Opinie o Starsprings Poland Sp. z o.o. w Sady

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Starsprings Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Starsprings Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Starsprings Poland Sp. z o.o. w Sady

Cedrick

Nie polecam zakładu. Po 3 latach pracy absolutnie żadnego rozwoju. Pensja kiepska i układy między pracownikami a przełożonymi.

Leick
@Andzia

Tak dla wszystkich pracowników na wiosne... w ciągu roku raczej podwyżki indywidualnie się nie dostanie... nie pamiętam ale po 5 latach chyba 500zl jesli się nie mylę

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Starsprings Poland Sp. z o.o.?

Cedrick

Natka
@Cedrick

Czy ten brak rozwoju równał się brakiem w podwyżkach pensji? Czy może chociaż coś raz na jakiś czas coś zwiększali? Jak już tyle lat się pracuje to może dodatek stażowy dają?

Leick Nowy wpis
@Natka

Podwyżki w firmie są co roku na wiosnę, są też dodatki stażowe ale od 5lat wzwyż.. zarobki jak na aktualna inflację można powiedzieć kiepskie, zlecenia raz są raz ich nie ma, jak było naprawdę kiepsko ze zleceniami wtedy trochę głów poleciało

Andzia Nowy wpis
@Leick

Rozumiem, że na wiosnę podwyżki są dla wszystkich? A indywidualnie w ciągu roku można się ubiegać o podwyżkę czy raczej nie? Ile wynoszą te dodatki stażowe po 5 latach?

Leick Nowy wpis
@Andzia

Jaka atmosfera panuje w firmie Starsprings Poland Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 25 maja. Czy jest rotacja?

W firmie zarabia się koło 3200 W górę, ale to zależy od kiedy ma się umowę. Wspierane jest niestety donisicielstwo i dlatego osoby z taką mentalnością są na wagę złota, bo tylko dzięki nim pracodawca wie, co się dzieje na dole. Wywalili mnie razem z kilkoma osobami gdy juz tak hardkorowo zaczął sie problem z zamowieniami, zapłacili odprawę i papa. Mam lepszą pracę, bliżej chaty i nie polecam tej firmy. Zdecydowanie nie. Gardzę tym miejscem.

Martysia

Możesz dać znać za co dokładnie straciłeś tą pracę? Nie bardzo rozumiem komentarza. Dużą odprawę ci wypłacili? Był jakiś okres wypowiedzenia czy tak z dnia na dzień coś zwolnili?

Jagna

Ale umowa Ci się skończyła czy dostałeś wypowiedzenie? Dużo osób z braku pracy zostało zwolnionych? Z czego to wynika, że tej pracy nie ma?

Pracownik Produkcji

Ogólnie rekrutacja trwała krótko. Rozmowa przebiegła w dobrej atmosferze, trochę stresu było choć wcale niepotrzebnie. Decyzja o przyjęciu była pozytywna. Stawka na start zadowalająca.

Kilka nieskomplikowanych pytań.

Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

@Pracodawca Czy wielką międzynarodową firmę będzie jeszcze kiedyś stać na to żeby opłacić stary, zdezelowany autobus bez sprawnej klimatyzacji?

Seweryn

Ten autobus robi / robił za środek przewozu pracowników do i z pracy? Powiem Ci, że u mnie w firmie, nie ma transportu pracowniczego. Ale pomijając już tę sprawę, to z czego jeszcze pracownik może tu korzystać nieodpłatnie lub za dopłatą ze swej strony, jakieś karnety na basen lub siłownię? System kafeteryjny, bądź posiłek macie może?

Agata

Temat trochę ucichł, jak obecnie z pracą w firmie? Nikt nie chce powiedzieć jakie są aktualne zarobki? Czy firma jest wypłacalna i można liczyć na terminowość wynagrodzeń? Atmosfera przez te kilka lat uległa poprawie?

Pracownik hali B

Ciekawi mnie to :w jaki sposób największy ściemniacz firmy ,kapuś i pyskacz w stosunku do swoich przełożonych ma dostać awans na planistę ! To jest po prostu śmiech co się dzieje.

Nicram
@Pracownik hali B

Dlatego że kapuje i ściemnia????Bądź tak jak ściemniacz a może dane ci będzie awansować.

Agata

Jaka obecnie stawka proponowana jest w Starsprings? W wątku wcześniej czytałam o kwocie 2500 zł. Czy coś od tamtego czasu się zmieniło? Były może jakieś podwyżki po nowym roku? I czy faktycznie taka kwota jest już z wliczoną premią?

zbulwersowany

No to pojechałeś po bandzie z żoną. Jeżeli uważasz że robi źle to idż mu to powiedz w twarz. NIe bądź miękiszon!!!! Nie mieszaj spraw służbowych z prywatnymi. Jeżeli (usunięte przez administratora)dala się w pracy i zaniedbuje swoje obowiązki, ktoś przez niego nie dostaje mależnej mu premi, czemy nie powiedz mu tego w twarz?

Prywata

A po co takie brudy wywlekać na forum zamiast załatwić taką sprawę w firmie u kierownictwa ?

Arkadiusz

@Anonim, po konsultacji z prawnikiem, zostaje złożone zawiadomienie na policji o popełnieniu przestępstwa z artykułu 23, 24 kodeksu cywilnego, mianowicie naruszenie dóbr osobistych, wynikające z tego sankcje to między innymi zadośćuczynienie pieniężne lub nawet pozbawienie wolności do roku. W obecnej sytuacji pewnie się domyślasz że ustalenie twojego (celowo z małej litery) adresu IP to tylko formalność. Także "kolego" bądź "koleżanko" do zobaczenia... Polecam także zapoznać się z artykułem 216 kodeksu karnego: Art. 216 Kodeksu karnego stanowi, że kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Kto natomiast znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Oraz Art. 212 Kodeksu karnego penalizuje zniesławienie, ujmowane jako pomawianie innej osoby, grupy osób, instytucji, osoby prawnej lub jednostki organizacyjnej niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności. Kara za takie zachowanie jest grzywna albo kara ograniczenia wolności. Jeżeli sprawca dopuszcza się zniesławienia za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Nie pozdrawiam.

Y
@Arkadiusz

Arek niestrasz, niestrasz bo się (usunięte przez administratora);)

Zorro
@Arkadiusz

Ale się człowieczku głupot naczytałeś i te głupoty na gaworkuu napisałeś

Czy jest szansa, że pewien pomocnik brygadzisty ze zmiany popołudniowej zacznie pomagać wszystkim zamiast chodzić tylko po maszynach AM 4, 10 I 13?

@Anonim

Zresztą ten drugi nic nie lepszy kawki 30minut zaraz po rozpoczęciu pracy. I pół dnia chowa się na warsztacie

@Anonim

Anonim weś się za robotę niż tracić czas na pisanie głupot bo doskonale wiemy jak potrafisz ściemniać!!!!!!!

Pracownik maszyny
@Anonim

Żal ci ściska że musisz pracować przy maszynie. Trzeba było się uczyć!????????????????????

Ty
@Pracownik maszyny

No widać że się trzeba było uczyć, oba popychadła są po znajomości, ważne że brygadzista zna ojca popychadła, albo popychadło to kumpel syna brygadzisty. Ewidentnie widać że nauka w las nie poszła. Pozdrawiam

Dariusz

Przerwy są 30 minutowe?

Czy firma zapewnia dojazdy?

Mecha

Witam, jak wygląda praca elektryka w zakresie wymagań oraz za co są odpowiedzialni. No i jak wygląda atmosfera w 'zespole' oraz ogółem jak firma podchodzi do utrzymania ruchu. I miło by bylo za informację co do zarobków ale to zawsze cisza raczej :)

Kamil
@Mecha

Dowiedziałeś się już czegoś na ten temat? Też ciekawią mnie te kwestie, więc jeśli już masz jakieś informacje to liczę że podzielisz się swoją wiedzą. :) Każdy taki szczery wpis pomaga kandydatom w podjęciu decyzji, warto pisać wszystko co się wie!

Maciek

Hej, w jaki dzień firma wypłaca wynagrodzenie pracownikom produkcji?

Kto w tej firmie siedzi w kadrach 3 miesiące temu złożyłem CV i jeszcze nikt tego nie odczytał A ogłoszenia o pracę wiszą cały czas. Opisać chyba w gazecie trzeba. Pzdr

Po prostu gamoni nie biorą

@Michał

Właśnie to co Ty tam robisz ? Bo chyba nawet czytać że zrozumieniem nie umiesz.

Baza

Witam czy jestem w stanie zarobić w tej firmie 4000 netto bo nie wiem czy fatygować się na rozmowę kwalifikacyjną a przez tel stawki nie chcą powiedzieć

@Baza

No po 10latach to na pewno, ewentualnie z nadgodznami. Na początku dostaniesz 2500 więc z 7weekendow w miesiącu i 4tyś bez problemu;-)

Baza
@Damian

2500 na początek a jakaś premie do tego dochodzi?

@Baza

Toż to już z premią 2500na rękę dają

Artur

A co z pieniędzmi z socjalnego? Na wakacje nie było? Czyli przepadły i już nic nie zobaczymy? Roboty tyle że sie przerobic nirda a siano zabrane.

Dawid
@Artur

Jeszcze ktoś wierzy że zobaczy te pieniądze? Były, niema i nie będzie.

@Dawid

No i będą, tylko pytanie ile. Skoro niema integracji na która wydawali tyle pieniędzy to mogli by dac więcej, szczególnie po tym jak nam wszystkie premie przez 3miechy zabrali

abc

Dziękujemy za dystrybutory wody gazowanej na halach. Szczególnie pomocne w tych upałach. Pozdrawiam. Zadowolony pracownik.

@abc

No mało Ci człowieczku do szczęścia potrzeba...

Halo

Jakie godziny pracy obowiazuja w firmie Starsprings kolegę Racka i Sznycers ?

Fifi
@Halo

Takie na jakie mają ochotę

Czy firma Starsprings Poland Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Jak się sam nie nauczysz to nie będziesz wiedzial co i jak.

Zostaw merytoryczną opinię o Starsprings Poland Sp. z o.o. - Sady

• Jak się pracuje w Starsprings Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Starsprings Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Starsprings Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Starsprings Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Starsprings Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Starsprings Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 173 ocen.

Starsprings Poland Sp. z o.o.