Opinie o Sufigs Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sufigs Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Sufigs Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sufigs Sp. z o.o. w Mielec

Kinga

Beznadziejna rozmowa o pracę, koleś od rozmowy rozmawiał tak jak by był nieobecny. O wynagrodzeniu nawet się nie zająknął. Nie szanują czyjegoś czasu, można się umówić a i tak każą czekać. Szkoda czasu.

Jeremi

Pewnie wystarczy być dobrym pracownikiem a warto bo to dobry pracodawca.

Edward
@Jeremi

Pracowałeś lub pracujesz w Sufigs? Napisz bardziej szczegółową opinię o Twoich relacjach z firmą.

Proszę o merytoryczne wypowiedzi na wątku firmy Sufigs Sp. z o.o., ponieważ wchodzą tu osoby zainteresowane pracą i chciałyby się dowiedzieć informacji o przedsiębiorstwie.

Jonizator_Bulbulatorowy

Sufigs jest jak dobry, ostry seks na mocnym kacu ;-) Nie każdy się nadaje, nie każdy daje radę i nie każdy tego potrzebuje. Kto nie posmakował tego drugiego ten się może nieźle rozczarować już po kilku tygodniach pracy. Ale ten kto lubi mocne klimaty połączone z nutą perwersji w każdym aspekcie ten będzie w seven heaven ;-)

Anty
@Jonizator_Bulbulatorowy

Widać że lubisz chlać I kaca.Lepiej już przestań pić bo bzdury piszesz

Osakko

Normalnej pracy w tej firmie nie ma. Tylko lizusy lub ukladowicze. Awanse itp rzeczy tylko po znajomosci. Reszta ma orać pokornie. Jak ktoś rzeczowo napisał panowie b. i panowie g. (usunięte przez administratora) właścicieli ze hej i to oni rozdają karty. Szukajcie normalnych firm

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Sufigs Sp. z o.o. na stanowisko Kierowca/ Magazynier B+UDT? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
WG Wariat

Sufigs to nie zakład pracy, sufigs to stan umysłu...

@WG Wariat

Jeśli jesteś zatrudniony w Sufigs, to bardzo Cię proszę, żebyś napisał coś więcej na temat pracy w tej firmie. Czy można liczyć na stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę? Wiele osób bierze to pod uwagę przy poszukiwaniu miejsca, do którego wyślą CV. Z chęcią zapoznają się z informacją, na co będą mogły liczyć w tym przypadku.

MILIK

Cześć, Pracowałem kilka dobrych lat w Sufigsie w oddziale Skawina i kilka miesięcy w nowym oddziale w Wieliczce. Zacznę od Skawiny...mój okres pracy w Skawinie na samym początku nie był latwy ale z biegiem czasu człowiek zdobył doświadczenie oraz zaufanie prezesa i dyrekcji a także innych pracowników i wtedy praca była całkiem ok:) co do zarobków wielkich kokosów nie było ale też nie było tragedii:) atmosfera pracy była całkiem wporządku:) spoko osoby z działu handlowego,magazynu oraz kierowcy:) gorszy okres rozpoczął się w oddziale Wieliczka gdyż zaczęły się obniżki pensji dla pracownika tłumaczone dużymi kosztami otwarcia nowego oddziału....W krótkim okresie czasu z firmy odeszło kilka dobrych pracowników których Sufigs nie chciał zatrzymać bo przecież nie ma ludzi niezastapionych i niech im tak zostanie...ciekawe czy to wyszło firmie na dobre ??? Pozdrawiam

@MILIK

Skoro pracowałeś w Sufigs, to mam prośbę, byś podzielił się z nami informacją odnośnie możliwości rozwoju zawodowego w tym miejscu. Czy w firmie jest wyznaczona ścieżka kariery i szansa na uzyskanie awansu? Wiele osób bierze ten aspekt pod uwagę, szukając odpowiednich miejsc, by złożyć CV. Z chęcią dowiedzą się, jak wygląda sytuacja.

Agnieszka

@Rafał B na forum niedozwolone jest podawanie nazwisk i innych danych wskazujących bezpośrednio na pracowników, czy pozwalających na ich identyfikację. Jeżeli takie informacje się pojawiają, komentarz jest zgłaszany do administratora, który może go usunąć. W przypadku wątpliwości zachęcam do zapoznania się z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin

Zul spod Danusi
@Agnieszka

To nie są nazwiska!!!!!! To pseudonimy artystyczne ludzi w cyrku!!!

Czy są na forum pracownicy Sufigs Sp. z o.o.? Powiecie coś o swojej pracy? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna.

Rafał B

Zarząd porażka. Atmosfera w pracy ? Każdy jest wrogiem każdego. Serdecznie odradzam. Rządzi klan Barnasi i Galusów. Pupile właścicieli, których kręcą jak chcą i za każdym razem wina kogoś innego.

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Słyszałem , że mają opinię dobrego pracodawcy.

Zombi

Zdechniecie w Sufigsie

Pioter

Ile zarabia kierowca c+e z hds? Dziękuje.

Elżbieta Jaworowicz

Dzień dobry panu Panie Żulu. Obiecuję, że zjawimy się jak najprędzej ze swoja kamerą z programu „Sprawa Dla Reportera”. Chcemy bardzo pomóc w pańskiej sprawie, wiemy ile pan przeżywa i ile siły kosztuję pana codzienna walka 'o swoje'. Mamy nadzieje, że po naszym przybyciu, wiele w kwestii pana drogi zmieni się na lepsze, a także, w relacjach pańskich z sąsiednią firmą miną negatywne relacje, ponieważ nic nie trwa wiecznie i nawet zło musi kiedyś minąć. Pozdrawiam Elżbieta Jaworowicz

Chang-yong

Panie zulu proszę napisać do Elżbiety Jaworowicz , zajmie sie Pańską sprawą a konsekwencje finansowe i tak zostaną wyciągnięte . Pozdrawiam Chang-yong .

pazera

Nie!! Dwa piwka!

Handlarz

Przykro mi Aniu, że Twoją skodę po Joli kupiła Iwona ;(

US

To z lewych faktur i innych wałków na jeżyki nie starcza?

nk

Pani Agnieszka mogła sobie darować, ale inne osoby nie mogły :).Zrobiliście jej prezent świąteczny to ktoś Wam zrobił prezent noworoczny(zresztą zasłużony)

Żul mieszkający obok

Robią błoto i psują drogę do mojego domu! Pan Galus kierownik oddziału Skawina porażka człowiek - miał zrobić porządek z drogą a zrobili tak, że jest jeszcze gorzej! Woda stoi mi pod domem a ich szambo leje się do mojej studni. Pozdrawiam, pan Żul

wacek

paczka jest ale bez jeżyków bo właśnie zjadłem

kn

Trochę racji w Twojej opinii jest Agnieszko ale PIP to akurat sobie mogłaś darować :) Aha jeszcze bym zapomniał, paczkę świąteczną masz do odebrania.

Zostaw merytoryczną opinię o Sufigs Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Sufigs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sufigs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sufigs Sp. z o.o.?

Sufigs Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Czysta 5
    33-101 Mielec