Stralfors

Toruń

Opinie o Stralfors

cmyk 2016-12-20 23:14
Jak tu mieć szacunek skoro brak jest dyscypliny operatorzy przyłazą napruci i kombinują, dobrze wiecie kto, na magazynach ściemia kto moze, a kj zajmuje się politykowaniem i plotkami smutne to wszystko, w durze tez nie lepiej...... więc prawda jest taka ze te nadgodziny są w większości naciągane...
brama 2016-12-26 22:43
co tam HR, to pewnie nie koniec porządków tak się odpłacacie za cięzką prace człowiekowi który brał prace do domu, wstyd Monia,,,,,,,,,,,,,,
larwa 2016-12-27 21:55
bardzo dobrze ze ją wyautowali bo siała ploty, była informatorem starej nomenklatury, są tu jeszcze osobniki które sieją zamęt czyli kuzyn, sąsiad itp. z produkcji którzy biorą duzą kasę i nic nie robią a z rynku z powodzeniem mozna pozyskać pracowników o wiele taniej wiec tą grudkową familiadę czas ugryść
wolna 2017-01-04 10:58
Mam pytanie czy to pani z kj-tu? , tak bardzo wam przeszkadzałam wiem z pewnych źródeł ze to wy donosicie w tj firmie na kazdego i na mnie
tak gadają 2017-01-13 18:46
firma... często przestarzały sprzęt bez serwisu...
kierownicy/dyrektorzy zmieniają się częściej, niż kobiety rękawiczki...
podwyżki pewne jak wygrana w totka...
raporty są najważniejsze dla co niektórych a one przecież nie zarabiają kasy...
pracownika szanują jak ma coś dla nić zrobić, a tak to najczęściej zapomina się o nim...

ja przynajmniej mam takie odczucia co do tej firmy, chociaż zdarzają się też jakieś pozytywy...
tak czy siak firma potrzebuje sporo jeszcze zmian - oby na plus.

a osoby które potrafią ciągle narzekać to niech się po prostu zwolnią jak im jest tak źle!!
new operator 2017-01-13 20:12
Właśnie to robimy szanowne kierownictwo, i zobaczycie jak za chwile nie będzie maiła kto tu pracować, nawet Świder nieoficjalnie jedzie i opowiada jak Cosik lub jak kto woli panicz się trzęsie. Trochę to źałosne a nam pozostało zapierd..... na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] drukarniach
Otello 2017-01-17 12:24
Ciekawe kim jesteś, że tyle zarabiasz, słyszałem o że zarobki to 1800 na rękę na produkcji, he he
załoga 2017-01-18 19:46
No pięknie panowie, teraz wszystko jasne , a ja cały czas myślałem ze jest sprawiedliwość i na maszynach nie ma takich dysproporcji, myślę ze część osób po przeczytaniu tych news straciła lub straci zapał do pracy,, nie wspomnę o całym przetwórstwie które jest na końcu stawki a obecnie realizuje największy udział w planie produkcji, ludzie umieją liczyć i ktoś tu jest stale oszukiwany. Bądź co bądź będzie to miało odzwieciedlenie w parametrach produkcyjnych - wydajności:)...
brodziaty 2017-01-23 08:57
u nas w żarnikach ciągle koś się kręci , ale jakoś mało tu konkretów my udajemy ze pracujemy oni ze nam płacą. Cóz nie ma kto tu pracować skoro podsyłają mam ludzi Laskowinic, swoją drogą nie mają oni pojęcia o specyfice pracy na magazynie. Mieliśmy kierownika który coś kumał a obecnie tylko myśli się o wymianie ludzi takie mamy wrazenie. Współczuje moim kumplom w laskowicach bo pracują na wyeksploatowanym sprzęcie którym nikt nie jest się wstanie konkretnie zająć, niby jest jakiś paź od spraw technicznych ale mówią ze to tylko jakiś znajomek -figura. Bez odbioru
Mateusz 2017-01-24 16:10
mam pytanie dlaczego pracowników na zlecenie traktuje się jak pracowników II kategorii i ogranicza się dostęp do pomieszczeń socjalnych, te paniusie z biur chyba nie kumają źe tu się cięzko pracuje. Kolejna kwestia to zachowanie tych pań etatowych brak współpracy i odczuwanie niechęci jakby czuły się zagrozone, a pewnie bo my jesteśmy bardzo wydajne i tańsze. My tu wyciągamy nawet i po 2000 netto:)
Tsunami 2017-01-26 10:24
Lis 3500
elektry 3200 + dojazd
grafik 3000
sąsiad ctp. około 2800
Kuzyn drukarz 3000 + koszt dojazdu z
zawisza ponad 3000
dla zainteresowanych szczegóły w kadrach cd..
ABC Biznesu 2017-02-12 15:50
Robi się ciekawie ludzie jadą jeden na drugiego bo w tym fałszu trudno jest o szczere relacje, a o ekonomii i optymalizowaniu to całkowicie się tu nie myśli. W naszej opinii minęły 2miechy a w niektórych obszarach jest coraz gorzej. Mamy pytanie czy ktokolwiek analizuje to dzieje się w obszarze planowania. Po I po co utrzymywać sztucznie produkcje na (wiecie dokładni jakich ) maszynach drukarskich skoro generują tylko koszty a ich utrzymanie w ruchu to czysta fikcja. Wystarczyłoby o 15% podnieść wydajność na pozostałych drukarniach co przyniosłoby firmie wymierne korzyści i można by myśleć o podwyżkach dla przetwórstwa które obecnie zarabia na firmę. Logistyka podobnie musi poprawić swe funkcjonowanie bo to ze ludzie odchodzą to normalność, nic tylko tymczasowość, brak analizy i fachowej oceny co jest !, co pozyskiwanie stabilnej i atrakcyjnej kosztowo bazy transportowej.
wawa 2017-02-14 18:01
o kim mowa można rozwinąć wątek bo skoro tak się dzieje to trzeba interweniować do centrali, a nie biadolić znacie przecież adres mail.
w DL 2017-02-18 09:53
no kobitki czas chyba działać i wymienić tego lalusia brygadzistę bo poza tym ze jest kumplem to nic tak naprawdę nie usprawnia, więcej zamętu sieje i nie ma pojęcia o produkcji. Lukasz by się w tym z pewnością odnalazł ale cóz na układy nie ma rady....
list 2017-02-21 18:44
No tak z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu:),
rampa 2017-02-21 19:05
Trolom i pierdzielom wstęp wzbroniony do biura. Człowieku zresz jak prosion jednocześnie wnioskuję o dodatek za prace w uciążliwych warunkach.
nick 2017-02-22 18:00
Jakie są u was zarobki np na stanowisku spec. d/s zakupów bo jestem z branzy i interesuje mnie praca w Impriums.
Ktosik 2017-02-24 17:58
W mojej opinii powinni dla przykładu powinni zwolnić paru buraków z produkcji i może było by lepiej dla wszystkich
zawisza 2017-02-24 19:59
Shrek i i cała reszta to dla was lenie, kolesie, cwaniaki i podpierdalacze mamy przekaz Ooooo! Kończy się już noc posłuchajcie:)
DL 2017-03-02 17:46
w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mam wasz spotkania wiemy najlepiej na produkcji co mamy robić a niech ten ...... się nie wtyka więcej się już nie da wycisnąć bez podwyżek:) TY sucharski.
do wawy 2017-03-03 16:17
Ty zawisza weź za robotę bo rękawów sobie nie wyrywasz leserze, mam nadzieje ze w końcu ktoś zareaguje bo na hali brak jest dyscypliny, zamiast podnosić swoją produktywność ciągle się niby naprawia, niby usprawnia, niby motywuje, niby planuje itp. niby, niby w końcu i nowy właściciel się czegoś domaca:) więc czas na zmiany?
DL 2017-03-29 17:46
Panicz powiedz twemu paziowi panu B. ze się bardziej stała bo produkcja śle już donosy do centrali:). Droga centralo czekamy na wymianę...........
belownica 2017-04-03 20:34
a moze by ten Panicz zwolnił tych pseudo drukarzy i symulantów i upier całą premię to byście się buraki wzięli za robotę a nie ściemniali i marnowali papieru.... a podwyzkach o proszę zapomieć:)
biurowi 2017-04-04 18:25
tak z przykrością musimy stwierdzić większość produkcji to buraki, śmier im syry, mydła i wody to w ogóle nie uzywają tylko włazą na to mierne formu i na hali wiecznie plotkują - a to shrek się trzęsie a to w poznaniu kogoś "awansowali", a to ktoś planuje się zwolnić. Wstydu niektóry nie mają i przyłarzą do góry nie myci i czuć woń a jak się grzecznie prosi o pomoc o sprawdzenie tego czy owego jest agresja ,,,,,,sory co z wami
Przeciętny 2017-04-12 19:12
Ludzie co się z Wami dzieje. Chyba nie jest aż tak źle. Nie ma co tak pisać, bo nam naprawdę podwyżek nie dadzą.
prodkcja 2017-04-14 17:36
TY lider co gdyby nie znajomości to byłbyś zerem, ale na produkcji i tak większość tak uwaza od produkcji po magazyn. I nie wypisuj tu farmazonów bo chyba zapomniałeś na produkcji jak się mozna spocić i nie wszystko pachnie, ale jak Cię będą wyprowadzać to z pewnością się spocisz....
myszka 2017-04-16 18:18
shrek ciekawe jak się wytłumaczysz A.z twoich zabaw w pozańskiem:), oj tym razem nie będzie fajnie>>
drukarz 2017-04-18 18:24
to co się u Nas dzieje wzbudza tylko jedno niepokój, bo kto ma umie ocenić poziomy produkcji i zamówień oraz mizerię zarządzania operacyjnego, stan maszyn i oczekiwania pracownicze co do wynagrodzeń to wszystko daje obraz niezadowolenia choć mało kto oficjalnie o tym mówi, no moze poza wąskim gronem klesi.:)
świeci anka 2017-05-04 18:40
oj tam oj tam ma na sumieniu straszne co on wyprawiał...
sygnet 2017-05-14 12:31
Proszę tych którzy piszą mieli świadomość ze góra tez moze to czytać te rewelacje i donosy itp. sami sobie robicie szkodę. zle świadczy to o nas i co na to właściciel? nie chce nawet wiedzieć! wiec zamiast pisać poprawcie swoje lenistwo i wydajność i jakość swojej miernej pracy...
pracownik 2017-06-22 11:21
Panie Januszu czyż nie czas aby zorganizować spotkanie ze zwykłego szacunku dla ludzi wiele lat tu pracujących i przedstawić plany na przyszłość naszej wspólnej firmy?
Realista- 2017-06-23 21:47
Ten wychudły grubas myśli tylko o sobie i swoich kumplach. Prawda jest taka szwedzi musieli się sporo nagimnastykować aby spylić to co było jeszcze cokolwiek warte. Reasumując spraw wygląda tak new owner kupuje firmę po zanizonej wartości przez pewień okres dyskontuje tę pozornie lukratywną transakcje a gdy osiąga dno niepozornie zaczyna majstrować " kto jest w temacie wie o czym tu rozmawiamy. czy nie zanosi się na..... . wszystko na to wskazuje z tego co widzimy . Co kur.... zrobiłeś dla nas pracowników , nic tylko ściema tylko patrzeć kiedy szczury zaczną uciekać?
oj tam ojtam 2017-06-24 21:37
Czas wiać stąd bo niektórzy maja hipotekę i rodziny na utrzymaniu w tych laskowicach skoro poznań ma zostać. Coś Janusz zamilkł i jego koleś Panicz
Robal 2017-07-07 20:17
Brama stoi otworem spier.....leserzy Panicz ma plan:)
Biurowy 2017-07-11 19:26
ta produkcyjna biedota sama nie wie czego chce, wy jesteście tu od roboty a nie od dyskusji co mozna by było zmienić. Są u nas fachowcy od myślenia,tak jak ten pan siwek który klapie jęzorem i jakby się od pługa urwał, co za plebs. Pracy mamy mnóstwo i zamiast się wzajemnie wspierać robicie zamieszanie ciągle łazicie na papierocha i ściemiacie po kątach i popline drukujecie taka jest prawda i chcecie kasy śmieszne.
Natalia 2017-07-21 06:48
@Biurowy jesteś zadowolony ze swojej pracy w firmie? Możesz napisać coś więcej na temat pracy na twoim stanowisku? Opini pracownika biurowego to również bardzo ważny głos w dyskusji.
Biurowy 2017-07-21 20:25
Co tu dużo mówić przyjdę w poniedzialek to wam powiem.
abc 2017-07-26 01:16
nie wiem kim jesteś koleś ale jesteś the best the best yow..... respekt
wks 2017-08-08 22:02
A ja musze rypać po 12, nie ma jak zimny lech do rana na tych zdezelowanych maszynach:) Panicz
Natalia 2017-08-13 10:38
@wks na forum brakuje aktualnych informacji związanych z obecną sytuacją w Stralfors. Większość nie odnosi się do pracy w zakładzie. Skoro pracujesz, czy mógłbyś podzielić się z innymi zainteresowanymi kwestiami umowy, godzin czy socjalu, które można dostać?
shrek 2017-08-19 14:06
Juz po Gądkach:)... co dalej ..
Natalia 2017-08-23 06:57
@shrek możesz wyjaśnić innym forumowiczom, co dokadniej masz na myśli? Jak Tobie pracuje się w Stralfors?
wawa 2017-08-26 15:07
I po Warszawie Shrek się postarał, a taki to niby kolega. wstyd, to jest typ człowieka który zjadł by własne .... byle utrzymać się przy korytku... cóz chyba jesteś a liście:)
shrek 2017-08-27 10:27
Reasumując dla niewtajemniczonych firma zamknęła dwa oddziały w najpierw żarniki pod poznaniem i musiano zwolnić około X... pracowników, a teraz zamykają oddział w Warszawie biuro CS i tu tez zwolniono X pracowników. Jeśli tak ma wyglądać sposób na rozwój firmy gdzie robimy tylko listy do zwolnien.

Pani "opiekun" to wyżej jest odpowiedzią na pytanie co u nas się dzieje
integrator 2017-08-28 19:07
Oferujemy:

Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
Możliwość rozwoju zawodowego
Pracę przy ciekawych projektach dla znanych marek
Możliwość zdobycia wszechstronnych doświadczeń
Pracę w poszanowaniu idei work-life balance
Prywatną opiekę medyczną
Tak to na marginesie.... dla mało zorientowanych :) ponoć szykuj się cięcia w CS-sie, magazynach i produkcji?
Natalia 2017-08-31 11:20
Czy macie dowody na to, że w Stralfors szykują się zwolnienia i cięcia @integtaor, @shrek? Jeśli pracujecie w firmie to powinniście je przedstawić, samo pisanie, "że podobno", tak ma być, może wprowadzać zamęt i chaos na forum.
pracownik 2017-09-01 18:55
Jeśli można przyłączyć do dyskusji, to po pierwsze można to łatwo sprawdzić, ale po co lepiej wykonywać scenariusz przełożonych. Po drugie wiemy jak funkcjonują wasze serwisy i że jesteście w stałym kontakcie z firmą więc komuś jest nie pod scenariusz, kolejne pytanie ile fakturujecie za opiekuna bo są to usługi można by powiedzieć niestandardowe..... tu pozdrowienia dla całego zespołu:) i naszych..
Ktosik 2017-09-07 23:39
Pracowałem w tej firmie i moim zdaniem atmosfera na dole jest bardzo dobra .Miło się pracowało z większością prócz kilku klientów.Natomiast z górą jako tako najgorsza jest taka jedna Gaj ta to się wywyższa i zachowuje jakby wszystkie rozumy pozjadała
Natalia 2017-09-09 17:03
@pracownik ja jestem moderatorem serwisu i żaden z moderatorów, którzy moderują dyskusję na forum, nie mają kontaktu z firmą. Jedyne, co weryfikuje treści na forum, jest jego regulamin (dostępny na dole strony). Możesz napisać dokładniej więc, co masz na myśli?
z CS-u 2017-09-12 08:28
Tak to prawda ta pani z CS ugrzęzła na tym dziele więc moze dla jej dobra powinna trafić do logistyki albo itp. albo zmienić firmę, Wiem ze shrek za nią nie przepada więc jest okazja jesteś w tym najlepszy. A tak na marginesie to atmosfera na dole moze kiedyś była dobra za Krzysztofa teraz to wykorzystywanie nas i pracowników na zlecenie i kazdy na kazdego jedzie choć są tez normalni. Co sądzicie o tym drodzy pracownicy.
Zostaw swoją opinię o Stralfors - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stralfors