Opinie o Tukaj Mapping Central Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Tukaj Mapping Central Europe Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tukaj Mapping Central Europe Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tukaj Mapping Central Europe Sp. z o.o. w Warszawa

DobraZmiana

A co to tu tak cicho po ostatnich noworocznych rewolucjach ? Jest jeszcze ktoś w Wawie ? Kraków ? Skierniewice ?

Może to jest problem, że ludzie wysyłają CV wszędzie gdzie się da, a dopiero później zastanawiają się co tak naprawdę chcą robić i co ważniejsze gdzie? Może po prostu nie nadajecie się do pracy, macie dwie lewe ręce i stąd dalsze narzekania na tą chyba całkiem niezłą firmę...

iwasthere

Pracę w Warszawie polecam z uwagi na przesympatycznych współpracowników i elastyczny czas pracy, nie polecam ze względu na zarobki i swoiste wykonywanie zadań "stąd dotąd", bez większego wnikania (choć może to dla niektórych zaleta?).

wyjadacz

Kiedys jeszcze, jak Mariusz byl nieopierzonym praktykantem biznesowych socjotechnik co bylo widac juz z pod bramki, smialismy sie, ze pracujemy wszyscy na akord. Mariusza akord. Jezdzil wtedy honda accord. Nie wiem czym teraz, nieistotne. Wszystkie opinie do tej pory potwierdzam.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Tukaj Mapping Central Europe Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Tom

Danielek vel "Moglbys podejsc do mnie do pokoju"? Ten, co mu wiecznie norma nie odpowiadala i najlepiej jakbys mial 4 rece i dwa komputery naraz obslugiwal.

A jak jest teraz, w tym momencie? Dostałem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną i po przeczytaniu opinii zastanawiam się czy wogole warto tam jechać.

kot

Ta firma przeżyje tylko do pierwszej kontroli PIP. Wszystko jak na umowie o pracę poza umową i terminowością wypłat. Opóźnienia zawsze, nie czasowo.

?

Pojawiło sie znów sporo ogłoszeń z ofertami pracy ,czy to znaczy że wychodzą na prostą? Szukaja ludzi wszedzie, Krakow, Warszawa, Skierniewice. Lepiej do biura czy do inwentaryzacji? Faktycznie mozna zarobic 3000?

nel

Strasznie nierzetelna firma. Wysłałam cv, poszłam na rozmowę, dostałam maila, że się dostałam. I co? I nic. Miała być praca od stycznia, potem od połowy stycznia, a jak w końcu zadzwoniłam to usłyszałam, że oni nie wiedzą kiedy. Szkoda sobie zawracać głowę.

Pytam

Witam, czy coś w Nowym Roku zmieniło się na lepsze, czy dalej sytuacja woła o pomstę do nieba?

skanerka

głowa boli! pracuję dla tej firmy dopiero jakies 3 tyg, i jestem w szooku. co prawda nie musiałam zakładać DG , i poprostu skanuję, ale czy ktoś może mi powiedzieć czy sytuacja będzie taka sama??!!Czy ktoś pracował dla tej firmy właśnie przy skanowaniu? boję się, że wale 9 godz dziennie, na umowie o dzieło i nie dostanę za to zapłaty?????

Wszyscy mają później płacone, niekiedy było to z opóźnieniem ok. 2 miesięcy. Można zrozumieć chwilowe kłopoty z płynnością finansową ale taka informacja powinna być przekazana drogą oficjalną przez kierowników bądź dyrektorów i z odpowiednim wyprzedzeniem. A w tej firmie cały czas trzeba się dopytywać i dopominać swoich pieniędzy. Firma generalnie ma największy problem z organizacją i zarządzaniem zespołem. Wszystko przelicza się na akord co nigdy nie idzie w parze z jakością.

warszawa ma pozniej placone? nie kumam

Zapytaj ludzi z Warszawy czy dostali już kasę za sierpień...

A czy terminowość wypłat uległa jakiejś poprawie? Duże są poslizgi? Sporo ludzi znów szukaja.

Anonim - ten trzeci

Anonimy powyżej, nie powinniście się dziwić, że tak ta atmosfera wygląda. Czego się można było spodziewać, gdy na stanowisko Kontrolującego przyjęli dziewczynę, która nie miała bladego pojęcia o tej pracy, a "fachu" uczyła się razem z osobami, które później kontrolowała (sprawdzała ich pracę)... Każdy rozsądniej myślący szybko ucieka z tej firmy, co zresztą było już tutaj wielokrotnie napisane i co, jak widać, nie zmieniło się na przestrzeni ostatnich miesięcy.

Zgadzam się z moimi poprzednikami i wyjaśniam sytuację. Kiedyś jak paczka poszła do kontroli np do Andrzeja (już nie pracuje) miał uzasadnione uwagi, Jego uwagi można było poprawiać w ciemno bo Andrzej miał ZAWSZE racje. Teraz jest na tym stanowisku pani Monika która daje złego uwagi do paczki, każe poprawiać dobre paczki. Firma jest na takim etapie że kontrolujący sprawdza źle Twoją paczkę, a Ty sprawdzasz kontrolującego i mu tłumaczysz dlaczego tak, a nie inaczej, oczywiście w większość osoba paszportyzująca ma racje. Jeśli paczka była ponad miesiąc na zakończonych to nawet się nie pamięta dlaczego zrobiło się tak, a nie inaczej i znowu wałkowanie dokumentacji itp po godzinach za darmo! Tak to się ciągnie takie bezsensowne poprawianie aż paczkę przejmie Michał S. Później masz swoje statystyki ile razy paczka wróciła. Jeśli szkoda Wam nerwów to omijajcie szerokim łukiem.

humorki...:) szukaj i to jak najszybciej, nawet kierownik opuscil juz ten tonący okret, zapomnales jeszcze wspomniec o kontrolujacej paczki monice ktorej najpierw trzeba wyjasnic braki w jej wiedzy zeby zaakceptowala stacje, zenada

Witam. Pracuję w tej firmie i szukam czegoś innego. NIE POLECAM tej firmy. Opóźnienia z wypłatami. Dla nich liczą się kilometry. Robisz wolniej, a dokładniej- Źle! Robisz szybciej i mniej dokładniej - Źle! Dodam więcej, jesteś pośpieszany z kilometrami, zrobisz źle swoją stacje/paczkę zostajesz po godzinach i je poprawiasz za darmo! Odradzam Skierniewice! Szefowa ma swoje humorki

Rozdrażniona

Niestety i ja jestem zmuszona do wyrażenia negatywnej opinii o tej firmie. Mija kolejny miesiąc mojej pracy w TMCE i znowu są problemy z wypłatami... O terminowości wypłat można niestety zapomnieć. Każdy tutaj z utęsknieniem wypatruje pieniędzy, jak Mikołaja w grudniu, z tą różnicą, że Mikołaj się nie spóźnia, a jak przyjdzie, to z miłą niespodzianką. Przy wypłacie w TMCE można się jedynie dodatkowo rozczarować znacznie niższym wynagrodzeniem niż było to ustalane... ZDECYDOWANIE ODRADZAM JAKĄKOLWIEK WSPÓŁPRACĘ Z TMCE!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Tukaj Mapping Central Europe Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tukaj Mapping Central Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tukaj Mapping Central Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Tukaj Mapping Central Europe Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Odrzańska 7
    30-408 Warszawa

Tukaj Mapping Central Europe Sp. z o.o.