Opinie o Stralfors w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Stralfors. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Stralfors o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stralfors w Toruń

kolerzanka

Aniu jak tam debiut w nadleśnictwie,ludzie gadają że pono lipa a Shrek wyrabia plany w korpo?, oj tam ojtam u nas żną premie ale jak widzisz pracujemy pewnie jesteś bardzo nie zadowolona z takiego obrotu sprawy cóż pozączc do dobrego człowiek się szybko przyzwyczaja

Nobody
@kolerzanka

Droga "kolerzanko" zacznij od słownika ortograficznego bo to jeden z wielu powodów dla którego jako jedyna/jedyny nie możesz pracy znaleźć. Co do Ani to zadzwoń i się zapytaj jak jesteś ciekawa/y po co się tutaj popisujesz? nie masz o czym pisać - koniecznie musisz szukać zaczepki? to załóż bloga i tam obrażaj kogo chcesz.

ona
@kolerzanka

Ah tak koleżanka dalej pracuje super tylko nie rycz że i źle no tak zawsze wszyscy ci przeszkadzali a teraz zostałaś sama jakaś sprawiedliwośc jest pozdrawiam zakupy

Lipa

I jak Paniczu i slugo jego Sucharze tacy jesteście dobrzy ze nie potrafiliście zatrzymać tylu osób, spokojnie pocieszę Was to nie koniec luty przyniesie Wam jeszcze więcej zwolnień ciekawe co powiecie Waldemarowi może żeby dalej kroił premie ale Wy to przecież wchodzicie mu tak głęboko ze aż go gardło boli a najgorsze ze na produkcji chodzicie i gadacie jaki to Pan L., cham itd. A nie potraficie swoich ludzi wybronić

Gosia
@Lipa

Ponoć pan Piotr von dupensztajnświder maił reprezentować nasze interesy i co chyba reprezentuje ale swoje, co za dno niektórym zazdroszczę że z stąd zwiali dużo wcześniej. A to że Mariusz i von dupensztajnsucharski itp. podobne są dwulicowi i liżą d. bo faktycznie wszystkie ich niepowodzenia próbują zegnać na innych a mam pytanie kto przez ostatnie lata zarządzał produkcją i stanem infrastruktury:)to WY żadna nowość podobnie było z Januszem, to ludzie bez osobowości i charakteru nie mają swojego zdania i nie umieją się postawić i obronić swoje racje. Nic tylko potrafią biadolić na nas pracowników z produkcji ale pamiętajcie jak kiedyś spotkamy ich w innych firmach bo nigdy nie wiadomo to się odpłacimy przecie ....

@Gosia

Pozdrowienia Żan.... DL jak tam na nowym sprzęcie się męczycie a miało być tak pięknie, co brakuje ludzi

biurowy

Kiedy do was dotrze robole z produkcji, że wy jesteście od roboty a nie dyskutowania, dobrze że wam obcieli stawki bo teraz na tyle realnie warta jest wasza praca:) ja osobiście obciołbym jeszcze więcej ale na to nie było zgody wyżej, trzeba oczyścić tę.....

druarz
@biurowy

Tak róbcie a daleko nie zajedziecie, a swoja drogą ciekawe czy obetną ci biurowy i polecą po premii, ciekawe jak prezes się dowie ile energii farby i papieru marnują na produkcji twoi kumple przy ustawianiu maszyn do druku.

Drukarz

Mamy trochę czasu aby przesłać stosowną notatkę do szanownego Pana Waldemara L. z bogatą informacją kto kogo wspierał w obsadzaniu stanowisk i awansowaniu itp., przynajmniej biedzie miał Pan pełen obraz powiązań i koligacji. Kto jest odpowiedzialny w tych Laskowicach za bałagan i niedopełnienie obowiązków, stan maszyn, koszty działalności operacyjnej cwaniakowanie z firmami kooperującymi z drukarnią. Panie prezesie czas na zmiany proszę też nie powielać błędów swych poprzedników którzy w dobrej wierze przejmowali firmę z załogą. Tu koniecznie trzeba wprowadzić nowe twarze, a zwłaszcza z waszej firmy tu na miejscu

Łubudubu
@Drukarz

Proszę spytać gdzie jest załoga firmy K.

Suchar
@Drukarz

oooo jest i KGB - Ty na prawdę myślisz że wróci stary kierownik i znowu będziesz w weekendy na lewo drukował ?? jak taki mądry jesteś to powiedz Panu Waldemarowi dlaczego ten kieras u nas nie robi ?

pracownik- donosieciel
@Suchar

Szanowny Panie Waldemarze, wiem że analizujecie donosy na konkretne nazwiska i wymaga to czasu i zachowanie kwestii formano-prawnych wobec tych nierobów. Moja sugestia jest taka aby zrobić wydruk zestawienia wynagrodzeń i po tej prostej formule dokonać wstępnej oceny zasadności takich stawek na moje szybko domacacie się kto tu doi z firmy i proszę to porównać z umiejętnościami i wykształceniem. Miłej lektury Szanowny Panie Waldku niech ta szarańcza czuje oddech na plecach....

@Suchar

Drogi panie Bartku odpowiedź jest prosta stary kierownik to o ile pamiętam najlepszy specjalista w branży papierniczej jaki na przestrzeni lat się pojawił w tej firmie, bo ani Gawroński ani tym bardziej Szrek i Mariusz do tego się kompletnie nie nadają. Należy też pamiętać, że Grzegorz ma spore doświadczenie i jest dobrym znajomym prezesa więc domyślacie się chyba co niedługo nastąpi. O ironio ten któremu się wydaje że udało mu się załatwić nowego ownera na Parkową 56 będzie dalej grzał posadkę nie sądzę- a to że otoczył panią która odwala za niego większość sprawi raportowania nie załatwi sprawy, a swoją drogą ona sama z pewnością sobie pordzi z tymi zadaniami:). Widać teraz jak się panowie biorą za pracę a nie jak to było dawniej przesiadywanie w biurze spijanie kawki i pląsy w CS-sie. Pani Magdo i jej koleżanko z CS pozdrawiam na bezrybiu, no teraz to będziecie musiały się brać za pozyskiwanie nowych customer-ów bo w raportach trzeba będzie się wykazać i Tomek tu nic nie pomoże. Takie są plany więc tym którym się wydaje że są nie do ruszenia mogą się zdziwić.... a jeszcze jedno Bratku lepiej dla ciebie by było powrócić na maszynę bo mamy braki kadrowe a tu taki talent się marnuje. Swoją drogą to nowemu szefowi produkcji nie będzie potrzebny przydupas więc może warto by było rozważyć posadkę operatora linii:) Napisz proszę co sądzisz o tych optymalnych pomysłach bo jak widzisz ludzie mają cię w du4pie, a bez niech jesteś już ugotowany.... więc DL

Suchar
@DL

Hmmmm Ciekawie oceniasz ludzi i ciekawi po czym wnosisz: „najlepszy specjalista w branzy” taaa jasne w czasach samokopii i rolek termicznych. No ale dla Ciebie ważne jest ze za weekend pracy na lewo dostałeś extra premie albo ze wspomniany najlepszy specjalista miał swoich ulubieńców którzy zarabiali już wtedy takie pieniądze jak dzisiaj większości się nawet nie śniły to faktycznie obiektywna ocena kompetencji następców. No nic niech wróci i poobcina kominy w tym i Twój (wrócisz do wynagrodzenia sprzed 17lat) to chce widzieć Twoja minę i te słowa „najlepszy specjalista w branży papierniczej”

@Suchar

Tomek spokojnie nikt jak ty na przestrzeni lat nie był tak pazerny i wyłączony co w Rzeszowie bywało się na delegacji w najdroższym hotelu no bo trzeba oszczędzać no nieprawdasz myli mnie na myśl jak przyjacielski do księgowości z rachunkami itp. Np za miejsce parkingowe mam szereg innych przykładów twojej troski o koszta ale daruj sobie uprzejmości. Teraz będzie widać ile kosztują dojazdy utrzymanie leasingu itp. jest wycie znakomicie trzeba powiedzieć jasno że nowy owner szybko domaca się o ukladach ukrytych kosztach, bałaganie i stanie maszyn. Niedługo będą zadawane niewygodne pytania co tym razem też będziecie szukać winnych

drukarz
@DL

Te ostanie zdanie jest najlepsze jakie dotychczas się tu pojawiło, prawda jest taka że i z próżnego Salomon nie naleje. Przypominam jeszcze nie tak dawno Mariuszo i Tomako i cała reszta forsowaliście bardzo ograniczoną intelektualnie koncepcję zamknięcia nowoczesnego oddziału pod Poznaniem jako lekarstwo na bolączki spółki. Musze powiedzieć z przykrością, że to był wasz strzał w własną stopę, pozbyliście jedynej możliwości i szansy, skoku technologicznego i gwarancji jakiejś stabilizacji i utrzymanie tępa na szybko zmieniający się rynku. Mariusz zarzucasz Grzegorzowi że zajmował się produkcją rolek termicznych i składanki. A mam pytanie czym WY obecnie się zajmujecie. 80% naszego przerobu to proste A4 troszkę biletów i kuponów. itp. tak naprawdę bazujecie na starym wolumenie produktów mało lub średnio przetworzonym gdzie konkurencja od dekady kreuje i wdraża finishing produktów bardziej przetworzonych i co za tym idzie rentownych. Widać teraz z perspektywy czasu wasze zamulone i zasiedziałe podejście do wdrażania nowych technologii. Chronicznie boicie się nowość i ludzi kreatywnych, zbudowaliście sobie szczelny układ i płyneliście z prądem.... teraz sami sobie odpowiedzcie gdzie jesteśmy technologiczne cypek miał racje w czarnej d...:)see you

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Stralfors? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
ksiegowość

potwierdzam te rewelacje bo kwoty niekiedy to były naprawdę grosze i żebrak machnąłby na nie ręką ale ty nie przyłaziłeś z kwitami za parking obiad w restauracji itp.. Widać tę wyrachowaną oszczędność która na przestrzeni lat wykształciła pewną umiejętność uciekania o kosztów i scedowania ich gdzie to jest tylko możliwe na firmę. Jak to jest że ganiałeś ludzi za koszta np MGW zawracałeś ludziom gitarę groszami, a tu proszę najdroższe hotele leasing, paliwa itp, dietki, coś tu nie gra

Rampa
@ksiegowość

niektórzy mogą się już pakować:)........, CS zobaczymy a Stefanek jak się nie weźmie do roboty na produkcji bo w magazynie nie mamy dla niego tyle pracy,

Stefan

Podpowiedzcie czy warto aplikować? Słyszałem, że Stralfors ma opinię bardzo dobrego pracodawcy ale wasze wpisy są zastanawiające.

Kompap
@Stefan

Nie warto już w krótce pierwsze zwolnienia jest lista panie Waldku czas zacząć pierwszy rozumiemy planista drugi lider potem w magazynach itd

tsunami
@Kompap

Tak Suchara koniecznie i Panicza to kumple to sobie znowu znajdą firemkę do dojenia:) Jak trafnie to ktoś opisał cytuje Wlazłem na tę stronę bo na Laskowicach znowu huczy a tu proszę Jaka piękna katastrofa, dla niektórych podwójny dramat bo przecie niektórzy poszli sobie na skróty i tuczyli się na firmie podwójnie, dotyczy to formalnych związków i tych nieformalnych po linii koligacji. Zróbmy sobie krótki rachunek i policzmy no fakt jest tego trochę myślę że w obecnym układzie stres jest podwójny, ale tak naprawdę sami sobie jesteście winni. Moja rada wiejcie z firmy jak kto może, ci co liczą na cud to niedorajdy i cwaniaki, ludzie podnieście sobie poprzeczkę bo dyskonty są przez was do obstawienia. Pozdrowienia XD

siwy czort
@Stefan

Co planista -Panicz Przemorzny i Suchar trzęsą portami ponoś suchar się chwalił że nie może spać i pizza mu nie smakuje, dużo rozmyśla i zrobił wczoraj kleksa w gacie:)

Kto ma w scanningu 2000 netto ? Chyba kogoś poniosła za mocno wyobraźnia ...

MA-RYCHA chrząkną prosiaczek, ale jak to my sirotki za najniższą, a ona na scaningu wyciska ponad 2000 zł, zapytajcie się Stefana ona wam powie kto się tak postarał, skandal:)

czorty

Zdrowych spokojnych świat i szczęśliwego nowego roku i aby Planista z liderem pod PUP się znaleźli bo ich plany to jak papier toaletowy tylko nawet do tego się nie nadają

Ktosik

Mili goście światło gasić nadszedł czas, niechaj każdy to przeżyje chociaż raz, niech to Kozieł zrobi dla osłody a wywiozą go za bramę dla firmy bez szkody! Pierwszy kick ass dla Sztyniora dla Szyniora niech go niesie ten kick ass ponad pola. Druki kick ass jest dla Shreka jest dla shreka przecie to on w poznaniu udawał Greka. Trzecia porcja jest dla CS-a dla CS-a jest tam taka pani Gajowa co przeżywa stresa.

Malina

To co u nas się dzieje to dno i 2 metry mułu, mam pytanie czy Tomek K. jesteś wstanie nam odpowiedzieć co dalej będzie ze scaningiem, przecież ten brak informacji i chaos jest nie do zniesienia.

@Malina

Ty krowo jedna przypomnij sobie jak musiałaś zapier.. u Mirasa jako sprzątaczka, przylazłaś tu po znajomości i wozisz się jakbyś z elit się wywodziła.... a tak na marginesie dobrze że się wszystkim nam urwie bo przynajmniej teraz wszyscy są równi ....

scaning
@anonymous

Stefan to ty wypisujesz te bzdury...?, lubisz podkręcać co, no tak wcale mnie tonie dziwi bo wszyscy gadają że jesteś największą paplą:)

scaning

czas leci nieubłaganie a wy co zamiast się jednoczyć tylko warczycie a nasz niegdyś wspaniały okręt z godziwym pensjami itp poszedł na dno. Czy jest jeszcze szansa na utrzymanie choćby prze z 2 lata naszej firmy, był by to czas aby się jakoś zabezpieczyć, nie wyobrażam sobie aby było inaczej. Ja protestuje nie będę pracowała za 2000 netto wole żyć na koszt państwa. Co sądzicie o tym drodzy pracownicy bo z moich informacji wynika że są osoby które myślą podobnie.

stara ekipa
@scaning

Koleżanka

A ty widzę udajesz chorowitą bo nie chce pracować ale łażenie po osiedlu i na zakupy to można. A firmę zostawia się w potrzebie ciekawe czy u nowego pracodawcy będziesz też tak ściemiać, pewnie nie bo to będzie PUP w Świeciu ..................:) his woman with second hand-u

forecast
@Koleżanka

Ty Gajowa się nie wcinaj CS w końcu coś zrobi dla firmy a nie drogie panie siedzicie na 4 literach, kawki i brylowanie itp. teraz trzeba na własnej skórze się przekonać że materiały zamawiane pod waszych klientów nie biorą się z niczego, trochę lizniecie to z czym my musieliśmy bujać się na co dzień. Powodzenia:)) A jeszcze jedno tym razem jak czegoś zabraknie szanowny CS to w obecnej sytuacji niema większego znaczenia, poza karami umownymi za niewykonanie zamówienia.

Sandra

Prawda jest taka szwedzi musieli się sporo nagimnastykować aby spylić to co było jeszcze cokolwiek warte. Reasumując spraw wygląda tak new owner kupuje firmę po zanizonej wartości przez pewień okres dyskontuje tę pozornie lukratywną transakcje a gdy osiąga dno niepozornie zaczyna majstrować " kto jest w temacie wie o czym tu rozmawiamy. czy nie zanosi się na..... . wszystko na to wskazuje z tego co widzimy . Co kur.... zrobiłeś dla nas pracowników , nic tylko ściema tylko patrzeć kiedy szczury zaczną uciekać? Jak żyć panie premierze?

Wa-wa
@Sandra

Przypominam Panie Mariuszu, że załoga ma dalej pracować, co tu za rozluźnienie na produkcji. Są przecież jakieś obowiązki i są też narzędzia dyscyplinarne których proszę używać wobec podwładnych pracowników w przeciwnym razie będą wyciągane konsekwencje. Proszę też o baczne przyglądać się co jest wywożone z firmy.

Drukarz

Zastanawiam się po co robimy zbiórki na prezent dla osób odchodzących z firmy ostatnio tego jest za dużo, skoro firma stwierdziła że się nie nadaje lub tym bardziej sam odchodzi powinien-a dostać kick in the ass. i tyle co mam do powiedzenia szkoda mojej kasy i czasu. Firma natomiast powinna już dawno oczyścić szeregi z pasożytów i nierobów którzy biorą kasę tak naprawdę za co? Nie żebym był pazerny bo mało nie zarabiam, ale skończmy na litość b...z tymi zbiórkami: ) A niech ten siwek z magazynu opanuje emocje bo chłopina może i ma racje, ale darcie ryja na całą firmę tu nic nie pomoże i niczego nie zmieni tu trzeba pisać o bałaganie i braku rozwiązań systemowych do centrali.

abc
@Drukarz

Fakt te zbiórki na prezenty są moim zdaniem indywidualną sprawą każdego. Mi chodzi natomiast oto dlaczego do zarządzania produkcją nie dopuszczacie doświadczonych drukarzy tylko posiłkujecie się panem sucharem, który nie wniósł i nie wnosi nic alby pracowało się wydajniej czy kolejny raz widać kolesiostwo bo zatrudniacie jego partnerkę...... ludzie to widzą:)

@Drukarz

Tak tak tylko do centrali 100% racji dziewczyny, i te nory róbmy jak do tej pory a problem z pewnym gościem się sam rozwiąże - po prostu go wymienią za brak wydajności :) bo słupki słabe w raportach

Magda
@Drukarz

Piszmy do centrali drogie panie wg wytycznych: - przedstawić pokrótce problem lub sytuację; - podać szczegóły jakiego obszaru operacyjnego dotyczą lub działu czyli kto jest odpowiedzialny za problemy lub niedopatrzenia ale dyplomatycznie bez nazwisk - wykazać patologie i braki w procedurach - co wg można usprawnić lub kogo wymienić - kierować się zasadą dobro firmy ponad kolesiostwem i układami - pamiętajcie że każdy incydent obniża parametry ekonomiczne a w związku z tym miej środków jest do podziału dla nas pracowników, - każda informacja jest cenna i może poprawić waszą pracę

Ruda

Znowu ktoś tu naparza ludzie idą święta zamiast się cieszyć że będziemy mnóstwo pracy przy mac-sraku tak gadają oby koś nie dał (usunięte przez administratora) bo to lukratywny targiet:)

Drukarz

Panowie z przerażeniem obserwuje bałagan jaki panuje tu z realizowaniem zleceń, nic nie jest zorganizowane co róż czegoś brakuje. Angażujecie ludzi do nadzwyczajnych akcji a przecież produkcja nie polega na szczęściu, i cały wysiłek nas z produkcji idzie w gwizdek bo ktoś czegoś nie dopilnował. Czy te panie z operacyjnego zakończyły poziom matematyki na poziomie przedszkola, bo większość procesów jest zparametryzowana i policzalna, nie wspomnę o całym łańcuszku osób które bezpośrednio obsługują ów proces. Szkoda że raporty nie opisują tych koszto- twórczych incydentów bezpośrednio do zarządu, bo może wtedy miałoby to przełożenie na poziom personalny. Niektórym się wydaje że ciągłe zmiany decyzji i brak stabilności to sposób na zarządzanie, załoga to widzi i sama nie wie do końca jaki będzie skutek, brak jest jasno zdefiniowanych celów. Takie prowadzenie procesu osłabia organizacje i sprawność całego zespołu. Ponawiam pytanie co dzieje się w strategicznym obszarze utrzymania ruchu, czy ktoś ma tu odwagę na osuniecie tego kolegi od stanowiska, bo za doprowadzenie maszyn i infrastruktury do takiego stanu zarząd już dawno powinien przedsięwziąć stosowne kroki. Wszyscy wiemy kto z kim i kto kogo wspierał, teraz jest szansa przyjrzeć się realnie . Moja ocena i moich kolegów po fachu w tym obszarze jest mierna. by nie powiedzieć negatywna panie Przemo-rzny.

symfoni
@Drukarz

Widać że AneSz ma dość i płynie, teraz przynajmniej nie będzie zakłócać otoczenia swą głośną rozmową przez telefon. Nikt tu nie będzie tęsknił Cóż nie jest zbyt profesjonalnie choć robiła wokół siebie takie wrazenie bo wiadomo shrek sprzątał wiele tematów i było fajnie ale teraz.... teraz nie ma komu... ah szkoda się tu rozpisywać ciągłe zmiany systemów i jest mnóstwo pracy nas czeka

forecast
@symfoni

Ciekawe jak sobie będziecie radzić bo kogo się nie spyta to każdy chce odejść:) a ty przykleiłaś się do stanowiska i wydaje ci się że rozumy wszystkie pozjadałaś, zobaczymy kto tu odwalał kawał pracy.....

IT

Kwiczą świnie rozpasane, od koryta oderwane Kiedy słucham ich narracji o gwałceniu demokracji, która wtedy właśnie ginie, kiedy władze tracą świnie. To mnie taka myśl nachodzi-nie o dobro firmy świniom chodzi. Pełen fałszu jest ten kwik, bo to o koryto jest ten krzyk. Wie już cala okolica, że ów kwik to rozpaczy ryk, kończą się era cwaniactwa kolesiostwa,

Natalia

@z CS-u to co w takim razie zmieniło się w ostatnim czasie, że Twoim zdaniem atmosfera aktualnie nie jest najlepsza? Jak rozumiem zmieniło się kierownictwo? A w praktyce jakie to przyniosło skutki dla pracowników Stralfors?

Matusz

Co ty poleciał na face taki awans za lata ściemy i kolesiostwa, w końcu coś drgnęło oby nie za późno dla firmy, - Shrek pozdro 600 bonus bgc. Jest jeszcze jedna Pani na liście spraw do załatwienia, ale szczegółów nie będę zdradzał mam nadziej że to czytasz this woman with second hand-u.

Natalia

@pracownik ja jestem moderatorem serwisu i żaden z moderatorów, którzy moderują dyskusję na forum, nie mają kontaktu z firmą. Jedyne, co weryfikuje treści na forum, jest jego regulamin (dostępny na dole strony). Możesz napisać dokładniej więc, co masz na myśli?

Ktosik

Pracowałem w tej firmie i moim zdaniem atmosfera na dole jest bardzo dobra .Miło się pracowało z większością prócz kilku klientów.Natomiast z górą jako tako najgorsza jest taka jedna Gaj ta to się wywyższa i zachowuje jakby wszystkie rozumy pozjadała

z CS-u
@Ktosik

Tak to prawda ta pani z CS ugrzęzła na tym dziele więc moze dla jej dobra powinna trafić do logistyki albo itp. albo zmienić firmę, Wiem ze shrek za nią nie przepada więc jest okazja jesteś w tym najlepszy. A tak na marginesie to atmosfera na dole moze kiedyś była dobra za Krzysztofa teraz to wykorzystywanie nas i pracowników na zlecenie i kazdy na kazdego jedzie choć są tez normalni. Co sądzicie o tym drodzy pracownicy.

Zostaw merytoryczną opinię o Stralfors - Toruń

Stralfors
3.2/5 Na podstawie 205 ocen.
  • Parkowa 56
    86-130 Toruń