Opinie o Offset Druk Sp. z o.o. w Głogów Małopolski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Offset Druk Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Offset Druk Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Offset Druk Sp. z o.o. w Głogów Małopolski

Ulbrych

skończcie te chłopskie filozofie, bo nie wszyscy muszą pracować przy maszynach, ale też nie wszyscy muszą kończyć studia - musi być jakaś równowaga. Na rynku są potrzebni zarówno pracownicy fizyczni jak i umysłowi

Chłopski filozof

to czemu sie leczysz u lekarza a nie murarza, na pewno jest jakiś murarz tynkarz, sprytny Franiu złota rączka co potrafi też leczyć lepiej i taniej, dzieci nie posyłaj na studia tylko do pracy przy maszynie, nie zmarnuja czasu i jeszcze zarobia zamiast dokładać do nich, same korzyści.

Ika

nie chodzi o to kto kiedy kończy edukację, ale co kto potrafi i co sobą reprezentuje

Nanami Chan

No jasne, wykształcenie to dla głupoli, każdy szanujący się fachowiec kończy edukację na gimnazjum. To ile w tym biurze bo ja słyszałam ze fizyczny przy maszynie może wyciagnac 5-6 tys na łapke a wlasnie w biurze straszna bieda, praca za 2-2,5 tys dla specjalisty czy dobrego handlowca. To jaka jest prawda?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Offset Druk Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Przedstawiciel handlowy w branży poligraficznej powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Ułan

Zgadzam się, tym bardziej, że coraz łatwiej skończyć studia. W tej pracy potrzeba trochę sprytu i chęci, a wykształcenie to sprawa drugorzędna

Mary

Nie wiem jak księgowy, ale grafik i handlowiec to też dobre fuchy, o ile ktoś się na tym zna :P @New York cieszę się, że skończyłeś 2 fakultety, ale to jeszcze nie świadczy o Twoich umiejętnościach :)

New York

No miejsce na reklame swietne gdzie nikt nie zaglada. A ile mozna zarobic w biurze jako ksiegowy, handlowiec, grafik? Bo wiem ze na hali jako fizyczny duzo wiecej ale niestety głupi jestem jak but nie mam ukonczonej zasadniczej zawodowej jedynie 2 fakultety na politechnice i uniwerku.

mhm

Wiem, że jest to forum nt. firmy jako pracodawcy, ale akurat poza googlem nie ma gdzie się wypowiedzieć nt. produktów, a gowork jednak jest dość często odwiedzany, więc myślę, że nikomu nic się nie stanie jeśli ktoś się tutaj wypowie

Wiku

Dokładnie. Wiadomo, że 10 tysięcy miesięcznie tam nie zarobicie, ale kasa jest adekwatna do pracy.

Hashi

Przez chwilę pracowałem w tym zakładzie, a teraz korzystam z ich usług jako klient zlecając wydruk ulotek do promocji własnej firmy. Prawdę mówiąc może nie była to robota marzeń, ale nie ma też do czego się przyczepić. Po prostu zmianowa praca fizyczna za normalne pieniądze i tyle. Nic nadzwyczajnego, ale krzywda również nikomu się tutaj nie dzieje. W porównaniu do innych zakładów jest dobrze.

Kot

Racja. Powinni się tutaj wypowiadać obecni i byli pracownicy, ewentualnie przyszli jeśli są zainteresowani :)

KBA

To jest forum dla pracowników a nie reklamowe, że wydruki są ok i firma świetnie prosperuje to już dawno wiemy. Teraz czas na odpowiednie pensje.

Mirek

co człowiek to opinia i to jest normalne, ale produkty mają dobre. Utrzymują jakość, a dzięki temu cały czas mają dużo klientów, więc to też o czymś świadczy

Żółtodzób

Golf 4 w tej firmie to ma dość dobra opinie :) pracownicy cenią

kolo

co to za porównywanie Polski do Niemiec mierzmy swoją miarą

a skad wiesz ze nie pracowal, ja pracowalem w Niemczech na hurtowni za 15eur/godz plus premia, porownanie z Polską niebo a ziemia, wszystkie godziny, przerwy, przepisy przestrzegane co do joty.

@6

Nie mówimy teraz o pracy za granicą, bo tam przy wszystkim są większe stawki i inne warunki pracy. Miałam na myśli pracę w marketach na terenie Polski.

za 10 tys. żyć można tylko na prowincji

Racja ale nie do końca, w Lidlu zarobisz o wiele wiecej za prosta i nie stresujaca prace kasjer 3000 do 3800 zł brutto, menadżerowie sklepów w Lidlu mogą z kolei liczyć na 4400 zł do 7000 zł brutto.

@za 10 tys. żyć można tylko na prowincji

w marketach spożywczych masz prostą i niestresującą pracę? :) Proponuję w jakimś popracować to zmienisz zdanie

Jaśmin

na zakładzie nie słyszy się narzekania ani na pieniądze ani na czas pracy, więc chyba nie jest źle. I nie mam tutaj na myśli oficjalnego narzekania, tylko pokątnego gadania.

Łona
@Jaśmin

Proponuję skończyć z tym sztucznym ,,nabijaniu" opinii.Wyatarczy zobaczyć datę i godzinę...Nie będę pisał o jakości,tylko jaka atmosfera panuje w tej firmie.Ogółem strata czasu.Z płacą nikt łaski nie robi.To nie czasy niewolnictwa i zbierania bawełny.Pracujesz-dostajesz wynagrodzenie.W firmie 90% to rodzinka i ,, sąsiad od sąsiada" oraz wszechobecne donosicielstwo.Ania jest w tym najlepsza.Generalnie za taką kasę lepiej pracować w jakimś markecie spożywczym...Mniej nerwów i jasna sytuacja a nie wieczne zwalanie winy na kogoś innego.

Aleksander

Korzystamy z ich usług, ponieważ mają bogatą ofertę. Wszystko możemy zamawiać w jednym miejscu. Nie musimy mieć 5 różnych dostawców, co jest bardzo wygodne i oszczędza czas, a jak to mówią: czas to pieniądz :)

Pszczoła

Moim zdaniem traktują dobrze pracowników. Nie rozczulają się nad nimi i nie głaskają po główkach, ale podchodzą z szacunkiem i wyrozumiałością. W kwestii pieniędzy to jak wyżej - zależy od stanowiska i oczekiwań

Zostaw merytoryczną opinię o Offset Druk Sp. z o.o. - Głogów Małopolski

• Jak się pracuje w Offset Druk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Offset Druk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Offset Druk Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 85 ocen.
  • Św. Maksymiliana Kolbego 16
    36-060 Głogów Małopolski