Opinie o Agencja Pracy In Person Sp. z o.o. w Racibórz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Agencja Pracy In Person Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agencja Pracy In Person Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy In Person Sp. z o.o. w Racibórz

Zofia Nowy wpis

Znalazłam informację, że ta agencja pracy jest w likwidacji... Czy to prawda? Dajcie znać, na jakim etapie teraz jest ten proces? Co stało się z pracownikami, którzy byli zatrudnieni do różnych firm przez tą agencję? Myślałam, że znajdę tu jakąś pracę, dlatego tak mnie ciekawi, co się stało...

Roberto Nowy wpis
@Zofia

Ta agencje powinno zamknąć to prawda, najgorsza agencja w Raciborzu nie polecam , uciekać z tej agencji z daleka, (usunięte przez administratora)nic więcej wsiadasz w Raciborzu w autokar i stajesz się (usunięte przez administratora) umowa dopiero w Niemczech dostajesz która i tak jest nie ważna , praca na(usunięte przez administratora) bez ubezpieczenia, coś się stanie jesteś zdany na siebie. Hotele tragedia pokój 2x3 plis karaluchy i pluskwy , uważacie na tą agencje i uciekajcie od niej z daleka

@Roberto

Czyli jednak ktoś tu wyżej plotki sieje, i wcale agencja się nie zamyka? Umowa jest na polskich czy niemieckich warunkach? A z kasą jak, też jakieś dziwne rzeczy powychodziły? Moja poprzednia agencja tez załatwiła mi takie warunki mieszkaniowe, więc wiem o czym piszesz. Tylko ja musiałem z wypłaty sporo zapłacić za lokum. Tu jak jest? Pokrywają wszystko? Po jakim czasie zjechałeś do kraju? Da się tu przynajmniej tak z pół roku przerobić?

Jak długo trwa proces awansu w Agencja Pracy In Person Sp. z o.o.?

Denim

Witam. Byłem pracownikiem firmy w latach 2003-2007 gdzie i jak można uzyskać potwierdzenie pracy,potrzebne do emerytury z AOW?

Natalia

Sporo mieli tych fizycznych ofert z tego co widzę, ale udało mi się wypatrzyć coś na specjalistę ds. rekrutacji, czyli dla mnie :) Bo na ślusarza niestety kompetencji nie mam. Tylko widzę, że to już starsze ogłoszenie, można aplikować jeszcze? I czy w ogóle finansowo się opłaca, jaka stawka?

adam82

Witam. W okresie od czerwca do 2015 do sierpnia 2017 r.w Tiel, w magazynie DHL Sprawa Pierwsza: Praca. Średnio ciężka, bardzo mili i pomocni koordynatorzy. Godziny pracy rozliczane prawidłowo. Współpracownicy, bywało różnie, ale ogólne na plus. Spraw druga: zakwaterowanie: Rewelacja, domki albo nowe, albo po kapitalnym remoncie, i czyste. każdy do dyspozycji miał osobny pokój, wspólny aneks kuchenny z jadalnia i mała łazienka. Wygodne materace, w każdym pokoju okno. domki położone w parkach, wokół mnóstwo zieleni Sprawa trzecia: Transport: do dyspozycji auta i dwa razy po 50 euro tankowania. Wystarczało na dojazd do pracy i własne potrzeby. volkswageny Up rok 2013. Pralnia płatna 2 euro . Jak najbardziej na plus

Jk
@adam82

Tak to chyba ty robisz dla ucha ,człowieku te bajki to możesz dzieciakom pisać! W ROTERDAM DHL EXPRESS robiłem i było ok ale pani iwonka z biura w ROTERDAM to (usunięte przez administratora) i jeszcze na koniec za tydzień pracy dostałem 99 e Holendrzy jak zobaczyli to byli w szoku o to taka firma .

Jakie wartości są cenione w Agencja Pracy In Person Sp. z o.o.?

Kk

Żadne zwłaszcza na Parku w Broukhuizen. Zaczyna się nie fajnie robić. Jakieś śmieszne zasady wprowadzają chyba po to żeby ludzie się wynieśli.

Gosia
@Kk

Zawsze mozna sie wyprowadzic I sprobowac isc na swoje ! Ale z ta firma ciezko ! Dlatego lepiej szukac innego posrednika a jak umiesz jezyk ? To sobie odpowie kazdy ,wtedy jest wiecej mozliwosci.

Monia
@Kk

Możesz mi powiedzieć czy na tym parku jest jezioro co można popływać ????

AsPik

Witam ktoś coś o pracy w zakładzie A-ware - produkcja serów i zakwaterowaniu na Texasie

NL
@AsPik

Praca n A produkcji serow. Zależy n ajkaie stanowisko bo jest ich tam wiele. Najniższa krajowa przy pakowaniu. Jak masz. Uprawnienia na wózki widłowe albo inne to proboj na inne stanowisko. W biurze Polacy ale uwaga. Nie uraz nikogo zadając za dużo pytań Nie lubią tego. Wogole najlepiej tam nie przychodzić. Bo czesto mają fochy. Sprawdź dokładnie umowę często wysyłają ja z błędnymi stawkami.

Iuy
@AsPik

Pracuje i jest spoko. Mieszkam na parku i też jest luz.

Oko
@AsPik

Byłem nie polecam, tylko 1 raz w ciągu 10 tygodni miałem kopmlept godzin, a tak to co 2 dzień w pracy albo na rezerwie, która Cię zawsze zmusza do tego byś przygotowany na wyjazd czyli najedzony i przebrany do roboty, czyli kpina na texasie mieszka z 1000 osób nie polecam

Kuba2000
@AsPik

Nie jedz tam lepiej wyrzucaja ludzi z byle powodu, mnie wyrzucila pewna kordynatorka bo nie chcialem sue z nia umowic na sex. Chodzilem do pracy, a Wyle cialem dlatego ze niby konfliktowy

Wiktoria
@Kuba2000

Nie wiem, co myśleć o Twoim wpisie. Jeśli rzeczywiście było tak jak piszesz, to chyba należałoby zgłosić to osobie, która jest wyżej w hierarchii Agencji Pracy In Person. Czy w ogóle brałeś pod uwagę takie właśnie rozwiązanie tego problemu?

Pracownik tymczasowy

Inperson nie wypłaca wakacyjnych czekam juz 8tydzien dalej nic ???? firma zart.

Mily
@Pracownik tymczasowy

Powinni wyplacac po 6 tyg od zakoczenia wspolpracy ,czyli od momentu w ktorym mialo miejsce wypisanie wypowiedzenia.Jezeli tego NIE przestrzegaja masakra sami ,klamia w tym co pisza na swoim portalu

Beti

Powiem tak ,kokosow to nie mozna zarobic jest wiele firm,ktore wiecej oferuja albo nie kosza?bungale nie sa takie zle,ale cena tyg bungala Powala+ubezpieczenie ok 130e odciagaja takze wyplata w Granicach (200-320E)

RAFAL

Można wiedzieć kiedy będą jarograffy?

@RAFAL

Dowiedziales six czegos o tych biarografach?

Młodaaa

Jeszcze nie ma ? Wow

max
@RAFAL

juz sa sprawdz na starym portalu

Pracownik Orderpicker Bleckman

Witam, wystawiam tą opinię żeby każdy wiedział jak wygląda praca. Przyjechaliśmy do hotelu w Antwerpii, jest bardzo ładnie i schludnie ale jedyny problem tkwi w tym że mieliśmy obiecany pokój dwuosobowy a na miejscu okazało się że że wszystkie już są zajęte i zostały tylko czwórki. Co do pracy jest lekka, jedynie trzeba dużo chodzić ale na orderpickingu to norma ale nie polecam dlatego że do pracy jedzie się żeby popracować tylko przez 3 godziny, ponieważ przyjmowanych jest za dużo osób i nie starcza pracy i zarabia się w sumie tylko żeby opłacić hotel, ubezpieczenie i coś do jedzenia.

qwerty
@Pracownik Orderpicker Bleckman

Cześć. Mógłbyś napisać jak tam godziny? coś się zmieniło? bo mi proponują wyjazd w to samo miejsce i nie wiem czy się decydować. Pozdrawiam.

WItam
@qwerty

Ogolnie to robota jest tygodniowo z 250e wychodzi tylko wieczne problemy jeśli nie zapisujesz godzin okradają cie dosłownie wpisują ze np pracowałeś 25godzin a pracowałeś 40 ,Ciagłe wypisywanie o swoje bo tu wypłaty nie ma tutaj sie spoznja nie polecam

Rafal
@WItam

40 godziny pracy i dostaje się 250 euro wstyd i żenada ja zmieniłem ta smiejsza agencję i teraz za 32 godziny dostaje 325 a za 40 414euro (usunięte przez administratora) i(usunięte przez administratora)

In person - najgorsza Agencja, (usunięte przez administratora) nie wypłacają wakacyjnych i urlopowych, z dala od tej firmy, (usunięte przez administratora)

Były pracownik InPerson

Dziesięć tygodni czekam Na moje wakacyjne i urlopowe (idzie jedenasty) Pani na top desku napisała mi że mają problemy systemowe i rozumieją mój problem. Kpina

Gabo
@Były pracownik InPerson

Otszymałes juz swoje wakacyjne?

Gabi

(usunięte przez administratora) z tygodnia na ydzien (usunięte przez administratora) ludzi a wakacyjnych jak nie ma tak nie ma nie powinno wogle byc tej firmy bo to fikcja jakas nie agęcja tszeba się za nich brac i to ostro.

Gabi

Cześć chciałam cię zapytać czy otszymałeś w końcu wakacyjne?

Gabi

Juz będzie jak ósmy tydzień leci a urlopowych ani widac udam się do inspekcji pracy bo to żenada.

Rodacy!

Co sie stanie gdy zostawisz czapke w aucie sluzbowym? Normalnie sie tez oddaje jak cos sie znajdzie. Ale nie, wyrzucili i "bylo minęło " Chore. Polacy za granicą!

As pik

Witam ktoś coś o firmie Marfo BV w Lelystad? Na przygotowywaniu posiłków

Xxx

Czy może ktoś jedzie 17 stycznia do holandii na pakowanie ziół w vennlo bo z kimś raźniej. Przez agencję in person.

Oliwia
@Xxx

Witam może podaj numer tel to sie zdzwonimy bo też mam zamiar jechać

Woowka
@Xxx

Ja w sobote jade do venlo na magazyn z pomidorami przez timming

Dick

Dlaczego płace dla pracowników są tak ubogie, że nie osiągają minimalnych płac krajowych w Niderlandach?

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy In Person Sp. z o.o. - Racibórz

• Jak się pracuje w Agencja Pracy In Person Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy In Person Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Pracy In Person Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Agencja Pracy In Person Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Pracy In Person Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 68 ocen.

Agencja Pracy In Person Sp. z o.o.