Opinie o Offset Druk Sp. z o.o. w Głogów Małopolski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Offset Druk Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Offset Druk Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Offset Druk Sp. z o.o. w Głogów Małopolski

Wolf

Witam wszystkich, pracowałem kiedyś tutaj 2 lata i powiem tak: maszyny nowoczesne, kasa w terminie, co do wysokości wynagrodzenia to w tej chwili nie mógłbym tam pracować, bo by mnie to nie satysfakcjonowało, ale miło wspominam tą firmę na pewno zdobyłem tam duże doświadczenie. Pozdrawiam

Piotr De.

Ja jestem bardzo zadowolony z atmosfery, ludzie w porządku, do góry też nic nie mam.. Wiadomo w każdej pracy czasami terminy gonią co przekłada się na nerwy i krzyki ( w każdej firmie tak jest) a Ci anonimowi internetowi hooligani mogli by się podpisać imieniem i nazwiskiem, bo widzę, że oceniają firmę własną miarą :)

Archibaldi

Spoko drukarnia. Atmosfera typowa dla pracy fizycznej, ale ogółem płaca spoko i zawsze na czas :-)

Catia

Bardzo dobra drukarnia. Złego słowa nie mogę powiedzieć, bo nigdy żadnych problemów z ich strony nie było. Wysoka jakość i dobra cena

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Offset Druk Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Przedstawiciel handlowy w branży poligraficznej powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
TOm

poszedłem... i nie ma czego żałować. Fajna atmosfera, spoko ludzie, pieniądze przychodzą na czas. Nie bójcie się iść do tej roboty. Żadna praca nie hańbi, a jeśli mi nie wierzycie to spróbujcie sami :)

Gacek

jestem pełnoetatowym pracownikiem w tej firmie i nie widzę żadnych niepokojących sygnałów. Praca dobrze zorganizowana. Polecam!

xoxo

jak komuś nie pasuje to niech nie bierze takiej pracy i nie marudzi później. Z tego co zdążyłem się dowiedzieć to ta praca jest przede wszystkim na umowie o pracę, pensja jest uzależniona od stanowiska. Jeśli nawet atmosfera może się komuś nie podobać to prawdopodobnie jest tylko jego i wyłącznie jego problem bo, bądźmy szczerzy zawsze można się dogadać jeśli tylko się chce.

Grosik

W niejednym miejscu pracowałam i nie raz i nie dwa się przejechałam, tutaj mogę liczyć na sprawiedliwe traktowanie, mam umowę i pewny stopień stabilizacji

echh

W każdej firmie znajdą się niezadowoleni pracownicy, świat byłby za piękny gdyby było inaczej. Jak dla niektórych tu piszących problemem jest to że pracodawca cię kontroluje, no to przykro mi, jak ma kontrolować jakość wykonywanej pracy?

MariuszEP

na co dzień mam do czynienia z tymi ludźmi i złego słowa nie powiem, porównując moje poprzednie prace to tu atmosfera jest dużo lepsza, chyba że ktoś mocno podpadł albo nie za bardzo mu praca szła? To logiczne że dostaje ochrzan i podpada?

patryk

korzystam od lat, pełen profesjonalizm, krótkie terminy i sprawna obsługa

Żłówiu

pod wieloma względami najlepsza drukarnia z jaką ostatnio współpracowałem.

Mazik

Ja pracowałem tam w wakacje, może nie super długo ale wystarczająco by zorientować się jak wyglądają warunki, szczerze, nie mam zbyt dużego doświadczenia ale to było dobre miejsce do pracy jeśli chodzi o traktowanie pracownika, gdy czegoś nie umiałem chętnie mi udzielano informacji, tłumaczono, nie spotkałem się z chamstwem, tyle ile zarobiłem tyle pieniędzy dostałem, pewnie burzą się ci co źle robili i były do nich permanentne spiny

Jak dla mnie jakaś wybitnie ciężka harówka to nie jest. Pewnie- zależy od posady. Ja na operatorze maszyn byłem zadowolony, zarobki proporcjonalne do pracy, także bez dramatów. Nie rozumiem takiego psioczenia na tą firmę.

Gregory

jeśli ktoś chce mieć stałą, pewną pracę z pewną wypłatą na czas to polecam.

leszek

pod względem finansowym to człowiekowi nigdy nie dogodzisz bo wiadomo że wolałbym więcej, ale tutaj wystarcza na godne życie

Donald T.

Firma jest cudowna, praca najciekawsza i najlepiej płatna w regionie, ba w kraju a może i na świecie, załoga przyjazna. ludzie kompetentni a szefowa najmądrzejsza i najpiękniejsza przecie.

Donald kochanek Merkel
@Donald T.

Zaiste jest zachowanie szefowej i jej bieganie po hali i wydzieranie ryja na wszystkich.Poziom kultury oczywiście na najwyższym poziomie.

Kolega
@Donald kochanek Merkel

Mam nadzieję, że jesteś z siebie zadowolony Udało Ci się już chyba wszystkich obraźić, Pracownicy z biura są leniwi, pracuje tylko produkcja. Może zamiast uczyć wszystkich, zaczniesz dla odmiany od siebie?

Pozytyw
@Kolega

Potwierdzam, ciągłe pretensje, że Ci z biura nic nie robią:( Troszeczkę więcej wspólnej empatii i będzie Super:)

WJC

ja i moja firma bardzo sobie cenimy współpracę z tą drukarnią. Zamówienia sprawne obsługiwane, dobry kontakt, służą radą i zawsze w terminie.

emil

Niejedna osoba dużo by dała za taką posadę, a tutaj tylko hejt na wszystko i wszystkich. Jak dla mnie oferują korzystne warunki, mi praca odpowiada. Każdy może sam podjąć decyzję w takiej sprawie.

lektor

To i ja dodam coś od siebie - był czas w moim życiu kiedy straciłem pracę i na szybko potrzebowałem znaleźć coś innego. Zgłosiłam się tutaj i zostałem na dłużej ;) Po jakimś czasie postanowiłem zmienić pracę zgodną z moim wykształceniem, ale czasu spędzonego tutaj nie wspominam źle - nie ma co dramatyzować

Zostaw merytoryczną opinię o Offset Druk Sp. z o.o. - Głogów Małopolski

• Jak się pracuje w Offset Druk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Offset Druk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Offset Druk Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 85 ocen.
  • Św. Maksymiliana Kolbego 16
    36-060 Głogów Małopolski