Opinie o Hadex-Gaz Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hadex-Gaz Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hadex-Gaz Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hadex-Gaz Sp. z o.o. w Poznań

pracownik który zna prawdę i pracuje z własnej wol

Nie ma jak rolnik, siedzi w domu a w polu samo rośnie. Dobry ogrodnik nie wycina drzew , które owocują - zastanów się co to znaczy. A pieniądze się bierze z bankomatu, to po co pracować? Cały świat jest zły bo wszystko uzależnia od pracy. A ci co pracują w Hadexie po 10 lat i więcej to, te prawie 100 osób, utrzymujących z powodzeniem prawie 100 rodzin to kto to? Niewolnicy z 10 letnim stażem? Niewolnicy którzy lubią bat i kajdany? Chcesz pracować uczciwie to będziesz pracować. Chcesz ślizgać się kosztem innych? To ci na to nie pozwolą! I wreszcie ci co nie wytrzymali tempa w Hadexie, cóż początki są trudne i trzeba twardym być. Ja jeżdżę z gazem w Hadexie prawie 10 lat , fakt lekko nie jest. Ale gdzie jest lekko??? Dlaczego nie piszą starzy pracownicy, że im źle, że ciężko? Przecież też by mogli. Zdrowych, Rodzinnych Świąt. Nie ma co gadać. Plując tutaj, plujesz na wszystkich co tu pracują , prawie na 100 ludzi. Przymusu nie ma!

Bambo

Gdy wszystko juz zaczęło sie ukladac to swoimi planami i docinkami dazyliscie do tego by sie zwolnic.Miala byc pewna praca i pewne zarobki.Niestety nikogo nie satysfakcjonowalo ze z czasem wszystko sie pouklada i sprzedaż byla i o normalnej porze wracalo sie do domu, no ale wszystko musialo sie zepsuć, czy wy chcecie zeby człowiek tam pracowal od rana do nocy? Nierozumiem waszego toku myślenia.

sprawiedliwy

Do S. - nie mogłeś napisać prawdy? Dałem ciała, chciałem dobrze dla ludzi kosztem firmy, przyniosłem straty dla wszystkich i straciłem pracę. Baza straciła płynność finansową dzięki mnie! Ekonomia jest nauką ścisłą. Zawsze minus to minus i ktoś musi go pokryć, ktoś stracił nie małe pieniądze przesz Twoje widzimisię. Ale taki facet jak Ty nie powinien obrażać innych. Uważałem Cię za człowieka z charakterem. Tym bardziej , że inni też maja kłopoty z powodu Twojego własnego zdania w kwestii cudzego interesu. Nie znam pracodawcy, który godzi się, żeby rządził jego pieniędzmi pracownik z 3 miesięcznym stażem kierowcy. A teraz obrażasz kolegę, który uczył Cię pracy - takimi słowami, które nie przystają człowiekowi . Zapominasz, że ludzie w terenie też wystawili Ci laurkę nie koniecznie kolorową . Można z tego napisać interesującą książkę... Przykro tylko, że Ty wiesz wszystko najlepiej za nie swoje pieniądze, pomawiasz i obrażasz ludzi. Nie powinno tak być...

Bolo

Za ten bałagan należy winić Przemka tzw smiesznego kierowniczka. Wszystko bylo dobrze gdy nie zaczął wtrącać swego tłustego ryja.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Hadex-Gaz Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Leszno
Cienki bolo

Legnica Hadex.. Parodia!!! Tu Ci mówią że będzie praxa bez obaw i nagle bum zwalniają za to że cen nie podnosisz. Przed samymi swietami kop w dupe i do widzenia.Cwaniak,, gruba dupka,,tzw kierownik, głupek bez doświadczenia miota ludzmi jak śmiećmi,zaledwie 24 lata dupowłaz aż mu gówno nosem wychodzi.widzi bledy wszystkich ale swoich nie.. To ze likwidujac punkt, kosi goscia po 30 zł chociaż bylo po 38 zl, no ale knur mósi za coś żreć.. I takiej swini nie zwolnia bo donosi.Ludzie jak nie macie pracy nie idźcie tam, lepiej iść na piwo.Bo szkoda waszych nerwów, to jest chory zaklad i mowie to ja ktory przepracowalem max 3 miesiace bo wiecej nie udzwigniecie, uwierzcie mi..tam maja was za nic , jedynie Irek dyrektor.. Choc tez zaklamany bo obiecywał prace.. A nic z tego, słucha sie tłustego paroba ktory ma 24 l .i zarzadza ludzmi .On nawrt sie podetrzec sam nie potrafii paciuk!!! Nie idzcie tam błagam was, jak macie troche dumy w sobie nie dajcie soba pomiatac.

Łysy

Arek, mowilem ci już wiele razy, ze nie wolno ludzi nazywać czarnuchami.

gazociąg

Jest spoko, czarnuchy pospierdzielały z magazynu,nie ma komu napełniać i ładować butli.Siedzimy i pijemy kawę.No i jakoś kolejki ludzi do pracy przed bramą nie widać.Jak towarzysze nie nabiorą ogłady i szacunku do pracowników i nie zaczną godnie płacić , to ani się nie obejrzą jak firma jebnie w kalendarz. Zostanie im zgraja ściemniaczy ,zniesmaczeni klienci i WIOOOOOLA. SPIESZMY SIĘ KOCHAĆ HADEX- TAK SZYBKO ODCHODZI

gazownia

Jak wygląda Hadex na tle konkurencji ?: firma A - zarobki ok.3500 netto, do opieki 180 klientów, nie ma tras ani wyznaczonych terminów wymian u klienta, kierowca aby zarobić sam pilnuje wyznaczonego terenu. Samochód ładują magazynierzy. firma B - 3200-3700, dziennie do objechania 20 klientów z czego każdy wymienia średnio 5 butli. 20 klientów do objechania w ciągu 5 godzin, samochód ładują magazynierzy. firma C - kierowca jeździ z pomocnikiem (kontenery piętrowane) objazd punktów w zależności od potrzeby, raz 8 klientów, raz 25 (klienci wymieniają po 10-15 butli a nie jak w Hadex po 1-3) firma D - objazd na telefon, tylko do klientów którzy mają do wymiany minimum 5-6 butli. Zarobki 2900 netto z czego pracy za kółkiem 3 dni w tygodniu, reszta na magazynie lub w terenie jako przedstawiciel handlowy.

Nabijacz gazu obozu karnego; ()

Super praca; ) za 1800 zl uwiebiam tyrać na magazynie!!

Znawca przepływu Gazu Obozu Auschwitz

Za taka a to powinno byc min 3.5 do 4 a nje 1700 na początek... powinniście ukraińców zatrudnić

do człowieka

Wiemy kim jesteś, co robiłeś i za co brałeś kasę. Nie wypisuj głupot i zachowaj się przynajmniej jak człowiek.

Człowiek

Ludzie tam się nie da pracować, to nie jest normalne to co tam się dzieje. Pracowałem krótko bo nie można tam na dłużej. Słyszałem, że przede mną było wielu i odeszło jak się przekonali co to jest na prawdę. Przyjeżdża jakiś dziwny gość co się zwie dyrektorem, opowiada jakieś farmazony, skłóca ze sobą ludzi, szpieguje jak za czasów SB. Zarobki niewiele ponad 2000 zł a trzeba się najeździć bez sensu bo nie ma sprzedaży. Ciągle nadgodziny a nie płacą. Nawet nie ma się gdzie umyć po pracy. Porażka.

Lysy

Zebys Ty wiedzial ile ja Lysy zrobilem w swoim zyciu Panienek na Moj Boski usmiech i lysa glace.Oj chlopcze mozesz tylko pomazyc ;) a co do perfum to cos jewt ze mna cos nie tak ?

Znajomy Lysego

Ej Łysy jeśli masz taką potrzebę nie ma na co czekasz? Do boju Łysy! Umyj się w końcu, ogol , modnie się ubiesz choć w to akurat wątpię, dobry perfum też mile widziany i startuj, może się uda. No i co!?!?!?!? Wychodzi na to, że będziesz musiał dalej walić gruchę wieśniaku

Lysy

Bzyk bzyk....;)

kudłaty

Największe i najlepsze miasto wielkopolskie zaprasza WIOLE !!!

kudłaty

ROBOTA JEST ZAJEBISTA!!!! POZDRO DLA WIOLETY!!!

Cenzor

Anonimowość, jaką oferuje sieć, absolutnie nie sprzyja jakości dyskusji w niej. Na portalach, w tym społecznościowych, próżno szukać merytorycznych rozmów o istotnych sprawach. Minione lata pokazują, jak bardzo internet jest zalewany falą nienawiści oraz treściami przekraczającymi granice prawa. Dla niektórych ludzi jest idealnym narzędziem do wyżywania się, obrażania i dawania ujścia frustracji. Popularne określenie "hejter" odwołuje się do osoby ubliżającej, której jedynym celem jest wywołanie zamętu.

Zdziwiony

Skoro tyle wiesz na bieżąco o Legnicy i Sulechowie tzn ze pracujesz w hadeksie w Poznaniu i srasz do swojego gniazda. A tak nawet szczury nie robiom.żeby cie tak po IP znaleźli i wypiprzyli wichrzycielu.

Jogibabu

Aj nie dobry ten dyrektorek i nie dobry handlowiec. Teraz za to jest dobry dyrektor i jest świetnie. Ale dlaczego za to sprzedaż leci na łeb i na szyję i kierowcy uciekają, ostatnio kolejny z Legnicy i z Sulechowa uciekł ? A może to zasługa tego całego Waszego grona ? Tajemniczo to brzmi "nasze grono". Kolejny dowód, że Hadex gaz jest podzielny na grona nasze i wasze. A czy w tym Waszym gronie nie jest ten co kradł paliwo i dostał naganę, cudem nie wyleciał z dyscyplinarką ? Zacne grono. A w naszym gronie pamiętamy takie porzekadło, że złodziej, kobieta lekkich obyczajów (bardzo delikatnie ujmując) i milicjant - jednym wozem jadą. Trochę ryzykowna ta jazda, jak sprzedaż na łeb leci w dół i ludzie uciekają z tonącego statku, tu z rozsypującego się wozu.

Zostaw merytoryczną opinię o Hadex-Gaz Sp. z o.o. - Poznań

Hadex-Gaz Sp. z o.o.