Opinie o Starsprings Poland Sp. z o.o. w Sady

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Starsprings Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Starsprings Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Starsprings Poland Sp. z o.o. w Sady

Mb x

A skoro wróciliśmy na właściwe tory, zleceń najwięcej w historii, nadgodziny itp. To czy nie było by uczciwie oddać ostatnią premie którą firma zabrała?

Kuba
@Mb x

Mówisz i masz. Od 1 lipca podobno wraca wszystko co zabrali.

Bolo

Wam się młodym Ojscu...są to się w głowach poprzewracało ja mam 50 pare lat i to co wyprawiacie to się w głowie nie mieści młode (usunięte przez administratora) powinny wrucić lata 2000 -2010 byście wtedy wiedzieli co to znaczy szanować prace. Po pierwsze to powinna firma wprowadzić zakaz używania telefonów na chali bo zamiast interesować cię produkcją to 40 % czasu patrzycie w telefony (usunięte przez administratora) i wy macie czlność twierdzić że firma was (usunięte przez administratora) Oczywiiście to nie skierowane do wszystkich bo są pracownicy którzy wywiązują się ze swoich obowiązków. Najlepiej gdyby jeszcze firma wyje ...ła z 20 Osób to może byście mieli szacunek do pracy, bo jak zaczęli zwalniać miesiąc temu to wszyscy byliście zes..ani . Mam nadzieje że tych Ala chorowitych i ściemniaczy znowu zwolnią. Do KADR : zacznijcie w końcu kontrolować i zwalniać ściemniaczy, którzy mają na telefon nawet 10 dni . Chłopaki po 20 pare lat a na chorobowym co chwile jakby mieli po 90 lat firmo zajmij się tym bo mnie jako 50+ to boli jak ja pracuje uczciwie a te małolaty patrzą w telefony cały czs i mają taką samą pensje a nawet wyższą niż ja.

Bolo Pikolo
@Bolo

Kolego bolo, zamiast cisnąć po ludziach że są tacy i owacy, spójrz na swoją wypowiedz ile błędów!!!! Masz 50+ a błędy robisz na poziomie klas 1-3????????‍♂️ Dziwie się że taki (usunięte przez administratora) daje radę ogarniać prace w tej firmie. Dałeś szczyt poprawnego pisania!! Zanim następnym razem będziesz wylewał swoje żale, to pisz poprawnie. Bo stary a (usunięte przez administratora)jak but!!!

...cisza przed burzą??

Poi
@777

Widać że masz nudne zycie:)

Yoda

Odnośnie premii po prostu na hali A i B pracuje Gorszy Sort i dlatego dostajecie 0% premii :)

@Yoda

Dokładnie, popprostu pokazali że na pocket są zwykli robole i tą premią wskazali wam miejsce w szeregu. Robić za 2tys teraz i jeszcze się cieszyć macie a nie pretensje że wszystkie premie zabrane.

Rzad

może to prawacy?

JH
@Yoda

Zrozum Baranie że hala C jest częścią firmy Starsprings i jesteśmy traktowani na tych samych prawach co hala A i B. I trochę więcej zaufania dla firmy!!!!

Pracownik Produkcji

Ogólnie rekrutacja trwała krótko. Rozmowa przebiegła w dobrej atmosferze, trochę stresu było choć wcale niepotrzebnie. Decyzja o przyjęciu była pozytywna. Stawka na start zadowalająca.

Kilka nieskomplikowanych pytań.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Hhh

Strajk to najlepszy pomysł, jak się boicie iść na l4 to zróbmy strajk włoski, norma i koniec. Nic więcej. Róbcie ciągle próby, mierzyć dokładnie, poprawiać ustawienia. Jak nie zaczniemy protestować to nigdy nie oddadzą nam pieniędzy, nie bądźcie naiwni. (usunięte przez administratora).

Markety spozywcze

Zapraszyamy kolege na kase. Potrzebujemy nowych pracownikow. zarobisz wiecej, frustracja z ciebie zejdzie, bedziesz szczesliwszy. Same zalety. Wypowiedzenie umowy zloz 1 czerwca i biegnij do nas. Pozdrawiamy.

HC

To idź na kasę do marketu a nie siedzisz w tej firmie i się bulwersujesz! Zajmując miejsce osobie która by doceniła pracę... Weźcie się w garść to firma wyjdzie na prostą!! Bo to co wyprawiacie przechodzi ludzkie pojecie.

Zostanie trzech brygadzistow i kiepa na hali!!! Powodzenia!!!!

@Hhh

Juz powoli wymiekaja pod wplywem liderow!!!!

On

Pewnie!!! Ciekawe jak ta reszta?! Kiepy żołnierzyków...??!!

Jedność???
@HC

HC, czy ty wogóle się słyszysz? Prawie wyszstkim pracownikom ta sytuacja nie odpowiada a nie pojedynczym jednostkom! I jeśli byśmy poszli wszyscy na kasę to ta firemka by padła a Ciebie by zwolnili z tego ciepłego biura i ciekawe czy wtedy byś mówiła idzie pracować gdzie indziej?! Nie wtedy by się oczka otworzyły! Firma prosperuje od 15 lat na pełnych obrotach więc nie pieprz głupot że niby 3 tygodnie tak zrujnowały budżet że firma ledwo zipie bo to jest bujda na kółkach! Myślisz że na produkcji pracuje 150 jelen0i którzy tego nie widzą i nie rozumieją? Pracujemy z powrotem pełną parą więc i wypłata i dodatki powinny wrócić! Firma nie powinna wykorzystywać pracowników przez to że przez 3 tygodnie było bardzo mało pracy. Pandemie odczuła firma, odczuliśmy my pracownicy! Wszyscy straciliśmy! Zamówienia wróciły, robimy pełną parą to i wypłaty powinny wrócić czy to nie byłoby uczciwe? My nie oczekujemy od firmy cudów tylko uczciwości!!! Naprawdę to tak ciężko zrozumieć?

@HC

A która osoba doceni pracę za niewiele ponad najniższa krajową, co? HC- Ty to jesteś zdrowo jeb***ty! Włącz myślenie buraku!

HC

Wy musicie być zdrowo rąbnięci skoro nie potraficie zrozumieć że ta sytuacja jest przejściowa! Jeśli się weźmiecie za pracę tak jak trzeba bez opieprzania się to z biegiem czasu wszytko wróci do normy!! Nie tylko nasza firma przechodzi kryzys... Ale jak widać wy macie klapki na oczach i tego nie zrozumiecie dlatego moja rada zwolnij się ????

@HC

Jak masz taka potrzebę to sobie bądź! Niestety w bankach nie sa tacy wyrozumiali i za czynsz też trzeba płacić!!

@HC

Kryzys kryzysem a wykorzystywanie ludzi to drugie!

@997

To co jeszcze robisz w tej firmie? Jak tak się czujecie wykorzystywanie no to drzwi otwarte ????

@HC

Atmosfera którą stwotzyli pracownicy!

Walen

Nie polecam! Najgorsze a w zasadzie najgorszy w tej firmie jest kierownik(usunięte przez administratora)Jak już kiedyś się go firma pozbędzie to będzie tam można pracować ze spokojem. Zachowuje sie jakby urodził się kierownikiem albo jakimś szlachcicem z ludzi najlepiej zrobiłby roboty które tylko non stop pracują, najlepiej nie rozmawiać, nie myśleć, nie mówić że jest źle, nie jeść tylko robić. Lepiej pracować gdzie indziej

olaboga

Dopóki człowiek nie wszedł do internetu, nie zdawał sobie sprawy, jakich (usunięte przez administratora)ma w firmie.

Jedność???

Hej, widzę po opiniach że sporo ludzi poszło by na l4 ale niestety nie byłaby to większość. Faktycznie trudne to do zrealizowania ale nie niemożliwe! A co do włoskiej roboty to jest to jakieś wyjście ale z taką praca to przesuną terminy klientom i dostaną trochę później towar firma będzie zarabiać a my wciąż ochłapy!!! Z 3 dniowym całofirmowym l4 byłoby o niebo lepiej! Ale nie da się wszystkich zmusić to fakt. Albo jeśli nie l4 to umówić wszystkie zmiany na jeden termin stanąć na produkcji i zrobić strajk! Niech zejdzie kierownik i jego zwierzchnik i powiedzieć że skoro robimy na pełnych obrotach bo są zamówienia to oczekujemy pełnych wypłat chyba prosty układ! Prawda? Nie oczekujemy od firmy cudów tylko uczciwości!!! Robimy to niech płacą - już w domu nie siedzimy od miesiąca a wypłata będzie głodowa!!! I jeśli nic nie zrobimy to kolejne wypłaty też będą głodowe!!! Do końca roku będą się ślizgać po naszych (usunięte przez administratora) a chyba nie oto chodzi, fajnie by było jakby wkońcu to zrozumieli!!!

A nie możesz wytłumaczyć że firma ma problemy ponieważ jej klienci nie zmawaiaja i z tego powodu są wprowadzone ograniczenia?

J
@Andrzej

Ty może swoje dzieci okłamujesz, my swoich nie będziemy. Zamówień jest wiecej niż kiedykolwiek, półki się uginają od zamówień. Firma po prostu chce się nagłabać ile wlezie. Wstyd mi za Was że pozwalacie się tak manipulować, wystarczy spojrzeć ile jest zamówień żeby nawet średnio myślący człowiek zauwaŻył że jest oszukiwany i okłamywany. Czekajcie aż okażą łaskę i oddadzą pieniądze, tylko pomyślcie o tym że im się już nie opłaca oddawać skoro wszyscy robią więcej za połowę mniejsze zarobki. MYŚLCIE! Pokażcie że potrafimy się postawić! Tylko tak możemy odzyskać to co nam zabrali.

Jako Tako

Cześć zbulwersowanym. Jak masz problem poszukaj lepszej firmy gdzie dadzą wam pracę leżącą , będą głaskać po główce ,po pupce może jeszcze lizaczka , nie chcesz nie pracuj twój wybór. Nie przesadzaj z tym lodem sprzedaj butelki albo zbieraj ślimaki ja tak robie i na loda dla dziecka mam . Pracuje w tej firmie i jest ok w obecnej sytuacji jaka jest nie tylko w Starsprigs ale na całym świecie to powinniście wiedzieć że w kupie siła a nie ciągle w (usunięte przez administratora) źle. Zabieraj LEGO i bywaj zdrów powodzenia. Czytając wasze wypowiedzi to śmiech no i oczywiście wszyscy anonimowi pokaż twarz jak jesteś taki (usunięte przez administratora) ,krzykacz

Jako Tako
@J

Myślę żę Twoje dzieci to zrozumieją ale widzę że Ty nie jak by nie obrócić du..a zawsze z tyłu. Zrób sobie rachunek sumienia i zastanów się czy jesteś taki OK . Poszukaj trochę pozytywizmu w tej całej sytuacji a może będzie Tobie lżej. Tak krawiec kraje jak mu materiału staje. Pozdrawiam ciepło myśl pozytywnie będziesz szczęśliwszy

Asia

Strajk! Pokażmy im, róbmy dokladnie, bardzo starannie, dokładnie mierzyć, wszystko sprawdzać po 3 razy, poprawiać, odbijać starannie i dokładnie, wyłączać maszyny kiedy robimy próby, pokażmy im że robimy ale stawiamy na jakość nie ilość. Nikt nic wam nie zrobi jak zaczniemy robić wolniej i dokładniej. Ponoć starsprings stawia na.jakość więc trzeba wypełnić ich wartości. Zrobić normę i koniec tyle wystarczy żeby zaczęli traktować nas serio. Chyba na tyle Was stać? Czy aż tak się boicie lidera i kierownika? Oni nie biją i nie gryzą, premii też wam nie zabiorą bo pracujemy już bez premii.

....

Pieski kierowniczka i tak od ludzi wymagaja zeby robili!

My

Najlepiej zwolnic pracownika ktory jest nie wygodny bo mowi prawde!!! 12 lat nic nie zbaczy!!! Jak tak mizba???!!!! Przyjechac i zwolnić w nocy!!!!

HC

Jeśli wam tak źle w firmie to przecież nikt na siłę was nie trzyma! Drzwi są otwarte! BĘDZIE MIEJSCE DLA TYCH KTÓRZY CHCĄ PRACOWAĆ!!!Zamiast po ludzku zrozumieć sytuację to tylko krytykować potraficie. Więcej wyrozumiałości LUDZIE!!!

Lolek
@HC

Ja tak zrobiłem odeszlem i teraz mam 18tysi co miesiąc.

Gw

Wkpncu odpowiedź z kadr

Pracownik 2

Do osób które jeżdżą służbówkami :Jak tak tniemy koszty to dlaczego służbowe samochody nie stoją w firmie tylko jeździcie za firmowe pieniądze w celach prywatnych ? Nam odebraliście nawet 5 zł za dojaz . Dlaczego nie dojeżdżacie do pracy prywatnymi samochodami pytam się? Bo wam się pewnie należy a ci na produkcji niech zdychają .....

@Pracownik 2

Kierowniczek który zarabia koło 15tys jeździ sobie firmowym autem do szamotuł, ns budowe, do opalenicy i dla niego na leasing i paliwo są pieniądze ale dla pracowników co 2tys zarabiają to już na premie i wyplaty niema. Passatami też se jeżdżą do domu, do sklepu czy we wszystkie inne.miejsca.

@Pracownik 2

Czekamy na odpowiedź kadr.

KKK
@Michał

Ale zarobki u nas w dużym magazynie to tyle przez rok się zarabia.

Piekarnoa
@Michał

Ja pracuje u piekarza i mam co miesiąc 30 tysięcy zł. I jeszcze dostawcze auto od 4 rano do dyspozycji. Mogę komuś pomoc prseiwzc coś za drobna opłata.

Komik

Spotykają się dwa ślimaki. – Hej, stary, a gdzie masz muszlę? – Uciekłem z domu.

Kulka

mam pytanie, chciałabym u was pracować. czy w ramach pracy można spać na wyprodukowanych materacach. W różnych firmach oracoconik ma różne benfita ja bym chciała muc spać 1 godzina w czasie praca

Iwan

Zatrudniacie obxokrajcowa? Ja moga praca za 1000 zł.

BRAWO STARSPRINGS tak jak wy to nikt nie potrafi zachęcić do pracy ! Proponuję wysłać do pracowników sms-a, że pracujecie za darmo ! Żenada ! Ciekawe czy ktoś kto każe wysyłać takie wiadości do pracowników zastanowił się w jakiej dramatycznej stytuacji zostali postawieni przez firmę. Czy przypadkiem w takiej sytuacji sam szef nie powinien porozmawiać z ludzmi ? Widocznie nikt w firmie nie ma odwagi cywilnej wyjść do ludzi, przecież łatwiej jest wysłać sms-a i uznać, że sprawa załatwiona. Firma traktuje ludzi jak bydło z którym nie trzeba rozmawiać... Karma wraca podwójne !

Obis

Jeśli ci tak źle w tej firmie to po co tu jeszcze pracujesz?

Garfild

czy macie darmowa karmę dla psów lub kota?

Arcybiskup

Bracia i siostry miłujmy się. Miłość nas uratuje. Kto bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem. Amen.

Bartek

A gdzie zasady bezpieczeństwa i higieny? Na FB się chwalicie płynem do dezynfekcji i pomiarem temperatury każdemu pracownikowi!? Temperatura była mierzona tylko kilka dni a potem koniec bo się komuś znudziło, żałosne. A płyn do dezynfekcji, w jednym miejscu na hali o powierzchni kilku tysięcy metrów kwadratowych?! Na stołówce-brak, w toaletach-brak, w szatni-brak, przy maszynach-brak. Płyn do kupienia w każdym sklepie, aptece, stacji a tu tylko pół litra na kilkaset ludzi. Już nie wspomnę o odstępach, zasłanianiu twarzy...

D
@Bartek

Materace są ważne a nie wasze zdrowie. Nie pracownik tylko zysk. Po co tracić na takie coś pieniądze?

Sklep materace pl
@D

Dobre materace to ważna sprawa. Spać trzeba dobrze aby być wypoczętym.

Zostaw merytoryczną opinię o Starsprings Poland Sp. z o.o. - Sady

• Jak się pracuje w Starsprings Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Starsprings Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Starsprings Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Starsprings Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Starsprings Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Starsprings Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 173 ocen.

Starsprings Poland Sp. z o.o.