Opinie o Hobas Dąbrowa Górnicza w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Hobas Dąbrowa Górnicza. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hobas Dąbrowa Górnicza o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hobas Dąbrowa Górnicza w Dąbrowa Górnicza

WYPLATA BYLA NA KONTACH I WSZYSCY ZADOWOLENI HA HA HA

ale ucichło forum dyskusyjne czyli już wiadomo kto wypisywał te głupoty wszystkie .....pan k u b a

Brawo

Pieknie

hihihi

Dobre

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Hobas Dąbrowa Górnicza? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Hobas

JEST W FIRMIE TAKI GOSC CO MA WUJKA DYREKTORA I MYSLI ZE MU WSZYSTKO WOLNO JEZDZI TAKIM MALYM WOZKIEM.NAJWIEKSZY ZLODZIEJ W FIRMIE

TAK

I dobra rada trzeba napisac i opisac co sie dzieje w firmie.Co oni robia z nami DOBRY POMYSL NIECH SIE WEZMA ZA NICH

B

Napisać o wszystkich nieprawidłowościach i powiadomić zarząd,mail na stronie Hobasa.

Kształtkorobek

Strajk???Czyś Ty na głowę upadł?Jak to sobie wyobaźasz .Z kim???Połowa boi się własnego cienia,reszta to młodzi,paru ma (usunięte przez administratora) a konfidenci Cię sprzedadzą zanim coś zorganizujemy i Cię zwolnią.Pracujemy u Niemca to nie przejdzie!!!A moźe znajdzie się jakiś szeryf i wywieziemy Lacky Lucka na koniu poza zakład.Śmiech!!!Zastanówcie się co piszecie. Pomyślcie lepiej co zrobić źeby było lepiej...bo do nich nic nie dociera....

Podwyżki

W tym zakładzie dla normalnie pracujących podwyżek niema i nie będzie tylko dla tych wybranych boicie się przeciwstawić zaprzestać pracy zastrajkować to macie jak macie . Kto ma stawkę to ma i siedzi cicho . Najgorsze to warunki szkodliwe odbije się to na zdrowiu a marne pieniądze . Żyjcie dalej w złudzeniach góry na temat podwyżek ;)

NO

CIEKAWE CO BEDZIE JAK SPRZEDAJĄCY SPRZEDA SPRZEDAJĄCEGO. CZYLI ZROBI SIE DRZEWKO SZCZELAJĄCYCH. COZ,GORA ZA OKNA NA TO POZWALA BO SAMI NIE MAJA POMYSŁU NA POPRAWE SYTUACJI I IDA NA SKRÓTY CZYLI SŁUCHAC SZCZELAJACYCH I ZYROWAC NA POTKNIECIACH INNYCH I UWALAC PREMIE CZYLI TZW MOTYWACJA DO PRCY. CHLOPAKI ZEPNIJECIE POSLADKI I UCIEKAJCIE Z TEGO SYFU

ta

Tak wlasnie on i ten drugi co go zdegradowali.I CO IM PRZYSZLO Z TEGO???Zostali pozbawieni stanowisk i dalej sprzedaja?pan K....znany z firmy ATLAS SZPIEG SZPICEL ITD.Nastepny owad co ci to dalo paanie Marku co tylko tyle ze wrogow wsrod pracowniow.CZY SIE OPLACALO ZASTANOWCIE SIE PANOWIE NAD SOBA PROSZE

może tak być ile on wpadek zaliczył i jeszcze tam pracuje?

h

slyszalem ze najlepiej to szczela ten owad co koło gówna lata

lll

Oj Paweł paweł

ha

a co reszta brygadzistów nie szczela z (usunięte przez administratora) wszyscy szczelają a najbardziej ci najlepsi co mają stanowiska zastepca brygadzisty

Ha ha ha

Nie POLECAM tej firmy no moze tylko laboratorium albo wozki ale tam ciezka sprawa sie dostac,a reszta na produkcji totalny syf za ta kase szkoda zdrowia Ksztaltki to samo kto robil czy robi wie jakie zagrozenie zdrowia no chyba ze bedziesz caly czas w masce pracowal do tego jak trafisz na zmiane pana P...DL...oj wspulczuje naprade ludzie z jego zmiany i nie tylko maja go dosc,,,,mowia o nim ze jak bedziesz spal to ci poduszke poprawi a druga reka zdiecie zrobi ,,,,taki wredny i falszywy pan wielki brygadzista.

dalton

ostatnio było ogłoszenie na pracuj .pl mieli przyjąć chyba 3 osoby najlepiej jak na bramie zostawisz podanie a ochrona doniesie do kadr i nie patrz na opinie 3/4 tego szajsu jest pisane przez nierobów którzy by tylko narzekali a o robocie albo nie mają pojęcia albo mają (uwaga modne słowo na hobasie "wyje.ane") to fakt że dużo się dzieje ale będzie się działo jeszcze więcej i wtedy wyjdzie kto robi a kto nie.to fakt że laki luk to człowiek który sam nie wnosi do tego zakładu prawie nic(zapomniał bym o chaosie ,wałki , redukcje wtajemniczeni będą wiedzieć o co chodzi) wszystko to zasługa ludzi którzy mówią że potrzebują tego czy tego on po prostu słucha i weryfikuje.dużo by pisać na temat firmy ale nie oto chodzi jak się przyjmiesz to się uśmiejesz do łez.człowiek który pracuje uczciwie to u nas się mówi pewnie kabluje -ten który ma wyj..ane to super gość. I co by nie zepsuło się na zakładzie trzeba pamiętać TO WSZYSTKO WINA KSZTAŁTEK narka przyjmuj się

xxx

lacky luck to kłamca. popatrzcie na jego zachowanie i komunikacje niewebalną. jak z wami rozmawia to nigdy się nie patrzy na rozmowce tylko w bok, a dodatkowo patrzenie w lewy bok bo tak patrzy jest oznaką kłamstwa i nieszczerosci

a

lizusy,konfidencji,marwersanci będą bo ktoś to toleruje, mysla przewodnia miało być stworzyć grupe jako całość ale tak nigdy nie będzie bo przez takie zachowanie dochodzi tylko do rozbicia zespołu. ale jest to taktyka hitl.....skłócić grupę bo taką grupą łatwiej się rządzi. a pozatym w tej firmie nie ma żadnej organizacji. jeżeli ktoś zna się na lean to wie ze na 100% wydajności 85% to błędy w systemie a tylko 15 to błąd człowieka. przepływ informacji 0, łańcuch dostaw 0, koszty magazynowania, brak standaryzacji ujednolicenia procesu 0, co się zmieniło nic, wprowadzenie rolek o które walczyliśmy wcześniej skróci czas produkcji ale nie o 85%. ale lucky luck co ma recę non stop w kabzi o tym nie wie bo skąd jego władza opiera się na typowym menagmencie a nie na współpracy z ludzmi. szpachlowanie mokrego betonuco kazał robic a póżniej go szlifowanie przez 2 zmiany wiec gdzie te godziny i kto za to beknie, kierownik, poprawa studni i ten sam problem szlifowanie stopy kto za to beknie, mam nadzieje ze gdzies na budowie z tych wszystkich studni laminat odpadnie i góra za to beknie

wy*ebane

...pracuję kilka lat w tym syfie i stwierdzam że kiedyś może i był to fajny zakład w którym były w miarę dobre zarobki chociaż i tak nie adekwatne do zapylenia, zasyfienia chemią i hałasu (oczywiście podczas zapowiedzianych kontroli wszystko było cacy, bo chodziła jedna matryca, na maszynach nie kazali włączać maszyn,a na cieciu nikt nie wycinał wyszło nawet że w biurze mają głośniej, takich kontroli widziałem kilka)ktoś pytał dlaczego się nie zwolnimy skoro jest coraz gorzej?!bo wolę żeby oni mnie zwolnili przynajmniej przez 3mce będą mi płacili, wszyscy starzy by się zwolnili tylko mają rodziny, kredyty i wiadomo że znów zacząć od początku w innej firmie to nic fajnego,ale gro ludzi o tym myśli no oczywiście poza włazodupami którzy mają dobre premie, i stawki dzięki lizaniu odwłoka brygadziście i kierownikowi tak byłemu jak i obecnemu, nie jesteś taki no to podwyżki nie dostaniesz ani premii tyle co taki lizus, jak mnie wreszcie zwolnią wrzucę całą listę kto komu wchodzi w (usunięte przez administratora) Organizacja pracy poziom zero, nowi brygadziści złapani na ulicy bo znają angielski... fu*k i co z tego jak nie mają pojęcia o tej firmie a rządy ich i tego pseudo kierownika też gdzieś z łapanki albo wciśniętego przez kogoś z góry bo pewnie szwagier albo coś w tym stylu tylko pchają tą firmę w dół, pracownicy kształtek traktowani są jak zło tego zakładu jak odpad a to MY!!! robimy całą czarną robotę,teraz żeby nie było za dobrze zabierają nam premię za pety ostatnio 10% teraz 20% hehe potem wezmą za inną głupotę, ale no bo przecież oszczędności... ...szkoda gadać NIE POLECAM BO TO JUŻ NIE TEN HOBAS CO KIEDYŚ!!! pozdrawiam tych spoko a lizusom i konfidencikom CH W ODBYT...

Zostaw merytoryczną opinię o Hobas Dąbrowa Górnicza - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Hobas Dąbrowa Górnicza?

Zobacz opinie na temat firmy Hobas Dąbrowa Górnicza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hobas Dąbrowa Górnicza?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 8 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hobas Dąbrowa Górnicza