Opinie o Eisemann Polska - Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Eisemann Polska - Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Eisemann Polska - Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eisemann Polska - Sp. z o.o. w Bydgoszcz

GB Nowy wpis

WYTRYSKOWNIA UPADA / decyzja o zamknięciu. Jeśli chcesz stabilnej firmy, dobrze rozliczonych zarobków to szukaj gdzie indziej. To co dowiesz się na rozmowie, odnośnie wynagrodzenia itp - nie bierz tego na serio. Firma specjalizuje się w zabawach analnych.

Natalia Nowy wpis
@GB

Czemu mieliby rekrutować i zapraszać na rozmowę, skoro piszesz, że niby jest już jakaś decyzja o zamknięciu? O co chodzi?

eissmannwomen Nowy wpis
@Natalia

Pozwalniali ludzi za szybko i nie mają kim produkować. Produkcja miała być już zamknięta, ale awarie, braki kadrowe i inne spowodowały, że poszukiwani są pracownicy. Na góra parę miesięcy.

Mariusz Nowy wpis

Na jakiej umowie można się tu teraz zatrudnić? Szukam czegoś bardziej stabilnego a przeczytałem że warunki są teraz całkiem dobre. To co? Dostanę umowę na czas określony?

Irena

No skoro atmosfera się poprawiła to firma wydaje się być interesująca.. A jak z wysokością wypłat u nich?

Firma niewielka, a atmosfera pracy bardzo wporządku. Kierownik, o którym jest mowa w poprzednim komentarzu, już tu nie pracuje i warunki znacznie się poprawiły. A raporty jak w każdej firmie trzeba robić... jak ktoś ma dosyć pracy w korporacji to na pewno doceni uroki pracy w rodzinnej ale międzynarodowej firmie.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Eisemann Polska - Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
rafal

mylisz eismann polska, firma zajmuje sie raczej generatorami prądotwórczymi a nie zywnoscia :) w niemczech bofrost i eismann (nie ten sam eismann co w polsce) to firmy konkurencyjne, ktore nie wspolpracuja ze sobą. choć nie ma co ich porownywac, bofrost jest firmą duzo większą i bardziej lubianą i szanowaną. sam mieszkam w Niemczech i korzystalem z produktów obu firm. pozdrawiam

inkognito

witam mam pytanie firma bofrost w niemcach pracowal tam ktos produkty mrozone pizza lody itp w polsce tez to jest katowice firma eisemann podobno interesuje mnie konkretnie firma bofrost de

czlowiek

Osoba w postaci Pani [usunięte przez moderatora] jest kompletnie nie odpowiedzialną osobą, mówi, że ma 20 lat doświadczenia w handlu ale chyba z kitajcami na stadionie XX-lecia. Pracowałem w tej firmie, nie dali samochodu, nie dali neta a później pytania czemu nie jeżdże i nie wyszukuje firm na necie. Obiecałem, że do końca marca będę używał swojego samochodu, a firmowego nie dostałem do dzisiaj. Jak chciałem jeździć to musiałem tankować ze swojej kasy, nie zwrócili mi do dzisiaj. A mają czelność dzwonić czy mam poumawiane spotkania. Jak im powiedziałem, że nie bo nie mam za co - to chcieli abym wziął urlop bezpłatny. I te tabelki, masakra jakaś - to konik tej przełożonej, rozumiem że trzeba to robić, ale jak w 2 tygodnie podwoiłem tabelkę prowadzoną od 6 miesięcy to stwierdziła, że nic nie robię. Jak zdobyłem dila to powiedziała, że to nie moja zasługa. Więcej chyba nie trzeba mówić. Pasożytnicza firma dwu osobowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Eisemann Polska - Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Eisemann Polska - Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eisemann Polska - Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Eisemann Polska - Sp. z o.o.
  • Sztumska 17 A
    85-383 Bydgoszcz

Eisemann Polska - Sp. z o.o.