Opinie o Kraków AIRPORT w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kraków AIRPORT. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kraków AIRPORT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kraków AIRPORT w Kraków

xdxdfdf Nowy wpis

Psychopata w samolocie dziś nad kujawskiej 37 tuż nad blokiem 200 db jak zleci kto beknie pewnie ten jełop co go zatrudnił

Karolina Nowy wpis

Jestem osoba niepełnosprawna , oczywiście moja rezerwacja została dokonana z rezerwacja asystenta . I tutaj zaczyna się problem , dojechałam na lotnisko , i tylko pisze informacja , byłam z mama która mnie tam podwiezla, a na informacji otrzymałam wskazówki żeby samej się udać i nadać bagaż nie wiem jak , jestem osoba na wózku inwalidzkim , mam zanik mięśni , wydaje mi się ze asystenta powien mi towarzyszyć już tam, jednak nie . Przy czym ( na odprawie bagażu Pani powiedziała ze asystent przyjdzie jak się wyspi) Dobrze ze miałam mamę która mnie tam zawiozła , po czym wróciłam na informacje i kazali mi czekać , w końcu po dość długim oczekiwaniu przyszła asystentka , kobieta i co powiedziała mojej mamie żeby mnie wiozła bo ona ma kogoś innego .Do kontroli bezpieczeństwa towarzyszyła mi mama , po czym asystentka kazała czekać , po chwili w tym czasie moja mama poszła skorzystać z toalety , po czym przyszła asystentka , i mówi ze musimy i ja do niej ze możemy chwilkę poczekać a asystentka powiedział ze musimy jechać wiec się zgodziłam . Po czym asystent zostawiła mnie sama przed kontrola graniczna i powiedziala ze mam iść na bramkę 15 , sama nie jestem zdolna do poruszania się wózkiem , po czym poprosiłam przechodzącą kobietę o pomoc i zawiozła mknie do kontroli paszportowej , moja mama próbowała mnie znajsc , po rozomowie telefoniczej z mama , w końcu mnie znalazła i oczywiście moja mama mi pomagała z reszta. Po tej kontroli przyszedł w końcu inny asystent ( mężczyzna ) od tej wchwil było ok . Jednak jestem bardzo zawiedziona obsługa tej Pani asystentki , bardzo nie miła , zostawiła mnie sama na lotnisku z tłumaczeniem ze ma kogoś innego asystować , nie polecam . Leciałam z innego lotniska w Pl w marcu nie miałam problemu obsługę miałam od samego początku nikt nikt się nie spóźniał . Jednak w Krakowie to parodia i komentarz ze asystent się musi wyspać . Bardzo złe doświadczenie . Nie polecam !!!!!

Joanna Nowy wpis

Port lotniczy Kraków AIRPORT jest miejscem, które zatrudnia wielu pracowników. Jestem przekonana, że na pewno ktoś z forumowiczów posiada doświadczenia związane z pracą w tym miejscu. Podzielcie się proszę informacjami na temat tego miejsca pracy. Jak Wam się pracuje bądź pracowało w tej firmie? Zachęcam do dyskusji i odpowiedzi.

anonymous Nowy wpis

Szukam pacy w krakowie. Polecacie?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Joanna

Jak na tle innych polskich lotnisk wypada Kraków AIRPORT pod kątem zarobków oraz atmosfery? Czy powyższy pracodawca stawia na rozwój pracowników i dba o benefity pozapłacowe? Dajcie znać co o tym wiecie, wielu z użytkowników forum na pewno z chęcią czegoś się dowie na temat tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Kraków AIRPORT - Kraków

Kraków AIRPORT
  • Mieczysława Medweckiego 3