Opinie o No Limit w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie No Limit. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w No Limit o rekrutacji.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o No Limit w Warszawa

Piotrek

Pracuję w Pruszkowie. Dobre miejsce pracy. Płaca na czas, jasne cele i oczekiwania.

Kurier ikea
@Piotrek

(usunięte przez administratora) jak sie nie myle to taki człowiek pracuje na pruszkowie ale w biurze a nie ma magazynie i nic nie wiesz co tam się dzieje

Antek

Dziadostwo(usunięte przez administratora)najpierw sami muszą stać sie profesjonalni a niech dopiero,później szukaja takich ludzi do pracy. Każdy ma wywalone, jeszcze 5-6 lat temu firma byla mniejsza, atmosfera lepsza, teraz zapomnij...

@Antek

Zgadzam sie ...

NL no more

Witam. Pracowałem w NL w Sosnowcu. Osobiście nie polecam. Chyba że coś się zmieniło ale z tego co wiem to poszło to w złą stronę. Jak zwykle nic o wynagrodzeniu nie ma. Może to i lepiej. Nie słyszałem o imprezach integracyjnych chyba że pracuje się w biurze. Kto nie wierzy niech sam sprawdzi jak tam jest.

Kraków Gł

Warszawa, Ks Anny Jak chcesz posłuchać obietnic bez pokrycia, jaka ta firma jest wspaniała, a będzie jeszcze lepiej i zarabiać głodową pensję to ... No Limit jest dla Ciebie. Mi potrafili zmienić warunki zatrudnienia jeżeli chodzi o wynagrodzenie po 2 miesiącach pracy (oczywiście na gorsze) bo ... na spotkaniu menedżer tak zdecydował z paniczem czyli synem właściciela. Całkowity chaos i brak jakiekolwiek współpracy pomiędzy DZ (dział spedycji zagranicznej) z DK ((dział spedycji krajowej). Część osób z kurierki, straszne wazeliniarstwo, pycha i spychologia. Za nic mają firmę zewnętrzna zatrudniająca Trenk... ...sami sobie robią co chcą z korzyścią dla siebie a nie pracownika. Dla zainteresowanych...zapisywać, nagrywać rozmowę kwalifikacyjną gdyż potem bardzooo się rozczarujecie:-)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie No Limit? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Kuc

Niestety NL nie polecam nikomu. Firma bez profesjonalizmu, podchodzi do pracowników - magazynierów jak rzecz. Jak nie ten to inny, ciągle są rotacje czy to na magazynie na Targowku czy to w Markach w Ikea. Coraz więcej Ukraińców pracuje którym nie przeszkadza praca po 10-12 godzin dziennie. Co miesiąc inna pensja, nie wiadomo od czego to zależy. Tak więc omijajcie ich z daleka, pozdrawiam

Wojtek

W Pruszkowie jak i Warszawie odchodzą ludzie z dużym stażem - brygadziści, mam znajomego , którym tam pracuje ponad 10 lat to powiedział że magazyn dąży do upadku a ludzie odchodzą do lepszych firm.Brak podwyżek od kilku lat, na premie pracuje Ukraina. Odchodzą również agencje pracy , którzy mają dość być popychadłem.

Tomek NL
@Wojtek

Odchodzą bo są słabi, lub firma z nich rezygnuje. Nie byłeś, nie widziałeś nie pisz bzdur.

Maciek
@Tomek NL

Jesteś pracownikiem więc się nie dziwię że bronisz swojego... Słabi? pracownicy z dużym stażem? nagle teraz zrobili się słabi... raczej ich doświadczenie pozwala na więcej...

Tomek NL
@Maciek

Maciej masz rację. Bronię swojego i opieram soją opinię na faktach. Udanego dnia :)

Mariusz
@Tomek NL

Chyba raczej ma mydleniu ludziom oczu:)

Maciek

Czy ktoś wie czy nie potrzebują pracowników do IT?

Krzyś

Cześć, Pracowałem w No limit. Dobre miejsce dla ludzi, którym się chce. Praca niezbyt ciężka, ludzie otwarci i pomocni. Jak dla mnie miejsce godne polecenia. Dużo się tam nauczyłem, po wizycie w tej firmie odnajdziesz się wszędzie :)

Magik
@Krzyś

Krzyś , racja , ja też kiedyś tam pracowałem i dużo się nauczyłem i to dziś owocuje ale obecnie Pruszków jest pogrążony w ogromnym chaosie i magazyn jest w ogromnych tarapatach. Nadal mam kontakt z kilkoma osobami które jeszcze tam pracują ale to już tylko marna grupka dobrych ludzi. Szkoda , zdobywałem doświadczenie razem z No Limit a dziś widzę ,że jest bardzo źle . Panie MB proszę się ocknąć i nie słuchać kłamstw ludzi którzy tylko udają, że jest dobrze. To można jeszcze URATOWAĆ!!!

Krzyś
@Magik

Też mam kontakt z ludźmi z NL. Z tym dramatyzowaniem bym nie przesadzał ;)

Grupa

Jeżeli chodzi o współpracę w Szczecinie jako klient firmy, to jest beznadziejnie. Kupujemy co jakiś czas meble w IKEA, a tylko oni są dla nich przewoźnikiem i to jest katastrofa. Kontakt z magazynem beznadziejny, osoby niekompetentne, ogólnie szkoda słów.

Rysiek201

Magazynier Warszawa jak i Pruszków - pracownicy traktowani są jak śmieci. Przy obecnej sytuacji na rynku powinni bardziej szanować pracowników fizycznych. Nawet agencje pracy od nich odchodzą.

Atabe

Dla tych, którzy pracują jak należy i chcą się rozwijać- idealne miejsce

Zanęta

Robiłem tam kiedyś i się na ten temat wypowiadałem. Ale zapomniałem o jednej rzeczy z innej beczki. Przypomniałem sobie dzisiaj kiedy zobaczyłem na ulicy srebrne kombi marki Toyota gdzie obok loga firmy "Kasprowy Wierch data xx.xx.xx" xD xD xD ludzie, kogo to interesuje co pracownicy robią poza pracą, ma być zrobione i tyle xD totalna cebula, ja bym nie wpadł na taki pomysł. To że samochody eko na gaz czy inny ch_j to jeszcze zrozumiem ale ja też byłem tu i ówdzie ale żebym się chwalił tym publicznie? xD

zawodnik
@Zanęta

Przecież to informacja o zawodach sportowych organizowanym przez No Limit. Zawody są organizowane dla profesjonalnych zawodników i amatorów. Wiele firm tak robi i umieszcza informację na ten temat na swoich samochodach, w swoich punktach, np. Orlen (Orlen Warsaw Marathon). Co w tym dziwnego. Jest powierzchnia reklamowa, jest reklama.

Narciarz
@Zanęta

Ale żal. Piszesz a nie wiesz o czym. To jest reklama zawodów narciarskich których No Limit jest organizatorem - Dla wszystkich nie dla pracowników.

Joanna

@Pat23, dziękujemy za Twoją wypowiedź, niemniej jednak zwróć proszę uwagę na to, że wątek dotyczy pracy w Warszawie. @anonymous, być może to nie leżało w ich zakresie obowiązków? Często jest tak, że firmy oferują transport, ale na przykład usługa wniesienia do mieszkania jest już dodatkowo płatna. Na stronie internetowej No Limit znajduje się kilka aktualnych ofert pracy, głównie dla Warszawy i okolic. Zainteresowanych odsyłam tutaj: http://nolimit.pl/oferty-pracy

xwr
@Joanna

górka Szczęśliwicka to akurat w Warszawie!!!

Joanna

@On1234567 - poproszę o dodawanie wpisów zgodnych z regulaminem serwisu GoWork.pl. Takie komentarze utrudniają tylko innym znalezienie informacji na temat pracy w firmie. Chętnie dowiemy się więcej o tym jakim firma jest pracodawcą, jednak proszę o merytoryczne komentarze. Nie jest to miejsce do atakowania, czy obrażania innych pracowników, bądź uczestników wątku.

ef

a ile Pani płacą za podtrzymywanie dobrego imienia firmy? Co? Oj nieładnie

Ciekawy

Jak tam teraz w tej firmie ile i w jakim systemie można zarobić?Lepiej tutaj niż w Demotransie np?

Joanna

@Zanęta, ale co w tym złego? Myślę, że wielu ludzi uzna taką "adnotację" za coś ciekawego. Proszę Cię również, abyś wypowiadając się na forum, przestrzegał obowiązującego tu regulaminu i nie wypowiadał się w wulgarnym tonie. Czy ktoś z Was także pracuje lub pracował w No Limit w Warszawie i chciałby podzielić się z innymi użytkownikami forum swoją opinią?

Zanęta
@Joanna

Gdyby to było wejście lub dostarczenie przesyłki na Mount Everest albo obsługa takiej wyprawy to faktycznie byłoby się czym chwalić. Wymyślanie na siłę. Z tą ekipą nie chciałbym wejść nawet na Górkę Szczęsliwicką. Amen.

Pat23

Magazynierzy z No -Limit oddział w Poznaniu tam pracują sami (usunięte przez administratora) i ściemniacze nikomu nie polecam tam pracować każdy wchodzi kierownikowi w tyłek

Kolo

Paweł napisz coś więcej jestem ciekaw.

Paweł były

Znam dziewczę To Anka i Maciek chwalą się Jeppem ale teraz jakieś zmiany nikt ich nie lubi żądzą tam a to nie dziewczyna tylko małpisz. On.dobrze że tam już nie robię

A co powiecie o Racheli pracowała w Demotransach miała xsywke węgorz.Bo w Limicie zrobiła furorę jest nie do ruszenia robi co chce i zarabia ile chce ciekawe co życzliwi mają do powiedzenia o tym wybryku natury.Dajcie info.

Zostaw merytoryczną opinię o No Limit - Warszawa

• Jak się pracuje w No Limit?

Zobacz opinie na temat firmy No Limit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w No Limit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

No Limit