Hadex-Gaz Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Hadex-Gaz Sp. z o.o.

stary pracownik 2016-01-20 18:55
Panowie, ile można zrobić złego bezmyślnym komentarzem? Nawet nie wiecie, że łatwo coś zburzyć, a trudniej zbudować. W zasadzie nie zaglądam na tę stronę, ale zadzwonił do mnie kolega z naszej Firmy i opowiedział ile żółci ludzie tutaj na nas wylewają. Postanowiłem otoworzyć oczy tym co mają je i nie są zaślepieni złością. Powiem tak, pracuję w Hadex-Gazie 20 lat, przyszedłem z ogłoszenia z gazety, przeszedłem dosłownie wszystkie stanowiska od najniższego do najwyższego. Jeśli ktoś chce pracować to będzie miał stabilną pracę , przyzwoite zarobki. Przez 20 lat nie dostałem pensji jeden dzień później. Pewnie, że są lepsze i gorsze momenty, ale gdzie jest całkiem różowo? Praca jest ciężka, ale bez przesady. Nikt nie płaci za leżenie w łóżku. Kto chce, da sobie radę. Koledzy pracują po 10-20 lat i nikt nie odchodzi z tych co chcą solidnie pracować i mieć stabilizację w życiu. Za darmo nic nie ma. A jak ktoś chce kasę i nic w zamian nie ma do zaoferowania to jego sprawa. Ale niech głupot nie wypisuje, bo innym wartościowym ludziom robi krzywdę. Właścicele to nie stare komuchy wypasione na ludzkiej krzywdzie, a młodzi wykształceni ludzie, którzy w życiu osiągnęli sukces. I nie ma co im zazdrościć, bo ich sukces to nasza praca i zarobki. Przecież to proste! Wiec zanim kolego napiszesz jakieś obelżywe słowa, to zastanów się jakbyś sie czuł, jakby na ciebie ktoś wylał miskę pomyj za darmo, albo nawet z jakiegoś powodu. Ale czy tak to się załatwia? I żeby była jasność nie muszę nikomu włazić z wazeliną czy bez, a wku...ją mnie takie niesłuszne oskarzenia czy pomówienia. I to by było na tyle. A i jeszcze jedno nazywam się Ireneusz Warszewski i pracuję w Hadex-Gazie 20 lat i wiem co piszę.
stary pracownik 2016-01-20 19:47
Panie Irku jak to przeczytralem to mnie krew załala! Pracował pan na magazynie na poczatku dzialalnosci firmy. Niech pan wezmie pod uwagę ile kiedyś sie robiło na magazynie butli dziennie? a ile teraz sie robi? praktycznie tym samym składem na zmianach i moze mi napiszesz ze to nie jest cieżka praca? Zwolniłem sie bo siadł mi kregosłup od tej roboty i nie tylko mnie, teraz mam stabilna lekka prace i zarabiam wiecej niz w hadexie a patrzac pod katem kodeksu pracy to hadex jest w czarnej d..... tyle w temacie
stary pracownik 2016-01-20 21:07
Nie twierdzę że jest łatwo i przyjemnie, praca jest ciężka i odpowiedzialna. Ale wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Pan jest zadowolony, cieszę się bardzo.
Ale nie wszędzie mamy lekką pracę za dobre pieniądze. Z tym Pan się zgodzi. Są różne miejsca, do których nie wszyscy pasują i to jest normalne. TAk czy owak pozdrawiam, i życzę wszelkiego dobra.
Chętny do pracy 2016-01-22 11:41
Widzę, że nie jest tak źle. Są ludzie co bronią firmy. Ale tak jest, jak ktoś pracuje to broni jak odchodzi to wiesza psy. A prawda zawsze gdzieś po środku. Praca nie jest przy pakowaniu waty, a butle z gazem to ciężki temat. Wiem bo jeżdżę na widlaku. Ale moja praca się kończy, a jeść trzeba!
pracownik(nie tak stary) 2016-01-25 19:30
Nie chodzi o bronienie firmy, w której się pracuje tylko o rzetelną informację.Być może pozwoli ona komuś podjąć decyzję o zatrudnieniu.Praca jest ciężka (załadunek, rozwiezienie)nie ma co ukrywać wymaga sporych nakładów sił. Czy komuś odpowiada praca i pieniądze jakie płacą to wyłącznie jego decyzja.Jeśli się zdecyduje to ma pewne miejsce zatrudnienia na etacie i kasę na koncie co do dnia bez żadnych opóźnień
John byly 2016-02-01 20:43
Pracowalem prawie rok w tej dziwnej formie na poczatku mi mowiono ze praca to max 8 h dziennie a to juz bylo duze klamstwo zaczynalem codziennie swoja przygode od 6 rano i czesto ona trwala do 18 17 a nawet do 19 ... Mialem miec rowiez swoja trase a prEz prawie rok pracy rzucano mnie wciaz za kogos i praktycznie z tygodnoa na tydzien jezdzilem po innych drogach...ciagle trzeba bylo sie zastanawiac jaki to tydsie i gdzie trzeba jechac i od czego zaczac... Nie mowiac juz o tym ze stary kierowca konczyl trase o 13 roboac z 15 punktow a ja jak jechalem taka sama jego trase mialem z 25 30 punltow nie znajac zupelnie trasy ale co tam wjede zrobie klatke sprzedam butle a on bedzie mial na kilka miesiqcy spokoj do kolnego urlopu... Masakra i te zarobki smiesznie platne ze ilosc wykonywqnych godzin do tego sterta papierow faktor w/z paragonow i liczenie pieniedzy... I jeszcze ten glupi smiech handlowcow czemu tak pozno Pan wrocil ?? Bo robilem 30 punktow a nie jak starzy 15 do cholery jasnej !!! Jak cos mi przyjdzie jeszcze do glowy to sie odezwe...
...... 2016-02-13 00:44
Myślę Jony, że Ty nie nadajesz się do żadnej roboty i raczej do głowy Ci już nic nie przyjdzie - bo po prostu jest pusta. Mimo straconego roku w tej firmie życzę Ci wszystkiego dobrego.
ozon 2016-02-15 21:36
iro zciemniacz
podpisz się 2016-02-19 00:17
napisz nazwisko imię, a uwierzę w to co piszesz. Anonimowo można wszystkich opluć bez żadnych konsekwencji.Panowie odważni krytycy. Za prawdę nikogo nic złego nie spotka, nie ma czego się bać. Ale podpisz się kim jesteś! Skoro pracowałeś i mówisz prawdę. KROPKA>
John byly 2016-02-27 23:34
Tak kazdy wie kim jestem wiec nie ma sensu sie podpisywac... Pozdrowienia dla Pana Buriana tego starego Zyda ktort nosi marynarki model 89 ala Bolek przy okraglym stole i dyrektora jakaly ktory mowi tak nie wyraznie ze powinnien chodzic do logopedy. Mimo tego wszystkiego i tak wam zycze wszystkiego Dobrego ;)
Szalony Ali 2016-02-29 21:57
Gaz gaz gaz wciskam do dechy gaz gaz gaz Cala firma od smrodu padla nam tralalalalala
Szpiczasty 2016-03-05 23:36
Pozdro dla kierowcy Jana Jurka to jest Ziommm
Następny 2016-03-06 21:25
Właśnie jaka jest prawda ?
Bez wylewania szamba i emocji wygląda to tak, szczególnie jeżeli chcesz pracować w Legnicy czy Sulechowie:
Mówią, że dostaniesz 2500 albo 2800 na rękę, czasem nawet ktoś się rozpędza do 3500. Prawda jest taka, że jak do tej pory każdy kto przychodził, to dostawał 1800 zł netto. Część premii niby w to wliczono, część w kopercie poza ewidencją. W tej kopercie 200 zł. Czyli w sumie 2000 z. Obiecują, że będzie więcej w przyszłości. Jakoś ludzie nie dają w to wiary, bo na przyszłość nie czekają. W Legnicy w ciągu pół roku najdłużej pracował gość przez 3 miesiące. Inni miesiąc, 3 tygodnie, 2 tygodnie, 5 dni, 2 dni a wielu miało do pracy się stawić i się nie stawiło nigdy. Więc o co chodzi ? Może w skrócie jak ta praca wygląda ? Otóż trzeba sobie załadować na pakę 100 butli z gazem, potem trzeba te butle rozwieźć po wioskach, dziennie 40 punktów, ponad 200 km. Jedna butla waży 11 kg gazu plus około 12-13 sama butla co daje około 23 kg. Butle trzeba u klienta rozładować, zanieść często 50 metrów od samochodu, bo nie da się wjechać bliżej, puste trzeba załadować na samochód a po powrocie te puste rozładować na naczepę. Teraz policzmy: 100 x 23 kg = 2300 kg, tyle z naczepy na pakę,dalej 100 x 23 = 2300, tyle z paki do klienta, często po błocie, do chlewików, deptając po łajnie kurzym i psim. Teraz puste butle 100 x 12 = 1200 kg na pakę a potem z paki na naczepę kolejne 100 x 12 = 1200 kg. Policzyłeś ? Razem dziennie do przerzucenia jest 7 ton !!!
7 ton ładujesz i rozładowujesz w deszczu, błocie, śniegu, mrozie, upale. Zmoczone ciuchy od deszczu śmierdzą a ciuchy masz prywatne. Ciekawe są też niektóre pojazdy jak Renault Maxity, które przy mrozach -10, w środku mają 0, a w lecie przy 30 st w środku 60. Warto dodać, że te pojazdy są 3,5 tonowe a ze 100 butlami pojazdy są przeładowane prawie o tonę ! Nie muszę dodawać jak potraktuje Was inspekcja ITD, jak zważy samochód z tonową nadwagą z materiałem niebezpiecznym. Kto zapłaci ?
Następny cz II 2016-03-06 21:40
A się rozpisałem, że aż limit znaków się wyczerpał.
Not o jedziemy dalej:

Preferują kierowców z kat C, bo obiecują samochody ponad 3,5 tonowe i nie trzeba się będzie bać inspekcji. Jeżeli jesteś takim desperatem, że posiadając C pójdziesz do Hadexu, to w nagrodę kiedyś otrzymasz większy samochód ale zamiast 100 butli będziesz ładować 160, więc zamiast 7 ton, będziesz przerzucać dziennie 11 ton!.
Godziny pracy to średnio 10 godzin dziennie, bez nadgodzin. Ktoś tam ściemnia, że kierowcy kończą pracę do 14 tej. Może i kończą ale starzy kierowcy z Poznania, gdzie zaczynają pracę o 6 rano i jest klient przemysłowy, gdzie się zrzuca na raz 30 butli. Kliku takich klientów i dzień jakoś zleci. W takiej Legnicy nie ma klientów przemysłowych, tylko sami indywidualni. Jeździsz 9 godzin od wioski do wioski a trzeba załadować, rozładować, rozliczyć się z butli i gotówki, sporządzić raporty. Odpowiadasz za stany magazynowe i za pieniądze które pobierasz od klientów.
Ogólnie atmosfera jest tragiczna. Hadex podzielony jest na dwie grupy - Poznań i reszta świata (bazy), Jedni jadą na drugich. Ta części poza Poznaniem charakteryzuje się tym, że jeden na drugiego donosi, kopie dołki. Szpiegują Ciebie i donoszą, jak trzeba to zmyślą.
Ktoś tam przytacza jedyny możliwy argument, że płacą w terminie. To tylko potwierdza opinię, że nie mają niczego sensownego do zaoferowania oprócz ustawowego obowiązku płacenia w terminie, łaski nie robią.
Lepiej zamiast robić ADR (wymagane) zrobić kurs na operatora wózka widłowego i pójść na strefę do pracy na 3 zmiany. Lepsze zarobki, warunki i atmosfera też lepsza.
Ale wybór należy do Ciebie - potencjalny kandydacie na kierowcę.
kolega 2016-03-08 21:23
Drogi kolego zwany w naszym gronie "dyrektorkiem" jeśli chodzi o Twój oczerniający komentarz to mogę Ci odpowiedzieć krótko, że ten bałagan , który jest na bazie w Legnicy oraz atmosfera w grupie to jest tylko i wyłącznie zasługa "handlowca", który pracował owe 5 miesięcy ale ja bym tego praca nie nazwał. Wyjeżdżanie w trasę i sprzedaż 9 czy 15 butli to jest ta ciężka praca którą opisujesz kolego ? Powiedz mi gdzie i kiedy Ty przerzuciłeś 100 butli,bo skoro tak to opisujesz to wnioskuje, że u Nas pracowałeś a chyba Twoje wyliczenia są na cały tydzień :) ???? Nie chce robić tutaj z kogoś pośmiewiska i rozpisywać się o tych "wielkich" sprzedażach. Jeśli chodzi o auta to nie będę się wypowiadał. Inne bazy jeździły Lublinami i nikt afery nie robił. W Legnicy są 2 auta z 2011 roku a Wy po prostu je zaniedbaliście. Będę szczery i mam nadzieję nie nie będę miał już przyjemności pracy z takimi osobami. pozdrawiam
Byly pracownik 2016-03-10 20:22
Nastepny !! Napisales dokladnie jak praca wyglada totalne szambo sam tam dosc dlugo pracowalem i wszycy mo mowili ze przedemna bylo chyba z 18 osob i nikt tak dlugo nie wytrzymal nie wspominajac o tym ze mnie oszukali na 400 zl jak juz zlozylem wypowiedzenie. Auta to tragedia jakies staromany z epoki kamienia lupanego. Za taka ciezka praca to na poczatek przez 3 miesiacs powinno byc min. 3 tys a pozniej od 3,5 do 4 tys. A ludzie jezdza za takie grosze to jest tragiczne. Max 3 lata pracy i kregoslup jest tak oslabiony i zniszczony ze juz zadne senatorium nie pomoze :( na zwyklej smieciarce placa 3 tys a praca mniej haniebna niz dostawca gazu z wiecznie czarnymi lapami i butami od gowna i nosem smierdzacym swinskimi chlewami... Nie poddawajcie sie ludzie zawsze jest jakies wyjscie !!!
Były 2016-03-10 21:11
Ludzie, to nie przymus praca w gazowni. Nikt nikogo na siłę nie zmusza. Piszecie jakby każdy z was musiał tam robić. Nie pasuje, do widzenia . Skoro wszędzie jest lepiej to po jasnego diabla zejście tam poszli i teraz narzekanie. Czy dostaliście w wyroku nakaz pracy z gazem. A ja bym został tyle, że nie mogłem legalnie tyle zarabiać, a nie legalnie nie chcieli płacić. Szkoda, ich strata. Lubię jeździć i mi pasowało.
Byly 2016-03-10 21:25
I jeszcze jedno, przez ten tydzień robiłem z takim wazniakiem, co miał łeb wyżej niż... Nie był przyjemniaczkiem, a sam w Legnicy pracy nie miał kilka lat. A kumpla z STW mi zwolnił po 2 miesiącach. Olewal wszystkich i wszystko.
Byly pracownik 2016-03-13 09:03
Byly to ale musiales zarabiac w hadexid dostales najnizsza krajowa i reszte w koperte... No chyba ze bierzesz z opieki spolecznej jakis zasilki dla zakal spolecznstwa... Trzebs bylo tam zostac jak to jest pracs Twoich marzen ;) albo jestes skonczonym kretynem albo masz totalnie brak ambicji zeby cos innego w zyciu robic... Wybor nalezy do Ciebie. Takich ludzi wlasnie mi zal ;/
Zadowolony 2016-03-13 14:32
Pracuję tam jakiś czas najpierw robiłem tydzień na próbę a że mi pasowało potem na umowę. Fakt że praca ciężka ale nie narzekam. Przedtem przerzucalem też tony towaru. Warunki znośne. Pieniądze są na czas i socjal niezły. Wczasy pod gruszą i pieniądze na każde święta. Paczki dla dzieci. Raz na kwartał bilety do opery lub teatru
A jak ktoś nie chce to dostaje talon do restauracji.
Żebym tylko w zdrowiu wytrzymał tam do emerytury.
Pozdrawiam wszystkich nieudaczników
Byly pracownik 2016-03-14 20:17
Hahaha no pewnie a w swieta jedziemy razem do Zakopanego wszyscy jezdzimy na nartach bawimy sie caly tydzien do bialego rana. Co za glupoty czlowieku wypisujesz socjal,wczasy pod grusza ? To wszystko nie ISTNIEJE !!!!!
Jogibabu 2016-03-17 18:34
Aj nie dobry ten dyrektorek i nie dobry handlowiec. Teraz za to jest dobry dyrektor i jest świetnie. Ale dlaczego za to sprzedaż leci na łeb i na szyję i kierowcy uciekają, ostatnio kolejny z Legnicy i z Sulechowa uciekł ?
A może to zasługa tego całego Waszego grona ? Tajemniczo to brzmi "nasze grono".
Kolejny dowód, że Hadex gaz jest podzielny na grona nasze i wasze. A czy w tym Waszym gronie nie jest ten co kradł paliwo i dostał naganę, cudem nie wyleciał z dyscyplinarką ? Zacne grono.
A w naszym gronie pamiętamy takie porzekadło, że złodziej, kobieta lekkich obyczajów (bardzo delikatnie ujmując) i milicjant - jednym wozem jadą. Trochę ryzykowna ta jazda, jak sprzedaż na łeb leci w dół i ludzie uciekają z tonącego statku, tu z rozsypującego się wozu.
Zdziwiony 2016-03-21 00:43
Skoro tyle wiesz na bieżąco o Legnicy i Sulechowie tzn ze pracujesz w hadeksie w Poznaniu i srasz do swojego gniazda. A tak nawet szczury nie robiom.żeby cie tak po IP znaleźli i wypiprzyli wichrzycielu.
Cenzor 2016-03-21 01:17
Anonimowość, jaką oferuje sieć, absolutnie nie sprzyja jakości dyskusji w niej. Na portalach, w tym społecznościowych, próżno szukać merytorycznych rozmów o istotnych sprawach. Minione lata pokazują, jak bardzo internet jest zalewany falą nienawiści oraz treściami przekraczającymi granice prawa. Dla niektórych ludzi jest idealnym narzędziem do wyżywania się, obrażania i dawania ujścia frustracji. Popularne określenie "hejter" odwołuje się do osoby ubliżającej, której jedynym celem jest wywołanie zamętu.
kudłaty 2016-04-12 20:37
ROBOTA JEST ZAJEBISTA!!!!
POZDRO DLA WIOLETY!!!
kudłaty 2016-04-15 20:36
Największe i najlepsze miasto wielkopolskie zaprasza WIOLE !!!
Lysy 2016-04-16 07:06
Bzyk bzyk....;)
Znajomy Lysego 2016-04-17 10:22
Ej Łysy jeśli masz taką potrzebę nie ma na co czekasz? Do boju Łysy!
Umyj się w końcu, ogol , modnie się ubiesz choć w to akurat wątpię, dobry perfum też mile widziany i startuj, może się uda.
No i co!?!?!?!?
Wychodzi na to, że będziesz musiał dalej walić gruchę wieśniaku
Lysy 2016-04-17 18:05
Zebys Ty wiedzial ile ja Lysy zrobilem w swoim zyciu Panienek na Moj Boski usmiech i lysa glace.Oj chlopcze mozesz tylko pomazyc ;) a co do perfum to cos jewt ze mna cos nie tak ?
Człowiek 2016-05-20 09:36
Ludzie tam się nie da pracować, to nie jest normalne to co tam się dzieje. Pracowałem krótko bo nie można tam na dłużej. Słyszałem, że przede mną było wielu i odeszło jak się przekonali co to jest na prawdę. Przyjeżdża jakiś dziwny gość co się zwie dyrektorem, opowiada jakieś farmazony, skłóca ze sobą ludzi, szpieguje jak za czasów SB. Zarobki niewiele ponad 2000 zł a trzeba się najeździć bez sensu bo nie ma sprzedaży. Ciągle nadgodziny a nie płacą. Nawet nie ma się gdzie umyć po pracy. Porażka.
do człowieka 2016-05-26 14:15
Wiemy kim jesteś, co robiłeś i za co brałeś kasę. Nie wypisuj głupot i zachowaj się przynajmniej jak człowiek.
Znawca przepływu Gazu Obozu Auschwitz 2016-07-10 23:13
Za taka a to powinno byc min 3.5 do 4 a nje 1700 na początek... powinniście ukraińców zatrudnić
Nabijacz gazu obozu karnego; () 2016-07-19 21:21
Super praca; ) za 1800 zl uwiebiam tyrać na magazynie!!
gazownia 2016-09-05 13:17
Jak wygląda Hadex na tle konkurencji ?:
firma A - zarobki ok.3500 netto, do opieki 180 klientów, nie ma tras ani wyznaczonych terminów wymian u klienta, kierowca aby zarobić sam pilnuje wyznaczonego terenu. Samochód ładują magazynierzy.
firma B - 3200-3700, dziennie do objechania 20 klientów z czego każdy wymienia średnio 5 butli. 20 klientów do objechania w ciągu 5 godzin, samochód ładują magazynierzy.
firma C - kierowca jeździ z pomocnikiem (kontenery piętrowane) objazd punktów w zależności od potrzeby, raz 8 klientów, raz 25 (klienci wymieniają po 10-15 butli a nie jak w Hadex po 1-3)
firma D - objazd na telefon, tylko do klientów którzy mają do wymiany minimum 5-6 butli. Zarobki 2900 netto z czego pracy za kółkiem 3 dni w tygodniu, reszta na magazynie lub w terenie jako przedstawiciel handlowy.
gazociąg 2016-12-08 20:41
Jest spoko, czarnuchy pospierdzielały z magazynu,nie ma komu napełniać i ładować butli.Siedzimy i pijemy kawę.No i jakoś kolejki ludzi do pracy przed bramą nie widać.Jak towarzysze nie nabiorą ogłady i szacunku do pracowników i nie zaczną godnie płacić , to ani się nie obejrzą jak firma jebnie w kalendarz.
Zostanie im zgraja ściemniaczy ,zniesmaczeni klienci i WIOOOOOLA.
SPIESZMY SIĘ KOCHAĆ HADEX- TAK SZYBKO ODCHODZI
Łysy 2016-12-12 15:26
Arek, mowilem ci już wiele razy, ze nie wolno ludzi nazywać czarnuchami.
Cienki bolo 2016-12-19 12:25
Legnica Hadex.. Parodia!!! Tu Ci mówią że będzie praxa bez obaw i nagle bum zwalniają za to że cen nie podnosisz. Przed samymi swietami kop w dupe i do widzenia.Cwaniak,, gruba dupka,,tzw kierownik, głupek bez doświadczenia miota ludzmi jak śmiećmi,zaledwie 24 lata dupowłaz aż mu gówno nosem wychodzi.widzi bledy wszystkich ale swoich nie.. To ze likwidujac punkt, kosi goscia po 30 zł chociaż bylo po 38 zl, no ale knur mósi za coś żreć.. I takiej swini nie zwolnia bo donosi.Ludzie jak nie macie pracy nie idźcie tam, lepiej iść na piwo.Bo szkoda waszych nerwów, to jest chory zaklad i mowie to ja ktory przepracowalem max 3 miesiace bo wiecej nie udzwigniecie, uwierzcie mi..tam maja was za nic , jedynie Irek dyrektor.. Choc tez zaklamany bo obiecywał prace..
A nic z tego, słucha sie tłustego paroba ktory ma 24 l
.i zarzadza ludzmi
.On nawrt sie podetrzec sam nie potrafii paciuk!!!
Nie idzcie tam błagam was, jak macie troche dumy w sobie nie dajcie soba pomiatac.
Bolo 2016-12-19 12:28
Za ten bałagan należy winić Przemka tzw smiesznego kierowniczka. Wszystko bylo dobrze gdy nie zaczął wtrącać swego tłustego ryja.
sprawiedliwy 2016-12-22 22:39
Do S. - nie mogłeś napisać prawdy? Dałem ciała, chciałem dobrze dla ludzi kosztem firmy, przyniosłem straty dla wszystkich i straciłem pracę. Baza straciła płynność finansową dzięki mnie! Ekonomia jest nauką ścisłą. Zawsze minus to minus i ktoś musi go pokryć, ktoś stracił nie małe pieniądze przesz Twoje widzimisię. Ale taki facet jak Ty nie powinien obrażać innych. Uważałem Cię za człowieka z charakterem. Tym bardziej , że inni też maja kłopoty z powodu Twojego własnego zdania w kwestii cudzego interesu. Nie znam pracodawcy, który godzi się, żeby rządził jego pieniędzmi pracownik z 3 miesięcznym stażem kierowcy. A teraz obrażasz kolegę, który uczył Cię pracy - takimi słowami, które nie przystają człowiekowi . Zapominasz, że ludzie w terenie też wystawili Ci laurkę nie koniecznie kolorową . Można z tego napisać interesującą książkę... Przykro tylko, że Ty wiesz wszystko najlepiej za nie swoje pieniądze, pomawiasz i obrażasz ludzi. Nie powinno tak być...
Bambo 2016-12-23 09:38
Gdy wszystko juz zaczęło sie ukladac to swoimi planami i docinkami dazyliscie do tego by sie zwolnic.Miala byc pewna praca i pewne zarobki.Niestety nikogo nie satysfakcjonowalo ze z czasem wszystko sie pouklada i sprzedaż byla i o normalnej porze wracalo sie do domu, no ale wszystko musialo sie zepsuć, czy wy chcecie zeby człowiek tam pracowal od rana do nocy? Nierozumiem waszego toku myślenia.
pracownik który zna prawdę i pracuje z własnej wol 2016-12-23 20:09
Nie ma jak rolnik, siedzi w domu a w polu samo rośnie. Dobry ogrodnik nie wycina drzew , które owocują - zastanów się co to znaczy. A pieniądze się bierze z bankomatu, to po co pracować? Cały świat jest zły bo wszystko uzależnia od pracy.
A ci co pracują w Hadexie po 10 lat i więcej to, te prawie 100 osób, utrzymujących z powodzeniem prawie 100 rodzin to kto to? Niewolnicy z 10 letnim stażem? Niewolnicy którzy lubią bat i kajdany? Chcesz pracować uczciwie to będziesz pracować. Chcesz ślizgać się kosztem innych? To ci na to nie pozwolą! I wreszcie ci co nie wytrzymali tempa w Hadexie, cóż początki są trudne i trzeba twardym być. Ja jeżdżę z gazem w Hadexie prawie 10 lat , fakt lekko nie jest. Ale gdzie jest lekko??? Dlaczego nie piszą starzy pracownicy, że im źle, że ciężko? Przecież też by mogli. Zdrowych, Rodzinnych Świąt. Nie ma co gadać. Plując tutaj, plujesz na wszystkich co tu pracują , prawie na 100 ludzi. Przymusu nie ma!
gazownik 2016-12-23 23:48
Tak jak gadasz! Przyjdzie k...wa cienias na 2 miesiące, nie daje rady i psioczy jak mu źle. Znawca wielki, wie jak trzeba a jak nie trzeba zapier...ć. Gówno się zna , a obrabia dupę wszystkim co tu pracują i sieje zament. Sami k..wa pokrzywdzeni, ale żadn nie wytrzymał nawet kilku miesięcy. Niech przyjdzie na magazyn tu u nas w Poznaniu to sie dowie jak trzeba zapier...ć. I zesra sie jeden z drugim. I na obrabianie dupy innym nie będzie miał k...wa czasu i siły. A od chłopaków się odp...dol , jak gówno wiesz i w dupie byłeś, jeden z drugim. Przenieś co dzień po 30 ton w łapach i pogadamy. My tu zapierdalamy i żyjemy z tego a wy jak chcecie to k...wa do biedrony na kasę siadać i za pyry liczyć.
TW 2016-12-25 17:56
Głównym problemem jest gość co to udaje dyrektora ds. rozwoju. Od ponad roku tak rozwija bazę w Legnicy, że przewinęło się kilkadziesiąt osób przez tą bazę a sprzedaż spada. Otacza się posłusznymi lizusami, których wzrok wodzi gdzieś po podłodze, bo boją się wyżej podnieść oczy.
Nie jest możliwe, że kilkadziesiąt osób nie nadaje się do pracy a tylko ten jeden ma rację. Zaczynał pracę jako funkcjonariusz milicji obywatelskiej i to doświadczenie pozostało w jego umyśle do dzisiaj. Jak w powiedzeniu, że wrona orła nie urodzi, tak milicjant nie będzie dyrektorem. Co najwyżej będzie leczył swoje kompleksy kosztem innych.
Kolega dyra, nie lizus 2016-12-26 12:31
Jakim trzeba być zlym czlowiekiem, zeby publiczne kłamać i wypisywać takie bzdury i to w Boze Narodzenie. Pluc na wszystko i wszelkie wartości.
zły 2016-12-26 18:12
Och jakże musi być teraz głupio złemu człowiekowi, który zdradza tajemnice tej zacnej firmy i to w Boże Narodzenie, gdy ci wyznający wszelkie wartości rozwodnicy, żyjący w konkubinatach i z nieślubnymi dziećmi informatorzy, właśnie się szykowali na pasterkę aby pomodlić się o wzrost sprzedaży gazu.
Pracownicy 2016-12-27 09:00
Do D, byłego na emeryturze, który nie ma co robić, tworzy. Sam wiesz zacny człowieku, ze jeszcze niedawno w imię prawa ścigałeś podżegaczy, pomawiaczy i tych co swoim zachowaniem powodują szkody moralne innych. A może zgłosimy się o pomoc w tej sprawie do dawnej twojej firmy i ustalimy czy to twoje dzieło ? Ostatecznie nikt tu nie jest anonimowy. A szkoda jest szkodą. I kilku z nas czuje się pokrzywdzonymi .
Zenek bez panienek 2017-03-23 20:40
Pracuje ktos tam z e starej ekipy ? Ten rudy Zdzisław kulawy przemo? Czy wszysyc poszli s choj z tej gemeli? Czy już tam są Ukraińcy?
Johny 2017-06-05 22:34
Co tak tu cicho... Czy to prawda ze byly podwyzszki ze kierowca ma tera 3.5 tys? Jak tak to wracam...
s 2017-08-01 10:40
Jedyna korzyść z pracy w Hadex to otwieracz do butelek, którego zawsze brakowało.
Johny 2017-08-09 21:08
To nic się nie polepszyło nawet Pani Buri.. ostatnio napisał ogłoszenie na olx i nie jest wstanie mi odpisać ile się zarabia ????????????????
Zostaw swoją opinię o Hadex-Gaz Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hadex-Gaz Sp. z o.o.