brak logo

SMT-Ship Management Transport ltd

Sopot

Opinie o SMT-Ship Management Transport ltd

Bosun 2009-11-26 18:49:21
Szykuj Mamo Trumnę - to opinia o tej firmie
4
Paolo 2015-06-10 12:00:33
Statki SMT to pływający złom... Jeśli dodać do tego niekompetentną dyrekcję z tym bufonowatym i chamowatym Naczelnym, to lepiej przejść na kuroniówkę niż pracować w tej gangsterskiej firmie.
3
WUKA54 2015-10-16 16:38:23
Nie polecam . Koterie , donosicielstwo , intrygi ; To na porządku dziennym.
Statki eksploatowane to pływające stocznie . Strach się bać...Oczywiście można trafić znacznie gorzej. Wiem , że zdarzały się w firmie wypadki i to śmiertelne .
Kierownictwo aroganckie , chociaż trzeba przyznać , że kompetencje ma niezłe.
Żeby zarządzać flotą starych truposzy i ( często ) zapijaczonych marynarzy nie można sobie pozwolić na dobre serce i maniery.
Był okres w historii firmy ( przed rokiem 2000 ) , kiedy przyjmowano do pracy
każdego kto trzymał pion i ...mocz. Jak jest teraz ? Nie wiem , ale chyba rotacja jest dosyć duża . W sprawie bezpieczeństwa pracy ... Najważniejsze , że
wszystko "gra" na papierze , w raportach . Statki opisane i oplakatowane "do bólu " . Wszędzie 'SAFETY FIRST". Koń by się uśmiał.
Jedyną zaletą firmy jest to , że jak będziecie mieli szczęście nie zginąć podczas kontraktu to zdołacie zarobić parę dolarów . Aha , jeszcze jedno ...
Im dłuższy kontrakt podpiszecie , tym wyższą stawkę otrzymacie .
Na statku zwykle panuje mobing . Pamiętajcie , że zawsze znajdzie się donosiciel ( najczęściej paru) który opowie po powrocie FLEET MANAGEROWI , KTO , Z KIM , KIEDY I ILE WYPIŁ , kto komu co powiedział na temat firmy i jej kierownictwa itd. Zdarzali się w przeszłości tacy , którzy rejestrowali wspólne imprezy na taśmach magnetowidowych , a później odtwarzali w obecności zaprzyjaźnionych osób z managementu.
Reasumując : Jeżeli Wam zdrowie i życie miłe to sobie odpuśćcie tego armatora.
hipik 2016-04-22 20:12:48
WUKA54, jak uczciwie pracujesz to nie mają powodu by donosic, taka jest prawda. Jak przestrzegasz BHP to jestes bezpieczny, ale ludzie są leniwi i czasem idą na skróty, nie ma co o to winić firmę. Pozdrawiam.
Zostaw swoją opinię o SMT-Ship Management Transport ltd - Sopot
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SMT-Ship Management Transport ltd