Opinie o Hobas Dąbrowa Górnicza w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Hobas Dąbrowa Górnicza. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hobas Dąbrowa Górnicza o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hobas Dąbrowa Górnicza w Dąbrowa Górnicza

Cwany

Szczęśliwego nowego roku życzę. Przestańcie się tak żreć, jeden z lepszych zakładów i ludzi których poznałem. Dajecie se po ryju. Nie tęsknię ale mimo wszystko, jest tam dobrze.

Cwany

Wesołych świąt dla całej ekipy kierownika Pawła. Pozdrawiam serdecznie. Łysy o8o.

Przyjmowalem sie w kwietniu na produkcje rur do zakladu pracy,na ta chwile jest to (usunięte przez administratora), docelowo 6 osob na zmianie pracujemy w 4 ta sama norma do wyrobienia,nie ma czasu sie isc napic albo wylac,na przerwe najlepiej jak by czlowiek nie chodzil,na pile zeby isc na przerwe to trzeba wyrobic wszystkie rurki,zeby wrocic z przerwy i moc znowu (usunięte przez administratora) z jezorem na wierzchu,bo w czasie przerwy rurki nadal sa produkowane.Na koniec trzeba posprzatac,powywozic scinki,zlewki itd.przygotowac matryce,odkoc dekle,a to wszystko w miedzy czasie jak matryce staja jedna po drugiej,czlowiek nie wie za co sie chycic.Nie polecam nikomu,bynajmniej dzialu produkcji rur

Rura

Zwolnij się kierownik zatrudni 10 na twoje miejsce!!! A nie zatrudni bo nie ma chętnych. Po nowym roku jak będą podwyżki planowane to będzie jeszcze mniej ludzi a pracy więcej. I ciekawe kto będzie robił na te tabelki i wykresy.

Pierwszy temat nie dotyczący ksztaltek woow :) Ameryka pełna para :D

Robol

A takie kształtki złe jak to logistyka mówi a jednak nigdy chyba na kształtkach czy na produkcji nie robili żal i smutek spać i odpoczywać w budzie :) ewentualnie 2 plac wy wiecie o co kaman :)

Automatyczny robot

Slyszeliscie, ze niedlugo bedziemy robic(usunięte przez administratora) caly tydzien? Lacznie z weekendami? I to mi sie podoba. Zero zycia prywatnego tylko rurki.

5 minut
@Automatyczny robot

Pozwolicie to będziecie!!! Jeszcze nikt nic nie powiedział napewno. I nie ma takiej siły aby ktoś kogoś zmusił aby przyjść do pracy na okrągło.

@5 minut

Skonczy się to tak jedni na l4 drudzy wypowiedzenia :) Większość osób robi tu ze względu na 3 zmiany Jak bedzie 4 brygadowka to się wiele osób posypie Wtedy zaczną się problemy Podwyzki może i będą ale co z tego jak od nowego roku najnizsza krajowa idzie w górę a tu będziemy stali na poziomie zerowym Pozwalniać ludzi a teraz robić cale weekendy łącznie z tygodniem Chore i nie do pomyślenia popatrzymy zobaczymy :) sądzę że to się skonczy źle na górze

Pracownik pilny
@Robol

I tak się już sypie zobaczycie co bd po nowym roku jak dostaniesz 5% po odliczeniu podatku to jak 100 200 dostaniesz to max :) z laminowania przerzuca na składanie a ptm bd latac wypowiedzenia aż miło jeszcze skończy się to tak że pójdą telefony do osób które pracowały i będzie błaganie wróćcie juz będzie lepiej nie szanują pracowników których mają .... będzie jeszcze lepiej :)

Pracownik pilny
@Pracownik pilny

idź zobacz jaka trawa zielona u sąsiada, zobaczysz jak kolorowo -pójdziesz i będziesz nowy i pierwszy do odsiewu - wiem co mówię. Jest pandemia, firmy plajtują, ludzie tracą robotę. Nie jest tu jak w bajce ale przynajmniej za byle co ludzi się nie wyp...dala, a jak się komuś robić nie chce to ..

@Pracownik pilny

Sam mówisz jak dobrze a u innych źle! Młodzi są w cenie nic nie umią a kasę mają prawie jak doświadczony pracownik stoją w kącie i się gapią a stary zapiernicza za siebie i za młodego bo czas trzeba oddać kartek stos wypisać! Podoba Ci się to??? Może jesteś nowy dostałeś 4100 i udajesz głupa że nic się jeszcze nie nauczyłeś

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Hobas Dąbrowa Górnicza? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Wiecie, czy Hobas Dąbrowa Górnicza udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Wiemy

Tak i parasolkę!!!! Poza tym

Widzę po dzisiejszym zebraniu ze zarzad wkoncu podal konkrety . Można się cieszyć jednakże gdzie te aneksy były podpisane które jak zapewniał rektor podpisal ale chyba w biurze . Chyba ze ktoś podpisal i dostal ale się nie przyznaje jak za czasów mdr . Wyszkolmy się na wszystkie stanowiska a i tak aneksu nie będzie Przypominam ze ze zmianą stanowiska wiąże się aneks ale na niektórych stanowiskach aneksu jak nie było tak nie ma . To jest nie fair ale cóż robol głowę spuszcza i idzie dalej w prace szkoda ze na wj tez juz sa dogadane osoby nie ma szans żeby ktoś awansował z laminowania :) reka rękę myje ale tak juz to wszystko wygląda

Jaś

Tak kumoterstwo i kolesiostwo!!! Teraz młodzi są w cenie dostali podwyżki to niech zapierniczają

Starszy operator tzw lini prod
@Jaś

Szkoda ze to wszystko takie fikcyjne rzygac się chce . Chca rozwoju ale go blokują co dadzą cie na Pu które się okazuje jeszcze szkodliwsze niż zywica ? Jak to szlifowali to płuca chce rozerwać od smrodu tej substancji .... Śmiać to mi się chce z gościa który ogarnia to wszystko tam a nic z tego nie ma 4 stanowiska zero placy Na kazde zawołanie juz jest swiatek piątek czy niedziela :) Jakie to smutne ale prawdziwe Podwyzki to temat żeby oczy zatrzeć będzie dobrze 4 brygady daleki czas 3 lata skroci się do roku wszędzie plecy wydajność mala smiech na sali dobrze ze niedługo mnie tam nie będzie:)

@Starszy operator tzw lini prod

Ja też się cieszę że nie długo cię nie będzie????

Elvis

Z czego się cieszyć ... Że pracy coraz więcej .. (usunięte przez administratora) na każdym kroku . Przyjęli kierownicza z Bożej łaski to teraz efekty są ... Ile osób już się zwolniło ... Pracy nie brakuje wokół .Jak ludzie mają się nie zwalniać jak tu zero szacunku .. nowy dostaje tyle co ludzie po 5 latach mają ... Zalosne nie polecam.

Murzynek Bambo
@Starszy operator tzw lini prod

Mariusz czemu o sobie piszesz takie rzeczy "Śmiać to mi się chce z gościa" sam z siebie się śmiejesz :) Bożena nauczy Cię przewijać silniki ...dasz radę mniej szkodliwe :0

@Murzynek Bambo

(usunięte przez administratora) się od mistrza on i tak już biedny zalatany :)

Jan

weź parasol i chodź pójdziemy nad staw wszyscy tam idą już pytasz mnie gdzie jest sens ale cóż...

Kic
@Jan

Niezle Jan, zapodaj cos jeszcze.

Starszy operator tzw lini prod

Pan dyrektor pytal się o wj a dlaczego żaden pracownik który jest chętny nie został zapytany o chęć przeniesienia na to stanowisko ? Bo kierownicy wyznaczyli osoby z gr żeby było prościej jedyny awans to zwolnić się przejść na składanie albo wnioskować o zmianę działu:) Szkoda ze takie tu maja podejście nikomu nie dają szansy bo lepiej żeby się operatorzy wymieniali :) smiech na sali

BezJedyny

Będzie dobrze jak (usunięte przez administratora)ściągnie do siebie całą rodzinkę i będzie na nich(usunięte przez administratora)

Julia
@BezJedyny

Tak w sumie to już wszyscy z rodziny są, pozdrawiam serdecznie ????

Smieszek
@Julia

A babcia, dziadek? Moze ktos sie nada. Pomysl nad tym. Dziadek na wozek, babcia na wj.

Luki

Z dniem wejścia brygad posypią się wypowiedzenia i L4 nie oszukujmy się większość osób pracujących w tym zakładzie to osoby młode które chcą mieć weekend wolny i pracują tu wyłącznie że względu na system zmianowy :)

On
@Luki

A ja myślałem że pracuja dla kasy. Odrazu niech się zwolnią będą mieli 7 dni wolnego a nie tylko weekend. Bez sensu pracować tylko po to aby mieć wolne w sobotę i niedzielę.

Luki
@On

Niektórzy mają dzieci i chcą też z nimi spędzić weekend wyjechać gdzieś itd a nie żyć tylko praca... Pzdr

Pracuś

Przecież ten A. Paryż to jakieś (usunięte przez administratora) totalne ... jest jak (usunięte przez administratora) od srania a nie chce mu się wytłumaczyć najprostszych rzeczy nowym ludzią. A później pełno pretensji ... I tylko kręci wąsem. Kierowniczek T.Kowalski ... kolejny pajac po Paryżance

Hehehe
@Pracuś

Ilu ludzi u tego brygadzisty jest nowych? Najprostsze rzeczy pracownicy znają po tygodniu pracy Jeśli twierdzisz że nie jest tak , to pewnie zaliczasz się do tych którzy tylko zganiają na innych mając to wszystko gdzieś.

Do d e b i la
@Pracuś

Kolego skoro tak twierdzisz to zapraszam żebyś jutro na rannej zmianie to powiedział przy całej brygadzie . Jak to mówią kozak w necie piz.. w świecie

Darek

Chciał bym informacje czy odbędzie się w tym roku piknik rodzinny ,a jeśli są takie plany to kiedy i gdzie jeśli można wiedzieć.

xvxvxvx

Jaka ta młodzież jest dziś schorowana chorują parami :( a tu trza pracować do 65 to tylko 40 lat zleci :P

xD
@xvxvxvx

Jacy Ci ludzie dzisiaj zazdrośni, a szczególnie kiedy wiedza tyle co nic. Pozdrawiam cieplutko :P

Witam. jaką opiekę medyczną oferuje Amiblu? Typu PZU czy w konkretnej sieci placówek prywatnych?

Tak
@Kandydat

Nie zaprzątaj sobie głowy takimi rzeczami i tak pewnie z miesiąc wytrzymasz

@Tak

Mimo wszystko chciałbym wiedzieć. Proszę o rzeczową odpowiedź

@Kandydat

Dzień dobry Panu, jeżeli chodzi o opiekę medyczną to w fabryce w Dąbrowie Górniczej dostawcą tej usługi jest LUX MED, natomiast w fabryce w Gdańsku - POLMED. Pozdrawiamy, Dział HR

Dziękuję!

@Dział HR

Zdumiewa mnie jak dział HR sprawnie odpowiada na pytania które odpowiadają im. A pytania które są niewygodne zostają przemilczane!

Będę wdzięczny za konkrety - co jest nie tak w firmie. Jeśli jest źle i wróżysz mi odejście po miesiącu pracy, to dlaczego nadal pracujesz w Amiblu? Pytam bo nie chcę popełnić błędu. Szukam pracy na dłużej.

Dział HR

Szanowni Państwo, Drodzy Pracownicy, dziękujemy za wszystkie Państwa pytania i opinie. Niestety, nie na wszystkie z nich jesteśmy w stanie odpowiedzieć, ale pragniemy zapewnić, że wszystkie wartościowe komentarze dotyczące firmy, sugestie czy tematy wymagające wewnętrznej dyskusji przekazujemy do Dyrekcji. Aby usprawnić proces komunikacji zachęcamy Państwa, aby dzielić się swoimi spostrzeżeniami wewnętrznie, w rozmowie z Przełożonym, zapytaniem zgłoszonym wewnętrznie do Działu HR lub do prężnie działającej Rady Pracowników, z którą intensywnie i owocnie współpracuje Pracodawca. Niektóre z poruszanych przez Państwa tematów nie mogą być omawiane na łamach niniejszego portalu, ze względów prawnych czy wewnętrznej polityki firmy, dlatego zapraszamy do indywidualnego kontaktu bezpośredniego. W imieniu Pracodawcy Amiblu Poland Sp. z o.o. Dział HR

Kandyat
@Dział HR

Jak wygląda proces rekrutacji po zebraniu CV? Ile czasu mija do pierwszego kontaktu z kandydatem?

@Kandyat

Dzień dobry, wszystkie przesyłane/dostarczane aplikacje są analizowane. Pierwszy etap selekcji odbywa się w dziale HR, w kolejnym etapie CV są weryfikowane przez Kierowników działów, do których prowadzone są nabory. Wyłonieni w ten sposób kandydaci są telefonicznie zapraszani na spotkanie. Pozdrawiamy, Dział HR

@Tak

To dlaczego jeszcze pracujesz skoro tak źle jest? I pewnie nie jeden miesiąc? Złóż wymówienie i zwolnij miejsce dla osób, które chcą dla tej firmy pracować. Boisz się o stołek i że nie znajdziesz lepszej pracy na rynku?

Czy przewidziane są jakieś podwyżki bo od 3 lat nie było ani złotówki nawet inflacyjnego, mnóstwo osób ogląda się za nowymi ofertami pracy bo nie oszukujmy się warunki są jakie są

Tak

Czy w tym roku odbędzie się piknik rodzinny? (impreza miała być organizowana co roku w tamtym jak rozumiem z racji covida tak w tym roku już nie ma zakazu organizowania imprez na dworze)

Mariuszzz

Hej wszystkim, Poszukuję stałej pracy a mieszkam dosyć nie daleko od firmy, doświadczenie na produkcji też parę lat mam. Chcielem się zapytać jak u was tam jest czy stała praca, atmosfera i zarobki? Wiem, że nie każdemu praca pasuje ale zależy mi na stałym zatrudnieniu ????

@Mariuszzz

Przyjdź zobacz zdecyduj. Nie licz na wiele. Pracy twojej nikt nie doceni. Warunki pracy raczej ciężkie pieniądze poniżej średniej na tym terenie, ale może Ci się Spodoba.

Pracuś

Przyjdź i przekonaj się sam .. warunki jak w firmie produkcyjnej ... płaca rynkowa ... na pewnie nie wywalają nikogo bez powodu, więc jak chcesz pracować i warunki będą dla Ciebie ok to myślę, że możesz liczyć na stabilne zatrudnienie

Czy pracownicy Hobas Dąbrowa Górnicza mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Rafiki

Zapytaj brygadzista Tomka, opowie ci jak się można integrować.

Przyszły niedoszły

Z tego co tutaj wyczytałem, to jest bardziej klub dyskusyjny niż zakład pracy. Wszyscy zainteresowani są sprawami innych, a nie pracą. To utwierdzilo mnie w przekonaniu, że nie ma co się angażować w tym bagienku emocjonalnym.Dziękuję za oświecenie.

@Przyszły niedoszły

To że jest bagienko to racja jeden posuwał pracownice to ja zwolnili jego zostawili.

@Rafiki

Uprzejmię informję że dlatego że pracownicy nie posunał dlatego ja zwolnili!

@Tomek

Nie ściemniaj. Działeczka była oblężona, Ps. Było w gumie czy bez?

balwan

powiem tak lubie ta prace i szanuje swojego przelozonego ale zarobki sa za niskie

Dżery
@balwan

Warunki pracy mamy bardzo dobre. Wszystko to zasługa naszego prezesa i nie jest prawdą, że za nadgodziny nam nie płacą! Szczególnie, że lubimy pracować za darmo. Pan prezes dba o nas jak ojciec najlepszy! Przecież i jemu i nam chodzi tylko o dobro naszej firmy. Szczerość w naszej firmie to norma.

Zostaw merytoryczną opinię o Hobas Dąbrowa Górnicza - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Hobas Dąbrowa Górnicza?

Zobacz opinie na temat firmy Hobas Dąbrowa Górnicza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hobas Dąbrowa Górnicza?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 8 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hobas Dąbrowa Górnicza