Opinie o Offset Druk Sp. z o.o. w Głogów Małopolski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Offset Druk Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Offset Druk Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Offset Druk Sp. z o.o. w Głogów Małopolski

Foka

Potwierdzam. To, że niektórym coś nie pasuje w danej firmie nie znaczy, że wszyscy tak mają. Tym bardziej, że wiele osób tam pracuje. To tak jak z filmami jednym się podoba, a innym nie, wiec nie ma co słuchać opinii tylko iść i się samemu przekonać.

Rys

Przyjdą zobaczą :) wiem jak jest pozdrawiam

?

a co będzie jak przyjdą i zobaczą, że nie jest tak źle jak piszą sfrustrowani? Co trzyma w firmie tych desperatów, może pensja? A nie przyszło wam do głowy geniusze że wystawiacie świadectwo przede wszystkim sobie? Oczerniacie firmę w której pracujecie, może nie wszyscy sobie tego życzą z waszych współpracowników? Gdyby głupota miała skrzydła latalibyście jak gołębie.

były

w kilku firmach już pracowałem i tu nie było tragedii. trzeba było się narobić, ale było to moim zdaniem odpowiednio wynagrodzone. zresztą nikt chyba nie przyjmuje do pracy, żeby leżeć :) a do narzekania to zawsze się coś znajdzie, taki kraj :D

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Offset Druk Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Przedstawiciel handlowy w branży poligraficznej powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Rys

Żałosne komentarze dajcie już spokój takie brednie pisać przyjdą ludzie zobaczą jak jest zdziwią się że nie jest tak kolorowo jak pisze szefostwo na zmyślonych nickach kłamać w internecie lepiej niż zmienić żeby było lepiej :) tyle pozytywnych komentarzy się zrobiło a ludzi tyle nie ma haha zagalopowali się xd

Bercik

dla mnie największy minus to praca za zmiany. Na krótką metę jest okej, ale na dłuższą to nie dla mnie. Nie lubię takiego życia, moja rodzina na tym traciła, ale szczerze jeśli chodzi o samą pracę i atmosferę to było w porządku. I gdyby nie te zmiany to mógłbym tam pracować na stałe, ale musiałem zmienić, bo jakoś nie mogłem się przyzwyczaić

Jóźwik

Prawdą jest, że pensja jest uzależniona od stanowiska, ale to dotyczy chyba wszystkich zakładów ;) ;) ja tam kiedyś robiłem jako operator składarko-sklejarki i było okej, czasem trochę presja i odpowiedzialność, ale z wynagrodzenia byłem zadowolony

nano

w mojej opinii źle tutaj nie płacą. Weźcie sobie porównajcie płace na innych zakładach to zobaczycie, że tutaj nie jest źle. A jak dla kogoś za mało to trzeba zmienić prace i nie narzekać

K&K

Bardzo dobra drukarnia pod względem jakościowym. Materiały są naprawdę dobrze zrobione, a firma zawsze dotrzymuje terminów. Długo korzystamy już z ich usług i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Ploretariusz

Polemika z Głupstwem Nobilituje je bez Potrzeby

Che

- Dla mądrych jest zawsze dobry czas. – A kiedyż będzie dla uczciwych? – Sza, panie Trawiński, oni mają niebo, po co im dobre czasy. W.Reymont "Ziemia obiecana".

Ploretariusz

Lenin (tłumaczenie z rosyjskiego moje) Żądamy, żeby klasowo świadomi robotnicy i żołnierze natychmiast zaczęli uczyć kierowania państwem n.p. zaczęli nakłaniać do takiej nauki wszystkich robotników i całą biedotę. LENIN (usunięte przez administratora)

Che

Włodzimierz Lenin "Każda kuchar­ka po­win­na nau­czyć się rządzić państwem"

Zbyszek

Jak co weekend nowych pozytywnych opinii nie ma będzie poniedziałek i się zacznie bajerowanie :) żenada

pomocny

Krajacz - 2700 brutto Bydgoszcz 10 lip Świeżutkie dla Ciebie na OLX ogłoszenie o pracę

krajacz1

stawki KRAJACZY i operatorów maszyn introligatorskich są ogólnie dostępne w internecie. POCZYTAJ:)

seba

Widać, że jesteś życiowym nieudacznikiem, skoro jeszcze nie skorzystałeś z tej oferty.

e44

Tak? To ile Twoim zdaniem powinien zarazbiac operator maszyn na introligatorni, na którym ciąży odpowiedzialność za wykonanie i jakość finalnego produktu, a ile zwykły pomocnik, który nie ma żadnej odpowiedzialnosci?

maszynista

aplikuj, tylko doczytaj czy brutto czy netto, bo z reguły podaje się brutto

e444

trafiamy w sedno, pensja zależy od zajmowanego stanowiska

Zostaw merytoryczną opinię o Offset Druk Sp. z o.o. - Głogów Małopolski

• Jak się pracuje w Offset Druk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Offset Druk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Offset Druk Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 85 ocen.
  • Św. Maksymiliana Kolbego 16
    36-060 Głogów Małopolski