Opinie o Indigo Nails s.c. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Indigo Nails s.c.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Indigo Nails s.c. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indigo Nails s.c. w Łódź

Blablabla

Nie polecam pracy na magazynie. W ogłoszeniu umowa o pracę, a w realiach śmieciówka czyli zlecenie przez agencje pracy... Masa chodzenia, dźwigania bóle pleców i rąk, a jak staniesz na chwilę, a nie daj Boże z kimś gadasz czy usiądziesz to widzą Cię na kamerach i masz pogadankę... To wszystko za najniższą krajową, wypłaty często się nie zgadzają. Przez okres próbny nikt nie ma do Ciebie żadnych uwag itp, a z dnia na dzień się dowiadujesz, że nie przedłużają Ci umowy. Zero kontaktu z pracownikiem na jego początku pracy, co mógłby poprawić, zmienić w swojej pracy itp. Ciągle szukają ludzi bo nie słuchają pracowników, oni wiedzą wszystko lepiej... Za nadgodziny nie płacą ma się odbiór godzin. Serio na taką firmę i ilość towaru nie stać ich by docenić pracownika, pracujemy by mieć kasę na życie... Gdyby płacili mieli by chętnych bez problemu na nadgodziny, bo ludzie tam są mega spoko i każdy to mówił, gdyby było płacone jak w innych miejscach za nadgodziny chętnie by przychodzili. Nie obchodzi ich Twoje zdanie, ani zdanie osób które z Tobą pracują i po prostu znają Cię lepiej...

AW

Hej, gdzie mieści się magazyn Indigo ? Na Stokowskiej ? Czy tu gdzie mają główne biuro również coś jest ? Z góry dziękuję za odpowiedz.

Danka

to i to na Senatorskiej, prawda? Chce się upewnić, bo nie wiem dlaczego inna ulica na początku padła, wcześniej był gdzieś indziej i go przenieśli? W ofertę na magazyn mam właśnie te ulice wpisana. Co do tego głównego biura jest ono w tym samym budynku? Czy biurowi maja dostęp do magazynu i w druga stronę? Jak od tej strony to wygląda?

PI
@Danka

Magazyn jest na Senatorskiej w głównej siedzibie, do której każdy ma dostęp (Ci z góry też). Na Stokowskiej jest produkcja.

Smerf

Mam ogromną nadzieję, że mój komentarz przeczyta ktoś z góry, a najlepiej Pan Prezes „w koszuli”. Na magazynie wysyłki cały czas brakuje ludzi do pracy. Jak na ciągle rozwijającą się i rosnącą firmę powinniśmy mieć adekwatną ilość osób do zamówień. Szanowni kierownicy zza biurek potrafią tylko wymagać, a jedyne co potrafią to irytować swoim demotywującym gadaniem, przewracanie oczami, odwracanie się typ

@checotearciadystrybucji

Witam zastanawiam się nad otwarciem dystrybucji Indigo czy ktos mógłby się wypowiedzieć jak wyglądała współpraca?

uq
@@checotearciadystrybucji

ciężko ci będzie wbić się na rynek. Już kilka w Łodzi jest i chyba wystarczy.

@uq

I co było cos słychać by może cokolwiek otwierał? Niby z ponad miesiąc minął od publikacji tej opinii, dlatego mnie to zastanawia. Dodatkowo czy jakieś wsparcie się wtedy otrzymuje? Kiedy ostatnio ktokolwiek skorzystał z oferty i ją rozwinął?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno

Cześć Wam, wyjaśni mi ktoś, na czym dokładnie polega ta praca pracownika magazynowego, co ogłaszają nabór? To jakaś praca ze skanerem? Ktoś tutaj pisał, że jest bardzo ciężko, chciałabym wiedziec, o co chodzi. Duzo kobiet tam pracuje u Was? Nie wiem, czy sie odnajde...

Jessica

Praca polega na kompletowaniu zamówienia skanerem, a następnie weryfikacji na komputerze. Trochę się trzeba nachodzić, trochę nastać, ale do bardzo ciężkiej pracy to bym tej nie zaliczyła. Na tym stanowisku raczej są same kobiety.

@YD

Jeśli idziesz na dział z hurtowymi zamówieniami i dźwiganie 30kg paczek to dla ciebie nie problem to tak jak Jessica pisze praca nie będzie ciężka

@@YD

Nie wiem czy dobrze widzę, ale było napisane, że prawie same kobiety robią a tu nagle wyskakujesz z paczką 30 kg, to jest zgodne z przepisami? Są przy tym jakieś narzędzia pomocnicze? Paleciaki i tym podobne? i atmosfera miedzy dziewczynami jaka występuje?

ona

nie,nie jest to zgodne z przepisami. Dozwolony ciężar jaki kobieta może dźwigać w miejscu pracy to 12-15kg. paleciaki są ale korzysta się z nich tylko do przewozu skończonych palet,30kg paczki musisz dźwigać sobie sama. atmosfera jest dziwna, lepiej się tam nic nie odzywać bo strasznie plotkują

@Byly pracownik

Niepolecam pracy w tej firmie na magazynie przy kompletacji i pakowaniu produktów , bardzo ciężka praca, brak docenienia przez szefostwo, bóle pleców od dźwigania i maja tupet mówić innym że nikt się nie skarży, w dniu wypłaty informują że zabierają premię, nadgodziny nie są płatne, karzą wysyłać zamówienia jak nie są pewni czy wszystko jest w środku i winę zganiają na osobę która to pakowała pomimo tego że dostała informacje ze zamówienie takie ma być wysłane, osoba która informuje dwa miesiące wcześniej że będzie potrzebowała wolnego danego dnia i będąc przekonywana przez lidera że będzie mogła odebrać tego dnia nadgodziny tydzień wcześniej się dowiaduje że nie będzie mogła ich odebrać , ciągle będąc zapewniana że zostanie jej umowa przedłużona którą ma do poniedziałku w piątek sie dowiaduje że we wtorek ma przyjść oddać klucze dodam że to osoba która ma na utrzymaniu dziecko i rachunki do opłacenia , jak niektórzy liderzy są w porządku i podchodzą do ludzi z człowieczeństwem to ludzie którzy są nad nimi nie przejmują się pracownikami tylko żeby się kasa zgadzała, widząc pracownika który utyka nie może chodzić bo jest po wypadku nie zainteresują się i nie wyślą go do domu ani nawet nie udają że ich coś to interesuje ,nie mają ludzi do pracy , z zamówieniami się spóźniają a zwalniają dobrych pracowników żeby zrobić im na złość po takiej sytuacji widać że mają zero szacunku do drugiego człowieka i myślą że są kimś lepszym. Jednym słowem w tej firmie kierują się tym że dopóki się nie czołgasz masz pracować kasa musi się im zgadzać .

Kacha

Ktoś tu ostatnio pytał o jakieś stanowisko, a ja widzę tylko ofertę na pracownika magazynowego sprzed roku. To jest teraz praca czy trzeba czekać, bo już nie wiem? Nadal są dwie zmiany ogólnie po osiem godzin? Czy jakieś nadgodziny dochodzą? Bo tak bym wolała w sumie.

Ciekawy

Czy może ktoś wypowiedzieć się na temat pracy na stanowisku przedstawiciel handlowy ?

Zadowolona

W indigo jest inaczej niż w korporacjach, których w Łodzi wiele, a w dwóch z nich już pracowałam. Pracuje się w Indigo bardzo fajnie. Jest szansa na realizację różnych zadań, zupełnie nowych rzeczy i własny rozwój. Jednak trzeba pamiętać, że to nie korporacja, gdzie od pracowników wymaga się odtwórczej pracy, lecz własnego zaangażowania i współpracy z innymi. Ja pracuję od 3 lat i jestem zadowolona. Wiele nowego się nauczyłam. Ci co narzekają to zazwyczaj osoby, które w pracy wolą nie pracować lub nie za bardzo mają doświadczenie jak wygląda praca w innych firmach.

Nat.

Nie polecam pracy z indigo. Za pierwszym razem przyjechałam na rozmowę i musiałam wracać do domu, bo pani kierownicza jednak nie przeczytała cv i dopiero gdy usiadłam u niej to to zauważyła i powiadomiła mnie ze nie szukają studentów. Jednak po roku stwierdziłam że znów złoże cv. Tym razem nie było problemu ze niedługo kończę szkole i nie będę mogła pracować na pełen etat przez pierwszy miesiąc. Stawka to najnizsza krajowa z tym ze, pani kadrowa pomimo informacji ze mam status studenta nie przelewała mi brutto=netto. W 2 tygodnie miałam nauczyć się wszystkich produktów + ich ceny i odcienie, tego jest setki i nawet przez miesiąc nie da rady tego zapamiętać. Gdy nie było klientów to oczywiście reszta dziewczyn szukała dla mnie pracy a one sobie siedziały na fb ;) Nie mogłam wyjść np. 2 minuty przed końcem, pomimo ze przyszłam kilka minut przed otwarciem, ale jeżeli zostawalam na zamknięciu przez godzinę bo np system się zawiesił to było okej i nie mogłam sobie tej godziny odebrać w inny dzień, bo to przecież normalne ;) Zostałam zwolniona po 1.5 Msc ponieważ kierowniczka stwierdziła że jeżeli w przyszłości chce otworzyć działalność to nie mogę z nimi pracować, bo ona szuka młodych osób na lata.

?
@Nat.

Czy jest Pani pewna, że pisze na temat pracy bezpośrednio w firmie Indigo Nails? Moim zdaniem, Pani prawdopodobnie pisze o jakimś sklepie, w którym oferowane są produktu Indigo. W firmie Indigo nie było takiej sytuacji, jaką Pani opisała, a na dodatek opis ten nie pasuje do żadnego istniejące w naszej firmie stanowiska.

@?

Czy to oznacza, że ten opis nie jest zgodny z tego rocznym sposobem przeprowadzania procesu rekrutacyjnego? Jak zatem może on przebiegać? Jak długo trwa teraz rozmowa? I jakie pytania na niej powielają się na wszystkich stanowiskach? Do tego co z informacją zwrotną?

była

Na produkcji rządzi paskudny wredny karakan którego pewnie nikt nie lubił w szkole i zabierali jej kanapki a teraz mści się na ludziach. Na hali śmierdzi cały czas acetonem i innymi chemikaliami, do tego praca za prawie najniższą krajową i niby premia 300zł. Tylko że ten karakan chodzi i zabiera premię za wszystko. Pełne premie rozdaje tylko swoim pupilkom a reszta dostaję ochłapy. Nikomu nie polecam trafić do tego (usunięte przez administratora) za śmieszne pieniądze.

@była

Negatywne komentarze, które pojawiają się tu zazwyczaj zawierają obraźliwe słowa skierowane do osób pracujących w firmie na stanowiskach kierowniczych. Ile warta jest opinia osoby, która opisuje jakieś podobno nieprawidłowości jednocześnie używając niemalże wulgarnych sformułowań w kierunku innych? Nie widzę sensu nawet z takimi wypowiedziami polemizować, a już na pewno brać je za prawidłowy opis sytuacji w firmie.

Zażenowana
@Karolina

Teraz nawet po pracy każą wam wchodzić na fora i poprawiać wizerunek firmy której już i tak lepsza opinia nie grozi ? Idź lepiej rób normę żeby ta giga premia była bo karakan patrzy . Nie widzisz sensu polemizowania a jednak odpowiadasz na czyjś komentarz który w dodatku jest 100% odzwierciedleniem tej cudownej firmy .(usunięte przez administratora)

ZażenowanaZażenowaną
@Zażenowana

Ktoś wierzy w to, że pracownicy są do czegokolwiek zmuszani poza godzinami pracy? :D komentarze tu pojawiające się są nie tylko coraz bardziej wypełnione (usunięte przez administratora), ale po prostu strasznie (usunięte przez administratora).

@ZażenowanaZażenowaną

Dobra, bo wy tu po kolei się żenujecie a ja wzmiankę o premii tu widziałam. Powiedz więc czy faktycznie jest ona jak najbardziej do wyrobienia w końcu czy nie bardzo? Ta sugestia o wysokiej normie mnie zastanawia po prostu. Ile średnio osób ją sobie na spokojnie wyrabia?

Pracowałam na produkcji
@Halina

Praca na produkcji normalna jak większość fabryk. Tylko że warunki pracy dobre bo budynek prod jest nowy i jest czysto. Premie dostawałam zawsze i zależy ona od wydajnosci więc w sumie tak jak zazwyczaj na produkcj

@Pracowałam na produkcji

fajnie, dzięki. a o tę czystość to jak tu dbać? zastanawiam się czy pracownicy to ogarniają czy jest firma zewnętrzna od tego? a tak z ciekawości jak to na biuro się przekłada? oni także mają wszystko nowe? wyposażenie także?

Kandyduję

Hej, firma szuka zastępcy Digital Managera i Strategicznego Branda. Ktoś moze coś wiecej powiedzieć o tych stanowiskach? Komu się podlega? Na czym polega praca? To jakieś nowe stanowiska czy ktoś odszedł?

Izabela

Drodzy moi, napiszcie ile się na starcie zarabia jako Młodszy Specjalista ds. obsługi Klienta? Żadnych szans na pracę zdalną nie ma?

Jestem w procesie rekrutacji. Widzę, że opinie są dość niepochlebne. Czy może ktoś coś więcej napisać o dziale marketingu? Jaka jest atmosfera? Jaki jest szef działu? Zastanawiam się czy brać udział w rekrutacji czy nie. Czy na rozmowie o pracę sprawdzają poziom angielskiego?

Someone
@Kandydat

Ludzie w samym dziale marketingu są super zgrani. Szanują się i naprawdę pomagają. Jest czas na pracę i czas luzu. Na rozmowie jest sprawdzany j. angielski, ale bez stresu ;)

Agnieszka
@Someone

A możesz opisać jak mniej więcej wygląda rozmowa kwalifikacyjna ? I jakie pytania mogą paść w języku angielskim, proste czy bardziej specjalistyczne ?

Someone
@Agnieszka

Bardzo podstawowe, także naprawdę nie ma się co stresować. Rekruterki też pomagają np. wybrnąć z jakiś trudniejszych pytań ???? Nie trzeba się stresować, że zapomniało się jakiegoś słowa tylko np. odpowiedzieć na około. Ważne, aby po prostu mówić po angielsku.

Pytająca

Czy ktoś z Was pracował na stanowisku Młodszy specjalista ds. dokumentacji kosmetycznej? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej był sprawdzany poziom języka angielskiego? Jak się pracuje na tym stanowisku? Pozdrawiam

Halina

na stronie jest ogłoszenie na stylistkę paznokci do salonu i się nad nim zastanawiam. czy ktoś ma jakąś opinię odnośnie pracy u nich? przede wszystkim interesuje mnie stawka, bo nie jest podana. ale widzę też coś na temat szkoleń. Jakie konkretnie i czego można się spodziewać?

Dzień dobry. Wpadło mi w oczy ogłoszenie na operatora maszyn w Łodzi na Stokowskiej. Jak wyglądają zmiany? Dużo dźwigania? Można zarobić coś więcej niż najniższa krajową? Proszę o szczere odp.

BylyDystrybutor

Kochani czy coś wiadomo nt usuwania / wypowiadania umów o współpracy z dystrybutorami? Byliśmy bardzo zaangażowani w rozwój firmy w naszym regionie bodajże od 2012 roku i bez podania przyczyny wypowiedziano nam współpracę. Zasugerowano nam poddystrybucję, natomiast każdy z naszych głównych dystrybutorów w naszym regionie powiedział że nie może. O co tu może chodzić?

Barbara
@BylyDystrybutor

A czy sama współpraca do momentu wypowiedzenia współpracy była udana? Dajcie znać jeśli podadzą przyczynę wypowiedzenia

ByłyDystrybutor
@Barbara

była super, nadal nie znamy przyczyny a mineło już sporo czasu

Magdalena
@ByłyDystrybutor

W dokumentach nic nie napisali? W takim układzie czy planujecie to rozstrzygnąć w jakiś oficjalny sposób?

@BylyDystrybutor

Hej, mamy podobna sytuacje. Tez mieliśmy długą współpracę i dostaliśmy wypowiedzenie współpracy bez podania przyczyny. Czy wiecie już może coś więcej na ten temat?

BylyDystrybutor
@Tulipan

Nadal nic nie wiemy. Fenomen to oddanie dystrybucji dla naszej drugiej w miescie hurtowni, gdzie marka jest kolokwialnie olewana, nie ma odpowiedniego zatowarowania oraz całkowicie brak imprez promujących markę :( Marka Indigo w naszym regionie umiera :(

Paula

Jaki to region?

@BylyDystrybutor

A czy sprzedawaliście przez internet?

ByłyDystrybutor
@Tulipan

nie, nie sprzewaliśmy przez internet, tylko stacjonarnie

@ByłyDystrybutor

Napisz proszę do mnie na priv na mejla rakietykobiety@gmail.com

Hej. Jak wygląda praca na produkcji na Stokowskiej? Ciężka fizycznie? Jak atmosfera? Jak zarobki? Mam długie doświadczenie w pracy na produkcji w firmie farmaceutycznej i zastanawiam się nad aplikacją.. warto?

Na jakie wsparcie w Indigo Nails s.c. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

ChybaŚnisz

Każda słabość w tej firmie traktowana jest jak powód do zwolnienia. Przez słabość mam na myśli chorobę, tragedię rodzinną lub ciążę. Chyba że przyjaźnisz się z Panem w kraciastej koszuli lub właścicielami to wtedy ok. Widziałam to na własne oczy wiele razy i trzymała bym się od tej firmy z daleka

Andriej
@ChybaŚnisz

Serio myślicie, że ta firma kogoś będzie szanować? Słyszałem kiedyś, że jak kupili budynek wyrzucili najemców z dnia na dzień wykorzystując lukę w prawie. A wcześniej zarzekając się, że nikogo jeszcze nie planują wyrzucić. Nowobogaccy.

Saszka

Ja byłam bardzo zadowolona. Zgłosiłam, że jestem w ciązy i kierownik natychmiast zmienil mi stanowisko pracy na lzejsze i bezpieczniejsze dla mnie i dziecka. Zostałam bardzo dobrze potraktowana w ciązy i po narodzinach dziecka. Akurat nie miałam umowy na czas nieokreślony wiec jestem bylym pracownikiem na chwilę obecną, ale planuje wrócić do firmy.

@Saszka

To naprawdę właściwie Cię potraktował. A myślisz, że powrót faktycznie będzie taki prosty?

major

nigdy

Saszka
@Halina

Oczywiście. Wiem, że w każdym momencie mogę wrócić. Choćby jutro ;-)

Agnieszka
@ChybaŚnisz

Chwila, ciąża? A co z kodeksem pracy, jak to obchodzą? Chyba że nie dają UoP tylko zlecenie, wiesz coś o tym?

Koniec kariery

Spróbuje zwięzle i na temat, oby moje słowa stały się przydatne dla „wahających” się pracowanikow, lub tych, którzy chcą dołączyć do ekipy Indigo. Z góry napisze, ze moja wypowiedz dotyczy jedynie tego, co dzieje się w samym Open Space, nie wiem jak jest na dole. Chaos, brak jakiejkolwiek organizacji, przewalanie obowiązków z jednej osoby na druga, a na koniec zwalanie winy, jeśli coś pójdzie nie tak, na tych co są „na dole drabiny”. Każda wypowiedz dotycząca równych i równiejszych jest prawdziwa. Jeśli jesteś osoba ceniąca sobie work-life balance, tu możesz o tym zapomnieć. Jak nie weźmiesz służbowego telefonu do domu po pracy czy na weekend, będą próbować dobijać się na prywatny. W biurze czuć napięcie, nie mówiąc już o całych tych spotkaniach, o których zawsze Zarząd mówi tak, jakby było to niewiadomo co. A tak, zarząd. Szkoda słów, by się rozpisywać. Ludzie, którym Ci z góry wpoili do głowy, ze są niewiadomo kim i niewiadomo za co odpowiedzialni. Jest to wręcz zabawne, choc po pewnym czasie nie do końca. Ponieważ po pewnym czasie człowiekowi po prostu nie chce się już tam przychodzić, co więcej, nie chce się już nic robić nawet po pracy, bo limit energii dziennej zostaje wypalony po kilku godzinach spędzonych w tym budynku. Kontakt między działami różny- są te lepsze i gorsze połączenia, ale do ludzi z pewnych działów, bez kija nie podchodź :) Fałszywe uprzejmości, a za plecami Cię skrytykują i zjadą. Nie ważne ile pracujesz w firmie- wkurzysz ich czymś, zwolnią Cie tego samego dnia, podpisujac papierek na kolanie. Jeśli chodzi o „szefów wszystkich szefów”, powstrzymam się od jakiegokolwiek komentarza, ale wyznaje złota zasadę, która i tu się sprawdzi- ryba zawsze psuje się od głowy. Nie dajcie się zwieść. Nie dajcie się poniżać. Tym, którzy boja się odejść, chce powiedzieć- wszędzie jest lepiej, niż tam. Tym, którzy dopiero planują dołączyć- całym sobą odradzam. Finansowo ok, ale czy warto?

Pani P
@Koniec kariery

Hej trochę jestem dezorientowana czytając takie słowa. Miałam właśnie otwierać dystrybucje i właśnie mam pierwszy moment zawahania

Norbert
@Pani P

Nie otwieraj!

major
@Norbert

bo to prawda... uciekać od nich

Zostaw merytoryczną opinię o Indigo Nails s.c. - Łódź

• Jak się pracuje w Indigo Nails s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Indigo Nails s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Indigo Nails s.c.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Indigo Nails s.c.?

Kandydaci do pracy w Indigo Nails s.c. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Indigo Nails s.c.
1.8/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Gen. Lucjana żeligowskiego 3/5
    90-752 Łódź