Opinie o Turck Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Turck Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Turck Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Turck Sp. z o.o. w Opole

Kasandra Nowy wpis

Witam serdecznie. Czy będą może planowane nabory dla inżynierów sprzedaży jeszcze w tym roku? Mam przed sobą dawniejszą ofertę w której nie zostało bezpośrednio stwierdzone, że doświadczenie jest wymagane. Czy do dziś bez niego można byłoby podjąć się pracy?

Witam, mam podobnie jak kolega, że ogłoszeń od Pracodawcy nie widuje. Kiedyś ktoś zadał pytanie o warunki dla operatora ale nie zauważyłem odpowiedzi, można o nią prosić? Mam doświadczenie i chciałbym mieć porównanie względem warunków. przy jakich maszynach się tu pracuje?

HR Nowy wpis

Dzień dobry! Grzecznościowo: w Opolu nie ma produkcji, nie mamy tu zatem zapotrzebowania na stanowisko operatora - proszę przekierować pytanie bezpośrednio do TURCK AUTOMATION TECHNOLOGY w Lublinie :)

Warunki zatrudnienia wiem, że omówię indywidualnie na rozmowie ale może jest tu ktoś kto zatrudniał się już jako menadżer ds. gospodarki materiałowej i planowania? Interesuje mnie opis atmosfery w zespole specjalistów ds. planowania i materiałów. Piszą, że składa się z około 7 do 10 osób. Jak można ocenić rotacje? Nie pokazywały mi się oferty do niego.

rst

Dzień dobry. Grzecznościowo, by nie pozostawić wpisu bez odpowiedzi: pytanie najwidoczniej nie jest skierowane do Turck Sp. z o.o. w Opolu, a nawiązuje do rekrutacji Turck Automation Technology w Lublinie https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,24957769 W Opolu nie istnieje takie stanowisko jak specjalista / menadżer ds. gospodarki materiałowej i planowania :)

@rst

Do Państwa to chyba od dłuższego czasu żadnej oferty nie widać? Przynajmniej odkąd co jakiś czas zerkam na stronę wciąż zakładka z kariera jest pusta. Co jest tego powodem? Czy będzie planowany rozwój względem stanowisk? Rotacja po prostu jest dość niska?

HR Nowy wpis

Dzień dobry @DT! Naturalnie zachęcamy do odwiedzania wspomnianej zakładki KARIERA na naszej stronie internetowej - na bieżąco aktualizujemy w tym miejscu oferty, gdy tylko się pojawiają. Zachęcam również np. do obserwowania / subskrypcji profilu Turck Sp. z o.o. na LinkedIn, FB czy Instagramie - dokładamy wszelkich starań, by jednocześnie tam pojawiały się informacje o nowych ofertach pracy w Opolu. W przypadku pytań można również kontaktować się z nami bezpośrednio przez formularz na stronie internetowej. Mam nadzieję, że te informacje okazały się pomocne :) Miłego dnia!

Jaka jest kultura pracy w Turck Sp. z o.o.?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Turck Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Inżynier Sprzedaży Automatyki Przemysłowej? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Nadal naborów na inżynierów sprzedaży nie widać? Może od 2024 roku? Widzę, że niezbyt chcecie Państwo się odnosić do pytań i o ile rozumiem odsyłanie pytających o produkcje na Lubelski profil, to już w sprawie działu sprzedaży moglibyście coś niecoś napisać.

RST

Grzecznościowo: na chwilę obecną firma Turck Sp. z o.o. nie ma otwartych rekrutacji na stanowisko inżynierów sprzedaży. Jeśli jakiekolwiek ogłoszenie będzie opublikowane, będzie w nim podany kontakt do aplikacji i zadawania pytań o wymagania stanowiskowe. W przypadku pytań, proszę kierować je bezpośrednio na adres: poland@turck.com

Czy w Turck Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Inżynier Sprzedaży umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 13 sierpnia na Pracuj.pl.

rst

w ogłoszeniu podany jest kontakt do osoby rekrutującej, która jest w stanie w sposób wiarygodny odpowiedzieć na pytania - zachęcam do aplikacji :)

Grazia

Słuchaj, było ogłoszenie dla operatora produkcji, ale już wygasło i nie mogę sprawdzić stawki. To mówisz, że każdy na produkcji zarabia teraz 3600 brutto minimalnej plus 100 zł? To by dało jakieś 2800 na rękę...

radosnamarzenka
@Grazia

w Opolu nie ma produkcji

MiszaMasza461

W firmie panuje ogólny choas. Mało kto wie za co odpowiada. Wszystko wykonana po najmniejszej linii oporu. Firma słynie z tego że jej usługi są przeciętnej jakości a uczciwość właściciela hmmmm jakby to powiedzieć nikogo nie obrażając. Może tak nie powierzyłbym nic. Po prostu człowiek bez zasad. Liczy się tylko kasa i to aby pracownik turał jak wół. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Uważajcie na te miejsce pracy. To nie jest dobra droga.

KOLO
@MiszaMasza461

A ja słyszałem, że praca lekka?

Banana

Nie ma możliwości rozwoju w żadnym stopniu. Wyższe stanowiska są obsadzone przez rodzinę Pana prezesa i kolegów ze studiów. Firma poszukuje pracowników nie dając im możliwości awansu. Poza szkoleniami i wdrożeniem nie ma nic ciekawego. Rozmowa rekrutacjyjna jest dzwina przyjeżdża zewnętrzna firma z psychologiem, wypełnianie testów osobowości na stanowisko przedstawiciela handlowego. Dramat.

@Banana

Czesc, jak wygląda praca na stanowisku operator maszyny produkcyjnej?

Artur

No ale chyba masz jakąś przerwę żeby wyjść na fajkę albo coś zjeść? Musisz się za każdym razem odbijać kartą czy nie jest to aż tak kontrolowane? Ciekawy jestem czy każde wyjście musisz potem odpracować?

Dzien dobry. Czy są teraz przyjecia na produkcje? Czy mozna wyslac cv po prostu do firmy, chociaz nie ma ogloszenia?

Agata

A co konkretniej by Cię interesowało odnośnie firmy? Tak byłoby zdecydowanie łatwiej o odpowiedź

Mirek

Świetna firma, super załoga więc nic więcej dodać tylko pracować. Firma szanuje pracowników, polecam!

@Mirek

Cześć co tam się robi w tej firmie?

@Mirek

Czy kobiety pracują na produkcji? Jeśli tak to co robią?

Irena
@Asia

Aż z ciekawości zajrzałam na stronę firmową ale żadnych ogłoszeń nie widziałam, może masz jakieś info o wolnym stanowisku z innego źródła? Sama jestem ciekawa czy kobiety są zatrudniane, bo jednak branża dość męska. Napisz gdy uda Ci się dowiedzieć czegoś więcej.

Witam mam pytanie jakie są zarobki na produkcji? Dzięki. Widziałem ogłoszenie i się zastanawiam czy warto.

Aksa

Co się robi na produkcji?

Agata
@Aksa

Z tego co widzę firma produkuje czujniki i tego typu inne rzeczy, więc raczej wytwarzają to na halach. ;)

Asia

Jak wygląda praca w dziale kontroli jakości? Co się robi?

johny e

czy możesz rozwinąć temat? czy przełożeni czepiają się o byle co?

Onemaj

Sukcesów zawodowych w tej firmie nie zdobędziecie.

Dada

Nie polecam pracy w tej firmie dla osób z wyższymi aspiracjami, struktura firmy jest liniowa nie pozwala na rozwój i awans. Turck chce tylko podwładnych nie dając rozwoju.

Jakub

Prezesie, dobrze powiedziane:)

Zostaw merytoryczną opinię o Turck Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Turck Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Turck Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Turck Sp. z o.o.?

Turck Sp. z o.o.
  • Budowlanych 131/4