Opinie o No Limit w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie No Limit. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w No Limit o rekrutacji.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o No Limit w Warszawa

DM

Firma wyjątkowo NIESOLIDNA!!!! Brak umiejętności graniczy z ignorancją. Montaż bardzo niestaranny. Firma nie naprawia uszkodzeń powstałych w trakcie montażu. Klient jest przeszkodą w pracy !!!! NIE POLECAM !!! UNIKAJCIE TEJ FIRMY !!! Moje sugestie dla No Limit: NIE POLECAM !!!!!!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Pracodawca dokładnie wie co powinien zrobić

Klient
@DM

Potwierdzam to co zostało tu napisane. U mnie było dokładnie podobnie.

Szymon

Ta firma to kpina. Praca po 20 Godzin. Wracasz do domu o 23 i dostajesz smsa że załadunek o 3 XD omijać szerokim łukiem. Papierów więcej niż w busach na Europie

Czy firma No Limit kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

No Limit

No Limit kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn. Realizowana polityka wynagrodzeń opiera się o standardy rynkowe i wycenę stanowisk zgodną z ogólnopolskimi raportami płacowymi. Pracownicy mają możliwości zmiany warunków wynagrodzenia w zależności od poziomu zaszeregowania, wyników i jakości pracy.

michal syn

dzien dobry chcialbym sie zapytac ozatrudnienie w firmie no limits ze swojm autem co sie dostaje od firmy za co trzeba placic ubranie jakie czy trzeba placic za skaner jaki model i jaka oplata to moja pierwsza praca w kurierce

No
@michal syn

Daj sobie spokój, chcesz pracować po 15-16 godzin.

Od kozela
@No

Dziś pracowaliśmy 12 godzin za stawkę 140 zł ( dniówka która jest nie zależna od tego czy towar rozwieziesz w 5 godzin czy 20. W umowie mam 17 zł co jest jedną wielką bujdą. Na konto najniższa krajowa, reszta to ręki. O kolejnym dniu w pracy dowiadujesz się mniej więcej 21-22 na którą masz być gotów do pracy(tak już przez rok ) Zbliża się koniec roku a ja nawet nie wiem czy mam się spodziewać pitu do rozliczenia. Pamiętam sytuację na Bielanach. Klientka zamówiła łóżko z ekspozycji które nie wchodzi do windy. Pierwszy termin dostawy dostawcy nie dostarczyli go do mieszkania. Klienta na infolinii informowała że trzeba więcej ludzi żeby je wnieść na 11 piętro. Drugi termin dostawy, ja i kolega (usunięte przez administratora)

Biernat
@Od kozela

(usunięte przez administratora) z wyrem na plecach i przestań się mazać bo prawda jest taka że do niczego innego się nie nadajesz skoro siedzisz w tym gownie

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie No Limit? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Podwykonawcą firmy Krężel

Obecny pracownik,podwykonawca firmy Krężel,umowa jest na 1/2-gą etatu,od marca,od kąd się zaczęła pandemia,a tak naprawdę pracujemy od rana do wieczora za takie marne grosze, płacone jest za wykonane zlecenie

rocco

NoLimit i samo mówi za siebie wykorzystywanie pracownika do maximum. Logistyka poziom -1, dyspozytorzy masakra nie znaj ani zaplecza maszynowego ani topografii ciężko im się posługiwać gogle maps ,po prostu ich to przerasta. Trasy wymyślone na poczekanie rozrzut na całe województwo i często zdarza się ze na jeden adres przyjeżdżają dwa transporty. Pogratulować rekruterkom. Jednak z drugiej strony po co zatrudniać ludzi inteligentnych. Podsumowując nie polecam i odradzam jakiekolwiek próby podejmowania tam pracy no chyba że na prezesa.

Hanna
@rocco

Wspominasz o wykorzystywaniu pracowników w firmie No Limit, bardzo mnie to zaniepokoiło. To co takiego się tam dzieje? Mógłbyś opisać konkretne sytuacje albo przykłady niewłaściwych zachowań?

Co wchodzi w socjal No Limit?

No Limit

Pracownicy mogą korzystać z pakietów medycznych, karty Benefit Systems, dofinansowania do obiadów, nauki języków obcych, ubezpieczeń. Firma oferuje szereg dodatkowych wydarzeń, z których pracownicy mogą korzystać wedle uznania. W okresie świątecznym przygotowujemy paczki świąteczne. Pozdrawiamy. Zespół No Limit.

@No Limit

a po co komu nauka jezykow i inne wydarzenia skoro pracuje sie po 16h?! kiedy niby mam z tego korzystac?

Kozel
@Tomek

Potwierdzam

rocco

Jaki socjal

ofiara firmy

tak narzekacie na prace . Wozicie dla Ikei i już dwu krotnie wasz pracownik nie dostarczył mi materaca raz twierdził że nie było mnie w domu że dzwonił do mnie przez domofon i na komórkę, drugim razem że materac był uszkodzony o czym również mnie informował, a jemu nie chciało się po prostu go wnieść .Jak się praca nie podoba to ją zmieńcie a nie róbcie z klientów ofiary, Na kierowcę napisałam już skargę bo udało mi się ustalić jego dane. żądałam jego ukarania. Kurierzy są bezczelni i kłamią. Robią zdjęcie adresu nie wychodząc z samochodu. To za co mają wam płacić. Po takim numerze kierowca powinien zostać wylany na zbity pysk z wilczym biletem. ofiara waszej firmy

opinia jest tragiczna

Jesem obecnym pracownikiem NO-LIMIT LOGISTYKA,zostałem (usunięte przez administratora) o kwotę 144,38zł.

@opinia jest tragiczna

Czy sprawa została zgłoszona do przełożonego i do działu Kadr? Jełśi nie prosimy o zgłaszanie wszystkich podejrzeń o błąd do wskazanych osób.

Czy rozmowa rekrutacyjna w No Limit odbywa się również w języku angielskim?

No Limit

W przypadku rekrutacji międzynarodowych rozmowy odbywają się w języku angielskim. W przypadku rekrutacji na stanowiska w spółce polskiej, na których jest wymagana znajomość języka angielskiego, zazwyczaj część rozmowy jest prowadzona w języku angielskim.

Czy pracodawca No Limit motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Tadek

Obiecuje nadgodziny a potem sie wykręca, dzien w dzien kurierzy dostaja więcej pracy.

Tadek

Ta firma to jakieś wielkie (usunięte przez administratora) które nie powinno istnieć, brak słów żeby to opisać, najlepiej jak ktoś przyjdzie i zobaczy co tu sie dzieje, magazynierzy jeżdżą bez kasków na wózkach, zasady bhp nie obowiązują.. na magazynie (usunięte przez administratora) Zero szacunku do pracowników, każdy dział niczego nie pilnuje, a każde swoje błędy zwala na "kurierów" ciągle dają zaladunki takie, że bus jest za kazdym razem przeladowany i KAŻĄ to wozić, załóżmy, "kurier" przyjeżdża do klienta z sofa która waży około 100kg,nie wchodzi do windy, po schodach nie da rady wnieść bo klatka za wąska,kurier dzwoni do biura mowi jaka jest sytuacja a ich to nie obchodzi, za każdym razem odpowiadają "macie to wnieść" Jeśli chodzi o pracę busami z "windami" "kurierzy" pracują mniej więcej po 16 i więcej godzin, kaza wnosić lodówki po ponad 200kg na 2 osoby, a zarabiają takie pieniądze ze to az wstyd o tym mówić, unikajcie tą firmę..

Emil Dawid Wojciechowski

Firma wykorzystuje ludzi pod każdym względem, ludzie pracują po 20godzin za najniższą krajową. Na magazynie panuje jeden wielki chaos. A to co każą wozić pracownikom w dziele spedycji to jest poprostu śmieszne A mianowicie ponad 2t mebli na Ikei A zaladonkow dziennie jest 2. A odnośnie tzn "wind" praca polega na byciu na magazynie o 3 rano A wracasz o 22. Informacje o tym na którą masz być na magazynie dostajesz o 24 w nocy więc średnio śpisz po 2 lub 3h. POD ZADNYM WZGLĘDEM NIE POLECAM TEJ FIRMY A NAWET PROSIL BYM O UNIKANIE JEJ SZEROKIM ŁUKIEM. Bez pozdrowień No Limit.

Witek

W sumie firma ma dobre opinie, szkoda, że nikt nie miał chęci napisać coś więcej o pracy i zarobkach.

Sebastian
@Witek

Jesteś zainteresowany zatrudnienie i z tego powodu szukasz informacji o warunkach zatrudnienia? Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/no-limit-sp-z-o-o,7687 jest sporo ofert pracy, więc może wybierzesz coś dla siebie.

@Witek

Ta firma wykorzystuje ludzi na Maxa, po paru miesiącach pracy strzeli Ci cos w plecach za okolo 10 zl na godzinę, zasad bhp to tam w ogóle nie ma. Nie polecam.

Legal one

Firma nie chciała podpisać umowy na współpracę z moją firmą mimo iż jesteśmy na rynku od ponad 17 lat. Dziwne i brak logiki .

Jerzy
@Legal one

Jaki był tego powód, możesz mi podać więcej informacji na ten temat? Dlaczego zdecydowałeś się na współpracę właśnie z tą firmą? Liczę na więcej szczegółów w tej sprawie, daj znać.

Firma współpracuje z firmą Ikea. Moja 18 letnia córka zamówiła łóżko. Panowie przyjechali i zostawili łóżko na klatce schodowej blokując tym samym przejście. Stwierdzili że łóżka nie wniosa bo jest za wąskie wejście. Córka zaproponowała że rozerwie karton i wspólnie z nimi wniesie w częściach do mieszkania. Ta opcja też panom nie pasowała. Zostawili młodą dziewczynę samą z łóżkiem na klatce schodowej. Ja już nawet nie chce mówić o zwykłej empatii do drugiego człowieka bo empatii w tym przypadku nie ma co szukać. Ciekawa jestem zakresu obowiązków tych panów. BO CHYBA JEST NIE DUŻY.

Zygmunt
@anonymous

Proste nie wchodzi to nie co mieli dziurę kuc w ścianie żeby łóżko wnieść? Ludzie zapłacili to myślą że mogą wszystko!!

Kurier ikea
@Zygmunt

Zgadzam się z panem my kurierzy też jesteśmy ludźmi i nam też plecy siadają od tych mebli A ludzie nie widzą że my czasem musimy wnieść po 800 kg na 4 piętro i tak jest nawet codziennie A wczoraj musiałem wnieść łóżko na 7 piętro bo do windy nie weszła zadzwoniłem do ikea że nie wchodzi to mi powiedzieli że klient zapłacił i musimy wnieść bo on zapłacił .ikea ma pracowników głęboko w czterech literach

Jarek
@anonymous

Ha ha empatia? Przyjdź do tej pracy na kilka dni to zobaczysz co to jest empatia! Co drugiemu klientowi coś nie pasuje i ma Ciebie za ścierwo! W bloku schody wiadomo ale nawet w domach chcą żeby im wnosić na piętra! Paranoja

Kierownik
@Kurier ikea

Na początku Ikea w no limit była dobra ekipa , teraz to już nie to samo :(

pani po rekrutacji

Dzień dobry, nie polecam działu HR rekrutującego (chodzi o oddział w Pruszkowie). Spotkanie w jakiejś dziwnej sali bez okien, prawie jak w szpitalu psychiatrycznym, oczywiście brak odzewu pomimo że Pan poinformował że po skończonej rekrutacji nawet odmowną decyzję napisze. Na rozmowie więcej omawiania problemów firmy niż zainteresowania przyszłym pracownikiem. Z opinii jakie słyszałam sporo osób ucieka po 2-3 miesiącach na L4

No Limit Sp. z o.o.
@pani po rekrutacji

Szanowna "pani po rekrutacji" dołożymy starań aby odpowiadać na czas kandydatom, dziękujemy za komentarz. Lubimy naszą salkę IT, jest to pewnie kwestia gustu:) Życzymy powodzenia i wszystkiego dobrego. Pozdrawiamy Zespół No Limit

Nobody
@No Limit Sp. z o.o.

Beatka nie mądrzy się tylko umów się z Tomkiem B:)

Helena

Szczerze mówiąc nie do końca wiem, o czym piszesz. Dopiero zaczęłam interesować się firmą No Limit, więc przydałyby mi się jakieś konkretniejsze informacje. Myślisz, że taka bliskość składowiska odpadów może już mieć niekorzystny wpływ na zdrowie pracowników?

Nickl

Alfa masz ich doprowadzić do hamowania nie może tak być, że robią co chcą

Oj tak

Do ust Włodek :0 lubisz być tą ostatnią

Zostaw merytoryczną opinię o No Limit - Warszawa

• Jak się pracuje w No Limit?

Zobacz opinie na temat firmy No Limit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w No Limit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!