uzasadniających niezadowolenie ? Zawsze można zmienić pracę skoro w dobrej jest tak słabo.

Aplikowałeś do Flexjob Agencja Pośrednictwa Pracy Sp. z o.o. na stanowisko Manager ds. sprzedaży | Outsourcing, leasing pracowniczy? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
filemon

@Tomasz Idealnych firm nie ma i doskonale o tym wszyscy wiedzą

Piotr W. TORUŃ

Czytając negatywne komentarze, nie zgadzam się z nimi. Ja jestem bardzo zadowolony z kompetencji biura. Polecam.

Jakie są warunki zatrudnienia w Flexjob Agencja Pośrednictwa Pracy Sp. z o.o.?

Tomasz

Linda mówi o hejcie, ja wystawiłem opinię popartą argumentami oraz sytuacjami, które spotkały mnie podczas współpracy z tą firmą. Nie miało to na celu nikogo hejtować, a przestrzec potencjalnych pracowników.

Lulek

Szybkość w działaniu, miła,, obsługa"????praca na miarę oczekiwań, jak dotąd w kontaktach pełna profeska ????Polecam. Brukarz z Nysa

Olaf

Ta firma to jedna wielka katastrofa, zacznę od tego że panuje tam jeden wielki chaos i nie da się nic załatwić. Podam kilka przykładów tego jak bardzo nie kompetentna jest owa firma. Po pierwsze tuż przed wyjazdem dokładnie 2 dni, który był umówimy z biurem około0 półtora tygodnia wcześniej, zadzwoniła pani z informacją że w tym tygodniu nie można przyjechać bo był jakiś dłuższy weekend. Problem w tym że transport jest na własną rękę i tu tworzą się problemy, ponieważ oni mają gdzieś co z tym zrobisz, transport już zapłacony i jak sam się nie dogadasz z przewoźnikiem to kasa stracona i stracony cały tydzień pracy, pytam się jak tak można gdzie jest to takie ogromne biuro? Po drugie już na miejscu załatwić co kol wiek to tragedia, rozmawianie z paroma osobami o jednej rzeczy stanie się codziennością. Po trzecie mieszkania są wybrakowane, brak mebli czy chociażby naczyń. Kolejną rzeczą jest masakrycznie długi czas oczekiwania na transport po pracy sięgający czasem paru godzin. To jest połowa z rzeczy które mógł bym napisać ale myślę że wystarczy na ukazanie wizji tego jak to biuro jest okropne, najgorszemu wrogowi nie życzył bym współpracy z nimi. Z wyrazami goryczy serdecznie nie polecam.

leon
@Olaf

pan chyba z ksiezyca

alfred
@Olaf

Pan chyba pomylil firmy bo firma nie zalatwia transportu. transport tylko we wlasnym zakresie.

Dominika
@alfred

Olaf napisał, że załatwiają transport tylko z miejsca pracy do mieszkania - nie z Polski. Jednak ja właściwie nie o tym chciałam dyskutować, bo to jest kwestia do ustalenia z Flexjob. Chciałam natomiast dowiedzieć się, czy można na miejscu liczyć na wsparcie polskich koordynatorów, jak ogólnie relacje z nimi?

alfred
@Dominika

nie, firma nie zalatwia transportu, transport we wlasnym zakresie

@alfred

Dzięki za informację. Czy mógłbyś napisać jak wyglądają warunki zakwaterowania i czy maja dobry standard?

Irek

Niestety obciążamy swoimi błędami firmę. Flexjob to bardzo dobry pracodawca.

Kamil

Proszę być czujnym czytając pochlebne opinie , patrz na negatywne dziwne aby aż tyle osób złośliwie i kłamliwe miało pisać, a te pochlebne pewnie piszą z firmy, ktoś napisał że czemu winić flexjob, no i trochę racji ale jeśli firmy do których oni wysyłają ludzi , traktują tych ludzi jak śmiecie, i cały czas ktoś dzwoni do flexjoba z problemami to ludzie też winią flexjoba , który racja niewiele robi bo co on może zrobić skoro sam jest też na utrzymaniu firmy do której was wysyła, ogólnie praca ok kasę też wysylali ale jeśli ktoś pisze się na takie atrakcje jak wymieniłem w poprzednim poście to jego sprawa

@Kamil

Panie(usunięte przez administratora) Dla mnie jest Pan w porzadku, ale wulgarnosc z jaka Pan sie wyraza do pracodawcy skutkuje niestety tym co Pan napisal. Przeklinajac nic Pan nie wskora, a dziewczyny ktore odbieraja Panski telefon wysluchujac wulgaryzmy z Pana strony rzucaja sluchawka. Niestety jako firma Flexjob nie mamy wpylwu na wszystko. Wszystkie sprawy sa zalatwiane pozytywnie natomiast jesli Pan u pracodawcy zepsul sobie swoje imie to na moje prosby niestety tez nie reaguja

Kamil

Nie polecam ogólne firma flexjob z panem Krzysztofem Tomaszkiem jest tu najmniej winna , Całą winę ponoszą firmy z którymi oni współpracują czyli Dankers , dwu dniowe spanie w samochodzie to tylko dodatek do atrakcji jakie oni zapewniają, najtańsze kwatery z murzynami i muslimami , wspólną kuchnią łazienką ostatnio jakieś dziwne numery firma wysyła niby brakujący załącznik do umowy która podpisałem kilka miesięcy wcześniej , szczęście że byłem w domu i sobie znalazłem ten który im niby brakował , tylko w tym wysłanym przez nich była już inna stawka ( mniejszą) niż ta która podpisałem wraz z umową, gdy im oznajmilem iż tego nie podpisze i mogą mnie zwolnić, zaczęli mnie straszyć że wstrzymają mi wypłatę że nie będę miał pracy tak przez dwa miesiące aż dali sobie spokój zaczęło się na koniec roku kiedy trzeba było wysłać rozliczenie podatkowe , ze nie dostane tego jak nie podpisze im tego fałszywego i niezgodnego z moja umową załącznika, jeżdżenie z budowy na budowę co tydzień dwa lub miesiąc, zmiana kwater co chwilę nieraz 4/5 W miesiącu. Jeśli ktoś czyta komentarz tego typa u góry Davide no to on pewnie musiał trafić z jakiejś zrujnowane polskiej firmy tam albo zawsze jest szczęśliwy

Kris

Jak agencja flexjob może być wporzadku skoro firma w której pracowałem w Niemczech zalega mi z wynagrodzeniem od listopada ...

@Kris

a zglosil Pan ze Panu zalega z wynagrodzeniem? niech Pan napisze jak jest i dlaczego zalega.

@Kris

skoro firma w niemczech zalega z wynagrodzeniem to co z tym ma wspolnego agencja flexjob, flexjob to polska firma, prosze napisac

THE END

@Kris

Jeśli masz czelnosc wypisywać negatywne opinie o firmie to bądź na tyle odważny żeby podpisać się imieniem i nazwiskiem. A co ma firma BUSS do firmy Flexjob? Ktoś tu myli pojęcia wyższa szkoła się kłania ????firma Flexjob jest agencja pracy którą zleca pracę a nie wypłaca wynagrodzenie!! ????. Wynagrodzenia wypłaca firma BUSS która nigdy nie zalega mi z wypłatą jakich kolwiek pieniędzy. Wszystko mam na czas!! Jak najbardziej polecam!!

Zgadzam się. Ja nigdy nie miałem problemów z wypłatą. Do 15 to było do 15 czasami 17 ale to już wina przelewu zagranicznego. Firma BUSS jest dobrą firmą. Jeśli ktoś mówi inaczej to ja powiem że kłamie

Żadnych zastrzeżeń firma kompetentna. Współpraca 10/10. Pozdrawiam i polecam jako osoba prywatna Moje sugestie dla Flexjob Agencja Pośrednictwa Pracy Sp. z o.o.: Dobra firma Lubię atmosferę w Flexjob Agencja Pośrednictwa Pracy Sp. z o.o. za: Rozwiązanie problemów

Wojtek

Jak się pracuje w agencji?

@Wojtek

A po przez Agencję Pośrednictwa Pracy Racibórz? Wysłani za granicę

spezjalisten?jawo

Firma -jej oferty to bezpłatne mieszkanie, wypłacanie urlopu z soka bau brawo takie coś mają, stawki dobre a mogły by być bardzo dobre kwestia tego co się robi: z kim? przy czym? gdzie? jak?co? język komunikatywny Interesuje mnie monter rusztowań tak mało piszecie tylko dwóch ogólnie tam pracuje czy jak? I nie ma kto firm sprawdzać, jak i ochotników Ohne Tester Wunderbar

P.*we*r*

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Potwierdzam komentarz Pana Cieśli ,tez pracowałem w tej agencji , jest tragedia na pieniądze czekam strasznie długo , nie polecam!!

leon
@P.*we*r*

ja pracuje za posrednictwem tej firmy od 4 lat i wszystko jest w porzadku ni wiem o co chodzi ciesli

Cieśla

A pod firmą B.U.S.S u pani Karoli Buss to już calkiem obiecują złote góry a dostajesz śmierdzace (usunięte przez administratora) Wykorzystują na Maxa jak wejdzie a potem wyrzucają jak śmierdzace szmate nie polecam tej firmy stanowcze nie bez wahania to był błąd życiowy że zgodziłem się na współpracę z nimi i wszyscy znajomi z firmy mogą to ptwierdzic jak czekają na pieniądze i o ich głupich zasadach

Cieśla

Totalne dno. Spozniaja się z wypłatą pieniędzy o kilkanaście dni. Jak dzwonisz i pytasz o kasę to twierdzą że przelewy wyszły już w poniedziałek a mamy piątek ciekawostka taka że konto firmy sparkasse moje sparkasse. Zero pomocy od Pana Krzysztofa Tomaszka wszystkie prace są bardo daleko po 800km nie pomagają w niczym stawki zniżone najważniejsze dla firmy to cetle żeby im powysylac nie polecam nie dbają o pracowników

ADUSPOL1983

Witam - co możecie powiedzieć o tej Agencji pracy ?

Leszek
@ADUSPOL1983

Chciałbyś podjąć pracę za pośrednictwem agencji pracy Flexjob? Pracowałeś już może kiedyś przez jakąś agencję, czy może byłaby to Twoja pierwsza tego typu praca? Zastanawia mnie też, dlaczego akurat ta agencja wyraziła Twoje zainteresowanie? Może ma na to wpływ lokalizacja, w której się znajduje, albo opinia, któregoś z Twoich znajomych? Przedstaw proszę, jak to wygląda w Twojej sytuacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Flexjob Agencja Pośrednictwa Pracy Sp. z o.o. - Racibórz

• Jak się pracuje w Flexjob Agencja Pośrednictwa Pracy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexjob Agencja Pośrednictwa Pracy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexjob Agencja Pośrednictwa Pracy Sp. z o.o.?

Flexjob Agencja Pośrednictwa Pracy Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Ogrodowa 5
    47-400 Racibórz
  • NIP: 1231016763 REGON: 15681712 KRS: 0000192271

Flexjob Agencja Pośrednictwa Pracy Sp. z o.o.