Opinie o Hobas Dąbrowa Górnicza w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Hobas Dąbrowa Górnicza. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hobas Dąbrowa Górnicza o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hobas Dąbrowa Górnicza w Dąbrowa Górnicza

PRACOWNIK

DLACZEGO podkeślam dlaczego nam takie bajki przedstawiacie przed oczami ..... wydajność podobno zmalała mamy jasno na czarnym na wykresie jednakże osoby z wyższych stanowisk mówią cos innego . Pytanie kto tu kłamie z wypłaty zabrano za wydajnośc a zakład wytrobił ponad 80 % normy . Wiec wkońcu niech ktoś to wytłumaczy .... kto tu jest winien moze kierownictwo czy błąd osoby która oblicza czas wykorzystany ?

On
@PRACOWNIK

Jest tak że dziś plan na 8 dni do przodu jutro że 3 dni do tyłu a na koniec miesiąca i tak na minusie aby premie obciąć. Dobre się skończyło jedyne prawo bytu mają ludzie którzy mają wszystko gdzieś to oni najlepiej wychodzą a głupki co chcą robić starają się dostają w pysk i są równani z tymi co walą w (usunięte przez administratora) Jak tylko mogą. Przykre to jest

Hehe
@PRACOWNIK

Jeśli w ciągu tygodnia wyprzedzamy plan o 1,5 dnia a wydajność nam się podaje 70 parę procent to coś tu nie gra tak se myślę O Co chodzi? Chyba tylko o kasę.

Jak to

Kto nie kocha hobas?? I dlaczego, chodzi o pieniądze?

Niezbedna
@Jak to

Chodzi o to że to już nie jest hobas tylko amiblu rozumiesz

Ja Niezbędny

Panie ryktorze.. DYREKTORZE oraz Panie Kierowniku. Podzieliliście nam premie na trzy składowe. Porozmawiajmy o wydajności. Wydajność może być, ale przełoży się to na jakość... Jaki w tym jest sens?

Jarosław
@Ja Niezbędny

Hahaha proszę przestań jakości to już 1,5 roku niema i nie będzie ludzie nie wiedzą jak robić co robić każdy robi jak chce i co chce. Premia tak skonstruowana jest aby można było ja obcinać byle kiedy i za byle co.

Wyjadacz

Nie do końca w TEJ firmie minitoring służy do oglądania ostatnich 15 minut pracy. OFICJALNIE nie raz już, było przekazanie, przez do informowanych i trzymających status Br. Mst. Itp. Itd. -dziś prezes patrzy w kamery i będzie ucinać premie.... OFICJALNIE POWIEDZIANE!!!! https://www.infor.pl/prawo/praca/inspekcja-pracy/228291,Czy-pracownik-zglaszajacy-skarge-do-PIP-moze-pozostac-anonimowy-dla-pracodawcy.html Łamie prawo i wszyscy o tym wiemy, a i tak nikt z tym nic nie robi. Strach? No może nie, porostu nie rusza się gówna, bo potem śmierdzi. Mobbing , jako termin socjologiczny, oznacza zastraszanie jednostki przez grupę w dowolnym kontekście, takim jak rodzina , grupa rówieśnicza , szkoła , miejsce pracy , sąsiedztwo , społeczność lub Internet. Kiedy pojawia się jako fizyczne i emocjonalne znęcanie się w miejscu pracy, takie jak „gromadzenie się” przez współpracowników, podwładnych lub przełożonych , aby zmusić kogoś do opuszczenia miejsca pracy poprzez pogłoski , insynuacje , zastraszanie , upokorzenie , dyskredytację i izolację , określane również jako złośliwe, nieseksualne, nie rasowe / rasowe, ogólne nękanie . A my jesteśmy, ogólnie nękani. I NA TO POZWALMY. Patrzy dyrektorek w kamerki, przekazuje kierowniczkowi, ten nrygadzistrowi, itd, itp, I strach może jak puszczę bąka, to oni też będą wiedzieć. Dwójkę to trzymam do przerwy, bo strach zniknąć z monitoringu na 15 minut. Prawie że biedronka level Master, zamiast kombinezonów pampery do szafy. A jak ktoś jest nałogowym palaczem to musi palić i tyle,, to co mam stać i patrzeć i usłyszeć że stoję!! To nie jest (usunięte przez administratora) taśma, przy maszynie się nie stoi. Abo pip grupowo, anonimowo, albo nic. Poczekamy na nowe kartki do wypełnienia.

Janusz
@Wyjadacz

(usunięte przez administratora) Zwolnij się i idź pracować gdzieś na linię produkcyjną gdzie będziesz wolał kogoś na podmianę aby się iść wysikać.lub odbijał kartę jak będziesz palił. O zakładzie na który tak brzydko mówisz można wiele powiedzieć ale napewno nie to że nie masz czasu iść się wysikac lub zapalić. A jak masz problemy z nietrzymaniem moczu to do urologa.

Oki
@Janusz

Lepiej chyba na linie gdzie jest ciepło Sucho i nie trzeba nosić białego fartucha 8h No i wdychać szkło oraz tą całą chemię, rozpisywać czasy wiecznie gonić za wszystkim. Ja w pracy się nie mecze większość czasu siedzę robie rzeczy zdalnie albo na wózku jeżdżę

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Hobas Dąbrowa Górnicza? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Leszno

Dlaczego monitoring w naszej firmie jest wykorzystywany do podglądania pracowników na koniec dniówki czy te 10 czy też 15 min ma takie wielkie znaczenie? Jeśli gość przez całą dniówkę orał jak dziki wół wyrobił 150 normy a dostaje po (usunięte przez administratora) za ostatnie 15 min gdzie ledwo stoi na nogach to jest złym pracownikiem ! A drugi przez całą dniówkę miał wywalone na wszystko czasy przekroczył bo wie że i tak kierownik z tym nic nie zrobi ale dłubie przy kształtce do końca dniówki to jest dobry pracownik ? Podsumowując :wzór na premie jest tak zrobiony że oboje ci panowie których opisałem wezmą 0 premi bo więcej w naszej firmie jest tych drugich ( co mają wywalone) więc wydajność działowa jest na -

Wyjadacz

Czytać się za bardzo nie chce!! To że jesteśmy traktowani równo akurat jest OK!!! Czy to ważne czy monter czy też laminator!! Jako laminator: CHEMIA CHEMIA CHEMIA!! Jako monter: PYLICA PYLICA PYLICA!! Naprawdę: STARA HALA, NOWA HALA!!! Zawsze coś znajdziemy! Pieniądze??? I tak są dobre, ale widzę, że niektórzy nie nażarci!!! Zaprasza praca na HK SG, tam dopiero, praca i płaca! Po tylu latach widzę, że wsparcia w ekipie to raczej ze świecą szukać. W sumie co się dziwić! Jeżeli chodzi o opinie MAJSTERKÓW!!! No może ma to jakiś sens. Ale jeżeli jest to osoba godna zaufania!!! Każdy może chodzić do cieć budy i smyrać za uszkiem, opowiadać kawały... itp itd i WCHODZENIE W (usunięte przez administratora) i LIZANIE (usunięte przez administratora) A KOLESTWO WIDAĆ AŻ OCZY KOLE!! I tiutać i budować swoją piramidę, przy czym obrażać i opowiadać złe rzeczy, na temat osób przez siebie nie lubianych. Już się słyszy ze zmiany na zmianę! Ale jakby budować wypłaty od majstrów, którzy zaczynają pracę nie całe 4 miesiące temu, po dwóch tygodniach idą na L4, to raczej biednie będzie z tymi podwyżkami. A każdy jak zawsze robi swoje! Ale sytuacje typu, wołanie pracownika z drugiego końca nawy, aby przenieść deskę z miejsca na miejsce co tak naprawdę, jest kwestią 15 sekund, bo stoi obok, a osoba musi przerwać swoją pracę, zdjąć maskę, przerwać czynność za którą, otrzymuje wynagrodzenie (bo majterka parzy) dojść do tego PANA, i wysłuchać co ma do powiedzenia i przejść obok i przenieść tę deskę o 0.5 metra, no to chyba lekka przesada!!! Można by było zgłosić przeciw! ale właśnie wtedy można by było stracić na tej całej piramidzie całowania dupska w cieć budzie!! Majster (Mistrz) – tytuł przyznawany osobie, która osiągnęła najwyższy stopień wiedzy lub umiejętności w danej dziedzinie; ciesząca się swoistym autorytetem i będąca wzorem do naśladowania (nauczyciel, guru) dzięki czemu posiada pozycję/stanowisko, które wyróżnia ją spośród ogółu. I bądź tu człowieku fachowcem! Jeżeli jest jakaś piramida, to majster, mistrz, powinno mieć jakieś znaczenie. Potem możemy rozmawiać, że ma jakiś wpływ, i uczy i jest guru. Nie zawsze 100% produkcyjne równa się sto procent zaufania klienta, przypominam, że od lat budujemy to zaufanie na rynku. Niestety zwrot powoduje spadek zaufania klienta. Może tym się zająć, a nie kolejną tabelką, kolejnymi wpisami do jakiś tam list (bo nam czasu brakuje), a brakuje bo majsterki wolą zlecić nam zadanie, za które my nie jesteśmy odpowiedzialni i podkreślam nie za to otrzymujemy wynagrodzenie, i nie takie umowy podpisywaliśmy! A kierownicy znów wymyślają wpisy, znów marnując czas produkcyjny, a życie nauczyło każdego z nas, że PAPIER WSZYSTKO PRZYJMIE, lepiej dołożyć jeszcze ze cztery jakieś klastry z opisami i dokładaniem paru minut, pierwszy punkt na 10 minut!!! -Dojście do stanowiska z wypisaniem czynności wykonywanych 10 minut. -Czekanie w kolejce 15 minut! -Rozpisanie długopisu 3 minuty!! -Rozpisanie czynności krok po kroku, policzenie czasu, i przemyślenie wszystkich kroków, abym nie pomylił się w czasie i nie przedobrzył 30 minut!!! Suma: 57 minut. Między innymi czynności: przeniesienie deski na zlecenie majstra, przesortowanie śmietnika, chodzenie z miejsca na miejsce na polecenie majstra, odpowiadanie na głupie pytania na zlecenie majstra, reagowanie na zaczepki na zlecenie majstra, udawane przejęcia (bo on do m(usunięte przez administratora) jakieś bzdury "ledwie go słyszę bo mam korki w uszach") wszędzie hałas i pył! Przykro słyszeć i patrzeć, jak ta sytuacja może się posypać, przez tak naprawdę złe decyzje, nie ludzi którzy chodzą w maskach, składają czy też laminują, tylko ludzi którzy są na nie odpowiednim miejscu i nie skupiają się na dobrym poczuciu ekipy, rozwiązywaniu konfliktów, odpowiednim gospodarowaniu czasu, i przede wszystkim, zapotrzebowaniu materialnym np. sprawne narzędzia itp. Prosiłbym Pana Dyrektora, Kierownika, o przejście po stanowiskach. W większości przypadków sprzęt nadaje się do regeneracji, albo UTYLIZACJI!!! Ale oczywiście nasze majsterki nie zwrócą na to uwagi! Jeżeli coś jest w śmietniku bo jakiś imbecyl nie potrafi czytać, to majster majstrowi na zmianę, winien nie tylko przekazać ZLECENIA, ale też stan ŚMIETNIKÓW!! ORAZ STAN NARZĘDZI!! W sumie 5S to raczej nawet obok nie stało! 5S – narzędzie stosowane w lean management (szczupłym zarządzaniu), którego celem jest stworzenie oraz utrzymanie dobrze zorganizowanego i bezpiecznego stanowiska pracy. Nazwa pochodzi od liter „S”, od których rozpoczynają się japońskie słowa opisujące jego pięć elementów. Ze względu na angażowanie wszystkich pracowników, 5S jest zwykle jednym z pierwszych narzędzi szczupłego zarządzania wdrażanych w organizacji. To jak tu sprawnie i dobrze pracować, jak podstawowe podpory, sprawnej i dobrej pracy, są zaniechane. Począwszy od ludzi zarządzających zmianami, odpowiedzialnych za podtrzymanie i zapewnienie dobrego i SPRAWNEGO! sprzętu, zapewnienia bezpiecznej pracy, oraz wprowadzaniu odpowiedniej atmosfery wśród ludzi. Przypadki nie do opisania.

Małpa
@Wyjadacz

Miszcz to jest kung fu tu są brygadziści. Sęk w tym że brak konsekwencji żadnej odpowiedzialności, przewróciło się niech leży kierownictwo wie o problemach ale nic kompletnie z tym nie robi. Połowa ludzi nie nadaje się nawet do skrobania kartofli. A nazwanie niektórych małpą to ujma dla małp bo one potrafią nauczyć się prostych rzeczy,

PracownikKsztaltek

Panie Dyrektorze a jeszcze jedno pytanie zupełnie na inny temat co się stało z tematem 'stopni oceny pracownika' bo temat ucichł miały być to stopnie typu: Laminator, starszy laminator czy też monter, starszy monter. Były wiele krotnie zebrania zarówno z Panem jak i kierownikiem kształtek gdzie było mówione że zarobki będą uzależnione od lat pracy i umiejętności indywidualnych każdego z pracownikow. Każda osoba miała być oceniona pod względem czy potrafi tylko laminować, czy też składać lub jest osoba wszechtronna i poradzi sobie na każdym z wymienionych stanowisk. Jest to przykre że osoby na laminowaniu mają takie same stawki jak na składaniu i cięciu gdzie praca jest o wiele cięższa fizycznie ale przede wszystkim trzeba miec troszkę oleju w głowie i wiedzy, 95% osób z laminowania nie poradziło by sobie ze złożeniem zwykłego kolanka a co dopiero mowa o skaplikowanych studniach, zbiornikach itd co teraz jest na porządku dziennym. Myślę że jak by się postawilo małpę i dało wałek wiedziała by co z nim zrobić. Proszę o rozpatrzenie opinii i wkoncu podziału zarobków od umiejętności indywidualnych a nie wrzucanie do jednego worka czy widzi mi się kierownika że temu damy tyle temu tyle, wystarczy zapytać brygadzistow o umiejętności danego pracownika a tak się składa że brygadzisci współpracowali już z każdą brygada (przez zmiany brygadzistow) więc każdy z nich indywidualnie może wypowiedzieć się o danym pracowniku.

Apostoł
@PracownikKsztaltek

W tym ciężkim czasie dla wszystkich, na skraju zagrożenia dla wszystkich, pandemii nie rozumiem skąd w was tyle jadu, tyle nienawiści do bliźniego swego zza przesuwnej bramy?

Monkey
@PracownikKsztaltek

zawsze możesz zmienić pracę na tą łatwiejszą za te same pieniądze...na co czekasz będzie Ci lżej i na sercu i na duszy kobiety są zapraszamy ,a i taka małpa jak Ty się przyda...

Pracownik Kształtek
@Monkey

To my zapraszamy na składanie aby się wykazać każdą para rąk się przyda ????

robol 2
@Pracownik Kształtek

składanie składaniem wiadomo że to cięższa praca analizując rysunki wyszukując rury wycinką itp ale na laminowaniu takze trzeba ruszyć głową np przy laminowaniu rur ciśnieniowych pamiętajac sytuacje z ostatnich zebrań z głupim trójnikiem 500/500 jak i na składaniu tak na laminowaniu nikt nie zorientował sie ze ma byc laminat okalający . jednak małpa też musi myśleć jak i jedna tak i druga choć dzieli ich brama tak ? . zbiorniki tw też małpa nie wie jak polaminować bo musisz dobrać odpowiedni utwardzacz do elementów ktore laminujesz . W czasie tego kryzysu powinneś się cieszyć że ta praca jeszcze jest .... nie wiadomo co moze być za tydzień dwa :)

Monkey
@Pracownik Kształtek

Ale to Ty narzekasz..Tobie źle, macie tam multum młodych szkoli ich najlepszy Pan Fly .Waterjet robi za Was robotę Wy tylko musicie w dziurki trafić taka filozofia...

Zaniepokojony
@PracownikKsztaltek

Napiszcie mi proszę dlaczego wszystkie negatywne wpisy pasują mi do pewnego pana że składania który ma wiecznie pretęsje do wszystkiego

@Zaniepokojony

nasz trener po prostu taki jest samotny i niedoceniony

PK
@PracownikKsztaltek

Dla ciebie to worka nie ma, takiego na świecie, jak nie szanujesz pracy innych ludzi i uważasz się za lepszego. Szkoda, że trafiłeś do takiego AMIBLU, Masz ambicje na otwieranie szlabanów! Przykre, że nie powiesz tego na forum wśród ludzi, jak kierownik lub prezes przemawia, boisz się, że ludzie których okłamujesz w żywe oczy, że ich lubisz i szanujesz, poznają prawdę o tobie?? SMUTEK I ŻAL!! Oby ci cukru do kawy zabrakło i żeby nikt ci nie dał!!!

Jakie są warunki zatrudnienia w Hobas Dąbrowa Górnicza?

Janusz

To skomplikowane!

Dział HR

Szanowni Państwo, w Amiblu Poland Sp. z o.o. warunki zatrudnienia przedstawiają się następująco: - umowa o pracę bez pośredników; - stawka miesięczna – od 3600 zł brutto na start, na stanowiskach fizycznych w działach produkcyjnych; - system premiowy oparty na jasnych celach; - praca zmianowa – od poniedziałku do piątku; - pakiet socjalny; - dodatkowy, płatny dzień wolny – Święto Pracownika Amiblu; - 1000 zł w Programie Poleceń Pracowniczych; - wewnętrzne szkolenia wprowadzające; Podczas spotkań z kandydatami umożliwiamy przejście po fabryce, zobaczenie potencjalnego, przyszłego miejsca pracy. Omawiamy również szczegółowo wszelkie kwestie formalne związane z zatrudnieniem. Serdecznie zapraszamy do zgłoszenia swojej kandydatury w uruchomionych projektach rekrutacyjnych. Pozdrawiamy, HR

@Dział HR

Co to oznacza system premiowy oparty na jasnych celach? Konkretnie

Dział HR
@Monika

Szanowna Pani, „system premiowy oparty na jasnych celach” to: - dla pracowników fizycznych w działach produkcyjnych realizacja działań w zakresie bezpieczeństwa, higieny i efektywności pracy – poziom realizacji mierzony jest wskaźnikami zespołowymi oraz indywidualnymi. - dla pracowników umysłowych realizacja celów indywidualnych oraz ich ocena uzyskana w procesie ocen rocznych. Pozdrawiamy, HR

@Dział HR

Dziękuję za odpowiedź naprawdę dalej nic nie wiadomo ile tej premii i za co konkretnie! Ze wszystkim u was w firmie tak jest że nikt nic nie wie???

Stefan
@Dział HR

A więc w prostych słowach raczej pracownicy nie będą mieli indywidualnie żadnej premi skoro zależy ona od tak wielu czynników i zależy również od zespołu!?? Więc nie ma się co starać skoro jeden chce a pięciu ma wszystko w nosie. Czy takie są zasady premiowania w Państwa firmie?

@Monika

Prosto ci to wytłumaczę bo HR widzę że nie potrafi. Od nowego roku jest do 12% jeśli nie będzie wypadku na zakładzie i będziesz dobrym pracownikiem to dostaniesz te 12%. Jeżeli ktoś spadnie ze schodów i coś sobie zrobi(podaje przykład schodów dlatego że trzymanie się poręczy i chodzenie w kamizelce w tym zakładzie to priorytet) to premia spada do 9 % na 3 miesiące potem znowu sobie wraca do 12. Zresztą tu są takie zasady żeby nikt ich nie rozumiał i żeby cię mogli (usunięte przez administratora) na prawo i lewo ;) wgl żeby wypracować sobie te premie to będzie ciężko bo już kiedyś były te zasady i nigdy nie była ona pełna a 12 % z 3600 to już sama policz czy warto być murzynem ;l oczywiście wszystko jest brutto

@Monika

A czy to prawda że u Państwa zakład jest taką rodzinną firmą? Podobno na jednej zmianie pracuje brygadzista który zatrudnił żonę córkę i syna i wszyscy razem pracują? Czy to jest norma takie kumoterstwo?

Tak
@Monika

Nie wiem czy dobrze pamiętam ale wspomniana osoba jest tylko zastępca co swoją drogą łączy się z tym że owym brygadzista jest co najwyżej miesiąc w roku XD a i również znaczenie słowa (usunięte przez administratora)nie jest chyba znajome ponieważ to że ktoś jest spokrewniony nie oznaczy że wykorzystuje firmę na swoje własne cele + jeżeli jest pani zatrudniona w tej firmie to zdaje sobie pani sprawę z tego iż żadna z powyższych osób nie widzi się w pracy więcej niż 5 min? Jeżeli nie to proszę się nie wypowiadać ;* buziaki pozdrawiam

Stokrotka
@Tak

Jak to nie widzą? Jak pracują na tej samej hali!!!

kwarantanna

jest coraz gorzej może by pomyśleć nad zamknięciem zakładu na jakiś okres?

covid
@kwarantanna

Zamkną jak będzie za późno!!!

6 minut

z pewnoscia wypisz papiery posprzątaj stanowisko pracy i ogarnij to w 5 min a jak nie bd chodzic w kombinezonie za 15 to oko sie zrani i bd lzawic pewnie Pozdrowienia życze hah

Ziemia wszystko wyciągnie
@kwarantanna

Kto mądry to na L 4 :) Pieniądze to nie wszystko ,życie i zdrowie jest najważniejsze ..szkoda że nie dla dyrekcji i świty! Ludzie obudźcie się... albo pójdziecie do urn

pierre dzacy

co to jest prezes na taczce? marnowanie miejsca bo zmiesci sie caly zarzad

Matiiiii

A jak z podwyżkami bo podobno kierownik wszystkim obiecywał że będą w lutym i coś temat bardzo szybko ucichł no chyba że chodziło o luty 2021

Teraz to ja już nie wiem czy pracować w tej firmie czy nie??

Janek

U nas w firmie kondomy będą dawać za darmo profilaktycznie

Roman

A twój stary Czesio dostał miał a i tak jesteś! Jak pech to pech

Trzech Króli

Proponuję się obudzić a nie narzekać

Matiiiii

Wszyscy tak nadają na T.I. a przepraszam który z obecnych brygadzistow jest lepszy Pan PAA który odbiera studnie betonowe z kominem krótszym o 0,5 metra gdzie zamontowany jest już adapter a powinna iść jeszcze dostawka z drabina widać to czarno na białym na rysunku, czy krocce z pierścieniem założonym na odwrót myślę że brygadzista powinien mieć rysunek techniczny w najmniejszym paluszku i wylapywac wszystkie błędy jak i pomagać pracownikowi (doradzać mu) bo za to mu płacą, a nie stać i rękami w kieszeni i przynieś, zanies, pozamiataj bo przecież jego ranga mu nie pozwala żeby coś zrobic czy pomoc(dobrze ze juz nie jest na naszej brygadzie), a gdy był zwykłym pracownikiem fajeczka co pół godziny ale kto by tam to pamietal. Jego zastępca jest osobą z duzo większym stażem pracy jak i z DUŻO wieksza wiedzą na temat pracy ale niestety dobre gadanie w tej firmie bierze górę. Jedynym słusznym brygadzista który był w tej firmie jest obecny koordynator (oczywiście nie wliczając starego składu brygadzistow) zawsze podszedł wytłumaczył, pomógł sprawdzenie kształtki zajmowało minute i wszystkie ewentualne błędy były wylapywane na bieżąco ale niestety wyższa władza zmienia ludzi. Przy zmianie starego składu brygadzistow był argument niestety musimy was zastąpić ponieważ sa nam potrzebne osoby znające język angielski a który z obecnych brygadzistow potrafi komunikatywnie rozmawiać po angielsku? Powinniśmy się rozwijać a doszliśmy do tego że brygadzista nie potrafi angielskiego a co najgorsze nie zna się na rysunku jak i przede wszystkim na pracy, o jakiej kolwiek pomocy można zapomnieć...

@Matiiiii

Wszystko to że mało brygadzistow kierowników koordynatorów. I nie ma kto robić.

Gonzo

(usunięte przez administratora)to człowiek każdy go postrzega jak chce .tak naprawdę to trzeba zrozumieć on tez nie ma lekko to brygadzista ciąży na nim odpowiedzialność jeśli nigdy nie byłaś/ byłeś na takim stanowisku to nie wypowiadaj się na ten temat . W obecnych czasach przy planowaniu które wyglada jak wyglada nie ma nikt tutaj lekko zawsze ten ciężar ciąży na brygadzistach nie na pracownikach brygadzista dzieli prace (czasami jest ciężko podzlielic ja na tyle osób ) i to on odpowiada za cała zmianę wiec nie mówcie złego słowa na (usunięte przez administratora) bo gościu nie jest zawsze taki jak go oczekujecie jednakże mądrze podejmuje decyzje niekiedy złe niekiedy dobre to normalny człowiek każdy może się pomylić nie mieć racji ;)

Anka

Weszłam tu po miesiącu mimo żenujących komentarzy życzę dużo zdrowia dla pracujących :)Firma bardzo dobra warunki na jakie się godzisz ,wiesz co podpisujesz co do firmy profesjonalna wypłata na czas ludzie super !

KING

Chętnie poznam tego pana T. I. i przyjdę do niego na grilla. Na mobbing mam dwa wypróbowane sposoby: lewy prosty i prawy hak.

Marianno
@KING

On z kolegą Zielonym na pewno przyjdzie:-)

Gerwazy

Jak jeden może niewiele dla tak wielu??? Iść na L4 hahaha

he?
@Gerwazy

he?

Zgodnie z art. 943 § 2 kodeks pracy mobbingiem jest działanie lub zachowanie dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników.Pan T. I. jest brygadzistą który wykonywawszy swoje obowiąwzki poza pracą nawowyławł Panie na swoją posiadłośc na grilla pod nieobecnośc żony w zamian za odmowę nieskrupulatne Panie karane są gnębieniem w pracy przez owego brygadzistę!Pan kierownik z tym nic nie robi!!!

@ja

może jak policja wysłucha zeznan pracowników a nie pan kierownik którego boją się ludzie to ta firma wróci na nogi!

Janek
@Anka

Nie strasz nie strasz ta policją!!! Trzeba było robić jak należy. A tu fajeczka co 20min kawka bajerka a jak Pan T coś zaczął wymagać to źle. Mobbing wygodna rzecz to że kazał ci wogole robić coś to już mobbing. Pan T. Powinien ci Aniu jeszcze zrobić jazdę prywatnie za te bzdury które wypisywałaś do kogo popadnie. Dostałaś papier i wypad idź gdzie indziej mieszać i obrabiac (usunięte przez administratora)

@Janek

no chcial mi prywatną jazdę na sobie zrobić!a ja byłam niemilosierna !!!katastrofa !

@Anka

Dziecinada ;) a ty Aniu żebyś jeszcze jakaś ładna była to by Ci ktoś jeszcze w to uwierzył. I teraz ci ludzie wszyscy to czytają i się śmieją z całej firmy ;) fakt jest tam śmiesznie i wgl najpierw żeby coś zmienić to trzeba Pana dyrektora zmienić ale wasze rekomendacje nie wnoszą nic ciekawego i napewno nikomu nie pomagają ;l i za takie bzdury to sam osobiście na miejscu Tomka bym ci narobił problemów na drodze prywatnej. A jak tak źle było to mogłaś się może na produkcję zatrudnić?

Anka

może Tobie jest wesoło jak tak też się cieszę jak lubisz kogoś oceniać po wyglądzie też gratuluję:)pokaż jaki ty jesteś piękny i nie oczerniaj ludzi widocznie mówię prawdę !pokaż jaki ty jesteś piękny pooceniamy !!!wklej fotkę !!!kim jesteś że źle oceniasz mnie i moją pracę ?!bo co bo nie mam pleców i ktoś może robić co chce ?przykre !!!

Weź
@Anka

Dziewczyno zamilcz zamknij jape skończ tą mowę nienawiści i przestań kłamać. Nie ma cie juz na zakładzie daj chłopakowi spokój. A co do tego jak bardzo się angażowałaś w pracę to wszyscy widzieli robiłaś wszystko aby móc nie robić nic.

Anka

zresztą miejcie się dobrze nie wiem kto lajkuje te pozytywne komentarze na rzecz T.I. ,kto to wspiera ,tylko firma na tym traci już nie moja sprawa ,wszystkim obecnym i przyszłym życzę tylko pozytywnych opinii:D

jakby jakieś panie były chętna to pan brygadzista T.I.zaprasza na swą posiadłość do kopania rowów ,jak panie nie umieją to ja i tak jestem wielki:D

Zostaw merytoryczną opinię o Hobas Dąbrowa Górnicza - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Hobas Dąbrowa Górnicza?

Zobacz opinie na temat firmy Hobas Dąbrowa Górnicza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hobas Dąbrowa Górnicza?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 8 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hobas Dąbrowa Górnicza