Opinie o Dworek Dębówko Jadwiga Jeżewicz w Bartoszyce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Dworek Dębówko Jadwiga Jeżewicz. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dworek Dębówko Jadwiga Jeżewicz o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dworek Dębówko Jadwiga Jeżewicz w Bartoszyce

Wypoczęta

Odpoczęłam w dworku jak nigdy. Postanowiłam wyjechać gdzieś na weekend i odpocząć od natłoku spraw. Koleżanka poleciła mi to miejsce i patrząc na lokalizacje i otoczenie zdecydowałam się bez większego zastanowienia i był to strzał w dziesiątkę. Jest tam wszystko czego potrzeba. Cisza, spokój i pyszne jedzenie. W między czasie chodziłam na długie spacery i wróciłam jak nowo narodzona.

Joanna

Wyprawialiśmy tam 50-te urodziny moich rodziców i wyszło super. Obsługa o wszystko zadbała, jedzenie pyszne, a goście świetnie się bawili. Rodzice mieli niezapomnianą imprezę.

Bakuś

wspaniała domowa, przyjazna atmosfera, estetycznie urządzone pokoje i łazienki. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi (animacje, duży ogród z placem zabaw), doskonałe miejsce na spacery. Wracamy do codzienności wypoczęci z naładowanymi akumulatorami z myślą "do następnego razu". serdecznie polecamy

Gracja

Atmosfera w Dworku Dębówko jest wyjątkowa. Każdy przyjazd tutaj świadczy o pozytywnej opinii tego miejsca. Cicho, przytulnie, kameralnie. Jeszcze tutaj wrócimy...

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Dworek Dębówko Jadwiga Jeżewicz? Czy kandydat na stanowisko Recepcjonistka/Recepcjonista powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
TObi

Super - obsługa bardzo miła, na wysokim poziomie, jedzenie bardzo dobre i miła niestresująca atmosfera. Całość robi wielkie wrażenie.

Malinowscy

Przyjeżdżamy tutaj od wielu lat, jest bardzo pięknie i latem i zimą. Obsługa bardzo miła, uśmiechnięta. Można tutaj dobrze się zrelaksować. Tak trzymać! Pozdrawiamy.

Damian

Czysty, zadbany hotel, z dobrą restauracją i znakomitym serwisem. Pokoje przestronne, dobrze wyposażone. Położony w otoczeniu zieleni; zawsze chętnie tam wracam.

Polina

jeśli chodzi o obsługę ja trafiłam na bardzo pomocną. Pokój miał duże wygodne łóżko a śniadania bogaty wybór. Restauracja ma smaczne dania. Do czystości tez nie miałam zastrzeżeń. Jak dla mnie hotel bardzo dobry.

Patryk

W ostatnim czasie coś dziwnie przybyło pozytywnych opinii. Pewnie sama szefowa z menadżerka siedzą i myślą co mają jeszcze napisać żeby zamydlic oczy ludziom.

Takoma

Duży pozytyw - przyjemny i elegancki wystrój, miła i profesjonalna obsługa bardzo smaczna domowa kuchnia : D

Jestem bardzo zadowolony z pobytu tutaj, na pewno skorzystam z tego hotelu podczas kolejnej wizyty. Hotel jest ładny i czysty, jedzenie jest super. Położony jest w zacisznym otoczeniu.

Nina

Przyjazny i pomocny personel. Pokoje duże i czyste. Pyszne jedzenie i nalewki. Ogólnie miejsce i jego otoczenie tworzy fajny klimat.

Anita Zając

Super miejsce, smacznie, ładnie i czysto. Okolica śliczna - idealna do odpoczynku, szczególnie dla mieszczuchów. Ceny przystępne, ale tak naprawdę to jedzenie zachęca do ponownego przyjazdu. Po prostu rewelacyjne. Na pewno przyjedziemy tam jeszcze raz. Polecam wszystkim!

Ewelson

Bardzo przyjemne miejsce. Fajne pokoje, czyściutko, przestronnie i przyjemnie. Cisza, żadnych hałasów. Całościowo obiekt zdecydowanie godny polecenia.

rodzice

Dobre miejsce dla rodziny z dziećmi. Na terenie dworku dostępny jest plac zabaw, ślizgawki, a także animacje dzięki czemu dzieciaki miały zabawę, a my mogliśmy odpocząć. Serdecznie polecam

podróżniczka

Pobyt bardzo udany. 100% satysfakcji i zadowolenia. Bardzo miła obsługa. Smaczne posiłki i świetne nalewki :D Wygodne pokoje.

Mycha

Pokoje czyste i komfortowe. Przepiękne otoczenie na terenie obiektu. Cicho i przyjemnie. Miejsce super dla rodziny - wielki plus za plac zabaw dla dzieci i inne atrakcje. Polecam

WIola

miejsce bajeczne, cisza, spokój, atmosfera iście rodzinna, pokoje czyste i przyjemne. Duży teren gdzie można wyjść, pospacerować, posiedzieć – odpocząć. Dziękujemy i pozdrawiamy

Iga

Doskonałe usytuowanie obiektu, blisko natury. Zadbane otoczenie. Bardzo dobre warunki w pokojach. Smaczne jedzenie. Na szczególną uwagę zasługuje klimat stworzony przez osoby obsługujące klientów, Cechuje je życzliwość, serdeczność, empatia, dbałość o każdego gościa. Polecam.

Super miejsce

Bardzo przyjemne i ciche miejsce. W sam raz na odpoczynek po aktywnym dniu. Obsługa otwarta i miła, wychodzi frontem do klienta dbając o jego komfort i potrzeby. Serdecznie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Dworek Dębówko Jadwiga Jeżewicz - Bartoszyce

• Jak się pracuje w Dworek Dębówko Jadwiga Jeżewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Dworek Dębówko Jadwiga Jeżewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dworek Dębówko Jadwiga Jeżewicz?

Dworek Dębówko Jadwiga Jeżewicz
  • 1 lok. 1