Opinie o Alutechnika w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Alutechnika. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Alutechnika o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alutechnika w Kielce

Makar

Wszystko jedno byle by było ogłoszenie

Kadrowiec ze stolycy

Szczerze powiedziawszy to jest internet i nikt się nie liczy z niczuym i każdy pisze co chce to jest moum zdaniem sprawa administratora goworka co on z tym zrobi i czy to forum będzie się do czegoś w ogóle nadawać czy będzie do niczego. Są wpisy nt. pracy, co oznacza, że jednak do czegoś się to forum nadaje. Ja raczej zaprosiłbym na jakieś fora bardziej tematyczne: goldenline albo coś takiego bardziej dla ludzi szukających pracy / poważnie traktujących swoją karierę

... :)

Pamiętam jak się paliła hala :) Buehehehe to były czasy

s.

jAKO PRACODAWCA NAPRAWDĘ W PORZĄDKU ŻADNYCH KOMBINACJI Z UMOWAMI O PRACĘ ANI ŻADNE TAKIE WARTO, PRACOWAŁEM TAM W TRAKCIE STUDIÓW I NIE MAM ZASTRZEŻEŃ NAPRAWDĘ W PORZĄDKU. OCZYWIŚCIE JAK DLA MNIE NIE BYŁA TO PRACA NA CAŁE ŻYCIE PONIEWAŻ CHCIAŁEM SIĘ REALIZOWAĆ W ZUPEŁNIE INNYM ZAWODZIE ZWIĄZANYM ZE STUDIAMI I NA WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI. POL,ECAM

Aplikowałeś do firmy Alutechnika? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
obis

SOMFY i Nice to dobre firmy i działające od lat i posiadające dobre serwisy ludzie mieliście jakiegoś pecha z tymi silnikami ponieważ najczęściej wszyscy są zadowoleni.

Mario

W zimę też się szuka

Makar 19

Właśnie w zimę też szukają. Budowlańcy tacy co robią prace ziemne to nie wiem, budynki też nie wiem czy w zimę się buduje ale to przecież nie ma nic wspólnego,

makar19

Nic nie było

Robert

Nice to dobra automatyka, tylko oni mieli takie formaxy, niby supernowoczesne i w ogóle jakieś niesamowite z przeciążeniem i z czymśtam w ogóle i one były nietrafione. Niektóre firmy w Kielcach nimi handlowały, Alutechnika też jako czołowy przedstawiciel Nice i teraz czasami są problemy. Chyba zbyt dobrze to nie wpłynęło na NICE ponieważ zdecydowanie ustępuje ona popularnością np. SOMFY, jednak ja osobiście mam nice w bramie wjadowej i w rolecie (tylko w jednej) i nie mam się na co skarżyć. Dużym plusem jest np. wchodzisz do Alutechniki i dokupujesz pilota otwierasz youtube i programujesz i masz, a w somfy to jest jakieś bardziej skomplikowane, przynajmniej ja to tak odbieram.

nie podam bo nie mogę

Mniej więcej coś w tym stylu Osobiście uważam, że trudno zanaleźć równie fajną pracę, jak ta na produkcji. Przede wszystkim atmosfera, a tego nie kupisz, ani na zawołanie nie przywołasz

ODO

Hehhe nie rozumiem czemu w zimę mieliby nieszukać. Może właśnie szukają.

Mózgowiec

W zimę mają szukać pracowników? Firma budowlana? To raczej trochę bez sensu

CK

Kurde podobno było jakieś ogłoszenie tylko nie wiem na jakim portalu, ktoś coś wie?

Wężu

Pracowałem kiedyś na produkcji. Ach Wspaniałe czasy gdy zapieprzało się cały dzień w świetnym towarzystwie a po pracy grywało w siatkówkę czasem nawet do późnej nocy. Nawet kierownicy byli w miarę spoko z wyjątkiem jednego co miał ewidentnie zeza i czepiał się o takie rzeczy, że szkoda gadać. Ale odszedłem i robię coś innego i wiem, że zmiany są dobre. Ale nostalgia pozostaje. Może to sprawa tego, że byłem młody zaraz po technikum, może to sprawa tego, że nie miałem jeszcze rodziny i tylu tych różnych spraw które na co dzień zaprzątają głowę? Chętnie wróciłbym do tych czasów na masłów, naprawdę fajny etap w życiu. A ciężka praca tak naprawdę nic nie zmienia, bo za granicą pracuje się równie ciężko jak w tej firmie, a kierownicy są jeszcze gorsi niż każdy jeden kierownik produkcji i nawet gorsi niż sam właściciel (imienia nie wymienię) który w złym humorze potrafił być bardzo surowy. A jeśli jeszcze ta firma istnieje, to polecam, mało gdzie można tak fajnie spędzić czas jak tam.

Iriudium

Osobiście uważam, że pochwały i nagany firmy Alutechnika zamieszczane na tej stronie to jest prawdziwa wiocha, słyszałem, że w to jest podobno najlepszy serwis żeby się dowiedzieć o firmach ale nie o pracy prawie w ogóle nie ma informacji. Dla kogoś, kto szuka pracy i nie chce chodzić na rozmowy bez sensu takie informacje mogłyby bardzo pomóc, a tutaj są tylko wypisy jak na pf.pl albo pkt.pl. Jak się to nie zmieni to nie będę zaglądał na te profile. Dzięki Anonimka, że ty przynajmniej napisałaś dwa słowa na temat tego jak tam się pracuje. Pozdrawiam

Hasan Yassyr

Brzmi nieźle, tylko by się przydały wolne stanowiska w tej firmie. Ja rozumiem, że pracownicy żadko się zmieniają, więc będą pracować w nieskończoność a ja nigdy nie dostanę pracy bo wszędzie jest stabilne zatrudnienie. Słyszałem, że to jest dobre miejsce, ale nie ma stanowisk. Kurde mol!

Anonimka

Może nietypowa to będzie opinia i nie wiem czy zachęcająca dla innych, ale postaram się napisać co nie co o pracujących tam ludziach. informacje potrzebne mi były do pracy dyplomowej, było to już może nieco dawno, natomiast znam kilku ludzi stamtąd, więc na bieżąco obserwuje co się z tą firmą dzieje, zwracam też uwagę na to kogo szukają do pracy i jak często. Mało kto stamtąd w ogóle odchodzi, najczęściej pracownicy tam pracującą po 10-20 lat zupełnie jak w jakiejś państwowej firmie. Osoby, które odeszły, najczęściej pracują w państwowych firmach lub zakładają własną działalność gospodarczą. Może to dobrze, a może i źle - wielu z nich obecnie stanowi konkurencje. Wszyscy zatrudniani są bardzo starannie - zawsze dbało się, żeby osoba pracująca w tej firmie była o nieposzlakowanej opinii. Nie zwalnia się też pracowników bez wyraźnych powodów. Prawie wszyscy pracownicy mogą wylegitymować się wyższym wykształceniem, za to pracownicy z biura mają niektórzy nawet skończone dodatkowe studia. Warunki pracy są bardzo dobre, nie wiem, czy ktoś się skarżył na tą firmę, że nie płaci pensji czy coś w tym stylu - takie rzeczy są naprawdę na poziomie i bez zarzutów. Ogólnie jeśli ktoś z was, absolwentów będzie miał okazję pracować w alutechnice to polecam.

Tomasz

Chciałbym umieścić opinię na temat tej firmy, jeśli to możliwe. Wykonanie rolet nie przedstawia zarzutów, poprawne. Nie widzę żadnej różnicy pomiędzy Heroalem jak kiedyś a tym co teraz sprzedają Aluprofem. Co do automatyki to wolałem Nice, chociaż polecano mi najsowską markę Elero, jednak takie nowości to nie dla mnie chyba. Montaż w taki dzień, który mi pasował, bardzo ważne, ponieważ jak ktoś jeździ tyle co ja po Polsce to ważne by móc się umówić na dobrą porę, tym bardziej, że w środku montażu musiałem wyjechać z Kielc i resztę prac przełożyć na inny dzień. Ogólnie lubię tą firmę, nic się nie zmieniło, poza kilkoma twarzami, co dla mnie nie ma znaczenia.

Joanna Woźniak

Witam! Wczoraj Panowie z Alutechniki montowali u mnie na Wiosennej roletki materiałowe. Jestem bardzo zadowolona. Od pomiaru do realizacji czekałam 3 dni, zgodnie z umową, Pan montażysta odpowiednio wcześniej zadzwonił i umówił się ze mną na montaż o godzinie dogodnej dla mnie. Myślałam, że za późno zdecydowałam się na roletki i nie dadzą rady na Wszystkich Świętych, a tu proszę. Mam roletki i muszę pochwalić miłą i profesjonalną obsługę. Polecam!

Marecki

Dokładnie. Takie roletki kupione na standardowy wymiar najczęściej trzeba skracać. Lepiej zamówić od razu na wymiar, tak jest lepiej. Nigdy jeszcze nie znalazłem w markecie przesłon okiennych na taki wymiar jak moje okno.

Zostaw merytoryczną opinię o Alutechnika - Kielce

Alutechnika