Dworek Dębówko Jadwiga Jeżewicz

Bartoszyce

Opinie o Dworek Dębówko Jadwiga Jeżewicz

Kornelia 2017-07-19 12:20
Polecam jedzonko. Obsługa miła i kulturalna. Otoczenie zadbane i przyjazne - dużo zieleni i miejsc do wypoczynku. Pokój całkiem fajny. W łazience czysto, a do tego super ciepła woda o każdej porze dnia i nocy, co nie zawsze jest osiągalne w innych miejscach ;> Ogólnie dziękuję za miły pobyt u Państwa.
Super miejsce 2017-07-19 13:33
Bardzo przyjemne i ciche miejsce. W sam raz na odpoczynek po aktywnym dniu. Obsługa otwarta i miła, wychodzi frontem do klienta dbając o jego komfort i potrzeby. Serdecznie polecam.
Iga 2017-07-19 14:47
Doskonałe usytuowanie obiektu, blisko natury. Zadbane otoczenie. Bardzo dobre warunki w pokojach. Smaczne jedzenie. Na szczególną uwagę zasługuje klimat stworzony przez osoby obsługujące klientów, Cechuje je życzliwość, serdeczność, empatia, dbałość o każdego gościa. Polecam.
WIola 2017-07-20 08:23
miejsce bajeczne, cisza, spokój, atmosfera iście rodzinna, pokoje czyste i przyjemne. Duży teren gdzie można wyjść, pospacerować, posiedzieć – odpocząć. Dziękujemy i pozdrawiamy
Mycha 2017-07-20 08:32
Pokoje czyste i komfortowe. Przepiękne otoczenie na terenie obiektu. Cicho i przyjemnie. Miejsce super dla rodziny - wielki plus za plac zabaw dla dzieci i inne atrakcje. Polecam
podróżniczka 2017-07-20 11:02
Pobyt bardzo udany. 100% satysfakcji i zadowolenia. Bardzo miła obsługa. Smaczne posiłki i świetne nalewki :D Wygodne pokoje.
rodzice 2017-07-20 13:03
Dobre miejsce dla rodziny z dziećmi. Na terenie dworku dostępny jest plac zabaw, ślizgawki, a także animacje dzięki czemu dzieciaki miały zabawę, a my mogliśmy odpocząć. Serdecznie polecam
Ewelson 2017-07-20 14:31
Bardzo przyjemne miejsce. Fajne pokoje, czyściutko, przestronnie i przyjemnie. Cisza, żadnych hałasów. Całościowo obiekt zdecydowanie godny polecenia.
Anita Zając 2017-07-20 15:44
Super miejsce, smacznie, ładnie i czysto. Okolica śliczna - idealna do odpoczynku, szczególnie dla mieszczuchów. Ceny przystępne, ale tak naprawdę to jedzenie zachęca do ponownego przyjazdu. Po prostu rewelacyjne. Na pewno przyjedziemy tam jeszcze raz. Polecam wszystkim!
Nina 2017-07-21 10:48
Przyjazny i pomocny personel. Pokoje duże i czyste. Pyszne jedzenie i nalewki. Ogólnie miejsce i jego otoczenie tworzy fajny klimat.
Michał 2017-07-21 13:00
Jestem bardzo zadowolony z pobytu tutaj, na pewno skorzystam z tego hotelu podczas kolejnej wizyty. Hotel jest ładny i czysty, jedzenie jest super. Położony jest w zacisznym otoczeniu.
Takoma 2017-07-21 15:22
Duży pozytyw - przyjemny i elegancki wystrój, miła i profesjonalna obsługa bardzo smaczna domowa kuchnia : D
Patryk 2017-07-23 08:47
W ostatnim czasie coś dziwnie przybyło pozytywnych opinii. Pewnie sama szefowa z menadżerka siedzą i myślą co mają jeszcze napisać żeby zamydlic oczy ludziom.
Polina 2017-07-24 08:41
jeśli chodzi o obsługę ja trafiłam na bardzo pomocną. Pokój miał duże wygodne łóżko a śniadania bogaty wybór. Restauracja ma smaczne dania. Do czystości tez nie miałam zastrzeżeń. Jak dla mnie hotel bardzo dobry.
Damian 2017-07-24 11:07
Czysty, zadbany hotel, z dobrą restauracją i znakomitym serwisem. Pokoje przestronne, dobrze wyposażone. Położony w otoczeniu zieleni; zawsze chętnie tam wracam.
Malinowscy 2017-07-24 12:49
Przyjeżdżamy tutaj od wielu lat, jest bardzo pięknie i latem i zimą. Obsługa bardzo miła, uśmiechnięta. Można tutaj dobrze się zrelaksować. Tak trzymać! Pozdrawiamy.
TObi 2017-07-24 14:56
Super - obsługa bardzo miła, na wysokim poziomie, jedzenie bardzo dobre i miła niestresująca atmosfera. Całość robi wielkie wrażenie.
Gracja 2017-07-25 09:45
Atmosfera w Dworku Dębówko jest wyjątkowa. Każdy przyjazd tutaj świadczy o pozytywnej opinii tego miejsca. Cicho, przytulnie, kameralnie. Jeszcze tutaj wrócimy...
Bakuś 2017-07-25 10:21
wspaniała domowa, przyjazna atmosfera, estetycznie urządzone pokoje i łazienki. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi (animacje, duży ogród z placem zabaw), doskonałe miejsce na spacery. Wracamy do codzienności wypoczęci z naładowanymi akumulatorami z myślą "do następnego razu". serdecznie polecamy
Joanna 2017-07-25 13:20
Wyprawialiśmy tam 50-te urodziny moich rodziców i wyszło super. Obsługa o wszystko zadbała, jedzenie pyszne, a goście świetnie się bawili. Rodzice mieli niezapomnianą imprezę.
Wypoczęta 2017-07-25 16:09
Odpoczęłam w dworku jak nigdy. Postanowiłam wyjechać gdzieś na weekend i odpocząć od natłoku spraw. Koleżanka poleciła mi to miejsce i patrząc na lokalizacje i otoczenie zdecydowałam się bez większego zastanowienia i był to strzał w dziesiątkę. Jest tam wszystko czego potrzeba. Cisza, spokój i pyszne jedzenie. W między czasie chodziłam na długie spacery i wróciłam jak nowo narodzona.
John 2017-07-26 12:07
Dworek w bardzo korzystnej cenie oferuje bardzo dobre warunki, pokoje ładne i przestronne, dobrze wyposażone. Dobre dania w restauracji. Miła obsługa
zadowolona Para Młoda 2017-07-26 14:36
Chciałabym serdecznie podziękować w imieniu moim i męża za zorganizowanie najwspanialszego wesele jakie mogliśmy sobie wyobrazić. Wesele i poprawiny odbyły się w w Dworku Dębówko i do tej pory zarówno my jak i cala rodzina oraz znajomi są pod wrażeniem. Cala obsługa była wspaniała, cierpliwa i niezwykle profesjonalna. Każda nasza prośba została spełniona w 100% a efekt był niesamowity. Sala wyglądała cudownie, dekoracje kwiatowe stołów przepiękne. Każda serwowana potrawa podczas wesela była bardzo smaczna. Nasi goście byli również zadowoleni z pokoi hotelowych oraz jedzenia serwowanego w restauracji. Ogólnie brak nam słów by wyrazić jak bardzo jesteśmy zadowoleni.
kinia 2017-07-26 16:15
Polecamy Dworek Dębówko z całego serca:) Spędziliśmy tam 5 dni i nie chcieliśmy wracać do domu! Pyszne i urozmaicone jedzenie. Bardzo miła i pomocna obsługa. Na pewno wrócimy na rok:)
Aviator 2017-07-27 08:53
Restauracja na wysokim poziomie zarówno wystroju jak i obsługi. Jedzenie bardzo smaczne. Miejsce godne polecenia.
Modlin 2017-07-27 11:01
po prostu pyszne jedzenie pełna kultura i respekt dla gości. Super miejsce dla dzieciaków czysto, smacznie, piękny wystrój.
Magda 2017-07-27 13:27
Piękny dworek, w ciepłym klimacie, bardzo sympatyczni i pomocni ludzie. Czysto, dość przytulnie - przede wszystkim cisza i spokój :) Restauracja z pysznym jedzeniem.
Suli 2017-07-28 14:21
ja osobiście uwielbiam takie klimaty ciszy i spokoju, szczególnie po intensywnym okresie w pracy. Zawsze tutaj uciekam żeby odpocząć i zawsze jest wyjątkowo. Jedzenie dobre, nalewki świetne:) piękne tereny - polecam wszystkim. No i oczywiście właścicielka - złota kobieta, dba o wszystkich gości jak o przyjaciół
Koki 2017-07-31 09:48
Obiekt przyzwoity, ładnie urządzony. Urokliwe miejsce. Bardzo dobre jedzenie i miła właścicielka
Ania i Wojtek 2017-07-31 11:57
Mimo średniego nastawienia postanowiliśmy tam spędzić romantyczny weekend. Dostaliśmy pokój na piętrze z ogród. Wszędzie czysto, przyjemnie i ciepło. Właścicielka bardzo miła i troskliwa. Panie które obsługiwały nas w restauracji uśmiechnięte i życzliwe. Wszystko zgodne z wcześniejszym opisem, a może nawet trochę więcej. POZDRAWIAMY Właścicielkę i personel. Ania i Wojtek
Maritaa 2017-07-31 13:37
Do Dworku Dębówko trafiliśmy trochę przypadkiem, ale było to strzał w dziesiątkę. Masa zieleni, woda, sporo możliwości aktywnego spędzenia czasu. Jedzenie przepyszne, miła i uczynna obsługa, pokoje bardzo przytulne. Polecamy
Damien 2017-07-31 14:37
Super weekend, wspaniała obsługa hotelowa i restauracyjna. Dużo miejsca na zielone spacery. Pokoje bardzo atrakcyjne polecam wszystkim którzy chcą spędzić bardzo miły weekend za przystępną cenę. Pobyt będziemy długo wspominać i na pewno tam wrócimy.
Konf 2017-07-31 15:19
Sale konferencyjne na wysokim poziomie. Jedzenie smaczne. Restauracja fajnie urządzona. Pokój czysty duży i ciepły. Piękne widoki. Polecam i zawitam wkrótce
Renata 2017-07-31 16:22
Byliśmy, w tym miłym pięknym Dworku w 6 osób i naprawdę super atmosfera, miła obsługa a pokoje czyste i przytulne....jedzenie bajka.... Gorąco POLECAM
Wotjek 2017-08-01 10:47
Będąc na Mazurach zwiedziliśmy Wilczy szaniec. Przewodniczka poleciła nam Dworek Dębówko. I nie byliśmy rozczarowani. Hmm można napisać ze wypoczynek był świetny, jedzenie smaczne. Wyjazd okazał się wspaniały. Polecam.
Izabel 2017-08-01 15:09
Byliśmy na weekend. Cudowne położenie, piękne wnętrza, klimatyczne i czyste. Obsługa tez w porządku. Posiłki duże i smaczne. Duży wybór. Polecamy wszystkim którzy chcą odpocząć na łonie natury w spokoju i ciszy. Wspaniały teren wokół hotelu, dla dorosłych i dla dzieci. Warto zobaczyć i odpocząć.
Borovska 2017-08-01 15:52
Super miejsce i smaczne jedzenie.....wyjechaliśmy bardzo zadowoleni. Polecamy to miejsce bo jest cicho spokojnie. Z pewnością jeszcze skorzystamy z usług Dworku Dębówko. Wart polecenia.
Mama 2017-08-01 17:09
Bardzo dużo zielonej przestrzeni, pięknie zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz, smacznie, mnóstwo atrakcji dookoła. Obsługa bardzo sympatyczna. Tutaj czas stoi w miejscu i jakby dzieci były spokojniejsze...
Mirela 2017-08-02 08:18
Z rodziną odwiedziłam Dworek Dębówko. Było naprawdę bardzo sympatycznie, czysto i smacznie. Bardzo przyjemny pobyt. Dzieci nie chciały opuszczać tego miejsca. Mnóstwo atrakcji, Każdy znajdzie coś dla siebie. Miejsce na bardzo wysokim poziomie. POLECAM !!!
Kamka 2017-08-02 09:56
Miła i serdeczna obsługa obiektu, pokoje czyste, schludne. Smaczne jedzenie. Polecam wszystkim, którzy wybierają się w tamtą stronę. Ja wrócę tam na pewno.
Yris 2017-08-02 10:45
Bardzo sympatyczny dworek. Miła obsługa, pokoje przestronne, czyste i ładnie urządzone. W dworku spokój i cisza, piękne widoki z okien. Śniadania bardzo smaczne.
Judyta 2017-08-02 11:39
Miałam przyjemność nocowania w tym dworku. Jestem mega zadowolona . Czysto, miło , przyjaźnie, bardzo cicho i spokojnie. Dobra lokalizacja. Polecam
Julietta 2017-08-02 12:24
Bardzo dobre miejsce na wesele. Sala zadbana robiąca wrażenie, jest klimatyzowana. Duży ogród z atrakcjami dla dzieci. Pyszne jedzenie.
Klaudia Maria 2017-08-02 13:23
Wyprawialiśmy w tym dworku chrzest dla dziecka i jestem bardzo zadowolona. Przepyszne jedzenie, bardzo miła, pomocna obsługa. Niczego nie brakowało. Teren piękny, idealny dla spacerów i zabaw dzieci. Właścicielka bardzo uprzejma. Nawet nie mam się do czego przyczepić. Polecam z czystym sumieniem! Myślę, że nieraz jeszcze tam wrócimy
Kobra 2017-08-07 08:26
zdecydowanie dobre miejsce na wesele! Byłam dwa razy jako gość - jedne z lepszych wesel w moim życiu ;) Ładnie, klimatycznie, w fajnej lokalizacji, jedzenie smakowało mi bardzo, obsługa sprawna i niezwykle sympatyczna
Calina 2017-08-07 10:12
Miłe i bardzo przyjemne miejsce. Obsługa profesjonalna i bardzo miła. Można się poczuć jak w domu. To nie jest komercyjny Zimny hotel. W pokojach przytulnie i czysto. Polecam
goś 2017-08-07 10:14
Piękne miejsce i dobre jedzenie.
Nicola 2017-08-07 11:34
Wyśmienita kuchnia, dobór dań oraz profesjonalne podejście personelu przy organizacji chrzcin dziecka spowodowały, że ten dzień był wyjątkowy i niezapomniany. Polecam wszystkim Dworek Dębówko jako doskonałe miejsce do zorganizowania imprezy na najwyższym poziomie, satysfakcja gwarantowana !!!
David 2017-08-07 12:10
Ostatnio miałem przyjemność bawienia się w Dworku Dębówko na przyjęciu weselnym dobrych znajomych, która zostanie mi w pamięci na długie lata. Pięknie przygotowana sala, wyborna kuchnia i niepowtarzalny klimat – 3 kciuki do góry! Polecam każdemu, kto potrzebuje niepowtarzalnego miejsca na przyjęcia tego typu!
Milena M 2017-08-07 13:31
Jesteśmy już po tym wielkim, wyjątkowym dniu ślubu! Zadowoleni, wniebowzięci, zauroczeni, pełni podziwu! Jasne i przejrzyste wnętrze sali sprawiło, że dworek stał się naszym bankietowym rajem. Obsługa ponad nasze oczekiwania. Jakość w połączeniu z profesjonalizmem. Menu bazowało na świeżych, świetnie przygotowanych potrawach. Polecam w 100%
Zostaw swoją opinię o Dworek Dębówko Jadwiga Jeżewicz - Bartoszyce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dworek Dębówko Jadwiga Jeżewicz