Opinie o Inter Marine Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Inter Marine Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Inter Marine Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Marine Sp. z o.o. w Gdynia

kolo

Co wy p.... za farmazony. jaki pit??? W Angli rok podatkowy trwa o konca marca i nikt nie mogl dostac pitu. Dostaje sie go do konca maja. Pracuje tu kilka lat i wiem. Zwrotu podatku nie ma, tylko jak pracujesz w kolejnym roku to placisz nizszy podatek i tak to jest rozliczane. Nie dostaniesz w Angli zwrotu podatku do reki, chyba ze wrocisz do Polski i przez caly kolejny rok nie bedziesz tu pracowal. Swoja droga zarobiles 6000 funtow i narzekasz na 300 podatku? Facet, o co ci chodzi? Ciesz sie ze masz niski podatek. Masz w lapie payslipa to znaczy e masz wszyztko po legalu zaplacone i nikt cie nie ruszy.

spawacz

Kwota wolna od podatku to jest 10000 funtów więc powinniście jak i ja również dostać 100% zwrotu z podatku szefostwo Inter marnie myśli ze maja takich pracowników co jeszcze w Polsce na koniach jeżdżą i nie mają internetu itd żeby sobie sprawdzić kwotę wolną od podatku w uk .Nie polecam tej firmy pozdrawiam nie pracujacych w Inter marnie i tych co się tam nie dostali nic nie straciliscie

hm

To racja banda złodzieji a te panie w biurze to całkowity brak wychowania i szacunku do drugiej osoby

xxxx

Witam dostałem PIT na którym jest doprowadzone 300 funtów podatku z zarobionych 6000 f gdzie jest reszta

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Inter Marine Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Monter Rurociągów ( z pozwoleniem)?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
to ja

Witam pracowałem w rosyth zarobiłem około 7000funtow dostałem za to PIT i mam doprowadzone tylko 300 funtów podatku co z resztą ??? Nie pozdrawiam banda zlodzieji

trzesiawa

Ty lepiej za robote sie wez czepialski

trzesiawa

Wiecej dajce jakich koczykow conic nie robia.on powinien byc na emerytrze.dajcie pracowac mlodym.he zebx kolczyk wogulecos robil jeszcze lazi calydzien albo noc.majstrom tez dajesz prezenty?obiadki moze robisz i zakupy chyba ze cos zlota raczka?smiech na sali tak sie ponizac

Licz na siebie
@trzesiawa

Panie o nicu Trzęsiawa,naucz się pan pisać,bo tego bełkotu nikt nie rozumie.Jak coś cie boli,to napisz to poprawnie po naszemu.A nie, ja wim polska mowa trudny jezyk ,my matoły rozumieć co do nas wy mówić,ale tak trocha słabo.Ja wracać do szkoła i uczyć się pilno to moża majstrem zostano hej :-)

hhhh

Zna może ktoś firmę godną polecenia która poszukuje spawaczy?

jhyj

Niby w rosyth jest sie nadal zatrudnionym a w Gdyni mówią co innego o co tu chodzi. Nie wiadomo czy można z innej firmy wyjechać bo półki niema się wypowiedzenia to nadal jest sie zatrudnionym. Może tukktoś napisać kto tak miał i jak to było czy dzwonili do ciebie po jakimś czasie ze masz jechać do pracy czy nie????

jhyj

Czy firma jak zwalnia pracowników to dają wypowiedzenie czy wysyłają pocztą?

@jhyj

nie ma żadnego wypowiedzenia, jest słowo "wypad z baru"

kole

Z kim trzeba gadać w biurze żeby dali drugą szansę na zatrudnienie.?

@kole

zapomnij , jesteś numerem statystycznym ,

debil

popdoba mi sie tu bo jest spoko zarabiam takie pieniadze ze h..uj i nic praktyczxnie nie robie i o co wam chodz sie pytam /////

Deny de Vito

wiem na co mnie stac jezeli chodzi o spawanie pracowalem w STARLEMIE gdzie za zapalenie papierosa mozna bylo wyleciec z roboty kazdy z nas musial byc mistrzem w spawaniu o tym wie pan Wacek pierszy p;odpierdalacz tak nie boje sie uzyc tego slowa pracowlem z nim i CHLOPOWI za jedna godzine wchodzil w wdupe to samo robi w ROSYTH panowie uwazajcie na tego faceta

arnold schwarznger
@Deny de Vito

a ja pracowałem w CRISTcie i tez wiem na co mnie stać, DENY DE VITO DON'T CRY

prezenty

ludzie przestancie nosic prezenty do biura i tak na robocie wyjdzie co potraficie(PAN W KAPELUSZU Z KOLCZYKIEM W UCHU)normalni fachowcy siedza w domu a oni jezdza

@prezenty

o przydatności pracownika decyduje ocena wystawiona przez supervisior-a, a dawanie tzw prezentów to usługa bez gwarancji powodzenia,

bartek

prosze o odpowiedz na ten post-wiele osob ma juz w tym roku podatkowym przekroczone 1000 funtow natomiast na pyslipie widnieje kod podatkowy 1000l/x co oznacza wolna kwote od podatku literka x oznacza placenie podatku od miesiecznych dochodow a nie od rocznych.DLACZEGO?ja dostarczylem wszyskie papiery ktore mialem z poprzedniej firmy i nie chcialbym zaplacic podatku lub doplacac ze swojej kieszeni po obliczaniu mojej skladki jaka firma placi lub NIE wychodzi niedoplata,pracuje w firmie pare dobrych lat i zalezy mi tylko na tym aby OTRZYMAC STAWKE Z UMOWY I NIE DOPLACAC DO SWOJEGO PODATKU MAM GDZIES URLOPY I INNE BZDETY KTORE I TAK NIE BEDA WYPLACANE ,CZY JEST TO MOZLIWE?

@bartek

dowiesz się w rocznym rozliczeniu (ja też), nie wierze w zapewnienia firmy,

Deny de Vito
@były pracownik

Pani Moniko ja bym wziol to sobie do serca rozumiem ze chodzi o bicie godzin ale ten pan z pod tczewa z kolczykiem w uchu oficjalnie powiedzial ze wam przywiozl do biura podarki no sprawdza sie facet na stoczni byl tzw.prawa reka chodzil wymienial zarowki dokrecal krany a dzis robi renome w Rosyth.Panie powidzcie co nalezy wam przyniesc w prezencie aby jechac jako spawacz a nie zlota raczka

keyt

witam -mam pytanie przed zmianą umów a więc wtedy kiedy mąż nie dostawał payslipów to kto płacił podatki i czy to była praca od agencji zatrudnienia nielegalna ?

@keyt

Witam, w początkowym okresie były opóźnienia w przekazywaniu Państwu "payslipów". Kwestie te zostały w większości wypadków już rozwiązane, jeżeli jednak Pani mąż, lub inne osoby czytające niniejsze forum, nadal nie otrzymały "payslipu" za któryś z okresów, proszę o kontakt z biurem (tel. 58 660 84 69/ 70, mail: praca@intermarinegroup.com). Jednocześnie uspokajam, że praca jest absolutnie legalna oraz, że zgodnie z brytyjskimi przepisami podatkowymi, do końca maja wszyscy pracownicy otrzymają również dokument P60 (odpowiednik polskiego PIT-11) ze zbiorczo wyszczególnionymi podatkami i składkami ubezpieczeniowymi odprowadzonymi w danym roku podatkowym. Przypominam, też że brytyjski rok podatkowy jest liczony od kwietnia do marca, stąd w celu wypełnienia deklaracji podatkowej PIT-37 w Polsce (gdzie rok podatkowy kończy się w grudniu), należy skorzystać z danych podanych na poszczególnych "payslipach" i samodzielnie zsumować zarobki do końca grudnia. Więcej informacji na temat wypełniania deklaracji podatkowej w naszym kraju można uzyskać w każdym urzędzie skarbowym.

@Inter Marine Sp. z o.o.

na moich payslip-ch nie ma podatku co w takim razie, jak mam to rozliczyć

@były pracownik

Witam, nie widzę Pańskiego payslipu, stąd ciężko mi sie odnieść do stwierdzenia, że na "payslipach nie ma podatku". Podatek na pewno jest na nim wyszczególniony, może być niewpłacony, jezeli nie był należny. W Polsce należy wypełnić roczną deklarację PIT z podaniem osiągniętych dochodów, także tych za granicą. Wszystkie informacje potrzebne do wypełnienia polskiego PIT są podane na payslipie. Natomiast w jaki sposób wypełnić sam PIT, uzyska Pan informacje w każdym urzędzie skarbowym. W razie indywidualnych pytań, proszę o kontakt z biurem w Gdyni, postaramy się pomóc, aczkolwiek proszę mieć na uwadze, że nasza firma nie prowadzi działalności doradztwa podatkowego. W razie wątpliwości co do rozliczeń podatkowych, zawsze należy się kontaktować z Urzędem Skarbowym.

Mylisz chłopaku pojęcia, do 10000 £ nie płaci się płatków więc kasa sie należy.

aDAM

sorry, z choinki spadłem

wróbel

Inter to (usunięte przez administratora) podatki potrancaja ale nie oddadzą w nowej umowie jest ze zostają na zacz firmy na ich wydatki.

zenek

już nie długo będzie wklejona umowa dla tych co jej nie widzieli co nie byli tu na miejscu no i dla ludzi co tak chwalą bo czytać nie potrafi.ludzie z ta umowa wybierają się do prawnika czekamy na efekty

trzesiawa

kto podpisze ta umowę co nam dali to kreci bata sam na siebie życzę powodzenia temu kto ja podpisze albo już podpisał.pewnie kilkanaście osób podpisze bo na robocie się nie znają a to jedyna firma która przyjmie gnojarzy spawaczy po kursie i monterów którzy byli piekarzami.pracownik który zna swoje umiejętności,kumaty nigdy nie będzie tam pracował.panowie trochę chęci a zajdziecie lepsza prace.rosath to nie jedyna praca na świecie ale jedno z największych Gowinie w których bylem i tu nie wracam.pytanie do ludzi co tak bardzo chwalą firmę czemu żaden odwzny nie stanie i nie powie ja was pierr..le i będę tu pracował nawet za 6.5 mi się tu podoba dupkami trzęsiecie czy co zal mi was.do firmy-wiecie o tym ze dobre 100 osób tu nie wróci róbcie tak dalej to upadniecie w końcu i nikt nie będzie chciał pracować przez wasze walki co robicie i zapomnijcie ze ktoś ta umowę wam podpisze ogarnijcie się i nie róbcie z ludzi idiotów nie co ze w pracy traktują nas jak psów to jeszcze firma.mam pomysł co do transportu po co nam te busy co maja po nas przyjeżdżać lepiej kupcie nam bilety miesięczne na autobus taniej wyjdzie

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Marine Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Inter Marine Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Marine Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Marine Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inter Marine Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 113 ocen.

Inter Marine Sp. z o.o.