Opinie o Offset Druk Sp. z o.o. w Głogów Małopolski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Offset Druk Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Offset Druk Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Offset Druk Sp. z o.o. w Głogów Małopolski

Witek

Mam dobre doświadczenia, wielokrotnie zamawiałem foldery reklamowe i kalendarze. Wszystko przebiegało odpowiednio, a jakość była ok. Mogę polecić. Sprawdzajcie sami, bo każdy ma trochę inne oczekiwania i najlepiej się samemu przekonać.

kontrahent

Dostarczamy im materiały – nigdy nie było problemu z płatnościami, faktury zawsze opłacone w terminie. Konkretny i rzetelny kontrahent

Alicja Grabowska

Z Drukarnią współpracujemy od wielu lat. Jakość przygotowanych materiałów jest zawsze na wysokim poziomie. Termin realizacji zamówień (a bywają one duże) zawsze jest bardzo szybki. Odpowiedź na przesłane zapytania pojawia się niemalże natychmiast. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.

Szymek

Profesjonalna i szybka usługa. Świetna jakość i bardzo dobre ceny. Polecam!

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Offset Druk Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Przedstawiciel handlowy w branży poligraficznej powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Kevin

wiele można o tej firmie powiedzieć, ale jakość produktów mają naprawdę dobrą - tego nie można im odmówić

wiele razy u nich zamawiałem i tylko raz zdarzyła nam się sytuacja, że było opóźnienie, ponieważ mieli jakąś awarię. Pozostałe zlecenie bez komplikacji

Kozioł

Bardzo procesjonalna firma. Trafiłem do nich z polecenia i z pełną odpowiedzialnością mogę polecić innym zainteresowanym. Bardzo bogata oferta, a ceny konkurencyjne.

Pietrzyca

Wysoka jakość. Konkurencyjne ceny. Na ich korzyść również przemawia wykonanie zabezpieczonych druków przed kopiowaniem

zado

Profesjonalnie, terminowo, polecam.

Barry

Wysoki standard wykonywanych produktów, terminowość, uczciwe podejście do klienta, życzliwi i pomocni pracownicy. Widać, że firma z dużym doświadczeniem i doskonałym zapleczem technicznym.

Edek

Pewnie zdarzają się negatywne, ale jest też wiele dobrych zmian. Jak to przy zmianach, nie każdy jest zadowolony. Firma się rozrasta potrzebne są nowe kadry. Praca może nie zawsze bardzo wysoko płatna, ale za to stabilna i pewna. Nie ma nieprzewidzianych zwolnień

Benjamin

Może pora pomyśleć o tym żeby najpierw się wykazać, że się pracę poważnie traktuje, a nie tak jak niektórzy mają wszystko w (usunięte przez administratora) a potem oczekują podwyżek, premii itp. może najpierw należy zacząć zmieniać siebie, a potem oceniać pracodawcę.

Lisek

dobry kontakt, konkurencyjne ceny, terminowość. Bardzo dobra jakość druku. pozdrawiam.

Jarawka

mają się coraz i coraz lepiej, generalnie nie jest to dziwne, bo jak wiadomo firma się rozwija coraz prężniej, moim zdaniem jeśli chodzi o okolice Rzeszowa to jest naprawdę dobrze, jeden z najlepszych zakładów

Pląskowski

A ja śmiało polecę offset druk to sprawdzona i rewelacyjna drukarnia z którą współpracuje kilka lat. Jeżeli chodzi o partnera w biznesie to na prawdę szczerze polecam.

Pilos
@Pląskowski

zamawiasz u nich dużo i często czy raczej regularnie, ale sporadycznie?? Mam duże, cykliczne zlecenie i szukam drukarni, na której się nie zawiodę, a wiele mniejszych drukarni nawet nie chce się tego podjąć ;/ a nie mogę sobie pozwolić na opóźnienia i niedoróbki...

Pląskowski
@Pilos

Jeśli masz duże nakłady to jak najbardziej doby kierunek, maja formaty B1 jakość bardzo dobra, daje gwarancję:)

Denys
@Pilos

jeśli chodzi o trudne zlecenia to jak najbardziej z ręką na sercu mogę polecić :) ratowali mnie już nie raz z opresji :)

Juri

ja akurat dosyć miło wspominam pracę w tej firmie, pracowałem tam tylko rok i to w czasie gdy firma złapała wiatr w żagle ale właściciele mieli do mnie inne podejście, sporo się tam nauczyłem

Fati

Póki co, zawsze byli terminowi, kolory zgodne z projektem, ceny przystępne aby nie powiedzieć niskie no i obsługa bardzo uprzejma

eW

Wypłata na czas wszystko co do grosza 10/10 Ludzie z biura 9/10 Ludzie z hali i z maszyn 10/10

zl

Duży plus za realizację nietypowych zleceń, bo na rynku trudno o taką drukarnię, a dzięki temu, że są elastyczni nasi graficy mogą szaleć z projektami

Kaliber

Krótkie terminy realizacji, rozsądna cena i profesjonalna obsługa

Zostaw merytoryczną opinię o Offset Druk Sp. z o.o. - Głogów Małopolski

• Jak się pracuje w Offset Druk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Offset Druk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Offset Druk Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 85 ocen.
  • Św. Maksymiliana Kolbego 16
    36-060 Głogów Małopolski