Opinie o Hobas Dąbrowa Górnicza w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Hobas Dąbrowa Górnicza. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hobas Dąbrowa Górnicza o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hobas Dąbrowa Górnicza w Dąbrowa Górnicza

Na wózkach widłowych ile tam zarabiają??

Za dużo

To super będę mógł patrzeć z góry na takich jak Ty.

He he bo siedzenia we wózku są na wysokości 2,5 m

Kenezz
@Marek

Uwaga ostrzegam tam pracujących na powikłania w związku z chemią --- zróbcie sobie badania Ph krwi na zakwaszenie i kreatynine dotyczy nerek które nie bolą za moich czasów robili tylko alat iaspat wątroby bo możecie mieć poważne problemy z nerkami włącznie z dializą ...potraktujcie to poważnie ...jeśli ph krwi jest poniżej 5.5 i kreatynina powyżej 1.2 ....czy macie takie badania .do(usunięte przez administratora) i inni z lat 2005 pozdrawiam .

Kenezz
@Kenezz

Wy tu się nie dochodzcie tylko domagajcie się badań bo wylądujecie na dializach zatrucii chemią , nerki kreatynina ,krew ph ,płuca ,nadciśnienie itp.pracowałem tam i wiem co piszę ....zdrowia nie KUPISZ za 5000 +800 premii.pozdrawiam starych i młodych VB SD.

@Kenezz

Każdy pracownik otrzymuje skierowanie na badania wstępne. Na tym skierowaniu wypisane są wszystkie czynniki szkodliwe występujące w zakładzie. Jeśli lekarz widzi przeciwwskazania zdrowotne to jako firma nie możemy zatrudnić takiego pracownika. Co roku kontroluje nas Sanepid, który bada m. in. warunki i środowisko pracy. Raz do roku przeprowadzamy za pomocą niezależnej firmy zewnętrznej badania środowiska pracy. Wyniki pomiarów są udostępniane wszystkim pracownikom. Według aktualnych badań nigdzie nie przekraczamy norm. Oczywiście wykorzystujemy chemię w procesie produkcyjnym ale każdy pracownik zobowiązany jest do noszenia masek, okularów i odzieży ochronnej.

Czarna499

Kto mi powie na jakim przystanku trzeba wysiasc żeby dostać się do hobasa?? Bo jadę tam pierwszy raz z góry dzięki za odpowiedź .

Bolek
@Czarna499

Kolego jak zobaczysz góry to zawrót.

@Czarna499

Przystanek na ul. Koksowniczej - autobus 84

@@@

Baza Pracowników Niepokornych -nowa lista osób które w szczególny sposób wyróźniają się w kreowaniu opinii o firmie,pomimo tego iź chcą dobrze i stoją po stronie firmy przez swoją krytykę zaliczani do szkodników,dezorganizatorów,buntowników,plotkarzy,krytykantów,leni, itp,itd...Taki oto nowy rodzaj pracownika...taki oto sposób dialogu z załogą...taka oto firma...

@@@@

Gdzie taki wykaz jest dostępny? Można się zapoznać

@@@@

Firmie nie chodzi o krytykę tylko o formę tej krytyki. Cenimy sobie uwagi pracowników pod warunkiem, że trafiają do odpowiednich osób i w odpowiedniej formie. Drzwi Dyrekcji, HR i Kierowników stoją przed pracownikami otworem. W firmie funkcjonuje Rada Pracownicza oraz skrzynka na pomysły, uwagi do której każdy pracownik może wrzucić kartkę z odpowiednim pomysłem do czego gorąco zachęcamy.

Edyta

@Nowy, @wojwio, widziałam, że pytaliście o pracę w Hobas Dąbrowa Górnicza. Zdecydowaliście się na jej podjęcie? @44, rozumiem, że pracujesz lub pracowałeś w tej firmie. Czy możesz powiedzieć nam jakieś konkrety? @Waldziu, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w Hobas Dąbrowa Górnicza. Długo już jesteś związany z tą firmą? @40i4, czy mógłbyś powiedzieć, jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca?

@Edyta

Oferujemy umowę o pracę. Pierwsza na okres 3 miesięcy (próbna) po tym okresie przedłużamy zwykle na 6 msc, 6msc a potem na czas nieokreślony.

Ktopytaniebłądzi
@HR

Witam, czy są przyjęcia do pracy na ten moment? Widziałem ogłoszenie na Olx czy jest ono aktualne?

@Ktopytaniebłądzi

Tak. Ogłoszenia są aktualne.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Hobas Dąbrowa Górnicza? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Leszno

Witam. Słyszałem że są miejsca na 3 działach. Kształtki, tam gdzie się szlifuje i tam gdzie się robi rury. Jakie opinie ? Kasa to 3000 zl brutto i ok 600 zl.premi. Polecacie? Czy gdzie szukać pracy w okolicach Będzina.

wojwio
@Nowy

Podpinam się pod pytanie też tam zamierzam pracować

@wojwio

Przyjdź zobacz nie uciekaj z krzykiem jak pozostali a później mów że zamierzasz pracowac

Waldziu
@Nowy

Wiekszosc ucieka poniewaz kasa odpowiada pracy od poniedzialku do piatku ,a nie 4 brygadowce daje sobie reke uciąć ze gdyby weekendy byly wolne firma nie narzekala by na brak pracownikow a co za tym idzie mozna by zrezygnowac z "obcokrajowców"

@Nowy

Premia to raczej dalszy plan robota jak robota " ty udajesz że robisz oni udają że płacą" i tak w koło macieju cały rok bez l4 i bierzesz udział w losowaniu dodatkowej kasy jak cie nie wylosują to chodzisz chory następny rok i znowu szansa przy losowaniu

Xxx
@Nowy

Owszem ze stawka jest taka jak napisales wyzej ale po 3 miesiacach juz masz wiecej . I to nie robota przy lopacie czy kilofie tylko lekka

Waldziu
@Xxx

Wiele mlodziezy studiuje a jezeli nie to jednak chce miec te weekendy wolne by sie wyszalec a niestety praca na 4 brygady to prog nie do przeszkocenia

40i4
@Waldziu

Młodzież to ma w (usunięte przez administratora) Robotę mama da tata da przychodzą odchodzą bo myślą że będą siedzieć i miziać się po workach. Prawda jest taka że warunki pracy są ciężkie i wynagrodzenie powinno być większe za pracę wykonywaną. Ale z drugiej zakład płaci dobrze na tle zakładów w okolicy. I każdy kto sapie i biadoli powinien uświadomić sobie ze w innym zakładzie może nie mógł by sobie pozwolić na to co tu.

Nana
@40i4

Zakład płaci dobrze i terminowo za xx lat wypłata 1 raz była 2 dni po czasie ale wcześniej przeprosił za to dyrektor wiedząc że są problemy to świadczy o solidnej firmie.

@Waldziu

Od 1.09.2018 pracujemy w systemie 3 zmianowym (pon-pt). Weekendy są rozliczane jako nadgodziny i tylko dla osób chętnych. Płatne wszystkie 100%

Edyta

@Nana, rozumiem, że pracujesz w Hobasie w Dąbrowie Górniczej. Możesz napisać, czy w firmie są jakieś dodatki pozapłacowe dla pracowników typu dofinansowanie do karty sportowej lub prywatna opieka medyczna? Daj znać koniecznie! Czy ktoś z Was również pracuje w tym miejscu i chciałby powiedzieć, jak aktualnie przedstawia się sytuacja w Hobasie w Dąbrowie Górniczej?

@Edyta

Poza wynagrodzeniem oferujemy: - wczasy pod gruszą - bony na święta - opiekę medyczną LUX MED - możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia za dodatkową opłatą

trUinik

Bardzo mi się podoba jak ujadacie, szczekacie jeden na drugiego anonimowo tak bezkarnie! Takie powiedzenie jest kozak w necie (usunięte przez administratora) w świecie, trafnie obrazuje całą tą sytuację. Gadać biadolić a robić nie ma komu.

@trUinik

Jeśli chodzi o anonimowość to twój nick to imie czy nazwisko

Klasyka

Boicie się o ta robotę jak szmaciarze jakieś (usunięte przez administratora) podchody nie dawanie premi przez tych bencfalow a wy już głowa w dół i do rury nie macie jaj . Postawic się (usunięte przez administratora) wyrazić swoją opinie zdanie oferta pracy w naszym rejonie jest obszerna nawet dla ułomnych a tacy tez tam są zatrudnieni a słuchacie głupot poczekamy jak wybudują hale bd lepiej (usunięte przez administratora) bd lepiej te bencfaly bo maja po 5000 i 800 brygadzistowskiego tak tam wbijają do głowy by uczymac się bo oni to nie powiem fuchę maja i ciężko było by im znaleść coś na takie piniadze z ich wykształceniem i podejsaciem do pracy och dniówkami zaczyna się od podpiwrdalabia i odbrabianua ludziom dobrego imienia za to im płaca Bo to co należy do ich czynności wypisać raport i odrbetac ksztqltkr to musi potrafić każdy pracownik my moc jak złożyć by była do odebrania

@Klasyka

Tak Ci źle taki pokrzywdzony przez los jesteś a i tak pracujesz to o czymś świadczy tu jest ok

@@@
@Klasyka

Oj prawde napisales BRAWO

Mim

Nawet nie ma styropianu gość jest pusty .taka odwaga przez niego bije siedzi nie potrzebnie w zakładzie i buntuje a sam kierownikowi nie podskoczy jedno co potrafi to sie wyżalać . Człowieku zwolnij sie jak ci źle takich potrzeba wszędzie może w innym zakładzie będziesz miał misje do spełnienia bo tu sie marnujesz musisz wmawiać sobie " jestem wielki jestem wielki" i w y p i e r ....

Mad i Pad

Sprawdz sobie swoja zone mongole a brygadzisci,,,,,z wyjatkami,,konfidenci zwykle szmat....najgorsza swinia w Hobasie to ten maly wszyscy wiedza zreszta ktoz to taki przydupas i lizus pana S

Niezły z ciebie agent szkoda że nie żyjesz w czasach PRL ubili by cie jak psa

X

No jak brat na Brata donosi to jest dobry! Ale pasuje tu przysłowie jak sobie pościelesz tak się wyśpisz!

@X

Panowie brat .....tego goryla czy malpy,,,,jest spoko gosc wiem cos o tym ,,,no ale podobiestwo do kogos z Chorzowa z ZOO jest falszywy zreszta wiedza o tym wszyscy jaki to wazeliniarz

Byś mnie obskoczył jak czereśnie? Ty jakiś zboczony jesteś tata ci za młodu krzywde zrobił he he he mam nadzieje że nie jesteś ojcem bo żal by mi było twoich dzieci

?

Tak pewnie Tata go kochał w łóżku i w kąpieli tylko i dlatego teraz ma ochotę na takie tfuuu rzeczy

Zapewne piszecie o sobie (usunięte przez administratora)

@?

Pewnie znasz to ze swojego zycia deb....

widzę, że opinie wystawiane tylko i wyłącznie przez sfrustrowanych kształtkowców , najbardziej przez tych których wiedza jest na poziomie przedszkolaka, z wyłączeniem starych poczciwych fachowców. heheheheh !!!!

You
@anonymous

A ty kolego taki zadowolony jesteś to gdzie pracujesz na magazynie pewno?

Klasa

Największa gnida za zakładzie to taki mały karakan obcięty na kasztana mający tiki i gość z nosem zwany zelmerem jak idzie to czuc z daleka jak mu jedzie z puchy reszta jest jaka jest . Nic dodać nic ująć banda kaszalotów

Ch)łopie pomyliłeś fora

Bolek
@Klasa

Najlepsze kasztany są na Placu Pigall. ????

@Bolek

Zuzanna lubi je tylko jesienią,przesyła Ci świeźą partię...(pozdro dla lubiącego J 23.)

You
@ABC

Żyrafy wchodzą do szafy!!

@You

Pawiany wchodzą na ściany!????

Racja swieta racja pie........karakan

xyz

A co ze zmianami brygadzistow mialy byc co 2 miesiace, pozniej pol roku a teraz sprawa ucichla. Mysle ze byl to dobry pomysl kazdy z brygadzistow mogl by ocenic prace danej brygady a nawet poszczegolnego pracownika, co rowniez dzialalo by w druga strone to pracownik mogl by wyrazic opinie (ocene) danego lidera bo niektorzy niestety sa bezkarni.

@xyz

A miało być! Jeden sobie nie radził robili co chcieli z nim i to był pretekst aby zmienić go na inną zmianę i tyle tak zostanie! Wielkie poruszenie z aneksami miało nie być a będą ciekawe pewnie znów zbliża się ankieta z oceną pracodawcy hahahaha

Abc
@xyz

Tez uwazam ze zmiany by sie przydaly i to jak najszybciej bo znwou wracamy do tego co bylo kiedys !!!

@Abc

Wywalić brygadziste który sobie nie radzi a nie przenosić na inną brygady jeśli człowiek jest nie reformowalny to się go wywala a nie przenosi zresztą teraz jest jeden brygadzista i jeden zastępca co powinni tylko hale zamiatać a nie brać kasę za nic

X
@xyz

Są niestety panowie którzy za wiele nie robią a kasę biorą niezłą ale cóż poradzić Pan kierownik widzi że gość siedzi i gra na telefonie i nic nie robi z tym wiec o czym tu gadać. Wymagania co do zwykłych pracowników ogromne a kadra co do siebie jak zwykle albo noc się nie stało albo trudno albo się długopisem pokreśli dopisze.

Abc
@xyz

No ok ale jezeli by go przeniesli na inna brygade i kolejna z kolei powiedziala by ze sie nie nadaje to moze wkoncu gora wziela by sie za niego bo brac pieniadze za nic jest latwo tylko mysle ze nie o to w tym wszystkim chodzi bo brygadzista powinien byc oparciem brygady a nie .........

trUinik

Co by nie pisać najważniejsze że aneksy były i wszyscy są PiekielniE zadowoleni!

@trUinik

No bogato jeden tłumaczył że będą w czerwcu a 50 osób zrozumiało że styczeń a najpóźniej luty ale pech laki luck każdemu mówił stawke po podwyżce a tu sie okazuje że nie stawka wzrosła tylko premia i weź sie tu chłopie dolicz ile masz premi ile podwyżki w premi a ile za nadgodziny w premi to jest mistrzostwo

Gumiś
@Mim

Lucky Lucky moźe tyle ile pokazał czyli wielkie NIC!Marionetka w ŁAPACH godnego poźałowania dyrektora!Wszystko idzie z góry....

Edyta

@lukas, w jakich przypadkach można otrzymać premię w Hobas Dąbrowa Górnicza, o której wspomniałeś w swoim poście? Czy organizowane są szkolenia podnoszące kwalifikacje? Twoja wypowiedź będzie wzięta pod uwagę przez osoby, które rozważają zatrudnienie w firmie.

@Edyta

To że jest (usunięte przez administratora) ok nie wszystkim pasuje to że trzeba u nas myśleć podczas roboty też nie wszystkim pasuje to że wszyscy zrozumieli że będą anexy styczniu lub w lutym to wszyscy źle zrozumieli ja dobrze zarabiam a mimo to nie podpie rdal am firma jest ok są + i są - młody który przychodzi bez uprawnień po okresie próbnym ma robione na wózki i suwnice ( lojalka z zakładem gratis) jak sie zwolnisz za szybko to kase za kurs oddajesz jest ok ja pracuje dłuuuuugo i mi sie tu podoba nowi poprostu się boją odpowiedzialności i tyle jak połowa ludzi co tam pracuje ale jest ok reszte zobaczymy w czerwcu przy fuzji( wtajemniczeni wiedzą o co chodzi nara

@Edyta

A nie pisałem o premi nieznam przypadku zabrania premi bez powodu tylkol4 , lub błąd pracownika przy ustawianiu lub wycinaniu choć na te 2 ostatnie to kierownik jest bardzo tolerancyjny jak gość pisze że raz jest a raz nie toznaczy że bardzo często chodzi na " zielony papierek " bo tak go lubi he he i z takimi ludzmi zakład musi współpracować a do roboty sie wziąść i jest ok a jak nie chce się przepracować to niech idą za manekina do zakładu pogrzebowego

Zeus

Jak tam nastroje po podwyzkach ?

Lurapiq
@Zeus

Na leczenie wystarczy a potem renta..

@Zeus

Po jakich podwyźkach...wszystko okazuje się kpiną...kpiną z nas!!!Teraz wypada by pokazać na co nas stać....Lubię kolor zielony.....

lukas

Witam i stanowczo odradzam ta firme warunki pracy mega kiepskie obróbka kształtek typowo ręczna szlifierka młot wiertarka i jedziesz...szkodliwa chemia żywice i niby maska Cie ma chronic.Systen 4-brygadowych i 3000 brutto + 600 zeta premi ktora raz jest a raz nie..taka przyjemna firemka????

Waco

Ten zakład to jakas popelina ,fatalne warunki pracy ,zapylenie, chemia itd...a oni proponują 3000 zł w systemie czterobrygadowym...

Peter Quill
@Waco

Pracowałeś tam ? Ciężko jest ?

Gumiś
@Peter Quill

Daruj sobie,stanowczo odradzam!!!

Niezależny

Co tak cicho się zrobiło ? Czyżby były podwyżki ? Ha ha ha

@Niezależny

ha ha ha tak tak panowie i kadra podwyzki no jak sie kombinuje w magazynie to sie ma dobrze pan K....no przeciez coz mu mozna zrobic jak ........z polecenia

@Niezależny

Oooo panie podwyżki grill choinki fuzja alchemia dyfuzja hemoglobina takie tematy aż mi się od tego dobrobytu w głowie poprzewracało

Lurapiq
@max

Quba to jeszcze żyje tam to same narkomany za darmo majo wdechy potem jedne piwo i pijane w morde acetoniki alchemiki a płuca jak jeżozwierze okolcowane płytki oddech i brak rozumu bo umysł niedotleniony po komentach to widać same odjazdy????????????????

Ups

Wcześniejsza renta to tak inaczej płacone nie ma w polsce takiego prawa jak jest zapylenie tojest maska z atestem jak jest hałas to słuchawki jak jest chemia to rękawiczki I pralnia czy będe pracował do końca☺???? 1/3 pracowników składała papiery do ngk ja się jeszcze zastanawiam choć czas działa na moją niekorzyść ile pracuje ok ???????? latek

robson
@Ups

czemu pedale sie zalisz jak ci nie pasuje to (usunięte przez administratora) jak jestes kozak to napisz bez psełdo

obserwator :)
@robson

Cwaniaku robson inteligencja z Ciebie wypełza skoro nie potrafisz normalnie odpowiedzieć tylko wyzywasz ludzi. A może Ty jesteś pedałem i swoją miarką ludzi oceniasz?

@obserwator :)

Bo ten robson to jakis farjer jest

@Ups

Robson ma małego siusiaka i dlatego się wstydzi, piszę pod pseudonimem tak odważny nasz koleżka co w amiblu łokciem szpachle miesza! Syczy pluje swy frustracjom upust daje, lecz mu (usunięte przez administratora) i tak nie staje!

Xyz

Robota będzie tylko nie będzie miał kto robić......

Zostaw merytoryczną opinię o Hobas Dąbrowa Górnicza - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Hobas Dąbrowa Górnicza?

Zobacz opinie na temat firmy Hobas Dąbrowa Górnicza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hobas Dąbrowa Górnicza?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 8 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hobas Dąbrowa Górnicza