Toruńskie zakłady Graficzne Zapolex sp. z o.o.,

Toruń

Opinie o Toruńskie zakłady Graficzne Zapolex sp. z o.o.,

ktos 2016-04-17 18:20:43
witam nowa pani majstrowa nie potrafi mnozyc wiec proponuje zaczac edukacje od podstawowki a prace traktuje jak rewie mody zeby bylo jeszcze na co patrzec tylko nie pomysli ze chodza potencjalni klienci i widza jej ubior ktory nie jest adekwatny do zajmowanej pozycji majstrami dobrymi to jak pamietam byl pan S reszta bez komentarza brak wiedzy teraz jedynie pan A widac ze bedzie z niego dobry majster
piotr 2016-04-20 17:43:59
jeżeli chodzi o pracę w zapolexie to pracowalem tam kilka lat na maszynach jednak moje zarobki nie wzrosly. a pracy bylo coraz wiecej. generalnie mozna sie tam wiele nauczyc ale niestety nie ma to odzwierciedlenia w portfelu.zmienilem prace na inną też w poligrafii. i kasa lepsza generalnie poszukujacym pracy polecam sie zglosic do agencji flexhr
100 2016-05-04 20:49:36
ale pamietam ze wlasnie szukali jakis czas temu tevchnologa produkcji w Toruniu..ciekaw jestem czy znow bedzie rekrutacja
yoaka 2016-05-07 21:45:25
teraz potrzebują do pracy kogoś jako technologa pordukcji z tego co widze.
bll 2016-05-16 17:24:22
Gdzie jest szatnia to dowiadujesz się na samym poczatku przed rozpoczeciem pracy bo niby gdzie sie przebierzesz a stolowka to na przerwie idzie sie za reszta i juz od tajemnica
szary 2016-06-12 00:48:09
jest zmowa.ważne dla carycy jest to,czy jesteś dyspozycyjny i...długość fajki-lubi młode,prężne i żylaste prącia.poza tym norma,tzn.najniższa krajowa...pozdro dla kumatych!
BezOkazji 2016-06-16 15:02:40
Wiesz co, no ja Ci powiem, że chyba Cię trochę słoneczko latem przegrzało bo w Toruniu zmowy nie ma, to jest jakaś plotka, nie wiem nawet skąd, ale wymyślona i nie wiem co mam Ci powiedziec, bo według mnie jest lepiej niż kiedykolwiek wczesniej i szlus
atociekawe 2016-06-19 12:03:13
skoro twierdzisz ze jest tak dobrze to czemu nowy kierownik zabiera ludziom pieniądze a na pytanie czemu to zrobił nie wie co powiedzieć i kreci się jak baczek na podłodze ale jeżeli jest ci lepiej to trzymasz palec głęboko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pozdr dla szarego widać ze ktoś jest w temacie i niestety jest coraz gorzej ważne są karteczki na ścianach mydlenie ludziom oczów ze są wydajni a wogole nie przekłada się na finanse tylko czekać kiedy pan kierownik podniesie ludziom normy i wtedy nikt nie dostanie premii, a ludzi ubywa ciekawe czemu?????
Mik 2016-06-19 12:42:58
Toruńskie zakłady Graficzne Zapolex sp. z o.o., akurat to pewnia, byłem tam kiedyś planistą produkcji, da się przeżyć
xxx 2016-06-19 13:35:37
jednym słowem robi się kibel.jest żle i nie zapowiada się by było lepiej.majstrowa p.K.jest jednym z tych pustaków których nie lubię.szefowa zabiera pieniądze jak chce,zaco chce i kiedy chce.nie szanuje nikogo,a to dięki Nam zarabia miliony.
Assa 2016-06-19 15:52:30
Toruńskie zakłady Graficzne Zapolex sp. z o.o., mają się coraz i coraz lepiej, generalnie nie jest to dziwne, bo jak wiadomo firma się rozwija coraz prężniej, moim zdaniem jesli chodzi o toruń to jest naprawdę dobrze, jedna z najlepszych zakładów w ogole
dobre 2016-06-19 18:14:21
widzę ze mamy obrońce każdy kto to czyta i wie jak jest w zakładzie to śmieje się z twojego wpisu bo wiadomo że tam nie pracujesz tylko zwykłym kretem który nas okrada albo osoba z zarządu twoje wpisy nic nie znaczą prawda jest taka bez tych zwykłych ludzi którzy pracują za marne pieniądze byście przepadli pomyśl nad tym i zadaj sobie pytanie czemu ludzie odchodzą do Bydgoszczy lub tez nie maja motywacji utrzymaj za najniższa rodzinę pospłacaj kredyty nie zrozumiesz tego
BezOkazji 2016-06-19 18:35:57
No i co się śmiejesz, niech pisze jak mu się podoba, najważniejsze to żeby dobrze było, a nie tam co Ty myślisz
ktos 2016-06-20 09:49:59
zabawna z ciebie osoba
iza 2016-06-20 10:04:06
może ktoś w tym wszystkim dostrzega jakies plusy, widze ze osob do pracy chyba poszukuja ponieważ na produkcję szukają kogoś oraz na kierownika w dziale eksportu, a jaki powod jest tego, ze ludzi eod nich odchodza?
michal 2016-06-20 10:12:27
powiem tak nawet w urzędzie pracy oferując prace w zapolexie ludzie automatycznie odmawiają wiem bo paru moich kolegów już miało takie sytuacje i podziękowało a Panie w urzędzie nie były podobno zaskoczone a ludzi poszukują bo odchodzą gdyż jest coraz gorsza organizacja, płace a wymagania coraz większe
krasnoludek 2016-06-20 11:39:53
Zakład oferuje stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie za najniższa krajowa, płaca za nadgodziny to wielka loteria. Premia to jedna wielka marchewka, którą jeśli dostaniesz w żaden sposób nie będzie adekwatna do wykonanej pracy, za miesiąc możesz już jej nie uświadczyć.
gbhb 2016-06-20 12:24:57
@iza nie mam pojecia czemu tak..ale teraz na przyklad rekrutacji do nich juz nie ma z tego co sie oreitnuje...moze za jakis czas znowu sie cos pojawi nowego a wlasnie wazne jest zeby dostrzec jakies plusy
PotencjalnyPracownik 2016-06-22 16:09:06
Chciałem podbić do tego zakładu z CV, ale z tego co czytam odbywa się tam niezła patologia zakładowa... TO CHYBA SOBIE ODPUSZCZĘ
wedf 2016-06-22 16:25:09
@PotencjalnyPracownik teraz nie ma sensu bo i tak foert nie maja napisali ze oferuja pracę na pełen etat, niezbędne do pracy narzędzia: laptop, telefon, samochód; pracę w młodym, energicznym zespole..
rece opadaja 2016-06-24 09:42:53
Nowy kierownik zatrudnił sekretarkę on sam nic nie robi nie interesuje się intro Pani Prezes szuka Pani oszczędności proszę zauważyć ile osób siedzi w pokoju wielkiego brata tylu do podejmowania decyzji a jak pojawia się problem to każdy patrzy na siebie i nic nie wiedza tam jest 6 osób plus 2 z kontroli kiedyś była polowa i było tak samo jaki jest sens
buti 2016-06-24 11:19:25
@wedf samochód to standardowe narzędzie do pracy dla handlowców i przedstawicieli, tym jeszcze mnie nie przekonają - a tak poza tym, firma była w końcu obecna na The London Book Fair 2016?
krasnoludek 2016-07-30 15:50:06
ależ robi : wiesza swoje ukochane prospekty oraz tabelki gdzie popadnie. Znosi też zielsko doniczkowe
ech 2016-07-30 17:14:40
A wiadomo jaka teraz panuje atmosfera? Dziękuję za odpowiedź
pracownik 2016-08-05 14:11:08
Atmosfera jest żałosna...sami idioci tam pracują ...........nie polecam tam pracy!
ech 2016-08-05 14:20:59
Wiecie co @pracownik czy wy raz moglibyście normalnie komuś odpisać i do tego napisać prawdę? Przecież już z samego twojego postu widać, że jesteś mega rozgoryczony ktoś cię wkurzył i teraz tutaj wylewasz swoje żale i pretensja szkoda, że w taki sposób
ExMachina 2016-08-05 22:50:44
Drogi Panie (ech), bądź droga Pani (ech) ? ten Pan "Pracownik" według was z jakiego powodu jest rozgoryczony ??, bo nie wydaje mi się ... że jest rozgoryczony z impulsywnych zachowań stałych bywalców... Czasami jesteście jak nowotwór... którego po długiej chemioterapii nie zdoła się unicestwić !!!
DAWAJCIE LUDZIOM PODWYŻKI (urlopy:P) !!!
baj 2016-08-05 23:16:01
A wiecie jakich przeciętnych zarobków można się teraz spodziewać? W końcu oprócz podstawy jest pewnie szansa na jakieś premie do tego, co znacznie umila ich pracę. Ważne dla mnie jest to, że każdy może liczyć na jakieś socjale, nie każda firrma jest w stanie.
karmi 2016-08-06 21:23:33
@baJ skoro widzę taką wiedzą dysponujesz to napisz może o jakich konkretnie socjalach mówimy i co wchodzi w ich skład? oświeć mnie proszę przyjacielu.
ciekawosc 2016-08-09 19:04:00
no @baj napisz bo tez jestem ciekawy
iza 2016-08-09 20:57:23
pewnie jakieś podsawy, np, prywatna opieka medyczna moze jest?
anonim 2016-08-31 10:56:56
nie ma opieki medcznej prywatnej teraz jest moda na zwalnianie ludzi z duzym doswiadczeniem co jest priorytetem nowego kiedrownika ktory nie wykazuje zadnego zainteresowania praca lubi za to podlewac kwiatki ,jezeli mu nie pasujesz jestes zwolniony ludzie tyraja za 11zl wyzysk omijajcie to miejsce w Toruniu za najnizsza jest praca i wydaje mi sie ze w bardziej milszej atmosferze bez takiej ilosci stresu jaki jest w tym zakladzie
ciekawe 2016-08-31 13:30:32
@anonim no nie wiem skąd takie informacje, bo raczej nie z życia firmy. Ja tu żadnej rotacji nie widzę, ani też ofert pracy w zamian...
anonim 2016-08-31 18:01:18
a wiem bo pracuje w tej firmie i widze co sie dzieje takiej atmosfery nie było od lat a co ty wiesz skoro jestes zza sciany pozdrow pseudo kierownictwo ten kto pracuje to wie o co chodzi a ty jestes jedna z tych osob ktore pewnie pomagaja w niszczeniu tej atmosfery smiesznze 5s w zakladzie ktory ledwie prosperuje pozdrawaim pracownikow
marek 2016-08-31 20:34:58
hej hej no dobra powiedzci proszę jak to tutaj jest z ta atmosfera już nie wiem chyba się pogubiłem tutaj
Były 2016-08-31 21:27:51
Kto został zwolniony??
234 2016-08-31 21:48:22
@Były a to ktoś w ogole był skad Ty masz takie informacje na ten temat? ja nic nie wiem w sumie o tym
mily 2016-09-01 12:54:04
witam anonim pisze dobrze ja jeszcze dopisze ze juz z praca porzegnaly sie 3 osoby z dlugim stazem i z tego co widze sporo jest tu komentarzy osob ktore niszcza zaklad nie od strony pracownika .........lecz..................
beza 2016-09-01 13:06:24
Wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na technologa produkcji? Chętnie bym się załapała, bo doskonale dbają o stabilne warunki, a wypłata i tak jest terminowa. Ciekawe czy bęzie prowadzona rotacja wśród pracowników.
ktos 2016-09-02 16:27:52
juz jest rotacja
marek 2016-09-02 17:00:36
@ktoś ale no jak to gdzie ejst ta rotacja? jak wiesz cos na ten temat to napisz proszę..dzięki z gory
Ziomek 2016-09-02 17:44:25
Moze pora pomysles o tym zeby najpierw sie wykazac ze sie prace powaznie traktuje a nie ciagle polowa pracownikow ma tzw wszystko w d....a potem oczekuja podwyzek.premi itpmoze najpierw zaczac zmieniac siebie a potem oceniac pracodawce.
Ziomek 2016-09-02 17:45:33
Ziomek 2016-09-02 17:46:22
marek 2016-09-02 21:59:28
no tak wiadomo ze trzeba się praca wykazac żeby dostać jakies wynagrodzenie a już nie wspomnę o premii ale to tez trzeba dużo od siebie przed wszystkim wymagac
gdyż 2016-09-03 08:45:12
Hej, ale wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Chętnie bym się dowiedział o nowej rekrutacji.
tomek 2016-09-03 12:28:26
pensja najnizsza ,jak prezes umarł od tamtej pory czyli chyba od 5lub 6 lat tak sa podwyzki do najnizszej lub tez inni dostali 1zl a ci co lubia trzymac palec tam to wiecej ogolnie w ciagu 5-6 lat jedna podwyzka a tak nic i ciagle wymagania a ludzi mniej
sxc 2016-09-03 17:38:00
@tomek ale to na każdym stanowisku przecież nie sa takie same zarobki co nie? nie wiem o jakim TY tutaj konkretnie piszesz ja to pameitam ze jakiś czas temu szukali technologa produkcji w Toruniu do siebie do pracy nie wiecie czy znow będę szukac kogos?
tomek 2016-09-03 20:20:42
zapraszam na intro zrozumiesz nie porównuj tych 2 dzialow bo inne ligi
yoaka 2016-09-03 21:42:02
Pewnie, że jest sporo wykształconych pracowników, ale i tak ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie @al, ale może warto dowiadywać się u nich bezpośrednio.
Zostaw swoją opinię o Toruńskie zakłady Graficzne Zapolex sp. z o.o., - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Toruńskie zakłady Graficzne Zapolex sp. z o.o.,