Sufigs Sp. z o.o.

Mielec

Opinie o Sufigs Sp. z o.o.

admin 2015-11-04 08:45
Wiesz coś ciekawego o firmie Sufigs Sp. z o.o.? Dodaj komentarz na forum. Od twojej opinii może zależeć czyjaś kariera.
nk 2015-12-25 20:10
Zwalniają ludzi przed świętami z nienacka!Pan Galus kierownik oddziału Skawina porażka człowiek- mobbing plus niska inteligencja.Wypłata nieterminowo!!!
kn 2016-02-11 21:36
Trochę racji w Twojej opinii jest Agnieszko ale PIP to akurat sobie mogłaś darować :)
Aha jeszcze bym zapomniał, paczkę świąteczną masz do odebrania.
wacek 2016-02-12 12:47
paczka jest ale bez jeżyków bo właśnie zjadłem
Żul mieszkający obok 2016-02-15 18:17
Robią błoto i psują drogę do mojego domu! Pan Galus kierownik oddziału Skawina porażka człowiek - miał zrobić porządek z drogą a zrobili tak, że jest jeszcze gorzej! Woda stoi mi pod domem a ich szambo leje się do mojej studni. Pozdrawiam, pan Żul
nk 2016-02-16 11:34
Pani Agnieszka mogła sobie darować, ale inne osoby nie mogły :).Zrobiliście jej prezent świąteczny to ktoś Wam zrobił prezent noworoczny(zresztą zasłużony)
US 2016-02-16 12:05
To z lewych faktur i innych wałków na jeżyki nie starcza?
Handlarz 2016-02-16 21:09
Przykro mi Aniu, że Twoją skodę po Joli kupiła Iwona ;(
pazera 2016-02-16 21:38
Nie!! Dwa piwka!
Chang-yong 2016-02-17 09:36
Panie zulu proszę napisać do Elżbiety Jaworowicz , zajmie sie Pańską sprawą a konsekwencje finansowe i tak zostaną wyciągnięte . Pozdrawiam Chang-yong .
Elżbieta Jaworowicz 2016-02-17 22:18
Dzień dobry panu Panie Żulu. Obiecuję, że zjawimy się jak najprędzej ze swoja kamerą z programu „Sprawa Dla Reportera”. Chcemy bardzo pomóc w pańskiej sprawie, wiemy ile pan przeżywa i ile siły kosztuję pana codzienna walka 'o swoje'. Mamy nadzieje, że po naszym przybyciu, wiele w kwestii pana drogi zmieni się na lepsze, a także, w relacjach pańskich z sąsiednią firmą miną negatywne relacje, ponieważ nic nie trwa wiecznie i nawet zło musi kiedyś minąć. Pozdrawiam Elżbieta Jaworowicz
Zostaw swoją opinię o Sufigs Sp. z o.o. - Mielec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sufigs Sp. z o.o.