Opinie o No Limit w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie No Limit. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w No Limit o rekrutacji.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o No Limit w Warszawa

Lech

Cześć ile można zarobić w tej firmie

Hanna
@Lech

Pewnie zależy tez od stanowiska pracy i działu :p

stinn

jak sama nazwa wskazuje, jeśli szukasz pracy to NO Limit! daruj sobie jeśli nie chcesz być traktowany, jako tania siła robocza, wulgaryzując dla uproszczenia "morda w kubeł i do roboty". jeśli uważasz, że negatywne informacje o firmie są efektem rozżalenia nierobów i nieudaczników przyjmij jedną radę: jeśli rozmawiasz o stawce za godzinę zwróć uwagę, czy podkładana ci do podpisu tzw. "umowa" o pracę zawiera twoje uzgodnione 20 zł netto, bo dziwnym trafem na papierze staje się to 20 zł ale BRUTTO! Podpiszesz i masz zmarnowany miesiąc, za który "niespodziewanie" otrzymasz kilkaset złotych mniej niż myślałeś. dlatego szukając pracy szukaj wszędzie tylko NO Limit!.

Aro

Ta firma to jakaś kpina. Zero kontaktu ze kurier przyjedzie. Szanowny Pan stwierdził że dzwonek do drzwi nie działa więc opuścił posesję i przywiezioną paczkę postanowił zostawić przed bramą. Na szczęście kochany sąsiad słusznej postury zobaczył co się świeci i bardzo niegrzeczne poprosił o wniesienie paczki na posesję. Potem wyszedłem ja a potem bardzo już smutny kurier odjechał. Raczej już do mnie nie przyjedziesz kolego co? Pozdrawiam pierdoło a firmę odradzam bo są duże firmy działające na poziomie a to to jakaś pomyłka i jeszcze auto tego kuriera. Dawno takiego zakażenia nie widziałem. Widać że bida.

Szczera Opinia

1. Jeżeli jesteś po porządnej szkole wyższej i zastanawiasz się nad pracą w tej firmie, to zdecydowanie Ci to odradzam.Wiedzy nie wykorzystasz, doświadczenia nie zdobędziesz a tylko się "uwstecznisz". W firmie panuje kolesiostwo. Ogarnięci ludzie nie mają tam czego szukać, bo i tak nie awansują a miernej jakości "menadżerowie" nie są partnerami do merytorycznej rozmowy. 2. Jeżeli nie możesz znaleźć pracy i musisz podjąć pracę w tej firmie, to Ci szczerze współczuję - oto dlaczego: - odradzam dział spedycji - pomimo zapewnień o zarobkach itd. dużo tam nie zarobisz. A atmosfera jest taka, że za "złotówkę" z tak zwanej premii grupowej koledzy będą w stanie wydłubać Ci oczy (szczególnie taki jeden warszawiak Z Dziada Pradziada (chyba jednak pochodzi z Otwocka). Na spotkaniach indywidualnych u przełożonego (strasznie chytry burak, który myśli, że się go powinno całować po rękach za to, że się ma pracę) nagminne jest walenie ręką, kalendarzem o stół a nawet rzucanie telefonem o ścianę - cywilizowani ludzie nazywają to mobbingiem. Oczywiście telefony i smsy po pracy to normalka; - odradzam magazyn - za moich czasów w czasie kontroli BHP magazynierzy byli wysyłani do firmy obok, żeby pożyczyć kaski i kamizelki - ludzie byli spoko, można się było w czasie pracy pośmiać, pomimo, że brygadzista łypał spode łba; - firma płaci słabo a nawet bardzo słabo i generalnie panuje tam zasada, aby przyjmować ludzi bez doświadczenia, obywateli ze wschodu i każdemu wciskać, że "jak będziesz pracować (czytaj nadgodziny), to zarobisz ekstra premię (ściema po całości)"; - wspomnę, że Szefowa HR zamknęła kiedyś w pokoju pracownika, któremu zamierzała dać wypowiedzenie, a on biedulek chciał tylko zapytać szefa dlaczego on chce go zwolnić bez słowa po kilkunastu latach wspólnej pracy... Oczywiście jak wszędzie i tam zdarzają się normalni ludzie, z którymi można iść na piwo. Najlepszy podsumowaniem firmy są słowa prezesa na jednej w "imprez wigilijnych", cytuję: "Firma się rozwija. Wiem, że tego nie widzicie po swoich kieszeniach ale ja po swojej widzę." oraz wszystkowiedzącego "oh i ah" syna prezesa do pracowników biurowych: "cieszcie się że macie dach nad głową i ogrzewanie, bo na magazynie chłopaki mają trzy stopnie"

Niezadowolony
@Szczera Opinia

Dobrze ujęte. Kolesiostwo jest na porządku dziennym. Wystarczy że komuś podpadniesz i już możesz czekać na wypowiedzenie. Zdarza się że proponują ci ekstra kasę jak kogoś sprzedasz (później sam też tracisz pracę). Nie ma szans na awans i jakikolwiek rozwój. Nie polecam. Jak szukasz pracy to nie w tej firmie. Szkoda czasu

a ch.uj Cię to obchodzi
@Szczera Opinia

Generalnie w każdej pracy jest zasada: albo dajesz się wykorzystywać, albo wchodzisz w układy i wykorzystujesz innych. Rzekłem.

Django Unchained
@Szczera Opinia

Haha, super wypowiedź. Pamiętam ten tekst prezesa na Wigilii, to było bodajże w 2017 roku. Pamiętam to jak dziś, jak można w ten sposób mówić do pracowników i wspólników w gronie około 100 osób? Wstyd i hańba. Ukazuje to podejście wielkiego Pana prezesa do swoich ludzi. Cieszę się, że sam uciekłem z tej firmy.

Stary pracownok
@Szczera Opinia

Wiele lat temu miałem to nieszczęście pracować tam na magazynie. Z tego co tu czytam wszystko jest po staremu. Na szczęście czasy się zmieniają co nie wróży dobrze tej firmie. A zajrzałem tu bo zobaczyłem ogłoszenie na Analityka.

arkanoego

pracuję w No Limit... :/

arkanoego
@Niezadowolony

pracuję w No Limit i sam spotkałem się z "propozycją" strzelania z ucha... kolesiostwo być może dlatego nie ma podwyżek bo pula do podziału jest jedna? niskie płace i obiecanki cacanki przy rekrutacji :/

ponieważ tak jest
@Szczera Opinia

Obiecują gury na wierzbie,a wcale tak nie jest

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie No Limit? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA

Tłumaczenie to samo, wypadek/zepsuty samochód, cały dzień brak odzewu, godzina po umówionym terminie kurier dzwoni że nie przyjedzie. KPINA!!!!

Małgorzata

Ikea współpracuje z tą firmą. Niestety kurierzy nie dotrzymują terminów. W ciągu 10 dni 3 krotnie przekładano dostawę i nadal czekam na zamówiony towar. Zawsze ta sama wymówka - zepsuty samochód. Nie polecam choć kupując meble z transportem w Ikea lub Agata Meble w Warszawie jesteśmy skazani na tą firmę. Choć jeśli komuś zależy na czasie to chyba lepiej zamówić taxi towarowe. Może nie będzie taniej ale na pewno szybciej

@Małgorzata

Czekam na transport łóżek z IKEI.Firma nie dotrzymała terminu.Martwię się, że otrzymam meble zbyt późno i na dodatek uszkodzone.Nie wiem co mam robić, gdzie dzwonić.Najchętniej zrezygnowałabym z transportu.

Jerzy
@Kasia

A nie da się zrezygnować? ;o Dzwoniłaś tam w ogóle?

Gosc

Odradzam !!!!! Kolejna paczka zginęła gdzieś w magazynie i to o wartości 2000 zł! Oczywiście nikt za to nie ponosi odpowiedzialności ! Z pracownikami nie da się porozumieć. Kolejna paczka przyjechała niekompletna ( blat od biurka a nogi zaginęły) - Oczywiście nikt nic nie wie. Ami towaru ani kasy .......

M

Kontakt z działem reklamacji zerowy, ich tempo pracy i odpowiedzi jest wolniejsze niż żółwia. Niestety kontakt tylko jednostonny, a to firmie powinno zależeć na dokończeniu usługi . Nie polecam korzystania z usług tej firmy, zamiast naprawiać tylko psują a do naprawy sie nie kwapią i mój montaż kuchni trwa juz 4 miesiąc. Niewiem tylko dlaczego Agata meble toleruje taka firmę u siebie, przecież ona promujac się jako partner Agaty meble powinna spełaniac jakieś warunki, no chyba że Agacie też nie zależy na klientach tak samo jak firmie no limit. Odradzam korzystanie z usług tej formy lepiej juz chyba zatrudnić zewnetrzną firme, wyjdzie taniej i szybciej i bez nerwów

@M

Mogę potwierdzić wyżej opisany przypadek. U mnie było podobnie. Firma zawaliła robotę u mnie , a i tak wyszło , że to moja wina. W dziale reklamacji nie było dyskusji na ten temat. Winny klient i już. Nie potrafią się przyznać do własnych błędów. Podwykonawcy to już tragedia. Skąd oni ich biorą. Przecież oni rzutują na wizerunek firmy Nolimit. Widocznie firmie nie zależy na dobrych opiniach

@klient

No Limit nie jest podwykonawcą dla firmy Agata Meble.

@No Limit

Tak. Ale ja kupowałem meble w Castoramie. I nie polecam Firmy Nolimit. Każdą inną tylko nie tą.

@Klient

Gdy firma nie wykonała w terminie ustalonym montaż. Miałem do wyboru nowy termin lub szukać sobie innej firmy, bez żadnej konsekwencji, ani przepraszam z ich strony

Mike
@No Limit

Ale dla Ikei już jesteście. Takim podwykonawca, który (usunięte przez administratora) swojego zleceniodawcę i wprowadza w błąd klientów sklepu.

klient IKEI

Nie dostarczono zamówienia w danym dniu; w IKEI no limit powiedział, że byli, ale nikogo nie zastali, chociaż kierowca pół godziny wcześniej miał zadzwonić, a tego nie zrobił.

Mamma32
@klient IKEI

U nas po całodniowym czekaniu na paczkę ,bo przecież firma informuje ,żeby być dostępnym w domu od 8.00- 20.00, kurier raczył zadzwonić po 20.00( dokładnie 20.20) ,że auto mu się rozkraczyło i nie dojedzie. Będąc osobą,która rozumie ,że takie rzeczy mogą się zdarzyć - zapytałam kiedy będzie dostarczona paczka ,gdyż muszę wziąć kolejne wolne z pracy,kurier poinformował mnie iż następnego dnia pewnie kolega dojedzie. I znowu po całodniowym oczekiwaniu na paczkę ,której się nie doczekałam i na którą wzięłam wolne w pracy ,żeby być w domu( o ja głupia...,że uwierzyła) kurier raczył się nie pojawić. Zadzwoniłam więc do dostawcy ,który miał doręczyć towar poprzedniego dnia z zapytaniem " Dlaczego mnie wprowadził w błąd ,że paczka dojedzie następnego dnia " w telefonie usłyszałam ,że jest to jego prywatny telefon i on nie życzy sobie tego rodzaju telefonów. Poinformowałam tego Pana iż złożę skargę w Firmie ,że wprowadza się klienta w błąd i poinformuje o wszystkim pracodawcę. Możecie się domyśleć co usłyszałam.... Nie rozumiem polityki tej firmy. Wysyłają smsy dzień przed z informacją o dostarczeniu paczki i jej oczekiwaniu- dzień przed i w dniu doręczenia natomiast jeśli paczka jest niedoręczone panuje dezinformacja. Może tak warto by było poinformować klienta o opóźnieniu w dostawie sm-sowo ewentualnie o podaniu kolejnego terminu doręczenia. Dla mnie firma nierzetelna

Mike
@klient IKEI

Same here. Jak dla mnie to przywlaszcz nie mienia.

gość

Odradzam montaż mebli przez panów (usunięte przez administratora) z firmy Yelyzveta Shulimova, traktują klienta jak (usunięte przez administratora) dzień przed montażem wpraszają się do domu żeby poinformować dlaczego nie będzie montażu bo np. brakuje tego i owego ale kiedy zaproponuje się panom aby dokupili potrzebne elementy do montażu a koszty zostaną panom zwrócone to ostatecznie zgadzają się na montaż. Najciekawiej jest w dniu montażu, po częściowym skończeniu montażu panowie doliczają sobie ekstra kwoty związane m.in.z transportem zakupionych dla klienta części, niby mają przy sobie rachunki ale ich nie udostępniają. Na protokole odbioru widnieje tylko kwota montażu. Dodatkowa kasa nie zostaje udokumentowana. Firma Nolimit (usunięte przez administratora), która podnajmuje firmę (usunięte przez administratora) udaje ,że nie ma problemu. Dlatego odradzam korzystanie z usług firmy Nolimit jak i panów (usunięte przez administratora) ponieważ policzą za cokolwiek się da wykorzystując fakt, że w razie odmowy montażu klient zostaje z problemem sam. Brak profesjonalizmu (usunięte przez administratora) Wstyd również dla firmy Nolimit, która woli przemilczeć sprawę, ponieważ nie jest to pierwsze wyciąganie w ten sposób pieniędzy od klienta, któremu zależało na czasie i sprawnym montażu.

Krzysztof

Praca często od 3-5 rano do 18-21. O trasie jaką masz jechać następnego dnia dowiadujesz się przez sms o godzinie 23-1 w nocy, czasami jest sytuacja że o 1 dostajesz sms że na 2:40 załadunek i trasa przed Tobą na 700 km, tak 700 nie pomyliłem się. Punktów czasami 20+ i to z meblami, lodówkami po 100-200 kg. Generalnie jak masz szczęście to dostajesz trase 1-3 punktową i wracasz z niej o 11-12 max ale gdy Ci się nie poszczęści to jesteś w (usunięte przez administratora) . Stawka za dzień niezależnie od tego ile godzin przepracujesz czy 4 czy 16 jest taka sama i wynosi około 140 zł w zależności od przewoźnika. Generalnie nie polecam nikomu tej pracy jeśli chce ktoś mieć swoje życie inne poza pracą, wykorzystywanie pracowników ponad siły i słabe traktowanie. Wypowiadam się jako kierowca busa do 3.5T, pracujący u przewoźnika na oddziale Sosnowiec.

Kurier - Przewoźnik

Dzień Dobry Czy dostanę tutaj informację gdzie mógłbym się kontaktować w sprawie świadczenia usług dla No-limit swoim Busem do 3.5 T (plandeka z windą) Warszawa / oddział Pruszków w formie jednoosobowej działalności gospodarczej? Pozdrawiam

Nie dla no limit!
@Kurier - Przewoźnik

A masz dziennie jakieś 14-16 godz? Punktów sporo nawet po 25 na dwa załadunki bywa i więcej. Masz siłę i sprawność wnosić po 2,5 tony albo lepeij? Często bez windy schody, jak nie wchodzi do winy lub nie ma, a kamienica to nawet na 12 piętro? Jeśli tak i nie chcesz mieć życia prywatnego to polecam.

Kierowca

Tylko jedno kiedy wreszcie podwyżka przed pandemiom miało być 57 i zostało 52 bo pandemia. A wszędzie jest już 60euro diety.Zaraz zostanie tylko młoda obsada i niedoswiadczona.Wiec może ktoś pomyśli zanim odejdzie dużo doświadczonych kierowców.

Czarna

Firma No Limit powinna się zamknąć bo nie dotrzymują terminu dostawy a kurier o siedmiu boleści zadzwonił do mnie 10min przed 20sta z informacją że będzie później z moim łóżkiem dla dziecka nawet nie odbierają telefonu

Hubert

(usunięte przez administratora) i wodorosty nigdy więcej mebli z Ikea na zamówienie z dostawą No limit Ponad tydzień i śladu mebli zero wiarygodnego wyj aśnienia brak kontaktu z dostawcą

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w No Limit?

Rio

Zarząd -autokratyczny styl kierowania, nastawienie na wyniki. Brak systemu motywacyjnego, praca pod presją czasu. Podejście do pracowników przez pryzmat wyników. Zagmatwana struktura organizacyjna. Wymagania jak w korpo chociaż z wynagrodzeniem i standardami daleko do korpo.

@Rio

Nasza struktura organizacyjna wspiera współpracę, współdziałanie i partnerstwo. Stawiamy sobie ambitne cele - jakość, rozwój i wyniki są dla nas ważne. Jesteśmy firmą promującą pracowników podejmujących wyzwania oraz działających samodzielnie i kreatywnie. Jesteśmy liderem w rozwoju proekologicznych rozwiązań w logistyce (usunięte przez administratora)

Bazyl
@Rio

"Podejście do pracowników przez pryzmat wyników." No i prawidłowo! Niby przez jaki inny pryzmat ma być podejście do pracowników? Urody? ;-)

Rozczarowany

Zdecydowanie odradzam montaż mebli w firmie Nolimit. Prace wykonują podwykonawcy. Amatorzy i (usunięte przez administratora) Usługa wykonana jest niestarannie. Jak są usterki to nie ma co liczyć na poprawki. Kierują się swoim regulaminem , który mówi , że wina leży tylko i wyłącznie po stronie klienta. Pod telefonem siedzi gość niekompetentny, który nic nie jest w stanie zrobić. Jest przepychanka. W razie jakiś uwag to tłumaczą się, że montażyści mówili inaczej. I tylko im wierzą nie sprawdzając sprawy do końca.Szukajcie innych firm tylko nie tej

Odbiorca

Skąd oni biorą podwykonawców. Nie dość, że płaci się duże pieniądze za montaż (firmie + podwykonawcy) to w ogóle nie podchodzą profesjonalnie do klienta. Klient dla nich się nie liczy

Odbiorca

Witam. Odradzam wszystkim współpracę z firmą Nolimit. Mieli mi montować meble i niestety nie zrobili mi tego w wyznaczonym terminie nie ponosząc żadnych konsekwencji. Byłem miesiąc bez kuchni. Nie widzieli w tym własnej winy. Żenada, firma tragedia.

Klient

Odradzam współpracę z firmą NoLimit. Firma nie rzetelna, ciężko się dodzwonić w jakieś sprawie. Ci co odbierają telefony są kompletnie niekompetentni. Nic nie wiedzą nic nie mogą poradzić. Wina leży tylko i wyłącznie po stronie klienta nawet gdy zawiniła firma. ZDECYDOWANIE POLECAM OMIJAĆ TĘ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM

@Klient

Prosimy o informację, której usługi dotyczy Pana/Pani komentarz. Pomoże nam to sprawdzić to zgłoszenie oraz poprawić jakość obsługi. Informacje można wysłać również na adres: recepcjatargowek@nolimit.pl Pozdrawiamy

@No Limit

Nie wiem czy to coś zmieni. Poprawić, może i się poprawi choć w to nie wierzę. Klienta macie za nic.

@klient

Proszę napisać czy coś się zmieni w mojej sprawie. To wtedy podam o które zlecenie chodzi

@No Limit

Mogę podać maila do siebie. Finał tej rozmowy opiszę tu na forum. Pozytywnie lub negatywnie w zależności od naszej rozmowy

Zostaw merytoryczną opinię o No Limit - Warszawa

• Jak się pracuje w No Limit?

Zobacz opinie na temat firmy No Limit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w No Limit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!