Opinie o Inter Marine Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Inter Marine Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Inter Marine Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Marine Sp. z o.o. w Gdynia

linek

Było całkiem nie zle ,ale to było.Jedziesz na kontrakt,podpisujesz umowe w biurze ,a po miesiącu na miejscu dostajesz jakis aneks po mniejszej stawce,a najlepsze jest to ze aneks jest od stycznia w wypłatę za listopad czy grudzień dostajesz już po stawce ktura była na aneksie który podpisałem w styczniu czyli ok 170f mniej.coś tu chyba jest nie halo!!!!!!!

Vruh
@linek

Kurde Panowie, jak juz piszecie to piszcie jak bylo a nie zniwu maslo maslane. Mielismy umowy na netto i bylo jasno powiedziane ile ma byc na reke i bylo ok. Tyle ze jeden z drugim madrzejsxy polecial po szkocki socjal i do zwiazkow ze chce umiwe na brutto. Inter musial zmienuc umowy i placi teraz brutto czyli odiucza podatek. Taka jest prawda. Trzeba bylo w grudniu skapiszonowac krzykaczy a nie teraz bic piane. Leccie dalej do unions napewno pomoga. Oni tylko czekaja zeby sie nas pozbyc i dobrze o tym wiecie. Ha ha. Tak to jest jak sie nie wie co sie robi. Na samym koncu i tak wychodzi ponad 9 za godz ale wczesniej bylo lepiej. Szkoda ze mnie nue bylo w grudniu jak zescie sie buntowali. Ja jestembw z interem io 5 lat i wiem co pisze w przeciwiebstwie do tych co raz pojechali i odrazu pizjadali wszystkue rozumy i bez sensu szumia. Firma jest ok i da sie zarobic tylko trzeba pracowac a nie robic dym. Na koncu po tym wszystki wszyscy traca i my i inter a unionsi ze szkocji zacieraja rece bo sie polaczki same wykanczaja. Ruszcie glowa zamuast lamentowac. Komu zakezy zebysmy te robote mieli? Interowi i nam, a napewno nie szkotom z babkoka. Mam nadzieje ze caly bajzel jakiego narobili niektorzy w piatek rozejdzie sie po kosciach. Juz widze ile teraz pojawi sie durnych odpowiedzi ale to co ja napisalem to jest czysta prawda a nie robienie zadymy o nic. Prawda jest taka ze dzieki interowi mam co do gara wlozyc i nie raz mi pomogli. Tam naprawde pracuja ludzie z glowa na karku wiec przestancie opluwac firme i jak cis piszecie to piszcie cala prawde a nie same hejty. To o najnuzszej krajowej to juz jest wogole zupelna bzdura. Ile wam weszli na konta? Po co glupoty piszecie i sami sie tym podniecacie?

yyy
@Vruh

piszesz jak analfabeta, jakiś bełkot, jeżeli lubisz być w (usunięte przez administratora) j... - twoja sprawa, Szkoci stosują polskie metody (umowy śmieciowe, za bramą jest 10 na twoje miejsce itd),

yyy
@Vruh

tak mądralo, a diety skąd się wzięły - sami dali, nie dali tylko trzeba było je wywalczyć, wtedy pewnie też byleś na nie - wiec dlaczego je bierzesz rozsyp na stołówce chłopaki będą mieli na snickersa

zzz
@yyy

Co ty bredzisz. Inter zawsze płacił diety. Tak to jest z (usunięte przez administratora) co walczą na silę o to co już mają bo nie umia umowy przeczytać. Vruh ma racje, że niektórzy myśleli, że jak będa mieli pensje na brutto to może skapnie im szkocki socjal i dodatek na dziecko. G... prawda. Daliście się wysymać szkockim związkom. Nie ma nic za darmo. Teraz musimy się wszyscy bujać z rozliczaniem podatku, a przy netto Inter brał to na siebie i sprawa była jasna. Każdy wiedział ile dokładnie zarobi, a teraz co miesiąc są różnice w zależności jaki się podatek naliczy. Nie pisz kolego, że ktoś to komuś wchodzi w d... jak nie wiesz o czym mówisz. Jak ci robota nie pasuje to się spakuj i spadaj.

Starszy brat Trzęsiawy

To znowu masło maślane.Czy jest tu ktoś kompetentny, aby wyjaśnić tą sytuację???Może biuro w tej sprawie może zabrać głos??

Appledor

Samolot, mieszkanie, diety masz zagwarantowane plus stawka jak w umowie. to jest akurat OK.W sumie ten caly bajzel jest przez brak jasnej informacji. Na koncu wychodzi ze wszystko jest OK jak bylo tylko nerwy niepotrzebne nikomu. Ide sie napic browca.

XXX

Panowie ja dzisiaj podpisałem aneks w Gdyni i nie ma ani słowa ze będą diety i mieszkanie odtrącać od pensji. Wyjazd mam w niedziele bedzie do czego przyjechać czy nie??????

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Inter Marine Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Monter Rurociągów ( z pozwoleniem)?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
rosyth

jestes glupi ja but w rosyth dali tez takie rozliczenie a wyszlo inaczej teraz dali chlopakom nowy aneks 8.5 funta/h,odliczane kwatery i dieta JEST SPOKO

@rosyth

Sam zes jest glupi but. piszez 8,5 ale nie piszesz ze to jest jest minimum na reke. Ja pisalem 12,40/ 14,88 ale brutto. Mi wychodzi z ostatniej wyplaty wiecej niz 9,5 na reke a nie 8,5. Wazne ze placa na czas.

Appledor

SPOKO. DZISIAJ DO APLEDOR PRZYSZŁO WYJAŚNIENIE STAWEK Z INTERU I JEST OK. 12,40 gbp za pierwsze 37,5 godz w tygodniu 14,88 gbp za kazda kolejna godzine w tygodniu Moja pensja weszla na konto wczoraj i sie zgadza.

xxx

Był wpis pomiędzy mną XXX a NARKA - usunięto, czy limit negatywnych ocen wykorzystany.

fakt, wpisy są kasowane,był wpis powyżej NARKA a moim XXX,

NARKA

PANOWIE NIE WARTO TU COKOLWIEK PISAC FIRMA USUWA WSZYSTKIE PRAWDZIWE WPISY INTER TYLKO INTER STO LAT W DZIADOSTWIE

Aaaa

Czesc szukam pracy czy ta firma inter marine jest porzadna jakie sa tam warunki wynagrodzenie? z tego co tu piszecie to nie bardzo wiem jak to zrozumiec dzieki

@Aaaa

do tej pory wypłacalna (najważniejsze), ale reszta tak jak czytasz, z tego co wiem mają nadmiar ludzi dlatego tak duże roszady personalne, chcesz próbuj

kot bez nogi

ja już zjadłem :-)

borubar

Pies Pan i Kot. Wyszedł Pan na podwórze i zobaczył psa, podszedł pogłaskał i mówi - Dobry pies zagrody mi pilnujesz Pies patrzy na pana ogonem macha i myśli "mój pan jest dobry dał mi budę, 2 metrowy łańcuch żebym się nie oddalał i miskę strawy dziennie - dba o mnie" Wrócił Pan do domu a tam kot na kanapie leży, podszedł pogłaskał i mówi - Dobry kot myszy w chałupie nie ma Kot się przeciągną zamruczał i myśli "ja to muszę być boski, mam wygodą kanapę ciepło i dobre jedzenie i nic nie muszę robić" ....

kot bez nogi
@borubar

Ty POETA-zjedz Snikersa ,bo zaczynasz za bardzo gwiazdorzyć !!! :-)

borubar

Plujecie na firmie ze daje wam robote? To siedz w domu i wal jabole bedzie lepiej dla wszystkich. Bzdety piszecie i niektorym chyba sie we lbach poprzewracalo. Ja bylem w Rosajcie i Apledore i powiem tyle ze im wiecej nazjezdzalo sie nowych tym wiekszy balagan sami robia laza jak by ktos im w gacie narobil. Robota jest ciezka ale kasa tez jest w porzadku. Moze lepiej sie zapieprzalo u Ukrainca albo w Remontowce bo mozna bylo jarac w kazdym koncie? G.... prawda panowie. A z tym ostatnim czarterem to tez was powalilo!!! Qwa wyjsc z samolotu??? Jak byscie kupili bilety za swoje siano to zaden by d... nie ruszyl tylko grzal grzecznie fotel bo za swoje leci. Ciekawe kto za to wybecaluje hahaha. Wracam za 3 tygodnie, dobrze ze nie sie nie zalapalem na czarter bo obciachu narobiliscie.

butelka.....

pozdrawiam wszystkich co wy piszecie jesteście jakieś odpady byłych kadłubowców tam jest wam zle? gdzie zarobisz na tone węgla? ogarnij się i pamiętaj że z GDAŃSKA NIE JESTEŚ!!!! JAK MASZ PYTANIA TO CI NAPISZE Z KIM TAM TRZYMAĆ! OBECNIE JESTEM W NORKACH I JESZCZE RAZ POZDRAWIAM (TAM MACIE WAKACJE)

@butelka.....

butelka to ty , na pewno czy tylko zbieg okoliczności,to twoja ksywa z Rosyth

@butelka.....

butelka to ty , na pewno czy tylko zbieg okoliczności,to twoja ksywa z Rosyth, jeżeli to ty to będziesz wiedział komu żyć (spac) nie dałeś w sobotę rano na Flat A - kim jestem,

lol

to żeś wrócił !

face
@lol

A CO TAM SIE STALO?

zadowolony
@face

parodia wyjazdu pare godzin na lotnisku w samolocie i ogulnie cyrk pewnie rano trzesiawie beret zerwalo tak sie telepal i kto nam za to zaplaci szkoda gadac

Brylant
@zadowolony

I bardzo ci dobrze,przestań płakać! Przecież jesteś zadowolony w chu..A teraz rozwijać kable i zapi..dalać!!!A kto zapłaci? - WRÓZKA ZĘBUSZKA

kubik
@face

ZRABANA ODPRAWA, 2 GODZINY OPOZNIENIA, W MIEDZYCZASIE POLOWA TAK SIE NACZEKALA ZE NIE MOGLI ZNALESC SAMOLOT, JAK ZNALEZLI TO WSIEDLI I WYSIEDLI, ZROBIL SIE DYM. SAMOLOT POLECIAL NA PUSTO, A WSZYSCY POLECIELI DZIEN POZNIEJ.

zadowolony

4-stycznia wracam do ROSAJTU lubie ten burdel panowie pamietajcie ze im gorzej tym lepiej

PRACOWNIK

INFO DLA WSZYSTKICH PODATEK Poprawny kod - 10000L (należy go wykazać w polskim podatku dochodowym jako dochód opodatkowany za granicą) - ważne PAYSLIP (pokazuje faktyczne dochody tygodniowe / miesięczne) ZWROT PODATKU - nie ma zwrotu podatku jest tylko ulga ok10000 £ /na rok podatkowy (1kwietnia nowy rok podatkowy) - aktualna kwota netto na umowie jest również kwotą brutto na kwocie wolnej od podatku. - za mnie nie zapłacili jeszcze podatku wg PAYSLIP (tylko jakieś dziwne koszta biura) PRZYKŁAD - 10000£ dzielimy przez 9,5 £ to się równa 1052,63 godziny, to dzielimy przez 69 godzin w tygodniu co daje nam 15.25 tygodni. ( wtedy przekroczymy kwotę wolną i firma zacznie płacić podatek za nas. - te 15,25 tygodnia daje nam ok 2,5 kontraktu ( po 6 tygodni). W dobrym roku jesteś na 5 wyjazdach (po 6 tygodni). Teoretycznie przez rok firma nie zapłaci za nas podatku. ( 1 kwietnia zaczyna się nowy rok podatkowy i następna ulga). - natomiast gdyby stawka była brutto np. 12,17 to oznaczałoby że ta kwota jest netto aż do przekroczenia kwoty wolnej od podatku.( analogicznie jak wyżej miałbyś 821,69 godzin na tej stawce tj 11.9 tygodni) URLOP - nie wykorzystany urlop przepada, liczy się rok od podpisania umowy (pamiętać rocznicę podpisania umowy) - na pay slip płacą za urlop o którym nic nie wiesz, czyli obniżają faktycznie stawkę EMERYTURA 4 funty / na tydzień za rok składkowy (należy o tym pamiętać i się ubiegać gdy się dożyje wieku emerytalnego, wypłacane w Polsce) (wszyscy mają tak samo bez względu na wysokość opłacanych składek i dochodu) (minimalny socjal w Anglii to 150 funtów / tydzień = wypracowana emerytura + inne dochody + wyrównanie wypłacane przez państwo) OPIEKA ZDROWOTNA leki za darmo EKUZ angielski – leczenie w Polsce (niebieska karta wydawana na 10 lat) SOCJAL NA DZIECI (narodzone) - na pierwsze dziecko ok 20 funtów drugie i kolejne po ok 13 funtów na każde / tydzień "Child Benefit" - dodatkowo Children Tax Credit (około / nawet 3000 funtów) (oczekiwanie nawet pół roku – ale pozytywny, z wyrównaniem) - wniosek składany raz w roku na oba zasiłki (razem), aktualnie po opłacaniu składek przez 3 miesiące - obowiązkowo - w Polsce ubiegać się o zasiłek na dzieci który powinien być odmowny ze względu przekroczenia dochodu na osobę w rodzinie (urząd Angielski wysyła zapytanie do polski i trzeba być w rejestrze odnotowany odmownie) ZASIŁEK DLA BEZROBOTNYCH - minimum dwa lata opłacanych składek - ok 80 funtów / tydzień przez 3 miesiące (dla mieszkających w Polsce i tam odbierany) KWATERUNEK - przepisy stanowią – na jednym mieszkaniu mogą zamieszkiwać ze sobą maksymalnie trzy osoby nie spokrewnione ze sobą ( w każdym innym przypadku mieszkania muszą spełnić inne normy – np. Ppoż. / aktualnie mieszkania tego nie spełniają tych norm) - odpowiedzialna za mieszkania jest firma wynajmująca mieszkania PŁACA - wedle przepisów po przepracowaniu 3 miesięcy (prawo nadrzędne nad umową - firma ma obowiązek wyrównać do stawki przyjętej na podobnym stanowisku w Babcock-u?) - stawka netto jest dopuszczalna (survival dla księgowej) SAMA UMOWA UMOWA GŁÓWNA - punkt 2 h/i - konflikt z aneksem „ Ze względu na to jak działa brytyjski system podatkowy … . Pracownik potwierdza że zapoznał się i zrozumiał zasady powyższych korekt, składają swój podpis poniżej ” ANEKS - 8,3 (do 7 dni pracownik sam wystawia zaświadczenie na odpowiednim formularzu o nie zdolności do pracy) - haczyki to pkt. 4,2 ; 6,2 ; 6,3 ; 7,1 ; 10,2 ;10,3 ; 20 ; URLOP - nie wykorzystany urlop przepada, liczy się rok od podpisania umowy (pamiętać rocznicę podpisania umowy) (- na PAYSLIP wykazują że dostajesz ekwiwalent) PODSUMOWANIE KTO TRACI KTO ZYSKA - wszyscy tracimy na wpisaniu w umowie stawki netto zamias brutto, osoby mogące zkorzystac z dodatku na dzieci mogą odzyskać a nawet zyskać finansowo - tak to rozumię JA JUŻ NIE WRACAM DO ROSYTH W EDYNBURGU JEST BIURO - POMOŻE - nazwa POLAKWSZKOCJI (PAYSLIP w rękę i jechać)

NOWA

GDZIE JEST WYPŁATA!!!!!!! PANIE PREZEŚIE !!!

IM
@NOWA

Prosze zajrzec do swojej umowy. Pensje sa wyplacane zgodnie z terminem jaki widnieje w kontrakcie. W przypadku watpliwosci prosze kontaktowac sie po ww. nr telefonu.

Spawacz
@NOWA

Widzę że niektórym osobom porostu nie chce się czytać umów w całości, już rok jeżdżę z tej firmy i jestem zadowolony,do tej pory nie było problemu z wypłatami, w umowie piszą do 25go najpóźniej i zawsze 24go są na koncie, jest to wiarygodna firma i nadal mam zamiar z nimi współpracować. Pozdrawiam

@Spawacz

Tak wypłaty są na czas ale reszta to przekręt nie Inter Marine ale BAR2080. Chociaż IM udaje że nic nie wie. Na PAYSLIP nie ma odprowadzanego żadnego podatku.

antek

Co ten pajac pisze nie ma pojęcia co tam się dzieje albo udaje!

vax
@antek

tu jest wszystko kasowane co jest niewygodne dla interu tak jest na ladowym i morskim banda

dzony

nowe wieści firma robi walki z podatkami nie placi podatkow w szkocji a nam odciaga.druga sprawa dostają za nas wynagrodzenie 50% plus 100% za prace noce nadgodziny i weekendy a nam nic z tego nie daje.okradaja ludzi na zywca.dlugo tak nie pociagna i ludzi bedzie brakowac.zlodzieje nic wiecej

poinformowany
@dzony

Gosciu, podpisałeś umowe, masz wszystko czarno na bialym napisane. Zarabiasz 3 razy wiecej niz w polandzie i jeszcze smrodzisz? Najlepiej zapisz sie do zwiazkow i rozwal kolejna firme a wtedy twoje zwiazki beda rozdawaly darmowe wyprawki dla moich dzieciakow? Tak? Jak myslisz, czemu mamy robote? Bo jestesmy tansi i lepsi niz Szkoci. Jak ci nie pasuje to spadaj i przestan smrodzic albo wez sie do roboty i rob swoje. Chcesz miec stawki zwiazkowe? Wracaj do polandu i pracuj za 3tys., a tutaj daj zarobic innym. Przeszkadza Ci ze firma zarabia? Przeciez to nie jest organizacja charytatywna to musi zarabiac. Za komuny nikt nie zarabial i co dobrze wtedy bylo? Bzdury piszesz ze Inter ma inne stawki za robote w nocy i weekendy. Maja równa stawkę za kazdą godzine (wiem na 100%).

poinformowany
@poinformowany

w Polsce pracują Ukraińcy Chorwaci Koreańczycy itd - są tańsi

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Marine Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Inter Marine Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Marine Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Marine Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inter Marine Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 113 ocen.

Inter Marine Sp. z o.o.