Opinie o No Limit w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie No Limit. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w No Limit o rekrutacji.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o No Limit w Warszawa

spedytor

prosiłbym o numer na magazyn poniewaz nie idzie sie dodzwonic

Jeśli byłoby tak źle to więcej osób pisałoby o tym. Komuś nie odpowiada praca to lepiej będzie jak odejdzie i nie będzie psuł atmosfery w firmie.

Koko

Ja również nie polecam pracy w No Limit w Pruszkowie. Atmosfera jaka tam panuje to masakra. Na dziale miga jest wiele nieuprzejmych osób ,jeszcze gorzej na dziale zwrotów. Tam rządzi Pani Iza wraz ze swoimi "pupilami".Jeśli się nie podlizesz to będziesz pomiatany. Kierownictwo często rzuca wulgaryzmami. Panuje tam chaos, nielad, brygadzisci robią co chcą. Jeżeli ktoś chce tam pracować to tylko o stalowych nerwach.

daniel
@Koko

Proszę o kontakt , mam do Pana zapytanie - daniels1985 małpa o2 pl

Ftgb

Magazyn Pruszków Pracowałam tam jakis czas i nie polecam tej pracy ze wzgledu na chamską brygadziatke Katarzynę Cz. Codziennie wybiera sobie nowa ofiare którą gnębi i upokarza przy innych, sypie wyzwiskami i przekleństwami. Z ta kobieta nie da sie pracować i widac ze szykanowanie pracowników sprawia jej przyjemność. Szczególnie "uwielbia" nowych pracowników. Skanery każe naprawiać sobie sama a na każdy problem reaguje agresja. Jedyny człowiek godny polecenia to brygadzista Arek który zawsze pomoże z każdym problemem i z nim praca jest tylko przyjemnością.

daniel
@Ftgb

Proszę o kontakt do mnie na email, miałbym do Pana zapytanie Daniels1985 małpa o2 pl

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie No Limit? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
seba

Ludzie pracowałem w tej firmie i nie polecam kłamcy i oszuści, doprosić się o odzież roboczą graniczy z cudem a jak dostaniesz to brudną i nie wypraną buty używane po kimś a na koniec powiedzą że i tak szybko dostałeś ekwiwalent nie wypłacają kierownik oszust i kłamca obiecuje a potem jest inaczej jak było wstępnie ustalane jednym słowem firma krzak ,czas oczekiwania na etat 3 lata nagminnie są łamane prawa pracownika ,głęboko przemyślcie jeżeli chcecie pracować w takiej firmie

Tymon

Zastanawiam się dlaczego niektórzy piszą na forum co chcieliby poprawić w firmie a nie maja odwagi na taką rozmowę z osobą kompetentną w firmie. Jeśli są w firmie osoby niewłaściwe to szefostwo powinno być wdzięczne

Aparacik

Prace w NoLimit w Markach w ikea wspominam bardzo dobrze. Może zarobki nie są wystarczające ale ekipa i atmosfera na luzie po za kilkoma ludźmi... Sam odszedłem bo znalazłem lepsza płatna prace. Jak podniosą zarobki to może tam wrócę

Tymonek

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć kilka informacji o pracy przy obsłudze klienta? Mam zamiar aplikować i chciałbym cos więcej wiedzieć. Jaka jest atmosfera w pracy? Opinie na forum są mało zachęcające do pracy.

Rebusik

Słyszałem, że firma potrzebuje sporo osób do pracy? Interesuje mnie stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta. Czy mógłby ktoś podpowiedzieć kilka informacji w tym temacie? Czy rekrutacja jest łatwa, ?

Kusy

Magazyn w Gądkach. Kiedys byla to normalna firma (stary magazyn), teraz nie da sie opisać . Firma nie szanuje pracownikow, ma ich w glebokim powazaniu. Tylko wykorzystac, wycisnac jak cytryne i olac, wprowadzili fałszywy akord. Pensje slabe, od wielu lat bez porzadnej podwyzki, dobrzy pracownicy, ktorym kiedys zalezalo na firmie coraz bardziej maja wszystko gdzies jak widza co sie dzieje. Ludzie powoli odchodza, zaczyna sie duza rotacja, co nie swiadczy dobrze o takim pracodawcy. Taki troszke lepszy McDonald\'s.Magazyn polozony jest na totalnym odludziu. Nie polecam , chyba ze desperatom bez zadnych nadziei na lepsza robote.

On1234567

Zgadzam sie z Wami.....kierownictwo jest tragiczne. Osobiscie bardzo lubie ta Czarna z dolu kierowniczke Lukasz i Zenon tez moze byc jak ma dobry humor

Tymon

Mam wielka chęć aplikować na stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta. Czy ktoś mógłby coś dodać od siebie w kwestii pracodawcy? Może mi pomożecie podjąć decyzję?

Joanna

@Były Piszesz o oszukiwaniu pracowników. Co masz na myśli? Rozumiem, że nie pracujesz już w firmie. Jak dawno zakończyłeś w niej pracę? Czy możliwe, że nastąpiły w firmie zmiany? @TymianekTy masz pozytywną opinię o No Limit jako pracodawcy. Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak pracownicy są doceniani oraz na jakie warunki pracy mogą liczyć.

Joanna

Jak wygląda staż w No Limit? Użytkownik pyta: chciałam pójść na staż do No Limit - bardzo ciężko się tam dostać? Jakie zarobki dają na początku? czy jest szansa na zatrudnienie po stażu? Na te i więcej pytań odpowiedzi udzieliła nam HR Business Partner firmy No Limit. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,11254,wywiad-beata-kaluga Która z informacji zawartych w treści wywiadu najbardziej Was zaciekawiła?

Tymianek

No Limit jest firmą dobrą i dbająca o pracowników. Nie doceniają tego osoby którym daleko do pracy wolą odpoczynek zdecydowanie. Czas wystawi im rachunek.

Były
@Tymianek

Ty się kolego chyba z choinki zerwałeś.Totalny syfilis sama nazwa wskazuje , nie ma limitu na krętactwa i oszukańcze traktowanie pracowników.

Były
@Tymianek

Bubus

Kierownictwo to jeden wielki żart.

volvo34
@Bubus

To prawda.Może w końcu ktoś zmieni obsadę kierowniczą i ludzie zaczną tam przychodzić do pracy ,bo problem tkwi nie w pracownikach ,lecz w kadrze kierowniczej,która niestety nie ma najmniejszego pojęcia o zarządzaniu ludźmi .Wszyscy doskonale wiedzą czemu ludzie stąd odchodzą..

Bubus

CzyNL potrzebują do pracy na stanowisko handlowca -spedycja drogowa? Bardzo zależy mi na zatrudnieniu. Wiem że firma jest super i fajni ludzie podobno pracują. Czy to się zgadza? Prosze o informacje.!!

Darek

Niech ktoś z W-wy zainteresuje się sytuacją w Sosnowcu. Np ile musi dać pod stołem przewoźnik żeby jeździć cztery dni w tygodniu!!! Ciekawe skąd kierownictwo ma forsę na nowe domy ? Tym co tam się dzieje powinno się zająć CBŚP.

Jaca
@Darek

A kto tam ma nowy dom?

Tymon

Mam u nich pracować w Warszawie. Może ktoś wie jak tam jest czy zarobki są ok? słyszałem dobre opinie i dlatego zmieniłem firmę. Mam nadzieję że to nie pomyłka.

piona

Polecam w 100% , szczególnie na strefie sortera. Zorganizowana praca i miła atmosfera dzięki osobom pracujacym na dziale

Zostaw merytoryczną opinię o No Limit - Warszawa

• Jak się pracuje w No Limit?

Zobacz opinie na temat firmy No Limit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w No Limit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

No Limit