Opinie o Inter Marine Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Inter Marine Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Inter Marine Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Marine Sp. z o.o. w Gdynia

narka

jak wam tak się podoba i tak chwalicie to czemu nie piszecie swoich nazwisk tylko ksywy kturych nikt nie zna niech wszyscy i pani z biura przede wszystkim sie dowedzo kim jestescie moge puscic te umowe kturo dali nam do podpisania to bysmy zarabiali najnirzszo krajowo w Anglii kłania wam się czytanie ze zrozumienim albo samo czytanie tego co wam dają do podpisania i oto poszło o nowe umowy o kturych nikt nie wiedzial skond się wzieły

agent 007
@narka

Ha ha co za bełkot :-) Wracaj do szkoły pajacu.Co za byki przez wielkie BBBB...Wstyd!!!Mój syn w trzeciej klasie lepiej pisze.MASAKRA!!!!

Deny de Vito
@agent 007

co ty (usunięte przez administratora) moze na imie masz trzesiawa

Deny de Vito
@agent 007

co ty (usunięte przez administratora) moze na imie masz trzesiawa

trzęsiawa

Drgi interze ,tą umowe którą daliście nam do podpisania jest nie do zaakceptowania!!!! Najważniejsze czemu nie ma stawek w umowie? W objaśnieniu do umowy jest ujęta stawka gwarantowana 9,50 , co nam z objaśnienia niech to będzie w umowie! Czemu w umowie nie są ujęte rotacja6/3 ,przeloty , dieta! Kto odpowiada za wynagrodzenie! cdn

narka

SKAD ONI WAS BIORA ŁAPANKA NA GDYNI ALBO SZCZSECINIE .DO ROBOTY (usunięte przez administratora) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

buli

bylem w szkocji juz 4 razy na 4 roznych rotacjach, mieszkalem w roznych mieszkaniach do ktorych mnie przydzielono raz w inglisz raz brumhed w krokodylowni tez i jeszcze gdzies ale juz nie pamieta i powiem wam ze sa tacy ktorzy nonstop chleja i tylko podburzaja wszystkich. a jak wytrzezwieje to grzeczniutki jak nigdy slowem sie nie odezwie. narzekaja na wszystko ze za dlugo wracaja, ze za daleko mieszkaja, ze za blisko mieszkaja i do pubow daleko, ze za zimno zimo a za cieplo latem, ze chajcu ciagle malo ze dzieci maja i nie maja co do gara wlozyc ale na wodke za 20 funa maja tydzien w tydzien, plus browary co wieczor do snu i 60 diety brakuje na zycie. za kazdym razem mam nadzieje ze bede mieszkal z kims normalnym ale niestety jest za duzo pajacow. o dziwo im mlodszy tym wiecej problemow. niestety taka to jest mlodziez ze wszystko im sie nalezy ale sami od siebie nie dadza nic nawet w pracy maja wy....bane, a najlepsi sa ci co namawiaja do strajkow bo mysla ze ugraja podwyzki itd bo trzymaja firme za jaja a prawda jest taka ze jak pomarudza raz jeszcze to wszystkich wywala i wezma innych ukraincow ktorzy tu za kazda cene tu beda robic. i nabalagania tym co tu pracuja i im dobrze bo takich histori ktore tu sa opisywane nigdy na oczy nie widzieli. czasem jak czytam ze ktos na kogos nakrzyczal albo ze sramy po lasach bo kible zapchane, zapchane bo wrzucacie papierowy recznik ze stoczni do kibla zamiast sobie kupic papier toaletowy bo za 1 funta, ale na wode nie zal... (usunięte przez administratora)

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Inter Marine Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Monter Rurociągów ( z pozwoleniem)?
liczydlo

Jestem nowy w firmie i nie kumam o co wam chodzi z obniżeniem stawek? Przeliczyłem godziny z listopada i wyszła mi stawka za listopad 9,26 a za sam grudzień 9,72. Po zsumowaniu grudnia i listopada wyszła średnia stawka 9,51 za godzinę na rękę. Prawie dokładnie to samo co przy umowie na stawki netto z września. Dla mnie nie ma różnicy czy brutto czy netto, na końcu wychodzi na to samo na rękę. Firma jest w porządku i spokojnie da się pracować. Dla mnie duży plus, wracam w lutym.

kot

Ty a tobie ktoś płaci za wrażenie w (usunięte przez administratora) pani Moniko ha ha co to za wazyliniarstwo siedzisz tu jakby to była jedyna firma gdyby firma upadła to byś zdechł z głodu lamusie

edi

Dla mnie to jest jakaś paranoja ze dorośli faceci zachowują się jak rozhisteryzowane przekupy. Umawiałeś się na stawkę, jak czegoś nie wiesz i masz pytanie, zadzwoń do biura to się dowiesz - tylko trzeba wiedzieć o czym się mówi i o co się pytasz. Najlepiej dla niektórych to byłoby tak żeby na rękę dostawać tyle ile brutto. Dla mnie ta firma jest spoko, bylem na 2 rotacjach i jadę znowu w lutym. Nie narzekam da się zarobić i na końcu można pokazać kwity jak się człowiek stara o kredyt. Nie ma strachu przed skarbówką, no i robota ponoć na co najmniej 2 lata.

mj
@edi

To jest banda niedorozwinietych glombow i nikt powaznie ich Nie nie traktuje .Chleja non stop i robia zamieszanie .Dlatego sa takie sytuacje ,jak komus nie pasuje to nie jezdzi i nie przejmuje sie a jak ktos jest nieudacznikiem to marudzi i uzala sie nad soba jak to mu zle ,proste

palek
@mj

Dokladnie jak piszesz kolego.lepiej. Inter nie jest idealny ale to jest frustracja kilkunastu skacowanych tepakow i nieudacznikow ktorzy rozpieprzaja firme od srodka. Mam nadzieje ze dlugo tu nie posiedza. Nikt za nimi plakal nie bedzie, niech wracaja i im szybciej tym lepiej. Pani Moniko czy wyscie tam oslepli? Co za gowniarzerie tu przysylacie?

zdzich

strony internetowe http://finanse.wp.pl/kat,1013819,title,Pomoc-socjalna-na-dzieci,wid,16920025,wiadomosc.html http://job.bham.pl/article/2/

krotki

pracuje dla Interu juz jakis czas i nie moge czytac takich glupot ze inter nie szanuje pracownikow albo ze ktos tu robil lub robi na czarno. zawsze jak przyjezdzam mam te same warunki finansowe zawsze mam gdzie spac i zawsze mnie woza do roboty. tez mi sie nie podoba ze co chwile sa tu nowi ludzie ktorzy wiecej gadaja niz robia i na dodatek sraja w swoje gniazdo. a juz najlepsi sa ci ktorzy najwiecej narzekaja ale i tak po 3 tyg przylatuja. tak im zle ale zawsze sa, bo albo wszyscy w ich miastach sie juz poznali na typie albo po prostu nie jest az tak zle jak sie tu wymysla. zawsze dostawalem diete, zawsze wyplate na czas i zawsze jest tak samo. ostatnio bylo nieciekawie przez te nowe kontrakty ale wyjasnilismy ten blad i znowu jest ok. ale oczywiscie sa tacy ktorym nie przypasisz ale oni pewnie narzekaja na wszyskie roboty w jakich byli wczesniej. chcesz robic i robisz to co powinienes to zarobisz i bedzie ok, jak przyjezdzasz na wakacje odpoczac od rodziny i nawalic sie co weekend to nie pasi bo wodka kosztuje. buce buce wszedzie. taka polska natura - marudzenie to sport w ktorym jestesmy mistrzami swiata od lat

zdzich
@krotki

sam słyszałem jak tery darł się na polaka, bo każdy przewód z innej parafii, a poul wyzywał polaków od śmieci, ze szkotami by tak nie zrobili, zwalnia polaków bo są polakami itd, co napiszesz że tego nie było, powyzywaj ludzi którzy mają odwagę coś robić

xxxxxx
@krotki

ty idioto to ze jest tylko jedna przerwa na której możesz normalnie zjeśc i zapalic na 12 godzin to tez jest ok?.

@xxxxxx

Jeczysz jak baba , jak sie nie podoba to zmien firme a nie zalisz sie i marudzisz gorzej niz moja stara przed okresem , mierzysz wszystko i wszystkich swoja zjeba.. miara: a moze ktos nie pali a moze komus to nie przeszkadza tylko ty placzesz , co za ludzie !!

xxxxxxxxx
@Majk

Takim jak ty to nic nie przeszkadza,nawet za 6,5F bys robił,bo ważne ze dieta jest która można przechlac,i z dala od domu bo żona nie widzi,a jedzenie to na zupkach chińskich przes cały tydzień,nie jednego takiego znam.

@xxxxxxxxx

Nie pije i nie pale a stawke mialem ponad 13 i nie mecz buly juz.

p
@xxxxxx

Niezły jesteś skoro się nie skapnąleś ze pracujesz sam gdy wszyscy są na drugiej przerwie :-)

michal

Ile ma trfac praca tymczasowa?co bedzie jak minie ten termin?znowu umowa nowa na prace tym czasowa czy ludzie kopa dostana?umowa kontraktowa to pasuje tylko firmie nie ludziom i dobrze o tym wiecie.szkoda ze ludzie nie widzieli ost aneksu.jak ktos chetny to wysle

zen
@michal

inter nie szanuje pracowników nie szanował i nie szanuje niech teraz boryka się z tym nowym nabytkiem od siedmiu boleści tak jest na lądowym i morskim dasz masz

zenek

Smíac sie chce nie psuc klimatu.widac ze starzy pracownicy lubia robic na czaro,bez zadnych swiadczej.pierwsza praca zagranica siedzi 10lat i jest podniecony.w koncu przyjechali ludzie co nie dadza sie okrasc i to was boli.jak bys kolego znal sie na robocie to bys wiedzial co cí sie nalezy i jak ludzi sie traktuje.swoje nawyki ze stoczni w polsce zostaw dla siebie i nie ryj mozgow chlopakow a jak jestem kozak mogles wstac i na strajku si udzielic ze jest fajnie tu i moge robic za 6.5f bo w polsce mam 12zl bo gnojaz jestem i z fimy mnie wywalaja za picie a tu nie.busy zabieraja mamy teraz do pracy jezdzic 1.5h szybciej?przerwe nam zabrali mamy jesc na statku dniowka tak ma,to jest normalne??????my psy jestesmy?????ludzie z pozytywem ogarnijcie sie stare wyjadacze.aha nie zapomnijcie prezentow do biura zaniesc jak ostatnio

do zenka
@zenek

Co się ciskasz frajerze. Jakie 6,5f? Czytać nie umiesz? Tacy jak ty już niejedną firmę w polandzie rozwalili a jak nie maja roboty to przyjeżdżają do Rosajtu i teraz rozwalają tutaj. Spadaj gościu do domu jak ci robota nie pasuje. Pierwszy raz pojechał na kontrakt i okazuje się ze trzeba pracować! A miało być tak fajnie - panienki, puby i balanga non stop. Nic z tego. Jak nie robisz to nie zarobisz. Jak w Polsce ludzie dojeżdżają do pracy to ci nie przeszkadza? Jak dojazd firmowy ci nie pasuje to zapierniczaj na piechotę i po sprawie.

rozsadny

Dokladnie. Inter nie wytlumaczyl jak i co z nowymi umowami, dobrze ze przynajmniej teraz co sie ruszylo. Wazne ze na koncu wychodzi ze jest OK. Zobaczymy jak wyjdzie spotkanie w Rosajt. Szalu moze nie ma ale nadal jest w porzadku. Caly syf jaki jest od stycznia, zaczal sie od (usunięte przez administratora) w czarterze przez ktorych samolot odlecial na pusto. Nie bronie firmy ale to jednak nie do konca jest wina Interu ale tez niektorych polglowkow co wyrwali sie na kontrakt i mysla ze wszystko im wolno. Swoja droga ciekawe kto teraz zabuli za podwojne bilety. Panowie, niech Inter wyjasni co i jak z umowami, lepiej pozno niz wcale, ale nie pozwolmy tez zeby przez jakis gowniarzy caly kontrakt sie rozlecial. Juz widzialem takich bohaterow co glosno krzyczeli a pozniej d... calowali jak nie mogli roboty znalezc i dziwili sie ze zycie sie na nich uwzielo. Tutaj jest robota na 3 lata i chyba warto ja szanowac. Z tej calej sytuacji z przerwa pracy wnioski powinna wyciagnac firma i lepiej informowac o zmianach ale tez po naszej stronie nie wszystko bylo w porzadku. Ci co sa na miejscu to sami zreszta wiedza jak bylo.

Majk

Powiem dlaczego , jeżdzilem dlugo z interu i takie sytuacje sa zawsze jak duzo nowych cwaniakow ,w biurze to raczki wycaluja zeby pojechac a jak przyjada to z lacha do pracy ida , codziennie wieczorem chlanie bo to jest jedyny pomysl na zycie i wymyslanie jak to ich wszyscy w huja robia i nikt nie kocha . Z waszym wyksztalceniem i zdolnoaciami co niektorych to dziekujcie Bogu ze macie szanse zarobic a jak nie pasuje to wypier i nie psuc klimatu innym. Pozdrawiam chlopakow z Interu . MK

majk
@Majk

ty jesteś chory co piszesz wlasnie tak jest w interze jak się nabierze nabytek i szanuje sprawdzonych pracowników pozdrawiam widać po tobie jaki jesteś zdolniak kup sobie słowniczek ortograficzny

kris

W koncu jakas normalna dyskusja. Tego dokladnie brakowalo zeby ktos zaczal chlopakow normalnie informaowac a tak to sie porobilo kupe plotek nikt nie wiedzial co jest grane. Dobrze wiedziec ze jednak syatuacja wraca na tory i zmian nie bedzie. Tylko ciekawe skad ten caly szum sie wzial?

karol

ale tam jest kocioł nauczka dla interu trzeba szanować pracowników starych to jest tak jak bierze się nabytek powodzeniaaaaaaaa ani na ladowym i morskim nie ma poszanowania

@karol

Witam, Zaistniała sytuacja jest poważną lekcją dla firmy. Wyraźnie widać, że wraz z zatrudnieniem dużej ilości nowych pracowników w krótkim czasie, zawiodła komunikacja i brak jasnego wytłumaczenia warunków kontraktu, za co mogę jedynie przeprosić. Postaramy się wszystkie Państwa wątpliwości wyjaśnić jak najszybciej. W przyszłym tygodniu planowane jest spotkanie z pracownikami w Rosyth. Osoby, które nie będą mogły uczestniczyć w spotkaniu oraz osoby z innych miejsc pracy w Wielkiej Brytanii, będą mogły uzyskać wszystkie informacje kontaktując się z biurem w Gdyni. Po raz kolejny chciałbym uspokoić i przypomnieć, że warunkami pracy na danej zmianie są warunki jakie podpisaliście Państwo w "assigment notice". RB

xyz

Zaczął się BAR zaczęły się problemy - dlaczego ????

@xyz

Witam, Odpowiadając na pytanie "dlaczego BAR2?". Po ubiegłorocznej zmianie przepisów dotyczących wykonywania pracy w Wielkiej Brytanii, Inter Marine nie ma możliwości bezpośredniego zatrudniania pracowników do pracy kontraktowej na terenie UK. Firma BAR2 jest agencją pracy tymczasowej, która zatrudnia Panów na rzecz prac, które wykonuje firma Inter Marine UK. Takie rozwiązanie jest korzystne ze względów podatkowych zarówno dla Panów, jaki i dla Inter Marine. W efekcie korzystnie wpływa na wysokość wypłacanego wynagrodzenia, dzięki temu, że sporą część korzyści jakie Panowie otrzymujecie (dieta, zakwaterowanie, transport itd.) firma może zaliczyć jako swój koszt bezpośredni, a nie Panów przychód, który musiałby zostać dodatkowo opodatkowany. Jest to całkowicie legalny i najlepszy model zatrudnienia za granicą dla osób, które na stałe mieszkają w Polsce. Proszę zwrócić uwagę, że uzgodnienia dotyczące warunków Państwa zatrudnienia są ustalane z Inter Marine, jak również Państwa wynagrodzenia są wypłacane nadal przez Inter Marine. Firma BAR2 odpowiada za część formalną Państwa zatrudnienia, tak aby nie było wątpliwości co do prawidłowości płaconych przez Państwa i przez Inter Marine podatków i innych wymaganych prawem płatności. Mam nadzieję, że powyższe wytłumaczenie rozwiewa chociaż część wątpliwości, w razie pytań proszę o kontakt z biurem w Gdyni. RB

karol
@Inter Marine Sp. z o.o.

was wszystko zawodzi a zwłaszcza pamięc ludzie dla firmy pracowali po kilnascie lat i ich zostawiliście na bruku zero informacji czy tak się postępuje

Szanowni Państwo, Z uwagi na ostatnie nieporozumienia związane z warunkami zatrudnienia w Rosyth, szereg uwag zgłaszanych w stoczni oraz telefonicznie do biura informuję, że warunki zatrudnienia jakie zostały uzgodnione przed Panów wyjazdem nie uległy zmianie. Nie jest prawdą twierdzenie jakoby Inter Marine wprowadziło stawkę minimalną w wysokości 6,50 GBP/ h, przestało wypłacać diety lub pokrywać koszty podróży. Aby rozwiać wątpliwości informuję, że ogólne, podstawowe warunki zatrudnienia uzgodnione przed Panów wyjazdem nie uległy zmianie i są następujące: - Planowana rotacja: 6/3 tygodnie. - Wynagrodzenie należne jest za czas pracy, rozliczane godzinowo. - Zatrudnianie przez agencję pracy tymczasowej BAR2. (umbrella company) - Wynagrodzenie wypłacane jest przez Inter Marine zgodnie z warunkami umowy. - Podstawowa stawka godzinowa 12,40 GBP (brutto) za pierwsze 37,5h/ tygodniowo. - Nadgodziny 14,88 GBP (brutto) za każda kolejną godzinę przepracowaną w danym w tygodniu. Pozostałe dodatki: - Dieta: 65 GBP (netto) tygodniowo. - Zakwaterowanie. - Loty. - Transport lokalny. - Odzież ochronna. - Holiday pay, zawarte w stawce podstawowej. Czas pracy: planowany czas pracy wynosi 67 godzin. Może się krótkotrwale zmieniać w sytuacjach szczególnych, niezależnych od Inter Marine. ** Jest całkowitą nieprawdą twierdzenie, że Inter Marine wprowadza lub zamierza wprowadzić stawkę minimalną w wysokości GBP 6,50. Informacja ta nie pochodzi od naszej firmy. DLA (diety) - nie jest prawdą, jakoby Inter Marine planowało zniesienie diet tygodniowych. Diety są wypłacane wszystkim polskim pracownikom pracującym w Wielkiej Brytanii. Sytuacja ta jest niezmienna od wielu lat. ** Wracając do zmiany warunków umowy ramowej, tj. przejścia z netto na brutto. Informuję, że zmiana ta została wprowadzona ze względu na konieczność rozwiania wątpliwości podatkowych jakie zgłaszali niektórzy z pracowników, między innymi w kontaktach ze związkami zawodowymi na terenie stoczni. W przypadku umowy "netto" Inter Marine/ BAR2 brało odpowiedzialność za prawidłowe opłacenie pracowniczych należności podatkowych wtedy kiedy byłyby one należne. W przypadku przejścia na umowę "brutto", zaliczki z tytułu podatku są odprowadzane przy każdej wypłacie wynagrodzenia, niezależnie od tego czy dana osoba przekroczyła kwotę wolną od opodatkowania czy tez nie. Zdajemy sobie sprawę, że wiele wątpliwości pojawiło się z uwagi na problemy komunikacyjne na linii BAR2 - Inter Marine Wlk. Brytania - Inter Marine Polska - Pracownicy. Natłok pracy operacyjnej i duża ilość nowych pracowników, którzy wcześniej nie współpracowali z nasza firmą spowodowała sytuację w której powstały niedomówienia dotyczące warunków zatrudnienia, za co serdecznie przepraszamy. W chwili obecnej firma podejmuje kroki w celu usprawnienia komunikacji z pracownikami. Mamy nadzieję na rozwianie wszelkich Państwa wątpliwości w najbliższym czasie. W razie pytań prosimy o kontakt w pierwszej kolejności z biurem w Gdyni, tel. (58) 660 84 69/ 70 lub e-mail: praca@intermarinegroup.com. Z poważaniem, Robert Bil/ Inter Marine Gdynia

@Inter Marine Sp. z o.o.

Uprzejmie informuję, że Inter Marine zawsze wypłacało diety dla pracowników w Wielkiej Brytanii. Proszę o kontakt z biurem w Gdyni, jeżeli należna dieta nie została Panu wypłacona.

rrrrr

diety wywalczyli ludzie, a nie inter zawsze płacił....bzdura

trzesiawa

gdzie jest moj wpis wczoraj pisalem i go tu nie widze daje ludziom umowy a oni nie chco ich podpisywac ale czemu byly tak fajnie skonstulowane a oni doszli do tego ze nic nie zarobio bo bedo zarabiac najniższo krajowo w angli ale sprubuje za tydzien nara polaczki

xxx

znowu (usunięte przez administratora) wpis

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Marine Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Inter Marine Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Marine Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Marine Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inter Marine Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 113 ocen.