Opinie o No Limit w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie No Limit. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w No Limit o rekrutacji.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o No Limit w Warszawa

Mi

Koleżank liczą a następne sumują ;) dla pani

to ja

asystent ds sprzedazy jakie zarobki?

:P

No czyściutki i malutki. Bierze segregowane rasy. Mama nauczyła hahah

No limit

Wiara która piszę sama negarywy hmmm Z chęcią zamienię się z wami usiadzcie za kierownicę dostaniecie 2 tonu mebli i rozladujesz to I jestem ciekaw czy któryś z was dalej będzie tak leciał z tematem jak do tej pory pozdr pracownik no limit

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie No Limit? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
B Były pracownik NO Limit

Nie polecam tej firmy, strzeżcie się jej. Brak szacunku dla pracownika, czego byś nie robił to i tak za mało i zawsze jest(usunięte przez administratora) W moim przypadku zajmowałem się archiwizacją dokumentów i podpinaniem ich do systemu. Kazano mi zostawić podpinanie i zająć się papierami ich segregacja, więc tak robiłem a potem dostałem opieprz za to że nic nie podpiąłem w system i że moja wydajność spadła. Na podwyżkę nie liczcie bo jej nie dostaniecie zresztą tak jak i umowy o pracę tez nie dostaniecie. Wymagają od ciebie wszystkiego a od siebie totalne zero. Przyczepiają się o twoje godziny pracy chociaż nie mają racji ( w moim przypadku wmawiali mi że przyszedłem na 12:15 mimo to że byłem o 11:20, udało mi się to uargumentować i im udowodnić ale nawet słowa przepraszam nie było). (usunięte przez administratora) jest w tej firmie, mrówki chodzą ci wszędzie po biurku po laptopach dosłownie wszędzie, śmierdzi wilgocią. Zarobki są słabe. Obiecują że dadzą nowy sprzęt ale nie łudzcie się nie dostaniecie go. Mimo to że robisz sporo to i tak mówią że mało ( ja cały dzień robiłem te czasochłonne papiery, w tle leciała mi gala MMA na osobnym monitorze i usłyszałem że cały dzień oglądam coś na YT i nic nie zrobiłem chociaż było zrobione prawie wszystko - oczywiście było powiedziane że mogę oglądać co chce aby tylko była praca robiona ). Zresztą co tu gadać jak kierownikiem mojego działu był chłopak w wieku 19 lat - szkoda słów. Często mówił że wezmie moją pracę żeby nie robić ogona a ja żebym poszedł segregować papiery, no i oczywiście nie zrobił mojej pracy tak jak mówił tylko przyczepił się do mnie czemu ja tego nie ruszyłem i teraz mamy ogon. O tym że mnie zwalniają a raczej zwalnia 19 latek usłyszałem dziś 30 min przed moim wyjściem z pracy, a podobno wiedział o tym przez cały miesiąc więc fajnie że nie napisałem mi SMSA jak byłem w domu już :). I usłyszałem że dopiero dziś mi mówi o tym że mnie zwalnia bo trzeba było ogarnąc cały syf-ogon w pracy, czyli krótko nic nie mówił o tym że mnie zwalnia bo chciał mnie wykorzystać do końca, a sam nic nie robi tylko siedzi przed lapkiem i coś stuka i nom stop załatwia sprawy rodzinne czy jakieś tam duperele. Nie polecam tam pracować, zastanówcie się 3 razy zanim tam pójdziecie, oczywiście mowa o NoLimit logistyka Warszawa Targówek ul. Księżnej Anny 4.

Były pracownik no limit

Witam. Chciałam podzielić się z wami tym co się stało w no limit. Zostałam potraktowana przez pracodawcę jak wół do pracy. Przez cały miesiąc pracodawca wiedział że zostane zwolniona. Przez ten czas wykonywałam swoja prace na pełnych obrotach, dziś 40 min przed wyjściem z pracy zostałam poinformowana, że był to ostatni dzień mojej ciężkiej pracy. Pracowałam tam 6 miesięcy i bardzo tego żałuję. Praca w warunkach fatalnych, zapach stechlizny w pomieszczeniu, brud, mrówki na biurku, sprzatach elektronicznych do pracy, zero przekazu ważnych informacji, traktowanie nie fair pracownika, obiecana podwyżka po 3 miesiącach, która okazała się kłamstwem. Jako człowiek zostałam potraktowana jak śmieć, okropne uczucie. Zostaje bez środków do życia, przez brak informacji o planowanym zwolnieniu, pracodawca zrobil to tylko po to, żebym przez miesiac doprowadziła do porządku dział w którym pracowałam, jako pracownik czuje sie oszukana i wykorzystana za doprowadzenie działu do normalności. Nie polecam nikomu tam pracować.

Stefan

Nie polecam, firma dla wytrwałych. Masa układów-układzików. Stanowiska dostają ludzie według „zasług” a nie rzeczywistych umiejętności. Warunki finansowe słabe. Firma nie zatrudnia bezpośrednio tylko przez agencje pracy tymczasowej...

Przewoźnik

Z punktu widzenia przewoźnika masakra... Tak nierzetelnej firmy nigdy nie widziałem. Awizacje nigdy nie są zgodne z rzeczywistymi. Zawsze jest 4/5h poźniejsza niż ustalana. Kontakt też zerowy. Jak tylko wyjdzie na jaw, że są jakieś problemy, już od Ciebie nie odbiorą... Omijać, chyba że lubi się stać za darmo

Nikt

Okropna firma jestem ze szczecina i nikomu nie polecam przez P.(usunięte przez administratora)wielce szefowa wszystkich A jest tylko dystrybutorka porażka jakaś nie polecam

DM

UNIKAJCIE tej firmy !!!!!!!!!!!!!!!!!!! To bardzo kiepski wykonawca usług!!!! NISZCZY zamiast montować!!!

@DM

Zgadzam się. Niestety firma ta powinna zniknąc z ryku ponieważ jako,s wykonywanych usług jest gorsza niż 0.

R.I.P. MCL

Odradzam jakiekolwiek kontakty z działem finansowym !!! Jeżeli cokolwiek znacie sie na finansach to nie idźcie tam do pracy - cofniecie się o 100 lat. (usunięte przez administratora)

Robert

Brak szacunku dla człowieka. Mnóstwo durni, bałaganiarstwo i zła organizacja. Ludzie zatrudnieni w spedycji w Pruszkowie to wszystko z łapanki z ulicy nie mają żadnego pojęcia o transporcie, za wszystko obciążają przewoźników i kierowców. Traktują cię jak bydło do roboty. Praca po 12-15 godzin za marne pieniądze.

Honorata
@Robert

Staram się zrozumieć emocję, jakie Tobą kierują, jednak proszę, abyś wyrażał swoją opinię bez obrażania osób trzecich. Forum czyta wiele osób i ktoś z pracowników może poczuć się urażony Twoim komentarzem. Czy warunki pracy, jakie zaoferowano Ci na początku współpracy, różniły się od tych, które rzeczywiście miały miejsce w No Limit? Wymiar godzin - jak rozumiem - został z Tobą ustalony tuż przed podpisaniem umowy/na rozmowie kwalifikacyjnej?

Nie ma znaczenia

Najgorsza firma transportowa wszechczasów. Nie dość że dostarczają uszkodzony towar to jeszcze niekompletny i uważają że wszystko przebiegło w porządku.Unikajcie !

Sebastian
@Nie ma znaczenia

Wypowiadasz się z poziomu klienta, który korzystał z usług transportowych firmy No Limit? Z Twojej wypowiedzi odnoszę takie wrażenie, dlatego chciałbym dowiedzieć się, czy wyjaśniłeś z firmą kwestie dostarczenia uszkodzonego towaru? Firma wzięła za to odpowiedzialność, czy może nie przyznała się, że stało się to z uwagi na błędne przewiezienie towaru? Proszę, abyś napisał więcej na temat całej sytuacji.

nie ma znaczenia
@Sebastian

Kontakt z firmą tragiczny. Spychlologia i przerzucanie sprawy od jednej osoby do drugiej . Brak odpowiedzialności za towar i wypieranie się rzeczy opisanych w protokole

Kurier anonim

życie kuriera w No Limit to naprawdę porażka. Odradzam każdemu. Ciągle trzeba być pod telefonem, jest o wszystko spina, mam na myśli Warszawa Ikea. Mają nas w firmie za popychadło, a pan Łukasz z bok za bardzo czuje się szefem będąc czasami sam na kacu albo i spożywa alkohol w pracy? na kurierce w innych firmach jest już o wiele lepiej i większy profesjonalizm

AtaBe
@Kurier anonim

Nie rozumiem takich wpisów. Przecież w No Limit nie ma kurierów a firma nie świadczy usług kurierskich :)

Benefit
@AtaBe

Jemu chodziło na pewno o dostarczenie mebli klientom z Ikea

Jarek
@Kurier anonim

Punktów dadzą 10 na 4 cztery godziny w tym każdy po kilkanaście km od siebie prawie gdzie nie pójdziesz to jakieś schody a dyspozytor pajac wydzwania i pyta czy się wyrobisz a jak nie to dzwoń do klienta i przepros że się spóźnisz!! Porażka

Witam, Niestety nie wiem jakie warunki pracy są w tej firmie, lecz niestety miałam doczynienia z tą firmą jeżeli chodzi o usługę. W firmie tej została zamówiony montaż i transort mebli. Meble zostały dowiezione i uszkodzone nie zglosiłam tego ponieważ blat i tak miał byc ciety więc uzgodniłam z motnażystami że będzie on ciety z e stony uszkodzonej. Niestety Panowie montażysci wygladali ajkby trzymali po raz pierwszy wiertarkę w ręce i zrobili mi sito ze ściany wiercąc otwory co 1 cm od siebie, montaż nie został dokońzony ponieważ Panowie nie umieli zamontowac frontu zmywarki i jeszcze z kilku innych powodów.Reklamacja została zgłoszona ustnie, niestety konatakt ze strony firmy był ZEROWY!! to ja musiałam dzownić i dowiadywać się kiedy usługa zostanie dokończona po wielu dniach domagania sie jakiekolwiek informacji przyszli Panowie i dokończyli montaż i zrobili to profesjonalnie i szybko. Nastepnie udałam się po zakończonym montażu do siedziby z zapytaniem jak rozwiązemy problem zadośćuczynienia szkód zrobionych przez poprzednią epipę dostałam informacje że do 2 tygodni ktoś do mnie zadzwoni lecz niestety dalej nikt do mnie nie zadzownił. Jeżeli firma tak traktuje swoich klientów to nie chce sobie wyobrażać jak traktuje swoich pracowników

@Anonim

Przepraszam za błedy komantarz pisany został na telefonie

Jola 2

Czy ktoś z Was wie jaka agencja zatrudnia w NL?

Joanna

ProLavoro

Gordon
@Jola 2

Beetsma, PlusKadra

Witam. Omijajcie ta firmę. Na magazynie na księżnej anny jest zero zorganizowania. Niestety często tam pracują ludzie którzy nie mają uprawnień na wózki widłowe a także jeżdzą bez kasków ochronnych. Czemu nikt z tym nic nie może zrobić??? Kostka chodnikowa pod namiotem jest tak nierówna że jadac z paletą jest bardzo niebezpiecznie jak zacznie bujać. Dopiero będzie szum jak dojdzie do tragedii. Ba czasem jeżdzą pod wpływem alkoholu,jest taki jeden.

Karol N.

Pracuję w tej firmie 4 lata. Od dwóch lat firma intensywnie się rozwija i rośnie. Narzekają Ci, którym to przeszkadza bo jest sporo pracy. Generalnie wszyscy mają szansę na rozwój, na polepszenie finansów, awanse tylko nie wszystkim chce się angażować. Część Kierowników jest nie zaangażowana bo im tak wygodniej i nie pomagają w rozwoju firmy. Bez względu na wszystko jest to bardzo dobre miejsce pracy dal tych, którym się chce chcieć.

Skorpion
@Karol N.

Jakie awanse człowieku. Niektórzy pracują po kilka lat za tą samą stawkę albo dlatego że najniższą krajową podnieśli... Rzeczywiście rozwój, ładowanie samochodów w deszczu, w śnieg, w mrozie bo nawet No Limit nie stać na namiot, po 1,5 roku dostaliśmy dopiero kurtki zimowe bo trzeba było swoje nakładać.

Melinda17

Firma No Limit w Krakowie to totalna porażka.Kupiłam meble w Agata .meble w sierpniu.Źle wykonany transport.Jeździli kilkakrotnie o zupełnie szalonych godzinach.Później montaż.także źle.Porozbijali szyby,pogubili zawiasy śrubki,źle pozakładali drzwi i tyły witryn.Zostawili po sobie straszny bałagan. Wchodzę w trzeci miesiąc posiadania niekompletnych mebli.Jest to jawny skandal!!!!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Proszę o rzetelne załatwienie mojej sprawy.No limit winien dokonywać ostrej weryfikacji przyjmowanych pracowników.

Jaga

Witam .Mam pytanie czy ktos mogl by mi powiedzieć jak sie pracuje w chwili obecnej na magazynie w Pruszkowie . Czy zmieniło się podejście do pracownika . Dziękuję

Kurier ikea
@Jaga

Nie idź tam radzę Ci jako pracownik

Zostaw merytoryczną opinię o No Limit - Warszawa

• Jak się pracuje w No Limit?

Zobacz opinie na temat firmy No Limit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w No Limit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

No Limit