Mardom

Lipniki Stare

Opinie o Mardom

007 2016-02-06 22:33
jakieś żarty z tym konkurencyjnym wynagrodzeniem w stosunku do kwalifikacji...??? im wyższe stanowisko, tym umiejętności bardziej rozmyte... lub ich całkowity brak... porażające
GB 2016-02-22 01:14
koordynator służb specjalnych :D:D haha
cepe 2016-02-24 13:09
dołączam się do pytania i dodam jeszcze - czym montować ten badziew? Karnisze nie wytrzymują ciężaru zasłon - masywniejsza bawełna a nie jakieś kotary, efekt taki, że odchodzą od ściany zostawiając wielkie dziury. Fajnie byłoby pomyśleć o funkcjonalności produktów i tych, co je montują i używają. Doświadczenia od początku mam marne - problemy z dostawą, po długim oczekiwaniu dostałam nie to co zamawiałam, oczekiwanie na odbiór i potem znowu czekanie na karnisze....i szkoda, że nie zrezygnowałam. Lepiej dołozyć i kupić coś co nie zniszczy mi ściany
Mati 2016-02-24 14:44
Pani Paulino... eh.. nie trudno się domyślić kto napisał opinię na goworku :)
Fakt karnisze, które Pani otrzymała były w błędnym kolorze. Zostały wymienione na drugie. Ze względów logistycznych czas był wydłużony. Myślę, że nie ma co pisać negatywnych opinii i oceniać produkt, że jest "badziewny" jeżeli to Państwo niewłaściwie zamontowali karnisz. Do płyty gipsowej używamy kołków do tego przeznaczonych, a nie uniwersalnych przeznaczonych do cegły, betonu, tynku. Przepraszam ale niestety wszystko powieszone w ten sposób samo z siebie po pewnym czasie odpadnie. Zanim napisze się negatywną opinię może warto się zastanowić czy wszystko zrobiliśmy zgodnie ze sztuką :) Jestem przekonany, że karnisze Pani ścian nie zniszczyły tylko nieumiejętny montaż.
prawie w to wpadłem 2016-03-06 13:59
prawie bym tam pracował ale na szczeście troche usłyszałem o zwolnieniach po małym potknięciu i dałem sobie spokoj.
kunta kinte 2016-04-05 08:57
Poziom niski?? Kolego ty myślisz że na produkcji pracują sami imbecyle bez szkoły?? To jesteś w błędzie. Nie oceniaj ludzi po wyglądzie.
kunta kinte 2016-04-05 09:02
Nie ładnie jest pisać że na produkcji pracują sami niedouczeni ludzie. Większość z nich ma leprze wykształcenie niż nie jeden kierownik, ale nie mają pleców i dlatego pracują w Mardomie bo muszą.
łona 2016-04-07 09:25
Siema. Wieta co?? Na obróbce jest nowy mistrz. To znaczy pracuje w ukryciu. Łazi i nic nie robi tylko obserwuje ludzi i donosi. Kto na to pozwala żeby płacić za taką robotę. Chętnie i ja bym taką robotę robiła, ale jest jeden problem, to trzeba mieć charakter wieta jaki...... UWAGA!!!!!!

Trzymta sie.
Zazdrość 2016-04-07 22:23
Widać że co niektórym to tytoń naprawdę mózgi wypala. Tę palarnię to powinno się całkowicie zlikwidować. To ludzie by rozumu nabrała do głowy a nie tytoniu.
Zazdrość 2016-04-07 22:31
Zazdrością kariery nie zrobisz ciemna maso.
racja 2016-04-08 07:57
Na produkcji jest bardzo dużo magistrów ale niestety tak się życie im potoczyło że właśnie tutaj pracują bo nie mają znajomości żeby iść gdzie indziej.....
ba 2016-04-08 08:41
Najgorsze w was wszystkich jest to ze robicie swoja prace na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo nikomu z was nie zalezy a potem macie pretensje do przelożonych....nie macie zadnych zasad moralnych i wielkiego lenia za skorą................
łona 2016-04-09 06:01
"Zazdrość" jaką zazdrością?Czego mam zazdrościć braku honoru??
łona 2016-04-09 06:04
"Zazdrość" a co do palarni to powinni ją wywieść jestem za. A niestety ale papierosy mózgu nie wypalają.
kunta kinte 2016-04-09 06:21
"ba" co do twojej wypowiedzi to nie wiem czy wiesz co wpływa na dobrze wykonaną prace. Jeśli nie wiesz to trudno nie będę cię edukował. A czasami przydało by się pomyśleć co się pisze na takich forach. Nie nienawidzę jak ktoś nazywa ludzi zarabiających ciężką pracą na tą firmę "leniami". "ba" a ty wiesz chociaż co to zasady moralne. Poczytaj troszkę, idz do szkoły lub coś w tym stylu a potem się wypowiadaj o drugim człowieku.
Zydzew 2016-04-21 21:18
Brak tej firmie zorganizowania, komunikacji, etyki. Produkt made in china.
zamknij wrota 2016-05-04 20:47
Najbardziej opiniotwórczy oczywiście są Ci, którzy przyszli tu do pracy na chwilę i chcieliby od razu zarabiać kokosy. Popracują miesiąc, góra trzy i odchodzą, tak naprawdę nic nie wiedząc o produkcji, o produkowanym towarze.
Chcecie awansować? To się interesujcie czymś więcej niż tylko tym aby odfajkować 8 godzin i do domu szybko uciekać.
MARKETING!!! 2016-05-08 12:49
UWAGA! Potrzebny od zaraz człowiek, który nawet gdy będzie Tobie mówił (usunięte przez administratora) to będziesz czuł podnietę na samą myśl o zbliżającej się podróży.
Marketing 2016-05-17 20:02
Być może dostaniesz 2500 zł ale brutto, jeśli się spodobasz
Peace 2016-05-20 00:03
Ty zrobiłaś dzisiaj dla nich dużo......
Ile oni zrobią dla Ciebie??????????????
DC one 2016-05-21 22:37
popieram brak komunikacji i praktycznych rozwiązań, stosowane są jedynie zasłony dymne, aby zaspokoić ambicje pewnych ludzi... którzy mimo wszyscy wierzą w tę bajkę. Neverending story....
AND 2016-05-25 16:33
I tak jest,jedziemy dalej...
Nie znam się 2016-06-07 22:59
nie znam się to się wypowiem, żenujące.
Najwięcej zawsze mają do powiedzenia Ci, którzy są puści jak ten dzwon z przysłowia.
brak wyplaty 2016-07-08 23:16
Kolejny 10 dzień miesiąca w niedzielę wypadających i jak zwykle wypłata będzie ma kontach pracowników w poniedzialek dopiero. Bo się nikomu z księgowości nie chce zrobić jej z rana. Żeby zwylky szarak z produkcji miał ją w piątek wieczorem . Przykro że są takie rzeczy w tej firmie. Ale zgodnie z kodeksem pracy wypłata wynagrodzeń powinna być dzisiaj już na kontach pracowników. Od października 2015 roku wszystko się spieprzylo. Tak to wypłaty były zawsze na czas. Wezdzie coś z tym zróbcie bo żal [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zciska przez te grono księgowych.
Boniek 2016-07-11 08:08
Podejrzewam, że to nie wina księgowości, a kadr. Kiedy księgowość dostanie kwity to wtedy robi przelewy. Siedzi ich tam w kadrach z osiem i się nigdy wyrobić nie mogą.
Z drugiej strony to każdego indywidualny problem kiedy ma wypłatę, bo ma konto w innym banku niż PKO.
A w przepisach raczej jest zapis że nie na kontach do 10 każdego miesiąca, tylko muszą być wysłane przelewy do 10.
Mniej chlać w weekend to i do poniedziałku kasy starczy :)
ojej 2016-07-12 23:36
Dyg lub no nie,opiniotwórczy ojej -czkawka. Podziwiam odpowiadających ,cierpliwie na poziomie odpowiednim do opiniującego.
pake 2016-10-08 18:06
Ludzie
Jest mi tu dobrze......
Nie odejdę stąd.........
Czemu Was tu jeszcze nie ma......??????
marja 2016-10-08 18:23
ja chcę być i to konkretnie na stanowisku montera do drzwi i okien, ciekawi mnie czy skoro w tytule ogłoszenia obiecują bardzo wysokie zarobki to czy one na serio są wysokie
Żenadll 2016-11-16 13:21
Chyba coś ci się pomyliło
Niedouczony 2016-11-25 13:01
Cóż z tego że szukają, cóż z tego, że wykształcenie jak plecki to najlepszy fachowiec. Takie lub inne ale zawsze.
ALDO2 2016-12-04 12:40
Witam! Ja tam pracuję już prawie trzy lata w tartaku i nie narzekam raz jest ciężko raz lekko ale pracować trzeba, narzekają tylko ci którym się robić nie chce a ja 2200-2300 na miesiąc mam i jestem zadowolony.Pozdrawiam wszystkich pracowników Janusz S.
12344 2016-12-04 20:36
Ciekawe ile na święta dadzą. Czy osoby które nie korzystają z benefitu będą miały coś więcej?
Stefan 2016-12-04 21:11
Do biura zasuwaj, do kontroli jakości, gdziekolwiek, będziesz pan zadowolony
Pracuś 2016-12-04 21:13
jak tyle zarabiasz to więcej niż ci z biura, a tak Was doi tego biura ciągnie
Odważny? 2016-12-04 21:16
szef jest otwarty, zawsze możesz zajść i pogadać, tylko z sensem. Wejście główne, przez recepcję, po schodach w górę...
hej 2017-01-28 01:50
Do pracy pożądani z IQ 100 do 160.
alphina 2017-02-04 21:13
Lekcja dzisiejsza nauczyciel po 3 klasach sugeruje czyszczenie kibla doktorantowi.
nowy 2017-02-08 23:20
nowi/młodzi ludzie odchodzą z firmy bo nie potrafią/nie chcą/nie mogą znosić chamówy kadry zarządzającej (czyt. mistrzów)
rw 2017-02-27 09:55
UWAGA - ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ OSZUSTWA!
W styczniu zamówiłem karnisze wraz z jedną roletą nietypową. Chciałem by wymiary rolety były większe, a przede wszystkim chodziło mi o sposób mocowania (przyklejane do futryny). Dostałem roletę o 2 cm węższą i inaczej mocowaną (przykręcaną do ściany), tak że w moim przypadku do wyrzucenia. Ponieważ na zamówieniu wpisałem kod podany mi przez pracownika, reklamację odrzucono.
PROSZĘ NIE WIERZYĆ PRACOWNIKOM MARDOMU.
MJ 2017-02-27 14:12
Panie Marku dziękujemy za wpis, jednak mija się Pan z prawdą. Powinien Pan napisać ze zamówił Pan roletę klasyczną montowaną inwazyjnie do ściany. Następnie telefonicznie poinformował nas Pan ze rozmiar rolety ma być o 2 cm szerszy od zamawianej , podając tą informacje został Pan poinformowany że roleta ta będzie wykonana na zamówienie i tak się stało. Towar wykonany na zamówienie nie podlega zwrotowi (zapis w regulaminie paragraf 6 , punk 10). Opis rolety klasycznej znajduje się na stronie sklepu internetowego :"Przewagą rolet klasycznych jest solidny montaż. Może być zainstalowana na ścianie, bądź suficie." Przy zamawianiu produktu musiał Pan dokładnie wiedzieć co Pan zamówił.

Pozdrawiam serdecznie.
GK 2017-03-10 14:21
Witam prosze o informacje ile w tej firmie mozna zarobić jako przedstawiciel i jakim autem się pracuje?
ph 2017-03-10 20:27
hyundai i30 kombi
Vito 2017-03-13 19:17
Kto wymienił Bhp owców na harcerki ???
Guru 2017-03-15 21:52
W BHP był czas facetów, teraz nastał czas kobiet.
invra 2017-03-16 13:26
Taa szkoda że starego mebla nikt nie wymieni tylko tych co coś robili...
Emeryt za 30 lat? 2017-03-17 07:14
Pomyśl pierw, za ileś tam lat ktoś tak może powiedzieć o Tobie, a młodzi są "niestabilni", gdyby zabrakło "starego mebla" to kto by ich tego wszystkiego uczył??
invra 2017-03-18 20:41
Mebel to tylko mebel... Idź z nim pogadać. Doswiadcz tego co ja doswiadczylam
OMik 2017-03-18 20:47
Jeżeli czyimś głównym osiągnięciem jest to że się zestarzał a poza tym nic to o czym mowa?? Ci młodzi tracą chęci właśnie przez takich ludzi. Przecież wszyscy co długo pracują na hali wiedzą co i jak.
Każdy wie że 2017-03-19 15:02
Weź się za robotę i szefa nie broń. Każdy kto długo pracował to wie że jak 'niestabilnych' nie było to do starego nie było co iść bo i tak na nich kazał czekać. Dziwię się szefom że go trzymno
Emeryt za 30 lat 2017-03-23 07:25
"Trzymają" jak już.
Ps: ludzie z hali ZAWSZE wiedzą lepiej...
Zostaw swoją opinię o Mardom - Lipniki Stare
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mardom