Opinie o Offset Druk Sp. z o.o. w Głogów Małopolski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Offset Druk Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Offset Druk Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Offset Druk Sp. z o.o. w Głogów Małopolski

Dominika

Skoro jest tak jak mówisz, czy próbowałeś wyjaśnić wątpliwe dla Ciebie kwestie bezpośrednio w Offsecie? Być może jest, lub była na to szansa? Warto rozmawiać, jeśli mamy jakiś problem, lub czujemy się nieusatysfakcjonowani współpracą z firmą.

@Dominika

Aby wyjaśnić wątpliwe kwesie trzeba mieć odwagę, niestety niektórym jej brakuję, Łatwiej oczerniać anonimowo.

@Dominika

Czas demokracji nastał i każdy ma prawo do wyrażania wyczerpujących opinii... Niektórzy są zadowoleni, inni nie. Warunki na ryku pracy są, jakie są i z dnia na dzień się nie zmienią, do ideału daleka droga. Ludzie mają różne wyobrażenie o rzeczywistości, często zapominają, że to pracodawca tworzy stanowisko pracy, daje pracę... i też ma prawo do swojej opinii. To co najbardziej mnie zadziwia w dzisiejszych czasach, to wielkie oczekiwania, a minimalne zaangażowanie. Ale ja oczywiście mogę się mylić, w końcu jestem tylko człowiekiem. Życzę wszystkim samych sukcesów.

Dominika

Nie udało mi się znaleźć żadnych aktualnych ofert pracy w Offset Druk Zakład Poligraficzny. Czy są obecnie prowadzone rekrutacje? Jak się wam obecnie pracuje? Dawno już nie wypowiadaliście się w tym wątku. Czy coś zmieniło się w firmie od czasu opublikowania ostatnich komentarzy?

@Dominika

Potrzebni są zarówno mężczyźni jak i kobiety, polecam.

Konrad.
@Dominika

Wklejony przeze mnie link był niezgodny z regulaminem, dlatego został usunięty. Praca jest dostępna od zaraz, polecam kontakt osobisty, telefoniczny lub email. Linków nie mogę podać z przyczyn, które już wymieniłem. Pozdrawiam.

@Konrad.

Cieszę się, że przeczytałeś regulamin forum GoWork.pl, bo rzeczywiście istnieje w nim zapis na ten temat. Bardzo często osoby, które aplikowały do firmy, chcą wiedzieć, czy mogą spodziewać się informacji o rezultatach wstępnego przebiegu procesu rekrutacji nawet, jeśli nie przebiegł on pomyślnie. Czy każdy kandydat po wysłaniu swojej aplikacji otrzymuje odpowiedź, niezależnie od tego, czy został wybrany do pracy, czy też nie? A może firma kontaktuje się wyłącznie z wybranymi kandydatami?

Konrad.
@Dominika

Nie sposób jest informować wszystkich aplikujących o rekrutacji wstępnej, ale wszystkie osoby wybrane, są na bieżąco informowane. Wybrane osoby są zapraszane na rozmowę rekrutacyjną, po rozmowie w ustalonym terminie, są informowane o statusie, niezależnie od jej wyniku.

@Konrad.

Zapewne są ku temu także techniczne przeszkody jednak nie zmienia to faktu, że wiele osób uznaję to za standard współczesnej rekrutacji. Być może warto dodać odpowiednią klauzulę do ogłoszenia? Być może wówczas sytuacja uległaby zmianie?

@Dominika

Nie chcę się wypowiadać kto? co? uważa za standard. Mogę jedynie powiedzieć, że wiele osób, którym poświęcono czas, zostało zaproszonych na rozmowę kwalifikacyjną, umówionych na konkretną godzinę, a i tak nie pojawiło się na spotkaniu... A nic najpewniej, nie stało na przeszkodzie, poinformować o tym fakcie drugą stronę... Stanowiska pracy są ograniczone i nie można dać pracy wszystkim, ale każde CV pozostaje w naszej bazie i oczekuje na kolejną możliwość zatrudnienia.

@Konrad

Oczywiście, że zawsze warto poinformować osobę organizującą spotkanie o niemożności zjawienia się na nim. W żaden sposób tego nie neguję. Zasugerowałam jedynie to, o czym piszą inni użytkownicy - warto umieścić klauzulę, która rozwijałaby wszelkie wątpliwości.

@Dominika

W większości wystawionych ogłoszeń jest klauzula: Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

@Konrad

Rozumiem. Wobec tego nie powinno być żadnych niedomówień. Znaczenie tej klauzuli wyraźnie zaznacza, że informacje zwrotną otrzymają osoby, które dostały pracę w firmie. Warto zatem zawsze zapoznać się ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi danego ogłoszenia. Możemy znaleźć w nim odpowiedzi na wiele istotnych pytań.

Najnowocześniejsza firma, warunki wspaniałe. Wypłaty na czas. Dziwię się, że nikt tego nie potrafi docenić. Pracowałem w innej branży i tak dobrze nie było. Praca jak praca nigdzie nie jest lekko, ale do wszystkiego idzie się przyzwyczaić. Lubię atmosferę w Offset Druk Zakład Poligraficzny za: Czystość i porządek.

Byłam i na Ukrainę wróciłem

Odradzam.Szkoda czasu.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Offset Druk Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Przedstawiciel handlowy w branży poligraficznej powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Dominika

@Rozczarowany, a czy mógłbyś powiedzieć coś więcej? W tym momencie Twoja opinia jest bardzo ogólna i niewiele mówi osobom zastanawiającym się nad podjęciem pracy w Offset Druk Zakład Poligraficzny. Dlaczego masz tak negatywne zdanie na temat pracy w tym miejscu? Czy wśród użytkowników forum znajdują się osoby, które pracują lub pracowały w Offset Druk Zakład Poligraficzny w Rzeszowie? Zachęcam Was do podzielenia się swoją opinią na temat pracy w tym miejscu!

Norbert

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko zaglądacie na forum?

Rozczarowany

Odradzam nawet składać CV Porażka!Firma mentalnie jest w latach 90

Dobra rada

A może leżenie to Twoja naturalna pozycja? Dlaczego nie wstaniesz i wyjdziesz z tej firmy sokoro Ci jest tam tak źle? Łatwiej opisywać i hejtować miejce w którym pracujesz, zamiast coś zmienić w swoim życiu. Na początek zmień pracę, ulżysz sobie i innym

Agent Orange from Vietnam
@Dobra rada

Powtarzasz się jak zacięta płyta...Jak wymyślisz coś ciekawszego to możesz o tym powiadomić ten właśnie portal,kasując negatywne komentarze.Jaka firma takie komenty.Od pozycji to specjalistka jest jedna w tej firmie.

Blaaaa.

Witam . Czy ktoś coś może powiedzieć o operatorach sklejarki jakie warunki jakie zarobki , atmosfera i traktowanie ? z góry byłbym wdzięczny .

Norbert

Czy tak dobrze się tu pracuje i nie waszych wpisów?

Mike

Prezes firmy pyta się swoich pracowników co kupili sobie za roczną pensję. Zaczepia dyrektora: - No i jak tam, dyrektorze? Co pan sobie kupił za roczną pensję? - Nowiutkiego Mercedesa. - A resztę? - Ulokowałem na koncie w najlepszym banku niemieckim. Podchodzi do kierownika: - I jak u pana, kierowniku? Na co pan wydał pensję? - A kupiłem używanego Fiata 125p. - A resztę? - Wrzuciłem na książeczkę oszczędnościową. Podchodzi wreszcie do robotnika: - Co pan co sobie kupił za pensję? - Bambosze. - A resztę? - Babcia dołożyła.

emigrant

trafiles w samo sedno ale tam i rodzina ma niespecjalnie

niet

Ja tam się nie mogę zgodzić z opinią powyzej

ciężka praca. pieniądze jak wszędzie. atmosfera bardzo zła. wszędzie rodzina.... by wyjsc na swoje jeździ sie po 4-5 os/auto.

pracownik biurowy
@pracownik

Popieram. Wszystko to szczera prawda. I jakos nikt nowy nie zatrudnia się tutaj. Daje to do myślenia...

Kraina Radości

Zestawienie średnich zarobków na godzinę według serwisu Bloomberg 1. Szwajcaria 181 zł 2. Belgia 163 zł 3. Szwecja 156 zł 4. Dania 152 zł 5. Australia 150 zł 6. Niemcy 144 zł 7. Finlandia 133 zł 8. Austria 130 zł 9. Francja 125 zł 10. Holandia 124 zł ... 24. Czechy 37 zł 25. Słowacja 36 zł 26. Brazylia 35 zł 27. Estonia 32 zł 28. Węgry 28 zł 29. POLSKA 25 zł

Lora

okej, ale jak to się ma do offsetu to nie wiem, bo tam nie płacą tak źle

Zielona Wyspa

mały fakt - GUS podaje, że w 2015 roku aż 16,5 mln Polaków (43 proc. ogółu) żyło poniżej granicy sfery niedostatku. Miesięcznie nie mogli sobie pozwolić na wydatki wyższe niż 1062 zł.

Kilbud

ja również uważam, że pieniądze i atmosfera są najważniejsze. Jeśli atmosfera jest super, ale pieniądze marne to ludzie prędzej czy później uciekną i w sytuacji odwrotnej gdy pieniądze są bardzo dobre, a atmosfera tragiczna to również długo psychicznie nie wytrzymają chociaż na pewno będą walczyć dłużej niż w pierwszym przypadku

Minionki

w badaniu "Polacy, a rozwój" zrealizowanym przez Benefit Systems. Prawie co drugi badany (45 proc.) przyznaje, że pieniądze są najważniejszym aspektem w pracy zawodowej. Co trzeci (32 proc.) mówi tak o atmosferze, a co czwarty (28 proc.) wskazuje, że najistotniejsze jest profesjonalne podejście do wykonywanych obowiązków i rzetelność.

Biskup

ja pracuje na krokodylu i mam stałą umowę o pracę na pełen etat. Praca samodzielna, nikt nie stoi mi nad głową i nie pokazuje palcem co mam robić

Zostaw merytoryczną opinię o Offset Druk Sp. z o.o. - Głogów Małopolski

• Jak się pracuje w Offset Druk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Offset Druk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Offset Druk Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 85 ocen.
  • Św. Maksymiliana Kolbego 16
    36-060 Głogów Małopolski