Opinie o Lek S.A. w Stryków Podlipie 16

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Lek S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lek S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lek S.A. w Stryków Podlipie 16

Irysa

Mój wpis absolutnie nie będzie złośliwy czy mściwy. Będzie to przestroga dla wszystkich nowych pracowników aby uniknęli rozczarowania i nieprzyjemnych sytuacji. Dowiecie się tego czego nikt na rozmowie rekrutacyjnej ani nawet na szkoleniu Wam nie powie, a są to niezwykle istotne rzeczy. Zacznijmy od tego iż liderzy nadużywają wyższego stanowiska nagminnie. Mobbing jest wyczuwalny. Są nieprzyjemni, złośliwi między wieszami, umniejszają ludziom na stanowiskach operatotów - czy to starszy operator czy młodszy - nie ma znaczenia. Była sytuacja gdzie jena z nich wydarła sie przy wszystkich na operatorke i ponoć nie pierwszy raz. Konsekwencje nie zostaly wyciągnięte. Ręka, rękę myje - kolesiostwo. Przy maszynach panuje niesamowity ukrop, nawiewy tylko teoretycznie są włączone. Specjalna odzież robocza to aż dwie warstwy (!). Koszulka oraz bluza + spodnie i wiadomo buty. I teraz UWAGA. Przed rozpoczęciem każdej zmiany trzeba pobrać nowy komplet - a szafy wieją pustkami i nikt z przełożonych się tym nie interesuje. Braki w rozmiarach a czędto w ogóle danego rozmiaru nie ma. Taką odzież za każdym razem po wyjściu z hali na przerwe trzeba zdejmować i zakładać swoją - i co najważniejsze czas na to wszystko leci z waszej przerwy! + sytuacja dodatkowo wygląda tak ze 1. Couchy pobiera sie na parterze. 2. Szatnia dla nowych pracowników jest na 2 piętrze. 3. Produkcja znowu na parterze. Więc maraton po piętrach + przebieranie się - to wszystko z waszego prywatnego czasu przerwy bądź tego przed pracą. W efekcie człowiek je w pośpiechu jak pies bo czeka go znowu przemieszczanie sie miedzy pietrami + cala procedura ubierania a w kazdej śluzie trzeba założyć odpowiedni rodzaj odzieży. busy pracownicze podjeżdżają 8-10 minut przed rozpoczęciem zmiany. Więc to wszystko jest jedną wielką pomyłką i te śmieszne zasady ustalał ktoś kto nigdy nie pracował na produkcji. Wracając do ogromnych temperatur przy maszynach - nie można wnieść swojej wody w butelce. Dystrybutor z wodą znajduje się poza pomieszczeniem produkcyjnym i tylko tam można pić (chore) więc przy tych temperaturach i warstwach odzieży ochronnej które są obowiązkowe a do tego nie przepuszczają powietrza łatwo o przegrzanie organizmu , brak wody pod ręką - odwodnienie, wiec o omdlenie nie trudno. Dodatkowo tempo narzucane przez liderów na liniach jest niesamowicie szybkie. W okresie letnim pot leje sie po plecach i tam gdzie kończą one swoją szlachetną nazwę - dosłownie. A na kazde odejscie od maszyny i wyjscie do wodopoju jest patrzone krzywym wzrokiem przez starszych operatorow. Którzy również zachowują sie czesto w sposob bezczelny i złośliwy do nowych pracowników. Jednym słowem warunki pracy są tragiczne i niewdzieczne. Ja wytrzymałam miesiąc co i tak uwazam bylo za duzo. Podstawa 4100 brutto i dodatek za prace w nocy - zadnych premii miesiecznych jedynie karta lunchowa 300 zl netto i jakas premia raz w roku. Uwazam ze sa miejsca pracy o niebo lepsze bo tu traktuja czlowieka jak (usunięte przez administratora)

JasonBourne
@Irysa

Potwierdzam i jeszcze dokładam idziesz na bulk licząc się ze będą cie doić ile mogą a na kasę wyruchają obiecują złote góry a jadą po najmniejszej Lini oporu świezi z konkurencji dostają więcej choć systemu nie znają,dochodzi do tego że uczysz gościa na maszynie który ma 2000 zł więcej od Ciebie, i nagle szkolenia z (usunięte przez administratora) odnośnie etyki bo to korpo dlaczego się ludzie tak zachowują, obiecują jakieś profity za wyniki to są zwykle kłamstwa wynik był zrobiony a nagrodę dostali nie liczni ogólnie jak p dyrektor się nie zmieni nie polecam podejmować tam pracy

TakkkkTakkk

Operatorzy nie mają szacunku do liderów i nadzoru ,którym brakuje kompetencji bo dostali awans przez kolesiostwo. Największe Podwyżki i premie daje się nierobom i donosicielom. Operatorzy,którzy chcą zrobić coś dobrego dla firmy, interesują procesami i wychylają się za przeciętną są traktowani źle i wrogo przez innych operatorów,a nawet nadzoru, może boją się konkurencji... Nowi pracownicy zarabiaja więcej od doświadczonych operatorów. Gdyby firma zainwestowałby bardziej w doświadczonych ,starych pracowników miałaby najlepsze zespoły i najlepsze wyniki. Nowi pracownicy nie przykładają się do pracy, olewajace podejście do pracy,a liderzy im uwagi nie zwracają i każda doświadczonym operatorom za nich pracować... Jak można przyjąć nowego pracownika za 6000 na starszego operatora jeśli stary zarabia 5000 i musi go uczyć i odpowiadać za niego?! To upokarzające dla starszych pracowników. W magazynie też można tyle zarobić i bez odpowiedzialności takiej...a firma farmaceutyczna to renoma więc zarobki też powinny być konkurencyjne. Wkoncu nie robimy śrubek. Niech się wkoncu ktoś obudzi i zacznie szanować wykwalifikowanych pracowników

@NJHFCC

Zgadzam się ogrom wiedzy w bardzo krótkim czasie i to jeszcze zależy kto uczy ,i pretensje że muszą uczuć kolejne nowe osoby.

Sikor

Mnie zaproponowali 9000zl brutto jako operator techniczny ,więc chyba nie jest źle???

@Sikor

Jakiego wynagrodzenia miesięcznego może spodziewać się pracownik na stanowisku Lidera?

Niestety

Niestety to najgorsze miejsce w jakim miałam okazje przebywać w zyciu, wiele mowi sie o (usunięte przez administratora) ale nigdy nie sadzilam ze zobacze to na własne oczy, ze ludzie moga przychodzic codziennie do miejsca gdzie sie na nich krzyczy i niszczy psychicznie, naprawde szkoda ze na hale nie mozna wnosic telefonu bo ktos powinien to udokumentowac co tam sie dzieje... sytuacje gdzie ktos po takiej sytuacji sie zwalnia albo idzie na l4 to norma, wszyscy do tego przywykli, nikt nikogo nie szanuje tylko sie cieszy ze to nie padło na niego.

Ziomal Nowy wpis
@Niestety

To prawda. Atmosfera okropna ludzie tragiczni. A nadzór składa się z kolegów ze szkolnej ławy ,który nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi,ci śmieszni liderzy,którzy 5 minut przed obchodem opowiadają co się wydarzyło jakby dyrektor pytał ,śmiech na sali. Zero konkretnych informacji. Brak szacunku,szczucie i obgadywanie na porządku dziennym. Awanse dostają koledzy liderów. Znałem chłopaka chyba jedyny miał szacunek do siebie i na poniżanie się nie zgadzał. Mówił głośno co jest nie tak. Po wielu kłamstwach i nieprawidłowościach nagrał ich na spotkaniu to zamietli pod dywan żeby sprawa ucichła ale chłopak nie ma już życia w tej firmie. Zero premi ,podwyżek i na cenzurowany. Tą firmą kieruja ludzie ,którym słoma z butów wystaje. Każą łamać procedury byle szybko a później karają ludzi. Dobrze,że już tam nie pracuje. Tą firmę powinni zamknąć.

Billy Nowy wpis
@Niestety

Masz rację. Nie dalo sie tam wytrzymać. Z telefonem nagrywać i do tv. pokazać Jaka kultura i standardy są w farmacji .Najpierw mówią jedno za chwilę drugie. Nie przekazują informacji a później zdziwienie ,że czegoś nie wiesz. Żenada. Szkoda nerwów na tą pracę i zdrowia.

Miki Nowy wpis
@Niestety

To prawda okropna atmosfera. pracujesz,starasz się,a nadzór i tak doceni kolegę-lenia niż Ciebie ,który donosi. Mówisz liderowi coś w zaufaniu ,a lider wszystkim opowiada. Awanse są dla wybranych lizusów i donosicieli. Konkurs na stanowisko nowe to śmiech na sali bo i tak wiadomo ,że (usunięte przez administratora) zostanie, sztuczny konkurs ,w którym z góry wiadomo kto awans dostanie, tylko sobie kolegów wybierają do nadzoru,a później zdziwieni,że odchylenia jak połowie informacji nie przekazują. Brak szacunku i kultury... Kamery przeglądają, jednych za coś karają,a już drugiej osoby jeśli zrobi to samo już nie. Tych co sie lubi się nie karze, za to wybiera się ludzi ,który będą mieć przesrane. Pracowałem tam to cyrk. Kamery sprawdzają kilka miesięcy wstecz i karają bo akurat coś x miesięcy temu coś się wydarzyło np. 2miesiace temu nie złapałeś się barierki jak po schodach schodzisz to już masz po premi. W biurach i laboratoriach powinny być kamery, to przy schodach założyli żeby obserwować czy łapiesz się poręczy czy nie. Śmiech na sali.

Jeszcze kilka pytań. Czym sie różni praca zwykłego operatora od pracy operatora technicznego, bądź starszego operatora? Czy starszy operator to to samo co operator techniczny bo widziałem różne oferty z różnymi nazwami. Czy praca na kazdym stanowisku produkcyjnym jest po 12h? Ciężko fizycznie? Jest szansa zatrudnienia bezpośrednio przez lek?

Felek
@Kandydat

Operator umie jedna maszynę albo kartonowej albo blistrzarke. starszy operator musi umieć dwie maszyny jedna z Im a druga maszyna z ulhman .A operator technicznych musi umiec wszystko maszyny np blidtrzarki z im i ulhmanow dotego musi umieć je naprawić wyregulować wyregulować pisać raportu z wydajności musi umieć rozważać każdy problem

Roli Nowy wpis
@Kandydat

Człowieku omijaj szerokim łukiem. Dziewczyny po 10kg w pudła pakują co 15 minut pudło a do tego w między czasie pudła rób , próby itp . Dramat

Czy w Lek S.A. możliwa jest praca na podstawie B2B?

inżMichał

Cześć wszystkim. Jak wygląda praca na stanowisku inż w utrzymaniu ruchu ? Jakie są zarobki - widełki i bonusy, benefity ?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Lek S.A.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Nowaaa

Odradzam pracę w tej firmie. Jest tylko szybciej i więcej. Nie da się wytrzymać atmosfery. Wytrzymalam chwilę na zmianie xx to jest tragedia. Atmosfera okropna, ludzie tragiczni. Nadzór hmm nawet nie wiedziałam przez jakiś czas jak wygląda pani kierownik i pan kierownik. Brak wsparcia techników.

TakkkkTakkk

NJHFCC
@TakkkkTakkk

Firma pracuje nad tym, jak coraz szybciej szkolić ludzi, a nie nad tym, jak zmniejszyć rotację pracowników. Moje najgorsze miejsce pracy. Nawet Okręgowy Inspektorat Pracy nic w tej firmie nie zmieni.

@NJHFCC

Na jakie wsparcie w Lek S.A. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Ziomuś

Nie polecam pracy w tym miejscu chyba że ktoś lubi siedzieć 12 godzin vw zamkniętej hali i prosić się kogoś by stanoł na chwilę za ciebie by isc napić wody o toalecie nie wspomnę.Strona blistrzarke to wogule porażka przebierać sie 3 razy trzeba napić się wody można po 6 godzinach pracy jak się idzie na przerwę która trwa 30 minut z czego 15 to samo przepieranie się. Jedyne co się tam liczy to wydajność nie ma wydajności to się tłumacz czemu tak się stało. Na firme umowa graniczy z cudem jak cię lidera nie lubię to cały czas na agenci i umowa z miejsca na miesiąc . Co roku tylko świadczenia socjalne obcinają bo ponoć brak pieniędzy jest. ogólnie nie polecam chyba że ktoś lubi byc poniżany.

Jaa

Jeżeli chcesz się nabawic nerwicy, problemow ze zdrowiem psychicznym, objawów somatycznych a przy tym syndromu stokcholmskiego i stracić wiarę w siebie to praca w tej firmie jest dla Ciebie. Osobom wrazliwszym odradzam. Sprawiedliwosci tam nie zaznasz. Polityka, plecy i kolesiostwo.

Sikor

@Sikor

Sikor jeśli nie znasz maszyn i systemu to jeśli przyjdziesz na Technicznego z tą stawka to zapomnij o pomocy, bo jeśli my pracujemy na awans a ty bez wiedzy i doświadczenia masz więcej od nas to sory mam nadzieję, że nikt ci nie pomoże chyba że ten co cię zatrudnił.

Gabriela
@Renia

To ile wy w takim razie macie? 7000 czy mniej? Czemu tak to wygląda, że osoba bez doświadczenia ma większą stawkę niż ta z doświadczeniem?

@Gabriela

To jest tak w firmach takich jak ta nowy pracownik na zachęte dostaje więcej niż ma stary z doświadczeniem.

@Sikor

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Lek S.A.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Traktuja jak nie wolnika

Ola
@Irysa

Rozważam podjęcie pracy piszesz o produkcji czy pakowanie?

@Ola

Jedno i drugie. Zmarnujesz czas. Teraz jest po 30 stopni na dworzu a my bez wody na produkcji tylko mozna wyjsc co jakis czas do dystrybutora poza halą. To jest niedorzeczne co tu sie dzieje. Dwie warstwy odziezy jedna z krotkim druga z dlugim, a na hali ukrop. Ale najgorsze jest z tym brakiem nozliwosci wniesienia swojej wody nawet w butelce z korkiem niekapkiem. Piekło

Adriann
@Irysa

przesrane widzę konkretnie, myślałem nad lekiem, ale jak czytam to juz tylko myślałem, dizęki za informacje

@Adriann

Ciesze sie ze moge uchronic ludzi przed tą firmą!

Kiki

Czy chodziło o zmianę D.

@Kiki

Ja nie bylam na zmianie D, ale nie przytaczam zadnej konkretnej bo na kazdej jest tak samo

Jolanta

no cóż... jeśli to prawda to pytanie na ile do chwili obecnej jest to w ogóle aktualne? czy ktoś pracuje obecnie i mógłby się odnieść?

JasonBourne

Jaa

A jak wygląda praca w laboratorium w KJ?

Odradzam prace na BULK w Strykowie, jest maksymalnie wykańczająca dla zdrowia psychicznego jak i fizycznego, spędzasz wiekszość czasu dzwigajac pojemniki z tabletkami (zwykle przezucanie workow z ziemniakami tylko ze w tym worku sa tabletki, tak wyglada ta praca) przy głosnej maszynie. w 23 stopniach, długie spodnie, koszula z długim rekawem, słuchawki, rekawiczki, maska w powietrzu pyly lekow, brak swiezego powietrza (wszyscy mają swoje pomieszczenie w ktorym pracuja, nie ma duzej otwartej hali produkcyjnej gdzie hula wiatr) po 12 godzinach czlowiek wysiada z samego niedotlenienia. Niszczysz sobie cały organizm wdychajac ten pył, osadza sie tez na oczach.12h bez swiatla dziennego, nie wiem jak inni ale ja odczuwam ogromne pogorszenie wzroku juz po roku pracy w tym zakładzie, strach iść na badania wstepne do nowej pracy. Wszystko to w pakiecie za kilka stów wiecej niz minimalna krajowa tylko ze robisz po 180 godzin w miesiacu (15 dni po 12h) czesto piatek sobota niedziela na noc :) Mysle ze wiele osob spodziewa sie innych warunkow pracy idąc do tak duzej firmy jednak wyglada to jak wyglada i wedlug mnie szkoda zdrowia ktore ma sie tylko jedno a pieniadze mozna zarobic wszedzie tym bardziej takie jakie tam oferuja

Witam. Ktoś podpowie jak wygląda praca operatora lub starszego operatora? Jak zarobki? Czy jest wielka gonitwa? Czy warto przyjść przez Randstad? Mam długie doświadczenie w farmacji na produkcji.

onnnn
@Kandydat

Praca operatora jak i starszego operatora wygląda podobnie, poza kilkoma elementami. Starszy operator musi opanować umiejętność obslugi większej ilości maszyn oraz na każdym kroku być przykładem. Widełki operatorskie 4300-4900. Starszy 5000-7700. (zazwyczaj dostaje się najniższa. Jeżeli chodzi o agencję pracy to się nie wypowiem, bo warunki napewno są ciut inne, a podane kwoty sa kwotami od bezpośredniego pracodawcy. Wątpie abyś został starszym operatorem od razu, bo trzeba umieć 3 maszyny na poziomie średniozawansowanym :) Gonitwa za wynikami jest, ale w ramach rozsadku. Firma na pewno zmieniła się na lepsze w trakcie roku 2022 i nieustannie się ulepsza. Zawsze znajdzie się ktoś kto będzie narzekał, jak to się mowi "jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził" Oczywiście jeżeli jesteś bumelantem i szukasz pracy aby przetrwać to opinie stąd wydadza Ci się trafne. Ale jeżeli bedziesz wykonywał z rztelnością swoje (niewygórowane) obowiązki firma na pewno Cię doceni. :)

onnnn

Xyz

Niejeden zniszczył zdrowie,Ludzie jadą na tabletkach uspokajających lub psychiatrycznych zwolnieniach.. Zarządzają zmianami ludzie bez szkoły, języka itp. Kaza robić dużo i szybko. Niby procedury ,a wg procedur nie pozwalają przełożeni pracować bo za wolno Idzie. Każą łamać procedury ,a jak cię złapią na ich lamaniu to wylotka.(usunięte przez administratora)psychiczne, nierówne traktowanie,degradowanie, obmawianie i (usunięte przez administratora)pracowników przez przełożonych. Niewygodni ludzie,którzy głośno mówią co myślą są przenoszeni na inne zmiany ,degradowani. Zaraz Pip się nimi zajmie.

Nowa

Czy ktoś z działu zakupów mógłby się wypowiedzieć jaka atmosfera, na jakie wynagrodzenie można liczyć,w jakich godzinach praca czy jest możliwości pracy hybrydowej lub zdalnie?

Mick Jagger

Cześć, jak wyglądają zarobki dla operatora technicznego?

Bombel
@Mick Jagger

9 tys brutto ale da sie wiecej w nadgodiznach

Inga

Praca w Leku w Strykowie podejmuje tu pracę co wybrać produkcję czy pakowanie poproszę o podpowiedź osób pracujących

Ha ha
@Inga

Poczytaj opinie,wybierz trzecią opcję i zatrudnij się w innym miejscu. Szkoda nerwów, a tym samym zdrowia.

@Ha ha

Mam dylemat wszyscy twierdzą że jest źle czytając opinie ,a gdzie jest dobrze????????????

@Inga

Nie ma do wyboru to po pierwsze. Tam gdzie Cie wezmą tam będziesz musiała isc. Wspolczuje ze sie zdecydowalas. Zmarnujesz czas i bedziesz zalowac.

@Inga

Oczywiscie tak sie mowi wszedzie do rze gdzie nas nie ma ale jak 12 godzin bedziesz biegac wokol maszyny bo jest ustawiona na galop, nie bedziesz miala pod ręką wody a pot bedzie ci płynął do kostek w dwoch warstwach odziezy. W dodatku z dlugim rekawem przy takich temperaturach to inaczej bedziesz mowic. Zarudnij sie i sama zobaczysz jesli nie wierzysz.

@Irysa

A to mimo wszystko idzie niby wyrobić z jakąś normą w takich warunkach?

@Jolanta

Idzie ale jakim kosztem no ludzie... Bieg bieg i jeszcze raz bieg w pocie i bez wody. Jeśli macie odrobinę oleju w głowie to nie będziecie niszczyć swojego zdrowia w tym miejscu. Jeszcze tyle warstw na sobie z długim rękawem i czepek. Wody swojej nie wniesiesz zapomnij a dystrybutor jest poza hala i trzeba do niego iść spory kawałek. A nie na każdej maszynie możesz zostawić drugą osobę sama bo niektóre zlecenia są takie że maszyna idzie bardzo szybko i jedna osoba nie nadąży pakować i jeszcze dokładać z drugiej strony kartoniki i ulotki. Więc jeśli trafisz danego dnia na takie zlecenie to zapomnij że odejdziesz choćby raz na pół godziny po kubek wody.

@Irysa

Ja to chyba musiałabym to na własne oczy zobaczyć, żeby adekwatnie móc sobie to wyobrazić. Ale widać, że tempo jest. A zdarzało się, że naprawdę ktoś sobie zdrowie tu zniszczył? Jak?

Phenio
@Irysa

Co ty się tak tej wody uczepiłaś, czytając Twoje posty widzę że tylko jej brakuje :)

@Phenio

@Irysa jeśli ty napić się tylko wody potrzebowałaś 30 minut to sorki ale miałaś problem bo żeby z kartoniarek wyjść do dystrybutora z wodą wystarczy minuta a z wypiciem i powrotem jak by cię nie było 5 minut to linia by nie ucierpiała. Więc może jeśli ktoś przychodzi do pracy to niech się najpierw zastanowi czy chce pracować i się uczyć, bo nauki jest owszem sporo. Praca jak to praca raz jest lepiej raz gorzej , ale pracowałam w różnych firmach i tu naprawdę nie jest źle. Jeśli ktoś przychodzi do pracy a nie na żeby tylko odbębnić to ok. Przychodzą osoby które nie potrafią liczyć, które myślą że będą siedzieć i plotkować a maszyna sama zrobi. Ludzie ogarnijcie się to jest produkcja maszyny trzeba obsługiwać, komponenty trzeba dołożyć ( kartoniki, ulotki, tabletki, folię, itp. ) , systemu trzeba się nauczyć i tyle. Temperatura jeśli tak ci przeszkadzała to czy zgłosiłaś to przełożonemu?, na korytarzu jest panel który wyświetla obecną temperaturę na hali więc jeśli by była przekroczona dopuszczalna ustawowo norma dla pakowania leków to musieli byśmy przerwać produkcję a jeśli było ci gorąco w dwóch warstwach to wystarczy na kartoniarki przyjść w samej bluzie bez koszulki i już, nikt by ci nic nie powiedział bo niektórzy tak robią i na to jest pozwolenie.

Ola

Gdzie jest lepiej na wytwarzaniu leków czy pakowaniu?

@Ola

Kochana nigdzie. Ja bylam na pakowaniu akurat. Ale z tego co rozmawialam z innymi ludzmi to na wytwarzaniu jest tak samo tragicznie. Dwie warstwy odziezy ochronnej, czepek, maseczka, ukrop od maszyn, dystrybutor z woda poza halą, do ktorego trzeba isc ladny kawalek od maszyny i brak mozliwosci posiadania swojej wody przy maszynie w butelce. Komfort zerowy, a wręcz niewdzięczne warunki. Jesli ktos lubi mdleć z przegrzania organizmu i odwodnienia to mkze śmiało startować do oracy w tym miejscu.

Phenio
@Irysa

zatrudniłaś się w firmie farmaceutycznej ze specjalnymi wymaganiami co do czystości i masz problem z tym, że masz się ubierać sterylnie ....proszę Cie, trzeba było się zatrudnić w warzywniaku

@Phenio

Że swojej strony jako były pracownik powiem tak ja rozumiem że trzeba się przebierać było to wiadomo od samego początku ale jest zeczywiscie gorąco więc poco dwie warstwy nie lepiej być w samej koszulce oczywiście tej ich sterylnie zapoakowanej niz chodzić upoconym ,kolejna zecz która mi przeszkadzała to dostępność rozmiarów ja rozumiem że to nie pokaz mody ale jeśli jesteś w pracy 12 godzin to chcesz wmiare czuć się komfortowo a nie pracować w spodniech o 2 rozmiary za małe albo 3 za duże i czuć się niekomfortowoi niewygodnie.

....
@Irysa

Ja nie wiem jaki Ty masz ukrop przy maszynach? jTemp wytwarzania leku w pomieszczeniu nie może przekraczać 25 stopni. Pomieszczenia są klimatyzowane i przeważnie temp. w pomieszczeniu wynosi ok 21 stopni.

@....

Niestety przy pakowaniu napewno nie jest 21 stopni jest więcej do tego praca w ruchu i odczuwa cię dużo wyższą temperature .To jest też zależne jak dana osoba odczuwa temperaturę dla jednej będzie ciepło a innej Zimno .Pomieszczenia nie posiadają klimatyzacji tylko wentylatory.

@Inga

Witam, czy sa tutaj pracownicy którzy są zatrudnienie bezpośrednio przez Lek, jakie są różnice w wynagrodzeniu miedzy firmami zewnętrznymi

@Kasia

Napewno podstawa i karta jest tylesamo zależne od doświadczenia natomiast co do pieniędzy dodatkowych czyli premie i na święta słyszałam że są różnice w kwotach ale osobiście nie miałam porównania.

@Inga

Dla mnie za wyslpkie temperatury.

Hubert
@Kasia

Nie ma, czasem wręcz okazuje sie że po przejściu na umowę przez firmę masz dostać mniej niż miałaś.

Zostaw merytoryczną opinię o Lek S.A. - Stryków

• Jak się pracuje w Lek S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lek S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lek S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lek S.A.