Opinie o Lukman Multimedia Sp. z o.o. w Organizacji w Łuków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lukman Multimedia Sp. z o.o. w Organizacji. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lukman Multimedia Sp. z o.o. w Organizacji na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lukman Multimedia Sp. z o.o. w Organizacji w Łuków

Dagmara Tarczyńska

Również polecam usługi tego operatora. Nie miałam żadnych problemów, internet działa bez żadnych problemów. Pozdrawiam

Justyna

Lukman? Polecam. Właśnie skończyłam grać. Ja nie narzekam, dla mnie jest ok. Nie mam żadnych opóźnień.Idę spać, dobranoc.

Ja potrzebuję dobrego internetu z racji pracy, którą wykonuję. Polecono mi Lukmana. Wybrałam Lukmana przeszło 2 lata temu i wybór był jak najbardziej właściwy. Przedłużam umowę i ... po prostu polecam.

Andrzej K

Polecam. Ja nie mam problemu z tym operatorem.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Paweł Kskiamień

Szanowni, przeczytałem większość opinii i .... nie wytrzymałem. Muszę się wypowiedzieć. Jestem klientem Lukman od może 4 lat. Z Lukmana korzysta również mój brat i siostra oraz mama, za moją namową. Nie możemy nic złego powiedzieć. Awarie się zdarzają, ja pamiętam chyba jedną, która trwała może 3 godziny. Szybkość i ping dla mnie super. Nie gram w gry, ale mój syn i owszem. Nie zgłasza żadnych problemów z graniem. Co dla mnie znów mógłby zgłaszać, bo za długo siedzi przed komputerem. Reasumując - gorąco polecam Lukman. Pozdrawiam

Agnieszka

Nie znam się na pingach itp. Ale ja mam usługi z Lukmana od ponad roku i nie mogę nic złego powiedzieć. Polecam.

Mariusz

Dla mnie firma spoko. Naprawdę bardzo fajny transfer, można spokojnie grać w gry. Będę raczej musiał kupić komputer, bo karta moje nie wyrabia. Ale te złe opisy, to nie wiem skąd są wzięte. Ja z czystym sumieniem polecam Lukmana.

Piotr Rembertów

Ciekaw jestem skąd takie złe opinie. Ja mam internet i telewizję od Lukman. Działa wszystko bez problemu. Nic nie przerywa, prędkość internetu taka, jaką zadeklarowali. Skąd te złe opinie? Może konkurencja... Miałem wcześniej UPC i tutaj mogę powiedzieć, że miałem problemy... dlatego postanowiłem przejść do Lukman.

Klient

Z tego co wiem, to jest to portal do oceny pracodawcy, a nie usługo dawcy. Ale jeżeli już, to ja muszę powiedzieć, że mam internet od nich od ponad 3 lat i żadnego złego słowa nie mogę powiedzieć. Mam taką szybkość jak w umowie, ping 4ms, jitter 15ms.

Kunaru

Pewnie masz amerykańskiego srajfona, który nie łączy się z określonymi kanałami WiFi

Janek

Mam TV oraz Internet w LUKAMNIE i nie mogę narzekać wszystko działa sprawnie tak jak powinno być.

Mikołaj

Ta firma to totalny ściek, nigdy w życiu nie korzystacie z ich usług, płacisz grube pieniądza za Internet, a dostajesz 1/4 jego prędkości, mam nadzieję, że ta firma upadnie bo to co robią to jest 1 wielki żart.

Od 21.04.20r są zakłócenia w odbiorze tv, jakieś gzygzaki, zatrzymania, zamazany obraz. Nikt nie odbiera telefonu, nie ma gdzie zgłosić awarii.

t

obsługa klienta totalna porażka, naprawianie błędów polega na kupowaniu nowego routera który po tygodniu sprawia większe problemy niż poprzedni

Kacper

Grając w gry jest bardzo duży ping i ponad 20 packet lostów przez ten internet gry laguja proszę naprawcie to!!!

Januszek

Lubię pograć sobie w gry ale z takim internetem odechcewa się grać packet losty utrzymują się przy 5% a czasem skaczą aż do 50

Łukowianin

(usunięte przez administratora) Po południu, wieczorem przesył na os. Sienkiewicza spada. Sytuacja dość często się powtarza.

Marek Sz.

Firma jest spoko. Dużo młodych ludzi z ciekawymi pomysłami. Mimo, że pod bokiem wyrosła im konkurencja która dostała 20 milionów dotacji unijnych to Lukman i tak osiągnął sukces i się powiększa. To głównie zasługa pracowników którzy są b. zaangażowaniu. Oprócz Łukowa i lubelszczyzny Lukman osiągnął sukces w Warszawie, robią np. Uniwersytet Warszawski czy urzędy rządowe to dzięki temu, że mają ogromne zasoby internetu (łącza bezpośrednio od operatorów zagranicznych). 9 z 10 największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce to klienci tej łukowskiej firmy. To się nazywa sukces.

Lox
@Marek Sz.

Oszukiwanie ludzi na hajs nazywasz sukcesem?

łukowiak
@Marek Sz.

o matko co za marketing. Żenada. Ja się takie coś robi to z głową a nie tak bez pojęcia. Taki oczowalny marketing zraża ludzi bo wiadomo że dobrze nie jest jeśli firma ma takie praktyki.

Rico Lox YT

To jest tragedia . W orange miałem internet który miał 1.3mb pobieraniani był lepszy od tego 100/10

Brot
@Rico Lox YT

to prawda ten ich internet sie nadaje co najwyżej do zbierania kartofli na polu

Pis

Nieeeee!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Lukman Multimedia Sp. z o.o. w Organizacji - Łuków

• Jak się pracuje w Lukman Multimedia Sp. z o.o. w Organizacji?

Zobacz opinie na temat firmy Lukman Multimedia Sp. z o.o. w Organizacji tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lukman Multimedia Sp. z o.o. w Organizacji?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lukman Multimedia Sp. z o.o. w Organizacji?

Kandydaci do pracy w Lukman Multimedia Sp. z o.o. w Organizacji napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lukman Multimedia Sp. z o.o. w Organizacji
2.7/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Leszno 14
    01-192 Łuków