Opinie o Offset Druk Sp. z o.o. w Głogów Małopolski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Offset Druk Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Offset Druk Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Offset Druk Sp. z o.o. w Głogów Małopolski

Były

Nie polecam, słabe pieniądze, nerwowa atmosfera, krótkie przerwy i zakaz wychodzenia na pole, na świeże powietrze w czasie przerwy. Z racji, że zakład znajduje się w strefie ekonomicznej można w niedalekiej odległosći znaleźć ambitniejsza pracę np Zelmer.

Lolek
@A.d

Czym podyktowane jest to zarządzenie, że pracownicy nie mogą wychodzić na zewnątrz? Szczerze przyznam, że dla mnie to dziwne i wydaje mi się, że coś było na rzeczy, że tak wymyślili. Generalnie teraz podczas okresu letniego na produkcji jaka temperatura jest? Szukam właśnie fizycznej pracy stąd moje pytania. Wolę ustalić niż później się zdziwić.

Jarek

(usunięte przez administratora) robiłem 5 dni w 2015 roku. Była to moja pierwsza praca w życiu umowa o działo złożenie 500 sztuk wyrobu gotowego na paletę za 7zł brutto za godzinę. W rzeczywistości robiłem to samo co magazynier czyli składałem a następnie przygotowywałem gotowe palety do wysyłki dla poczty. Myślałem wtedy, że byka chwyciłem za rogi pierwsza praca w życiu, czort z tym, że 7zł brutto za godz. starałem się po powrocie do domu prysznic, obiad i już tylko łóżko bo padałem z nóg. Po 5 dniach powiedzieli, że za mało i za wolno pracuje i nie jestem wart 7zł/h (umowa o dzieło XD) i żebym następnego dnia już nie przychodził (mają 100 Ukraińców na moje miejsce). To były piękne czasy i Eldorado dla podkarpackich przedsiębiorców, mogli przebierać w aplikacjach wśród desperatów z mentalnością (usunięte przez administratora) Na szczęcie mamy 2021 i jest znacznie lepiej mimo, że lockdowny namieszały.

Rafał
@Były

To nie za ładnie was nazywała. Nie było możliwości przejścia bezpośrednio pod firmę na lepszą umowę tylko zatrudniali przez agencje? Ci co mieli dłuższy staż mogli zwalczyć o umowę z pełnym zusem?

Administrator Nowy wpis

Szukam (usunięte przez administratora) w mieście Głogów Małopolski. Zainteresowała mnie oferta firmy Offset Druk Sp. z o.o.. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 3700 ?

Nowa Nowy wpis

Proszę o opinię o stanowisku zdalnego przedstawiciela handlowego, jak wygląda praca,wymagania,rozliczenia?

Diana Nowy wpis
@Nowa

Podbijam, choć może będziemy konkurentkami ;) Ja bym dopytała jeszcze, jakie auto służbowe oferują, czy wolno go używać prywatnie, a też czy umowa próbna jest o pracę, czy zlecenie? Ciekawi mnie sposób stestowania, jaką znajomość języków mają kandydaci.

MamTakSamo

Cięzko jest mi się zdecydować czy wystawić firmie pozytywną czy negatywną opinię. Poligrafia jak się okazalo to całkiem ciekawa profesja, progi firmy przekroczyłem jako tzw Zielony, ale szybko udało mi wyszkolić na maszynę. Na plus mogę ocenić pracowników, szczególnie (usunięte przez administratora), codziennie obdarzonych pozytywnym humorem i nastawieniem. Z nimi można szybko nabrać nowych umiejętnosci. To samo tyczy się (usunięte przez administratora) oraz dziewczyn z magazynu. Jednak jak to w wielu firmach bywa, nie ma załogi idealnej. (usunięte przez administratora)Niestety, ciężko tu o podwyżke dlatego nadeszła pora by w 2020 rozstać się z Offset Drukiem. Teraz w niedaleko położonej Jasionce co prawda w zupełnie innym fachu zarabiam dużo lepsze pieniądze, niż tutaj. Ocenić nie ocenię. Ktoś kto nie ma dzieci na utrzymaniu, śmiało może składać tutaj CV.

@MamTakSamo

To po jakim czasie awansowałeś? :) Bo z tego co czytam Twój komentarz, to rozumiem, że doszło do takiego awansu na wyższe stanowisko. Co do tych zarobków, to możesz podać widełki, ile zarabiałeś te 3 lata temu? Może jak dla kawalera ta wypłata wcale nie była taka zła? :)

@Były

aż nie sposób nie spytać... czemu zakazują wychodzić na dwór? jakieś konkretne procesy na to nie zezwalają? przerwy krótkie tzn jakie i w jaki sposób są rozlokowane w grafikach?

@Jolanta

Myślę ze to widzi misie szefostwa. Pracownicy biurowi jak i brygadziści wychodza na zewnatrz na fajkę kiedy im sie podoba. Pozostali pracownicy fizyczni w czasie przerwy nawet w upalna pogode maja siedzieć w jadalni, w szatni, ubikacji byle nie na zewnatrz ;)

@Były

Tak po prostu widzimisię i tyle? A kiedykolwiek mieli na to zezwolenie i korzystali z tego czy od zawsze już tak ustalone było? upalna pogoda została podkreślona... klimy czy przewiewu jakiegokolwiek brak latem?

A.d
@Jolanta

Potwierdzam. Kiedy tam pracowałem w 2018 nie mozna bylo wychodzic w czasie przerwy na zewnatrz zaczerpnac swiezego powietrza czy zlapac troche sloneczka. Tak jak tutaj pisza, zakaz nie dotyczyl ważniakow z biura czy czlonkow rodziny szefostwa.

Lolek
@A.d

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Offset Druk Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Przedstawiciel handlowy w branży poligraficznej powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Radzio

Cześć. Mam pytanie związane z pracą w tej firmie. Znalazłem ogłoszenie na operatora maszyn. Co prawda to ogłoszenie już wygasło stąd też pierwsze pytanie, czy często jest tu rotacja? A tak ogólnie to chce się dowiedzieć ile tam na rękę teraz dają? Pisaliście, że przyjmują tam młodych, więc ciekawi mnie, jak podchodzą do osób bardziej doświadczonych. Jest szansa tu z czasem zdobyć wyższe stanowisko?

@Radzio

A na jakiej maszynie chciałbyś pracować? Na maszynach drukujących jest wciąż ta sama załoga, na pozostałych, tzn na sztancach, sklejarkach czy na krokodylu jest rotacja. Nie oszukujmy się, stawki są takie sobie.

Krysia
@Były

Hej, czy na jakichś maszynach pracują kobiety? Skąd te różnice w rotacji na stanowiskach? Na sztancach czy sklejarkach jest ciężej, czy są gorsze warunki?

CWKS1905

Dla młodzików z Głogowa Rogożnicy i okolic dobra szansa na zarobienie pierwszych pieniędzy, młodych chetgnie przyjmóją. Jednak nie ma co wiązac przyszlosci z tym (usunięte przez administratora) , chyba w każdym innym zakładzie lepiej płacą ... :D

Urszula
@CWKS1905

Nie ma co wiązać przyszłości bo nie ma szans na rozwój i awans? Uciął coś administrator Twoją wypowiedź, dlatego dopytuje :p No właśnie widzę po opiniach, że zarobki średnio zadowalające, ale tak sobie myślę, może jest możliwość nadrobić u nich nadgodzinami lub dają jakieś premie?

Jarek

Krzysztof
@Jarek

Omg XD 7 zł brutto, elegancka stawka. Ciekawe czy teraz coś się zmieniło? Może chociaż dają umowę zlecenie zamiast o dzieło XD

Alka
@Krzysztof

Boże co , 7 zł :DDD

Jurek
@Alka

tak było, wolna amerykanka, kto za mniej bo bezrobocie było ogromne w Polsce. Wprowadzili w 2017r. 13zł to i tak potrafili to obejść. Ale teraz mamy w Polsce rynek pracownika a i też bardziej pracodawcy przestrzegają przepisów KC i inspekcja pracy lepiej funkcjonuje.

mm
@Alka

michał

współczuje

@Jarek

Też pracowałem w Offset Druk na śmieciówce przez agencje pracy fulljob. Do dziś pamiętam jak Pani Szefowa, rozmawiając z jednym z brygadzistów, nazwała nas, pracowników z agencji "przygłupami z fulljoba" :-D

Rafał

Kamil Makowski

Witam, przeprowadziłem sie do Rzeszowa z Krakowa. Widzę, że firma bez przerwy poszukuje kandydata na pomocnika drukarza, sam w wyżej wspomnianym Krakowie pracowałem 10 lat na tym stanowisku na Heidelbergu oraz KBA w renomowanej drukarni. Moje pytanie brzmi jaką stawke godzinową otrzymuje pomocnik drukarza i jak wygląda praca? Praca 3 zmianowa, wolne weekendy? Pozdrawiam.

Obserwator pokrywaczy

Fajna firma. Dobry sprzęt. Góra kopuluje z dołem

@Obserwator pokrywaczy

w jakim kontekście to? w sensie, że współpraca idzie spokojnie i bez zarzutów? dobre relacje między działami to rzecz na spory plus raczej

Obserwator pokrywaczy
@Jolanta

W sensie że seriale firmowe lecą. Może współpraca szła za mocno haha

Renata
@Obserwator pokrywaczy

Jak seriale firmowe lecą? Gdzie lecą? W pracy czy jak? Nie bardzo rozumiem Twoją wypowiedź. Możesz trochę rozwinąć?

pozytywny

Poziom wypowiedzi taki, że szkoda komentować. A zarobki uzależnione są od stanowiska pracy, ale to chyba nikogo nie dziwi. Najbardziej narzekają Ci, którzy maja najmniejsze kwalifikacje.

pozytywny

Parę lat w niej pracowałeś, wiec zanim napiszesz coś równie głupiego, zastanów się ,bo dajesz świadectwo także o sobie. Oczywiście prowadzimy rekrutację, bo jak widać decyzje o rozstaniu z niektórymi osobami podjęliśmy słusznie. Serdecznie pozdrawiam i życzę mniej jadu, a więcej sukcesów:)

@pozytywny

Przecież nawet nie masz pojęcia z kim piszesz :-D Rotacja w ciągu dalszym...Robota na sezon i takie traktowanie ludzi.

Pozytywny
@Eskweretes

To bardzo złudne uczucie, że jest się anonimowym. Szkalowanie i pododawanie nieprawdziwych informacji może mieć przykre konsekwencje.

pozytywny

Życzę Ci Zdrowych i Spokojnych Świąt:)

@Pozytywny

Jak zwykle, niewygodne odpowiedzi są kasowane.Mam nagraną pewną ,, panią" , której imię jest na literę Be. Znaczy jej zachowanie konkretnie ;-) Ciekawe gdybym to pokazał.Więc proponuję wrzucić na luz i się nie błaźnić... Mógłbym dużo pisać ale nie chce mi się....Odradzam pracy w tym miejscu. Xmes

@Eskweretes

Jeśli masz nagraną jak to nazywasz "pewna panią" to załatw to z nią na stopie prywatnej, a nie obrażaj i nie wypisuj nieprawdziwych informacji o całej firmie. Z drugiej strony zastanawiam się jakie trzeba mieć życie, żeby w Święta Bożego Narodzenia zamiast usiąść z Rodziną - hejtować...

Jolanta

No popatrz czyli pozytywne zdanie o niej masz? Chociaż takie coś nie byłoby jednak już nieco bezczelne? ;p

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Offset Druk Zakład Poligraficzny. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 16 stycznia.

?

Również chciałabym poznać opinie

@?

A mało ich tu jest? Nie przekonują Cię?

Jakie są mocne strony pracodawcy Offset Druk Zakład Poligraficzny?

Były

Za* sty park maszyn. To mogę przyznać. Lepszego szukać ze świeczką! To jest mocną stroną Offsetu. Reszta ciężka sprawa.

Pon ad 10 letni...

pozytywny

Pozdrawiamy Konkurencje, która tak uważnie śledzi nasze losy, ale park maszynowym nam troszeczkę postarzyła, bo jest dużo nowszy:)

Helmut

Właśnie dobre firmy mają swoich hejterów. Trudno przekonywać wszystkich, najlepiej przyjść do pracy w firmie.

Helmut

A ja myślę, że ktoś źle wybrał sobie pracę niezgodnie z zainteresowaniami i dlatego teraz tak narzeka bo firma jest dobra!!!

myśliciel
@Helmut

A ja myślę, że ktoś tu sciemnia ;

H&K Były
@myśliciel

Ściemnia,ściemnia.Trzeba na siłę pisać o tejże wspaniałej firmie.Pracodawca roku! Hahaha Pewnie z biura dziewczyna dalej misu klepać meile do tegoż portalu.

dobra rada
@H&K Były

Poprawna forma: musi klepać maile. Proponuje mniej hejtować, a więcej czytać:)

Jakub
@dobra rada

Skoro udzielasz się na forum, to może znasz warunki pracy w firmie. Interesuje mnie jakie jest wynagrodzenie i dodatki w postaci premii lub świadczeń socjalnych. Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Jakub

Żadnego socjalu, słabiutkie zarobki , atmosfera fatalna( wszyscy mają ADHD bo biuro ma ciśnienie ) firma ulokowana w głupim miejscu. Kiepske możliwości aby się tam dostać. Raz na X godzin trafi się autobus. Ogółem to szkoda czasu na takie firmy. Niczego się nie nauczysz bo nikt ci nie pokaże. Perspektyw na rozwój brak. Od przezimować i szukać normalnej pracy w normalnym miejscu.

@Były

Szkoda, że to co piszesz mocno mija się z prawd

@pozytywny

Bzdury można obiecać w ogłoszeniu... Chwilę popracowałem i BIG rozczarowanie. Wszystko co pisze w ogłoszeniach to tylko zachętą żeby przyjść do pracy.

Pi

Słabiutkie zarobki

@Pi

Anorektyczne zarobki

Magda

Jak wygląda sprawa zatrudnienia i zarobków w firmie? Czy można liczyć na stałą posadę?

Spryskiwacz celulozy

Co tak tu cicho od czerwca?:-D

Grzegorz

NIE POLECAM

@Grzegorz

A czy Ty "Grzegorzu" poleciłbyś siebie?

Nie doszły
@pracownik

Ktoś się tutaj zacina.Ale nie jak zdarta plyta tylko jak papier toaletowy w tyłku przy rozwolnieniu ...Odradzam skladania nawet podania a co dopiero pracy w takiej firmie....Vivat podkarpackie firemki.Jeszcze chwila i uchodźcy z Afryki będą musieli być sciagani do roboty....hahahaha

polalola
@Nie doszły

szkoda, że nie można liczyć na odpowiedź po rozmowie rekrutacyjnej

@pracownik

Z całą pewnością tak.W przeciwieństwie do tejże firmy.Strata czasu.Obecywanie złotych gór,których i tak się nie zobaczy.

Konrad

Nie... nie biega... niestety rozczaruję Cię, jesteś mocno niedoinformowana... Dziurko. Zresztą powtarzasz się jak zdarta płyta... widać masz manię prześladowczą albo interes w sianiu propagandy... a tak naprawdę zaczynasz nudzić... Pozdrawiam i życzę spokoju ducha, bo chyba spać nie możesz po nocach.

@Konrad

Nie mogę spać po nocach gdy się przez cały tydzień nasłucham wulgaryzmów...

Zmartwiony
@Zdarta płyta z piętra

A jednak zmiana miejsca pracy nie pomogła?

@Zmartwiony

Nie pomogła bo brak mi twych przekleństw oraz rozwartego otworu gębowego

zmartwiony
@Zdarta płyta z piętra

Zawsze możesz wpaść na kawę ;)

@zmartwiony

Tylko po co?!

zmartwiony

Skoro tęsknisz:)

@zmartwiony

Za kim niby?

Katarina

Nic się nie zmieniło od dawnego czasu, mentalnie lata 90te. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić szefową.

Zdziwiony?
@Katarina

Dziwię się że chce Ci się wypisywać takie rzeczy.Czy tak trudno odejść z pracy z podniesionym czołem, bez obrzucania się brudami?

Konrad
@Katarina

Przez lata pracy nauczyłem się ważnej zasady: Nie narzekaj na szefa swego, bo zawsze możesz mieć gorszego.... Tyle w temacie...

Zostaw merytoryczną opinię o Offset Druk Sp. z o.o. - Głogów Małopolski

• Jak się pracuje w Offset Druk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Offset Druk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Offset Druk Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 85 ocen.
  • Św. Maksymiliana Kolbego 16
    36-060 Głogów Małopolski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042