Opinie o Offset Druk Sp. z o.o. w Głogów Małopolski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Offset Druk Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Offset Druk Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Offset Druk Sp. z o.o. w Głogów Małopolski

Rasi

To Ciekawe co piszecie, bo ludzie, którzy przychodzą nowi do pracy, chwalą sobie firmę. Wynagrodzenie na czas, dobra może to nie są jakieś kokosy, ale ta praca też nie jest jakoś specjalnie ciężka fizycznie, co prawda jest czasem trochę do dźwigania, ale do przeżycia. Warunki dobre, kierownicy do ludzi dobre podejście maja. Nie zadowolisz wszystkich jak widać.

Marwel

Ja pracuję na introligatorni. Nocki można przeżyć, przynajmniej dzień jest wtedy do odpoczynku :) Jest kilka zmian także grafik jest dość elastyczny, nie tak, że pracuje się tylko nocami :)Moim zdaniem najłatwiej po prostu przedzwonić albo wysłać po prostu CV. Pozdrawiam

Miły
@Marwel

Pozdrawiam kolegę co chodzi na nocki na introligatornie. Drukarnia jak narazie nie ma nocnej zmiany tam. Już jakieś pół roku.

Prawda was wyzwoli

Ale propaganda jak w Korei Północnej, a prawda o 180 stopni inna. Aż niemiło czytać te bzdety na resorach.

Gordo

Firma jest dobrze wyposażona w sprzęt i cały czas się rozwija co moim zdaniem też chyba o czymś świadczy, nie?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Offset Druk Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Przedstawiciel handlowy w branży poligraficznej powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Sami kierownicy na tym świecie :)

Ja powiem krótko, jak jesteś wporzo i uczciwie i sumiennie podchodzisz do swojej pracy to dostajesz swoje wynagrodzenie i wszystko gra - tak to działa w moim przypadku. Jak zamiast pracą człowiek zajmuje się wtykaniem nosa w sprawy kierownicze to może zamiast np. na introligatorni powinien od razu na dyrektora startować? :)

misz

Kiedyś ja tam pracowałem, obecnie mój ziomek tam pracuje. Jako pracodawcę oceniam ich całkiem spoko, pamiętam że panowała tam w miarę luźna atmosfera

tak

No to ja też się wypowiem, pracuję już jakiś czas, wiadomo ludzie ze wschodu jak najbardziej pracują w tej firmie - ale powiedzmy sobie szczerze obecnie są oni wszechobecni w większości fizycznych prac, nie tylko u nas w firmie. Więc nie jest to żaden minus tej drukarni, a raczej obecna sytuacja na rynku pracy.

może nowy

Ja właśnie jestem po rozmowie rekrutacyjnej, naprawdę jestem pozytywnie zaskoczony. Być może dostane tą pracę i wtedy sam na własnej skórze przekonam się jak tam jest. Jestem dobrej myśli

czerwony kapturek

a czy ten wilk to ten boru, ew. borowej?

Holy

Jakościowo materiały mają pierwsze klasa :) nie można im pod tym względem nic zarzucić

życzliwy

Proponuje zrobić to samo, wtedy będziesz mieć porównanie. Gwarantuję, że własna działalność leczy z wszelkich schorzeń:)

Greg

Nie wywołuj wilka z lasu bo już byli tacy co odeszli i założyli

łysy

Jak komuś się nie podoba, to niech nie pracuje. mnie się praca widziała, była kasa, była umowa, dobre warunki i tyle. praca jest od pracownia, a nie od siedzenia i płacenia jeszcze za to

życzliwy

Skoro tak świetnie znasz rynek załóż agencję, rób projekty i zarabiaj Przecież jest wolny rynek, po co masz kogoś pouczać, tak cenne umiejętności adekwatne do wiedzy i wykształcenia zachowaj dla siebie

jaG

Jestem operatorem maszyn i dobrze mi się pracuje. Oczywiście trzeba pracować, tak jak wszędzie, a nie się obijać. Dla mnie najważniejszym aspektem było otrzymanie umowy o pracę oraz stałego i pewnego wynagrodzenia. To wszystko przemówiło na ich korzyść.

życie

Jako pracownik nie mam żadnych zastrzeżeń szczerze mówiąc. Trzeba pracować jak wszędzie, a nie narzekać

Nina

W dobrze zarządzanej firmie powinien następować automatyczny wzrost wynagrodzenia pracowników wraz ze wzrostem zysków firmy ponieważ wyższe wypłaty to: - wzrost wydajności pracy - nierozerwalne związanie celów pracownika z celami strategicznymi firmy, - silniejsza identyfikacja pracowników z sukcesami firmy, - zmniejszenie rotacji w firmie. Oprócz drukowania, drukarnia może świadczyć usługi projektowania, uzyskując dodatkowe przychody. Należy liczyć się jednak z tym, że graficy komputerowi w drukarni również muszą otrzymać odpowiednie wynagrodzenie, adekwatne do swojego wykształcenia i umiejętności.

Siwy

Dołączam do grupy byłych pracowników, sam nie zabawiłem tam długo, ponieważ z przyczyn osobistych musiałem wyemigrować z Polski, ale była to jedna z prac, którą wspominam wyjątkowo dobrze

Rys

Mi atmosfera nie przeszkadza głównie o zarobki chodzi nick e44 pisał jakie stanowisko może zarobić nie dostał odpowiedzi wiec proszę takich komentarzy gdzie kasa się zgadza nie pisać bo to kpina pozdrawiam

?

żałosne to jest to, że skarżycie się na atmosferę, którą sami tworzycie :( powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Offset Druk Sp. z o.o. - Głogów Małopolski

• Jak się pracuje w Offset Druk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Offset Druk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Offset Druk Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 85 ocen.
  • Św. Maksymiliana Kolbego 16
    36-060 Głogów Małopolski