Opinie o Inter Marine Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Inter Marine Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Inter Marine Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Marine Sp. z o.o. w Gdynia

Jacek

Też kiedyś pracowałem z tym Zgredkiem dno i wodorosty,facet nic nie umnie skąd inter go wzioł nie wiem,chyba że z złomowca,monter z niego żaden a z rysunku dno zupełne ale inter ma fachowca .

Zgredek

Ostatnio miałem okazję pracować z panem (usunięte przez administratora) psełdo monterem (kitek,Zgredek,prezęcik,kolczyk.)nie wiem co on wam wozi do biura ,bo na robocie się nieznacznie w ogóle ,trzeba za siebie i za niego robić ,a jak coś zrobi to i tak ktoś musi poprawić,praca z palnikiem tragedia u niego ,oczywiście się nie kryje z tym że do biura coś wozi, a wręcz przeciwnie jeszcze się tym chwali chyba nie ma równo pod sufitem,ledwo chodzi po tym statku a siły nie ma już wcale,to nie jest praca z emerytem tylko męczarniach ,którą trzeba zrobić jacy fachowcy taką opinia o firmie .

qq

dlaczego nie ma wyjazdów skąd taka informacja? niech ktoś napisze o co chodzi

xxx

Co się dzieje? czemu już niema wyjazdów?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Inter Marine Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Monter Rurociągów ( z pozwoleniem)?
xxx

Co się dzieje i dlaczego nie ma już wyjazdów do Szkocji?

RIDICK84

AMIA POTRZEBUJE GŁÓWNIE LUDZI Z J. ANGIELSKIM KOMUNIKATYWNYM. JEZYK JEST SPRAWDZANY W BIURZE ORAZ NA MIEJSCU W NORWEGII PRZEZ BHPOWCA

trtr
@RIDICK84

No tak ale chodzi mi o to czy płacą z tej ami??????

Jozek
@trtr

Płacą 50000tyś miesięcznie

zainteresowany

Wszyscy narzekają, ale siedzą w takiej niby beznadziejnej firmie.Zamiast narzekać weźcie się za pracę. Firma płaci na czas. I to jest najważniejsze. Pozdrawiam wszystkich narzekajacyvh nierobow.

iskao
@zainteresowany

pewnie jestes jednym z tych nierobów albo lizus byłem nierobów pełno lizusów jeszcze wiecej a firma jak firma wszystko zalezy od ludzi jacy sa.

Nie wiem czy jechać

Bo ogólnie to komentarze słabiutkie na temat firmy,ale ludzie tam siedzą pracują to aż takiej limpy niema (chyba).

Nie wiem czy jechać

Wy tu nie płaczcie tylko lepiej powiedzcie czy pieniądze są na czas??

Lxy
@Nie wiem czy jechać

Pieniadze sa na czas, a najbardziej marudza ci co wylecieliy roboty i teraz zal im d... sciska bo do firmy nie maja powrotu.

kjkj

Ogólnie wielkie dno. A te panie to powinny iść na lekcję wychowania. A firma jedno wielkie (usunięte przez administratora) i dno

leszek

kiedyś to była firma ale teraz to jest bajzel dziadostwo panie z lądowego i morskiego pozostawiają wiele do zyczenia standard firmy dasz masz

Zbychu

Nie polecam atmosfera w pracy to jakaś paranoja , pracuje 16 lat w Stoczniach ale takiego bagna nie widziałem. Szkoda zdrowia na taką firmę.

miro

dlaczego dla firmy niewygodne i konkretne komentarze są usuwane czyzby prawda was w oczy kole ???/

Zbychu

Witam jak słucham tych spawaczy z 2 letnim sstażem to krew zalewa . A firma bagno.

miro
@Zbychu

(usunięte przez administratora) tam zawsze było inaczej patologia

wypowiedzenie

W UK nie ma obowiazku podania wypowiedzenia na pismie. Mozna o takie poprosic np z zalaczona notatka o powodzie zwolnienia i referenzjami. Ale nie wiem na co komu zwolnienie na pismie? Zwolnili to zwolnili, trzeba leciec dalej. Jezeli planuje sie dalej pracowac w uk to tylko wlasnie P45 sie moze na cos przydac. Nowemu ksiegowemu bedzie latwiej i nie zaplacisz "emergency tax" w nowej pracy. Praca jest nie typowa. Mieszkasz w PL pracujesz w UK wiec na co szarpac koty, kto czemu jest winien i kto kogo oszukal. Ja wole sie rozliczyc u ksiegowej prywatnie i heja.

nowy

Panowie a znacie taką firmę jak Amia z Gdynia ponoć wysyłają ludzi do norwegi. Ciekawe czy to solidna firma. Jak by kto znał niech się wypowie

Poprawka

P45 - Zakonczenie pracy z danym pracodawca, otrzymywane np. przy wypowiedzeniu. P60 - rozliczenie roczne. Otrzymywane na koniec Maja. Wiec nie wiem kto P45 dostal, ale chyba nie sa z tego faktu szczesliwi. Tak mnie ten komentarz rozbawil, ze az mi sie pokielbasilo, ktore jest ktore, ale tak czy siak nie dostaje sie obu jezeli nie zmienia sie pracodawcy. Tyle tu gadania o zlodziejstwie, oszustwach itp. A mnie zastanawia, ilu z was tak naprawde wzielo te wszystkie papiery w lape i poszlo do normalnego doradcy finansowego? Ilu zrobilo rozliczenie z pomoca czlowieka ktory zna sie na rzeczy a nie przy pomocy wujka google? Pewnie zrobila tak wiekrzosc ludzi i nie musi sie oburzac na forum. Naprawde polecam zaplacic 20 funtow za rozliczenie i sie dowiedziec jak sprawy sie maja a nie tu cos poczytac, tam cos doslyszec i ostatecznie nikt nic nie wie. Co roku rozliczam sie przez polskie biuro i mam pewnosc, ze nikt mnie nie oszukal.

gg
@Poprawka

No tak a powiedz ile czeka się na wypowiedzenie no ja do dziś nie dostałem. Jak się idzie do biura to te panie nic nie potrafią wyjaśnić taką jest prawda.

Nie znam sie to sie wypowiem

Ziomus, P60 dostaje sie na zakonczenie pracy, np po zwolnieniu. Takie rozliczenie od pracodawcy za caly okres pracy. No, ale w sumie... mam nadzieje, ze je dostaniesz. Pozdrawiam.

do kolo

Pracujesz parę lat Ale na czarno prostaku od listopada dopiero zaczęło się kręcić z umowami kiedy ci dali insurance number tez kilka lat temu nie wiesz o co chodzi to siedź cicho szkoda że jest tu cenzura bo bym ci pojechał a pity pozostawało co niektórzy p45 ado maja masz dostać p60 nara

karol

i bardzo dobrze niech inter was wali rowno

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Marine Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Inter Marine Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Marine Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Marine Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inter Marine Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 113 ocen.

Inter Marine Sp. z o.o.