Opinie o Offset Druk Sp. z o.o. w Głogów Małopolski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Offset Druk Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Offset Druk Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Offset Druk Sp. z o.o. w Głogów Małopolski

Leila

Współpracujemy już kilka lat i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wydruki są wysokiej jakości, a dodatkowo zawsze możemy liczyć na radę i ciekawe rozwiązania.

Lewy

Witam. Mogę podzielić się opinią na temat samej rekrutacji. Rekrutacja odbywała się w bardzo przyjaznej atmosferze. Profesjonalne podejście wysoka kultura osobista osoby rekrutującej. Pozdrawiam

Judyta

Jest to jedna z większych drukarni. Porównałam sobie ceny z innymi to było w niej najtaniej. Jakość wydruku bardzo dobra, papier również. Pełen profesjonalizm obsługi

Stefan

ja pracowałem tam od 2005 do 2010 ekipa wtedy była konkretna, stawki normalne, do pracy się szło na luzie i było dość wesoło

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Offset Druk Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Przedstawiciel handlowy w branży poligraficznej powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Gibsi

W ostatnim czasie drukarnia mocno się rozwinęła. Nastąpiło kilka zmian wewnętrznych, są nowe maszyny i wygląda na to, że wszystko idzie w dobrym kierunku.

Igor

Firma sprawdzona przeze mnie i kilka zaprzyjaźnionych firm. Wszyscy zamawiają i są bardzo zadowoleni z jakości i obsługi.

roma

Powiem tak: Kasa jest na czas, stawka nie jest najniższa, nie nosisz kamieni w pełnym słońcu. Nie krzyczą, nie gonią, nie zwyzywają jak popełnisz błąd. Chcesz pracować? To idź. Praca jak praca

Dejv

można tu przyjść do pracy, rzetelnie zrobić swoje, zarobić pieniądze i ze spokojem wrócić do domu.

Dominik K

profesjonalna załoga, tempo jest ostre-zarobić można -ale pracować trzeba. Praca ciekawa i dużo się można nauczyć

Scoby

pracowałem tam 2 lata i jakoś nie miałem z niczym problemu. Płacą dobrze, w terminie miła atmosfera miedzy pracownikami

Jarko

firma całkiem niezła i jakość produktów dobra

Kotala

Ja byłem zadowolony z pracy. Jeśli ktoś wie po co do niej przychodzi to nie ma problemu. Łatwo nie jest, ale nikt nie mówił, że tak będzie. Fajne narzędzia do pracy, duże doświadczenie. Jedna ze stabilniejszych firm, która może się poszczycić dużym rozwojem. Osobiście polecam tym, którzy są ukierunkowani na pracę, a nie leniom, którym czy się stoi czy się leży podstawa się należy...

Glikol

Uuuuu ale smarowanie się tu odbywa.Od poniedziałku do piątku ???? Prawda taka że najniższa krajowa i reszta jak w każdej firmie na Podkarpaciu .Potwierdzam że atmosfera w stylu ,, śmierdzi padliną.Tylko nie wiemy gdzie". Przychodzi nowy pracownik i po kilku tygodniach sam przekona się jaka to zacna firma a te kilkadziesiąt ,,niby opinii" to sen starego narkomana i pięknym świecie.Beka dobra, że komuś z biura się takie bajki chce pisać.W każdym razie lepiej dać sobie spokój,bo jak widzę dalej się nic nie zmieniło.

Deratyzator
@Glikol

Gwanatuję, że jak odejdziesz z pracy źródło smrodu zniknie:) Skończ już z wylewaniem swoich żalów, zmień pracę. Podkręcasz atmosferę i ceszysz się z poklasku, tylko zainteresowanie Tobą słabnie, więc musisz się przypominać. A zmiany idą, spokojnie będziesz siedział w pierwszym rzędzie, nic Cię nie ominie:)

Pikura

Nie wiem jaki zakład jest jako pracodawca, ale jako kontrahent wywiązuje się ze wszystkich zobowiązań w terminie.

Witold B

zamawiamy baaardzo dużo różnych materiałów hurtowo i współpracujemy już dłuższy czas. Nie spotkaliśmy nigdy się z problemami z ich strony. Jakość zawsze najwyższa i można dojść do porozumienia w różnych kwestiach

Ozi

Bardzo rzetelna i uczciwa firma. Nigdy nie mieliśmy z nimi żadnych problemów :)

Jay Miner

Przepraszam, przypadkowo zdublowano spod G2A.COM LIMITED Rzeszów, Hong-Kong. Proszę o usunięcie.

Jay Miner

Wsród najbardziej wpływowych ludzi na podkarpaciu z 2015 w biznesie panowie z G2A to najbardziej krystaliczni i uczciwi ludzie. Pozostali to Janusze biznesu, kombinatorzy działający w atmosferze korupcji na styku z polityką fatalnie traktujący pracowników. To co jest w G2A na tym tle to naprawdę zachodnie standardy, nie chcę nawet wymieniać reszty pseudofirm podkarpackich pseudobiznesmenów bo w porównaniu z G2A są naprawdę dnem. Potrafią tylko wyłudzać dotacje z UE i kredyty, oszukiwać PFRON, ZUS, US, ludziom płacić ochłapy. G2A to naprawdę diament przy nich, standard nie widziany wcześniej na oczy na podkarpaciu. Chłopaki sami zarabiają na siebie na całym świecie, generują obroty rzędu 1mld USD rocznie. Są potęga przy której się chowa cała śmieszna tzw. dolina lotnicza. Dlatego tak wszystkich boli ich dynamiczny rozwój, wysokość płac i siedziba w Rzeszowie, typowe polactwo.

Cooper

Zawsze wszystkie faktury opłacone w terminie. Dostarczamy im materiały od lat i chwalimy sobie współpracę

Kirikiri

Jak dla mnie firma może być, fajni ludzie, płaca na czas, normalne warunki pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Offset Druk Sp. z o.o. - Głogów Małopolski

• Jak się pracuje w Offset Druk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Offset Druk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Offset Druk Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 85 ocen.
  • Św. Maksymiliana Kolbego 16
    36-060 Głogów Małopolski